Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
20. jan 2009

Lara prdi riadne, ale ked ma plienku tak necitim. Zato ked sa vykaka po 3 dnoch tak to chce aj plynovu masku 😀

tessie
20. jan 2009

aj nám prišlo dvd a aj naša malá riadne smrdlavo prdí 😀 ja som si myslela, že nás to čaká, ked už nastane pevná strava... tak som zvedavá, čo bude potom 😀

kape - dnes mi volali z Hrošíka, musia zrušiť ten náš termín utorok-piatok, lebo jej nepovedali, že tam je zapísaná Karin Habšudová na ten čas, tak nás dali streda-sobota, ešte sa dohodneme, či o 13:00 alebo o 14:30. Vy ste o koľkej?

Malá to zvládla, už je vyrehotaná celý deň. Našťastie, hned som s ňou šla na prechádzku, lebo nám zaspala v aute, tak spala 2,5 hodiny, riadne ju to dnes vyšťavilo 🙂

aktak
autor
20. jan 2009

ze smradlave prdy 😀 sa teste na prikrmy 😀 😀 😀

kikinela
20. jan 2009

Ahojte maminky dobru temu mame že prdiky no ja bud necitim alebo maly neprdi 😅 ,ale ked naloži 3 dnovu nakaldačku tak veru plynovu masku,ja tam ledva predychavam a on sa rehoce 😀 zlaty je,určite si myslil že no mama tak umyvaj mi ten zadoček vonia čo? 😀 😀 😀 ,nočne cuckanie neriešim nemam komu cuckat xi xi
aj nam prišlo dvd a kuponiky na pampers plienky no vela sa nesekli s tou zlavou 😀
dnes som Olivera obliekla a išli sme pozriet naše vtactvo,cely čas mal otvorene usta len tak preglgaval a ani nežmurkol a mame jedneho ktory je krotky taky večši papagaj cca 30cm a prišiel k pletivu a škriekal myslela som že maly sa zlakne a on chuda ani nedychal tak sa mu to lubilo,a išli sme aj do vnutra tam je plno anduliek normalne sa k nim prihovaral ,aj som vahala či mam ist ale aspon bude odolnejši...volala som mužikovy ten bol cely happy že bude mat nastupcu 😀 😀 😀 😀

kikinela
20. jan 2009

http://www.aktuality.sk/spravy/domace/autosedac...
maminy kuk na normalne ma zmrazilo... 😢

tessie
20. jan 2009

to je silná káva...

kape
20. jan 2009

Tessie - no pekne, tak Habsudova vyfukla bazen, no my sme rano 9:15 streda sobota.

Inac niektore maminky uz ste si spolu s Vasimi deturencami uzili lekarov az az a to maju zatial len 5 mesiacov.

Lalu - a co bolo Patrikoivi ze 7 hodin nepapal ? Co je chuda na odtucnovacke ?

tessie
20. jan 2009

nevadi, už som volala aj s hviezdičkou, tak sme sa dohodli, že radšej nech nás dá na 13:00. Manžel je z toho trochu nešťastný, že to je rozbitý celý deň, ale mne to nevadí, však myslím, že rodičia to pochopia, ked neprídeme mesiac na návštevu, a ak budú chcieť, tak môžu prísť Sophinku pozrieť v nedeľu. A ja som aj celkom rada, aspoň sa do bazéna s malou dostane aj manžel. A dalšia výhoda je, že nemusím šoférovať 8x, ale len 4x 😀 Dnes, ked som videla ráno tú premávku na Kramároch, tak ma až zamrazilo, že ak tadiaľ budem ráno chodiť na to plávanie...

tessie
20. jan 2009

kape - a ešte som sa pýtala na tú záväznú prihlášku, že dokedy ju treba poslať, tak povedala, že stačí to doniesť na prvú lekciu spolu s potvrdením od lekára.

kape
20. jan 2009

TAk to budete mat teda naisto o 13 stej ? Lebo este musim dat vediet zmenu terminu Tinke? Ta sobota je podla mna v tomto smere super, ak by ste potrebovali vymenit, ze rano by Vam viac vyhovovalao, v tu sobotu, zeby ste napr. isli k Vasim tak kludne daj vediet a sa mozme vymenit myslim, ze s tym by nemal byt problem a ta sobota je super pre nasich oteckov, aj my chceme par krat zobrat tata. Len ten zas povedal, ze tak skoro ? 😀 No chlapi.

tessie
20. jan 2009

nevyhovieš 😀 Tá pani nás obvoláva a zisťuje, či nám to nevadí a kedy nám to vyhovuje. Takže bude volať aj Tinke (možno jej už dnes aj volala) Mne volala dnes len preto, lebo už mám zaplatené, tak mi volala ako prvej. Povedala, že do konca týždňa to dohodne aj ostatnými a dá vedieť. Ja som písala hviezdičke sms, lebo mám na ňu kontakt. Tak len preto. Ale ak chceš, tak kľudne jej zavolaj, alebo jej môžeš dať aj kontakt na mňa, nech mi zavolá ak chce. Ak jej náhodou nevolala, tak sa aspoň môžu dohodnúť s manželom, a budú mať pripravenú odpoved 🙂

hribikana
20. jan 2009

Ahojte mamicky, tak Vam to plavanie zavidim. Ja by som s malou hned isla, ale najblizsie mame Presov a to sa mi zas nexce s malou v aute dochadzat.
Prdiky - no tak toto je vazne sila. A ked som jedla surovu kapustu zo suda ... tak to bolo ako chemicky vojensky utok 😀
DVD aj kuponiky mi prisli. DVD bola haluz, ta mamicka sa tak neprirodzene tvarila, stale zmurkala, s manzelom sme sa narehlili jak kone. Esteze to trvalo len 15 minut.
Zajtra ideme do poradne aj my, tak som zvedava ako prezijeme ockovanie, dufam, ze neodpadnem ☹ ako je mojim zvykom. Som zvedava kolko mala vazi.

lalunna
20. jan 2009

tak sevaste

patucj dnes plaval jak divy, daval si kolecka okolo bazena v kolese za plavajucim donaldom, bolo to uzasne 😵
potom sme boli v kaviarni a rozbil hrncek na kavu a pohar na mineralku jak trieskal do stola, ale nedali nam k nahrade, fuh, dobry podnik, vazia si zakaznikov 🙂

tinka, ja cvicim 2x do tyzdna aerobic uz 2 mesiace a mliecko v pohode a ani patrik sa nestazuje... 😉

kuratenko11
20. jan 2009

Ahojte maminy,pridavam sa ja ja k augustovkam,citam vas uz od tehotenstva,a musim priznat,ze zacinam byt na Mk dost zavisla 🙂 Chcem sa spytat mamiciek s BA ktore sa chystaju plavat co stoji u vas kurz plavania?A ako casto chodite?

tessie
20. jan 2009

vitaj kuratenko, my sa chystáme teraz na plávanie od marca do hrošíka a je to 8x (4 týždne po 2x) a stojí to 150€. Ale vyzerá to super... prečítaj http://www.hotel-west.sk/?id=40

tessie
20. jan 2009

lalu - ty si to vzala vážne s tým cvičením. A kde máš vtedy Paťka?

kape
20. jan 2009

Kuratenko - co chodime s Lalu do bazena tak na jeden krat - 30 MIN. 3 eur a co sa chystame na kurz do Hrosika tak 8 lekcii 140 eur

kape
20. jan 2009

Tessie ma predbehla 🙂 tie ceny su dve podla toho ako platis za kurz

hribikana
20. jan 2009

kikinela - pozrela som si to video a pri tom spodnom som uz slzy neudrzala, strasne

lalunna
20. jan 2009

tess, sak manzel strazi 🙂 😉 😅 😵

kape, ja som kupila cez net prebalovanie.sk pratelnu podlozku pod dieta a patuch sa na nej ako holan vyvaluje, ja ho tak nechavam aj pol hodku kazdy den, on to zboznuje, no a vtedy ta akrobacia, to stvara take kusky ked nema plienku ze az 😀 plazi sa jak husenica dopredu dozadu, prevaluje sem a tam z brucha na chrbat a opacne... je to uzasne

kape, ja to nechapem preco vtedy nechcel jest, boli sme vonku, potom v picerke tam nechcel, potom sme prisli domov nechcel, potom sme sli k svokre nechcel ani tam, ja uz v soku ze ved bude dehydrovany... pome rychlo domov a doma o 19,30 sa nacpal jak prasatko a potom za 20min 2. krat a potom ffuuuuh taky vygrc cez usta aj nostek 🙄 sa mi skoro srdce zastavilo a on cely od grcky sa usmieval na nas 😲 😅 😕

kuratenko11
20. jan 2009

Babenky dakujem,u nas sa tiez da ist plavat tiez dva krat tyzdene a stoji to necelych 94 eur ked odplavam cely mesiac davaju este jednu hodinu zdarma a cim dlhsie chodis tym mas vacsiu zlavu.Takze super,my sa chystame uz od februara,len si musim ist kupit rychlo plavky,lebo stare su my male cez prsia 🙂 🙂

kape
20. jan 2009

No chuda to musel mat sok po takom case cez den. Ale hlavne ze mu znovu chuti.

Aj Samko je uplne ine dieta, ked nema plienku, ked uz je velmi umrncany roybalenie hned zabera 🙂 Ja som tiez po tych podlozkach poskulovala, ale nejake materialy mam doma, tak to rychlo zbodnem. A spravim ich viacej, nech mozme v pohode prat.

tessie
20. jan 2009

lalu - dobre to máš zariadené 😀 Koľko ťa vyšla tá prateľná podložka pod dieťa? Je to vhodné aj do postieľky? Lebo už sa mi stalo, že malá má niekedy takú nakladačku ráno, že má špinavú plachtičku a nerada by som, keby si zničila aj matrac. Bola som aj v Babymarkete, ale momentálne nemali. A ja nechcem tú froté plachtu, na ktorú už nemusím dávať normálnu plachtu, lebo ten materiál nemám rada...

tunylyk
20. jan 2009

malý zabubal,tak som vás dočítala,hm dobrá debata prdíkova 😀 Kubkovi sa dnes tiež podarilo,naložil a tak sa vyzvrtal,kým som mu pripravila veci,že bol komplet prekakaný,ešteže sme išli akurát kupať a hned sa aj vetralo 😀

ada11
20. jan 2009

elly, krvný obraz mala Anet celkom dobrý, výter z hrdla negatívny, ale ja už fakt neviem, čo jej je ☹ Strašne ma to znepokojuje, aj Maťka má, že vraj zápal prínosových dutín, ale na nej nič nie je, len má kašel - už od 15.12. 08 😠 Anetke ešte aj neskoro zaberajú čípky - až po hodine jej to klesne na 38 st. ☹

lalunna
20. jan 2009

tess 😉
podlozku ma aj v postielke, uz si nepamatam ceny, kuk na prebalovanie.sk do sekcie podlozky

ada11
20. jan 2009

K tým príkom, aj naša Anet keď "uvalí", tak je smraduuuu 😀

lalunna
20. jan 2009

dobru nocku 🤐
este som pridala 1 foto z dnesneho plavania 😉

ada, drzim palce!

aha, tess, este tieto podlozky su inak velmi prijemne, bavlnene z oboch stran, pohodka na nich lezat... 😉 odporucam

ada11
20. jan 2009

píšem ako maďar, k prdíkom 🙂

lanunna, ďakujem 🙂

lalunna
20. jan 2009

jaaaj, kiki pozdravujem vase ftactvo 😉 mne sa strasne lubi, ze vy mate tie ftaky, neviem preco 😀
no uz fakt idem offffffff

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre