Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
30. sep 2009

dnesny den bol rovnaky ako vcera - stale na rukach, jest ani za svet, ani spinkat poobede.. pomoooooooc, kde je ten zub????

katinka0000
30. sep 2009

dani: nico isiel spat pred deviatou a uz bol dvakrat hore. takze my sme natom rovnako. 🙂

iwus: hovorili o tom, ze su tam 2 haciky. to zvysenie sa tyka len mamiciek, co pred MD pracovali a ich deti nemaju viac ako 2 roky. ako keby tie ostatne peniazky nepotrebovali.

jancia
30. sep 2009

caute uz aj ja som tu, tak nechodte este preeeec 😀

my sme mali dnes pekne stretko v BA - krpci Patrik, Sophinka, Alex, Jakubko a Tomi s maminkami lalunnou, tessie, elly111, zzuuzzaa-ou a janciou 😝

my dnes bez obeda, bez vecere, skusali sme aj sunar 1x ale bez uspechu, asponze ma mama cici 😝

danulik
30. sep 2009

jani - ja som tu 🙂 🙂 🙂
jeeej, stretko 🙂 pridte aj do BB 🙂 😉

kati - pekne.. tak ste si aj vy dnes "uzili" 😖

elly - dik za linky, kuknem 😉

iwuskaaa
30. sep 2009

Tak Vy sa máte, mali ste stretko 😵 😀 ...krásna zostava! 😉
Danielka, aj nám idú asi ďalšie, tak nepokojne spí už tretiu noc, slabšie papá 😒 ...ach jaj 😒
Kati, presne tak...a ešte by ma zaujímalo ako prišli na tie dva roky...ako ten tretí rok mám menšie výdavky??? 😠

jancia
30. sep 2009

BB nech pekne pride do BA 😎 🙂 😵

danulik
30. sep 2009

prideme..niekedy..slubujem 😉

katinka0000
30. sep 2009

ivka: to ani ja neviem. oni su za mudrych. 😒 😠

jancia: super. isto bolo veselo.

jancia
30. sep 2009

co sa tyka toho rodicovskeho, no to ma zvdy nejaky hacik 😝 zase ale musia to nejako "osetrit" aby si z toho ista cast obyvatelstva nespravila biznis... lenze potom ti co to fakt potrebuju su znevyhodneni a doplacaju na to... ale to je tak so vsetkym, skoda reci... vsak im daju nove byty aby mali co demolovat a mlade rodiny nemaju kde byvat, nam kto co da? ani trt... a minule bol pekny clanok v Plusku co sa tykalo odskodnenia obeti z tej bane, ze ked je hromadne nestastie tak sa robia zbierky, stat odskodni navyse a tak ale ked chudak nejaky padne na stavbe z lesenia ale padne sam tak jeho rodina nedostane nic navyse lebo ich nepadlo 20 a ludia to tak neriesia... no to je ta rovnost... ehm... chvilka zamyslenia na vecer...

jancia
30. sep 2009

hihi no bolo, musim nabonzovat anjelika Sophinku ze sundala na zem Jakubka (inak najvacsi chlap z augustovciat) a chudatko isiel domkov s oskretym nostekom 😝 , no nezda sa, babula mala 😉

katinka0000
30. sep 2009

janci: presne ako si to napisala. o tomto by sa dalo diskutovat dokola.

a sophinka takato bitkarka? normalne chalana zdola? 🙂

danulik
30. sep 2009

🙂 🙂 🙂 tak sophinka je odvazna 🙂

jancia
30. sep 2009

chichi dufam ze ma tessie nezabije 😅 ze co som to tu popisala o jej zlaticku 😵

katinka0000
30. sep 2009

isto nie. 🙂

idem si ja uz trochu lahnut, lebo predpokladam, ze nico bude o chvilu hore. 🙂 dobru noc!

jancia
30. sep 2009

dobruuu

danulik
30. sep 2009

dobru noc, ja uz tiez idem..
jani - sorry, ze ta tu nechavame 😅

jancia
30. sep 2009

ved ja uz tu tiez nie som 😅 papa 🙂

elly111
1. okt 2009

ahojte stretko bolo super, aj keď bol malý nevyspatý, za celý deň 30min v aute a ako jediný nebeháme, no ale čo nenabeháme vykecáme, Alex je najukecanejší 😀
Hej Sophinka je akčná 😀 a zlatučká, prišla aj za Alexom keď sa jašil a vykrikoval a opakovala po ňom, ten bol z toho prekvapený že nemá monológ 😀 , nádherní sú tí naši drobci 🙂
no baby a kedy prídete?
Veď danulik nalož iwsku s drobcom, tami naloží ďalších a ostatné sa dohodnite, cestou katinka 😀 , budúci týždeň vás čakáme, veď keď bude sneh nepôjdete, šup kým je pekne 🙂, počkať budúci týždeň tu nie je jancia, tak ten ďalší to ešte taká zima snáď nebude 😅
my máme plán dneška kúpu kosačky 😀, behajúcim drobcom sa páčili kočíky pre bábiky, tak my skúsime kosačku 😀

hribikana
1. okt 2009

dobr ranko,
tak sophika je poriadna baba, nie? neporadi si s nejakym chlapom??? 😀
jeeej baby a to kebyze BJ prislo do BA, tak sa normalne ma BJ pocest zorganizuje stretko? Ved kvoli BJ by sa mohlo 😎 lebo sa chystam s mangelom na sluzobku, neviem este kedy, ale chystam sa a ja s niiiim
Juj a musim pochavlit drobca, zacala ockovi hovorit "tati" a tak laskyplne to povie, az zavidim, ze mama nehovori mami 😀

hribikana
1. okt 2009

jej elly, aj ty si tu? dobre ranko

katinka0000
1. okt 2009

ahojte!

elly: si zlata. 🙂 hrozne radi by sme prisli. nico by sa tesil z deticiek.

mizulienka
1. okt 2009

ahojte, hribi a ostatne tehulky, ktore pred druhym babom nestihli odrobit potrebny pocet dni, ako to je s nami?
nas sa ten zvyseny prispevok netyka?
viem, ze sa nas bude tykat pre prve dieta do tych 2 rokoch...ale co s druhym? tam budeme dostavat iba ten povodny rodicovsky prispevok? dik 🙂

katinka0000
1. okt 2009

hribi: 🙂

katinka0000
1. okt 2009

mizu: vidis, tak toto nikde nehovorili. 😒

katinka0000
1. okt 2009

dnes je u nas jarmok, tak sa napapame, oblecieme a pojdeme.

kape
1. okt 2009

Ahojte.
Mizu skus pozriet tuto temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea..., mozno sa dozvies viac, su tam prispevky aj ludi "od fachu" aj ked vsetko bude jasne az od 1.1.2010
Inak v Cechach im idu kratit rodicovske prispevky.

Ja som od nejakej polnoci tiez marod, uz to chytilo aj mna 😠 Samko uz ale negrckal a nehnackoval od vecera, ale zacal odmietat mlieko, lebo si pamata, ze mu z neho bolo zle, a to teraz dostava bezlaktozove.

Chcem sa spytat kolko cistych tekutin okrem mlieka Vam za 24 hodin drobci vypiju?

Tak len nech ste vsetci zdravi, do stretka budeme uz aj my fit.

danulik
1. okt 2009

ahojte,
ja som sa dnes pustila do upratovania.. teraz som dala lili spat, ale nejako sa jej nechce..
noc bola hrozna, skoro vobec som nespala, lili sa casto budila a nechcela byt vo svojej postielke, tak od polnoci bola v nasej..

kape - lili pije cistu vodu (lucku) a vypije ako-kedy, za den cca jednu malu flasku, ked sme von tak aj viac..
teraz sa jej zapacilo pit cez slamku, to ju bavi, takze aj viac vypije 🙂
prajem skore uzdravenie!!

elly - dobre si to vymyslela 🙂 😉

elly111
1. okt 2009

bola som tu už tu nie som ideme pre kosačku 😀
organizujte a oznámte nám čas a miesto my sa snáď dostavíme 😀
kape ako kedy od 330ml do 660ml vody, mlieka neobmedzene koľko dám, toľko vypije 😀

jancia
1. okt 2009

hribi jasne ze by sa zorganizovalo... minimalne ja s kape sa zorganizujeme a prideme 😀 a nabal aj zimne boty 😉 a kedy sa vlastne chystate???

lalunna
1. okt 2009

ahojte dievcata
vcera som sa konecne zasa troska dostala blizsie ku konikovi, v poslednom case nebol cas na taketo zabafky 😀
na stretku bolo super, bola som medzi vami velmi velmi rada... 😉 uz sa tesim na dalsie
mam kopec stran neprecitanych, ani neviem ci to dobehnem... skusim par stran teraz 😎

zacala som chodit na anglicku konverzaciu, zistila som ze materska mi vela zobrala co sa tyka tohto a raz do tyzdna dvihat zelezo 😀 do posilky, muz mi robi sukromneho trenera a kedze ma namna nejake velke naroky, svalovicu mavam strasnu, ale je to super
minuly tyzden som konecne dostala prvu ms, slabu, ale skoro som odpadla ked som to zistila, po skoro 2 rokoch to bolo dost cudne, teraz cakam tu druhu, to bude... ☹ ☹ ☹
patrik ma cca 11kg, 13 zubov a beha a nechce jest, objavil sa mu slaby ekzem... 😠 a vsetci sa cuduju aky je blondak a mylia si ho aj s dievcatom 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre