Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
19. sep 2009

Jovan ďakujeme 😉 .
Ako trávite sobotu? Ja som mojich chlapov vyslala von, poupratovala som, Dávidko teraz spinká, manžel išiel na nákup a poobede ideme asi na jarmok do ZV 🙂 . Dnes nevarím, nechce sa mi 😀 , niečo spapáme na jarmoku a Dávidko má polievočku od včera a nejaký rožok mu ešte strčím do ruky 🙂 .
Tak pekný víkend prajem 😉

eminkaa113
19. sep 2009

iwus, užite si na jarmoku. my sme boli doobeda na nákup, cestou sme sa zastavili u kamoša pozrieť jeho chalupu, dala som emku spinkať a varím hubovú omáčku, mňam, mám na ňu veľkú chuť. bývame blízko lesa, tak sme sa boli nadýchať čerstvého vzduchu a popritom sa aj zadarilo 😉

tak pekný víkend prajem

slaviq81
19. sep 2009

Eminka, malá je podarená na odrážadle, ako cúva 😀

My sa chystáme na svadbu, naši o chvíľu odchádzajú no a ja počkám kým Lara vstane, napapáme sa a vyrazíme tiež. Dúfam, že Lara sa nebude hanbiť a predstaví svoje tanečné umenie 😀 Ešte si musím dať dokopy hlavu 😝

eminkaa113
19. sep 2009

slaviq, príjemnú zábavu na svadbe. juj išla by som si zatancovať, no keď sestra sa ešte nechce výdávať... 😵

slaviq81
19. sep 2009

Emi, dik. Ja sa tiež teším, na svadbe som už nebola asi 10 rokov 😀 Som zvedavá na menu 😅 Dúfam, že Lara vydrží aspoň do desiatej.

jamaica77
19. sep 2009

ahooojte, no citam citam ze je stretko tento vykend, kto kazdy isiel, vela sa vas nazbieralo? NO dufam ze vam pocasicko praje a nezabudnete fotit, fotit, fotit 😵
Vejinka krasne to ide malemu, uz je len krocik od samostatneho chodenia, potom sa zacne nahananie sa....hihi
Eminka - pozrela som aj tvoju princeznicku, krasne jej to ide na tom bicykli ci co to je, ako sa odkopava nozickami dopredu a do zadu - super, aj s tym autom som kukla video, ale to sa mi zda troska nebezpecne ako sama na tej ceste jazdi 😅 a hlavne ze nie je priputana 😕(aspon mne sa tak videlo ze nie je) a to sa vam ako podarilo pridrziavat pedal na plyn aby jej auto vkuse islo? myslim ze tie auta su pre vecsie deticky ked uz dociahnu na pedale a vedia ze ten pedal treba stlacat ak chcu aby sa auto pohlo, mozno ze vy mate ine auto alebo je tam nejaky hacik na to ... 😉
Iwuska - krasne rodinne profesionalne fotecky, DAvidko je nadherny, podoba sa na teba 😉
Slaviq- tak sa fajne vytancujte, pobavte, napapkajte na svadbe 😉

Mi mame dalsi zub von 5ty 😝 a ide asi dalsi lebo od vcera je hrozne urevana, uvrieskana, len na ruky chce, a vkuse si jazykom dzube do jednej strany dasna aj rucicku si tam pcha, takze jasny ukaz ze pride dalsi zubocek ale tento preziva najhorsie zatial ☹ krasne sa rozblabotala, vkuse len keca a keca, ale nerozumieme nic. Za tyzden sme pokrocili v dalsom ukazovani, uz vie ukazat kde je nos a oci (na vsetkom, na babike, na plysakoch, na mne...sem-tam mi to oko chce vydlubnut z jamok 😀 ) Mi nebudeme nic zvlastne robit cez vikend, budeme doma, mozno k niekomu na navstevu odskocime, tak sa vsetky majte krasne, prajem pekny vikendik, tu uz je cista jesen 😝 toto som este nezazila, zvykli sme mat nadherne leto az do polovicky oktobra a teraz od zaciatku sept je uz ako jesen 😠
Este som sa chcela opytat ci este kojite? alebo uz vsetky odstavujete deticky? Alexa sa nechce odstavit, este vzdy sa koji rano a vecer, mne to zatial vyhovuje, aj ked som to v plane nemala, ale u nas je problem ze nezobere ziadne ine mlieko do ust, ak by som ju odstavila nejakym sposobom, tak by bola uplne bez mlieka 😅
Sorry, neviem reagovat na nic ine, nebola som tu aspon tyzden, tak neviem kto mate co nove, co sa udialo, precitala som len poslednu stranku, pa pa 🙂

nesca
19. sep 2009

Cauko všetci,

tak my tiež nie sme na stretku, veľmi som chcela ísť, ale nakoniec sa to tak rýchlo zomlelo, už sme s tým nejako nerátali finančne a dokopy by to vyšlo aj dosť a ešte starší syn v nedeľu večer cestuje na dva týžden preč, je ešte v škôlke posledný rok, tak ešte prázdninuje a musíme ho vychystať, tak aj ja veľmi dúfam, že to stretko nebude posledné . . .

ale my sme mali skoro vo Zvolene mini stretko, ale viem o tom asi len ja na ZV jarmoku som videla Iwušku s rodinkou, ale tak ma to šoklo, že je to ona, že som ich nestihla osloviť, potom som dúfala, že sa ešte náhodne stretneme, ale už sa nepodarilo. Iwuškaa ty si ma asi ani nevidela, alebo nespoznala, teraz som stráááášne vystrihaná, tak snád inokedy.

vejinka
19. sep 2009

ahojte iwus nadherne fotky...krasa sa na ne kukat 😉
jamai..no ved toho sa bojim ako za nim bduem lietat...ale tak nech sa nauci..uz sa neviem dockat 😉

a dakujem za pochvalene videjko..manzel sa cinil 😉

kikinela
19. sep 2009

Ahojte maminky a deturence dlho som tu nebola ,takže konečne mame za sebou operaciu,všetko dopadlo dobre,poležali sme si tam 3 tyždne,už my z toho začalo harašit,,boli by sme iba dva ale Oliverko dostal nejaky virus tak nemohli pokračovat v klemovani nefrostomie(oni tomu tak hovorili 😅 ),ale zvladal to bravurne tak strašne som sa bala že ako bude zviazany ruky, nohy ale zvladli sme to nikomu to neprajem nieje nič nad zdravie,no chvalabohu to mame za sebou o 2 tyždne ideme na kontrolu tak hadam všetko bude .inak mame 8 zubkov chodime ako strela,Tak sa zatial držkajte posielame pusinky

nesca
19. sep 2009

Kiki 🙂
už som ta tu spomínala, že ako ste dopadli, že sa dlho neozývaš.Som rada, že všetko OK. Avšak pri výrazoch ako nefrostómia a klemovanie som si dosť nepríjemne zaspomínala. My už máme prísť na Ko až po pol roku, to nám vychádza v januári, chvalabohu 🙂. Ale obvodnej nosíme ešte každý mesiac moč na kontrolu. Držte sa 🙂 .

hribikana
19. sep 2009

Ahojte,
posielame srdecne pozdravy z nadhernych Tatier, je to tu supeeeeeeeeeeer a z chlapov vznikla nebezpecna partia. hribikana, tessie, mhviezdicka, jankamanikova, danulik, jancia, kape, katinka000 😀 😀 😀
PS: chlapi odkazuju, ze nemozu robit stojky, lebo pecienky hlavy rozbijaju

bammbi
20. sep 2009

Pozdravujeme vsetkych na stretku a tesime sa na fotodokumentaciu 😉
Sme radi , ze si to uzivate!! Nabuduce si to budeme uzivat s vami...
A chlapi nech sa ukludnia, radsej nech malych bambuliakov strazia, aby sa maminky mohli spolu zabavat namiesto nich.... 😀 🤐
Drzte sa a uzivajte si to tam do syta!!!!!!!

bammbi
20. sep 2009

Kiki, dakujeme za dobru spravu, tesim sa, ze ste v poriadku, Oliverko je velky bojovnik, nech kontrola dobre dopadne...

angelina22
20. sep 2009

čaute baby ,,ako sa tu máte? ani ja niesom na stretku,,,,ani som tak narýchlo nevedela kde je,,,len že kedy....
čo je tu nové? niekto čaká , ako vás poznám,,,,,hmm???
ja som pracovne maximálne vytažená, aj okolo domu,,,,malá to zvláda v pohode,,,
všetky vás pozdravujem, a ticho závidím tým čo su na stretku,,,,keby bol doma moj Palko tak by sme prišli určite, ak nie na celý víkend, aspon pozriet na jedno popoludnie aj večer,,hmm
dufam, že sa zabavíte a že sa všetci štatne vrátite domov...
posielame pusky,,,
d and b

eminkaa113
20. sep 2009

Kiki, super, že ste to tak dobre zvládli a že je už všetko OK. Nech kontrola dobre dopadne.
Jamai - auto je pre väčšie deti, nie sú tam pásy, ale Eminka je natoľko múdra a vie, že za jazdy sa nevystupuje 😀 Ona to auto zbožňuje a keď výjdeme z domu, tak hneď beží do garáže pre auto. A túto radosť je nezoberiem. Jazdíme po ceste pred domom sem a tam a som vždy pri nej. Dokola jazdila len preto, aby som si ju mohla natočiť. A plyn sme zaťažili tehlou a hotovo 😀

Hribi - ďakujeme za info a všetkých pozdravujeme 😉

jamaica77
20. sep 2009

Hribikana - no nebezpecne 😕 pripada mi to ako keby si chlapi uzivali viac ako vy dievata 😀 nedovolte to! nech pekne behaju za detickami a vy kocky sa fajne vykecajte a zarelaxujte, na fotky sa tesiiiime asi vsetky 😉

Kikinela - super, super, tesime sa s vami ze vsetko je v poriadku, ze to Oliver zvladol super a vy s nim tiez. Muselo to byt na nervy tak dlho v nemocnici. Aj ked neviem o aku chorobu ide,a lebo co sa stalo ten vyraz mi nic nehovori a nebola som tu asi ked ste to rozoberali , ak mozes par slovami vysvetlit aby som bola v obraze. Tak sa drzte, dufam ze uz vsetko bude v poriadku 🙂

Eminka- prajem vela stastnych najazdenych kilometrikov Eme 😵

katinka0000
20. sep 2009

ahojte!

som tu len na skok, lebo mam plnu postu mailov, tak som vas prisla len na sekundu pozdravit.

na stretku bolo supeeeeer. ved vecer, ked sa pridaju aj ostatne baby, tak podebatime co a ako.

kikinela: sme radi, ze ste uz domka. mysleli sme na vas. 🙂

zatial pa!!!

kikinela
20. sep 2009

jej baby veru aj ja som rada že je to za nami,
jamaica mal zuženy vyvod z obličky ,vlastne to mal už skoro nepriechodne ,tak mu tam urobili plastiku a nefrostomia je vyvod z obličky ,proste hadička cez ktoru cikal do sačku,a klemovanie je že mu tu nefrostomiu začali uzatvarat po - 1-2--4-6 a nakoniec to primar dal na 24 hodin ,potom vlastne išiel moč spontanne a za každou tou hodinou odpuštali zvyšok z obličky kolko tam ostalo,no hadam si to pochopila 😅 ,nikomu neprajem vidiet takto trpiet svoje dietatko,a videla som veru všelijake pripady na jeden nezabudnem do smrti ked som to zbadala na vlastne oči tak som sa rozplakala a nespala som celu noc chlapček asi 5 ročny neviem ako sa to naziva odborne napišem to laicky kakal cez bruško normalne mal na brušku črevo na ktore sa daval sačok do ktoreho kakal,to je len jedna vec toho chlapčeka to by som vedela pisat do rana , mamina ho cievkuje nikolkokrat denne nevie sam cikat atd.....ale na oko keby ste ho stretli tak vobec ale vobec nieje vidno na nom nič žive decko ako všetky ostatne....a je z dvojčat a to druhe je uple zdrave,no najviac obdivujem jeho maminu......... 😖

tunylyk
20. sep 2009

kiki uff teda fakt dobre,že je to za vami,už len veľa veľa zdravíčka želám, ten druhý chlapček mi pripomenul moju babi,po operácii hrubého čreva to mala presne takto... nič príjemné...

danulik
20. sep 2009

ahojte,
tiez mam vela mailov, takze len rychlo - stretko dopadlo nad ocakavania, chalani prekvapili, boli super 🙂
deticky boli uzasne, normalne mi chybaju 😅
no a kocky su perferktne baby, som rada, ze sme sa konecne spoznali 🙂 😉

tesim sa na fotky!!! 😵

...este pridem 😉

iwuskaaa
20. sep 2009

Ahojte kočky,
som rada, že stretko dopadlo super 😉 . Bude sa plánovať nejaké ďalšie? To si už nenecháme ujsť 🙂 .
Nesca Ty si nás videla? No toto 🙂 . Ja by som Ťa asi fakt nespoznala, na ktorom mieste sme sa práve nachádzali? 😀
Jamai, ja ešte kojím, pôvodne som chcela do roka, ale už je po roku dosť a ešte som sa toho nevzdala. Ani ja ani malý 🙂 . Je to pre mňa pohodlné 🙂 .
Musím ísť, muž mi tu píli nervy, nech už vypnem PC a idem spať 😠 . Ide mi tak trošku na nervy 😠 😀
Zajtra budem mať väčší kľud, keď bude v robote 😀

danulik
20. sep 2009

uz som tu, ale len tak zbezne som prebehla, co ste pisali..

kiki - som rada, ze to uz mate za sebou, myslela som na vas..

iwus - ano, planujeme, ale zatial nic konkretne..

jancia
20. sep 2009

Ahojky, kiki super ze uz mate po 😉 dufam ze vsetko bude dobre... aj my sme na Vas mysleli, hlavne 20.8. 😵

Dobru nocku, po narocnom vikende musim ist oddychovat 😝

jancia
20. sep 2009

Jaaaj este toto som chcela - pamatate si na nasu Lenoc? Tak ak ste si nevsimli v albumikoch, nabonzujem ze 14.9. sa im narodil Marosko 😵

iwuskaaa
20. sep 2009

Kiki, som rada, že to máte všetko za sebou, prajem veľa veľa zdravíčka 😉 🙂 . Museli ste si veľa vytrpieť a pobyt v nemocnici určite nikomu na psychike nepridá, ku tomu, keď vidíš akými možnými chorobami detičky trpia 😢 . Strašné 😔 . A veľa krát si to zdravie neceníme 😒 . Až keď niečo vidíme 😒 ...
Tak dobrú nôcku a teším sa na fotky 😵

danulik
20. sep 2009

ja som si poobede pospala, takze dnes tu budem zase strasit do polnoci 😝

jani - fakt? idem ju pohladat 🙂

iwus - dobruuu 😉

tamita
20. sep 2009

a to čo sa tu dnes večer deje ???
čaute baby, to tu je vari dalšie stretko??

danulik
20. sep 2009

ake stretko? 😕

katinka0000
20. sep 2009

janci: hej pamatam si ju. tak zelame vela zdravicka. 🙂

kiki: muselo to byt fakt hrozne. nechcem si to ani predstavit. ale mate to za sebou a to je hlavne.

katinka0000
20. sep 2009

dani: aj moj manzel si poobede pospal a teraz je vysmiaty ako keby bolo pat hodin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre