Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
26. jan 2010

asi aj ja 😖

dovi zajtra, dievcata 😉

hribikana
26. jan 2010

dobru nocku vsetkym, mamickam aj detickam 😉

aktak
autor
26. jan 2010

iwuska veeelmi blahozelam a prajem len to najlepsie 😉

tessie
26. jan 2010

veji + iwuss - srdečne blahoželááááám

no kape - normálne ma oblial pot a asi si idem kúpiť tehu test, keďže v tvojich tipoch bola iwuss a ja... a ked som si prečítala, že ako si odhlalila aj kamošku, tak čo ak som aj ja tehu a neviem o tom??????????????? no dám vám určite vedieť 😀 😀 😀

inak dnes som mala teda deň... ako som vám písala, že čo dnes musím "urobiť" pre ten ples, tak som sa skoro rozplakala... Prišli naši a ocino bol taký zlatý, že ma hodí do tej požičovne šiat, nech nemusí Maťko večer odchádzať skôr z roboty. tak som tam prišla s topánkami, obujem ich, oblečiem šaty a na moje topánky mi boli šaty krátke!!!!!!!!!! Tak ma chytila panika že čo teraz, všetky krásne šaty bol na tento víkend už objednané, a čo sa mi ešte páčili tak boli väčšie číslo a museli by mi ich zužovať o vyše 10cm, a to nejde, to by bolo veľmi vidno... slzy sa mi tlačili do očí, nakoniec prišla majiteľka - kamoška a zachránila ma po hodine a pol smútku. Vybrala mi šaty, ktoré mi perfektne sadli, sú krásne, ale ja som typ na také jemné svetlé farby a tieto sú tyrkysovo-čokoládové... sú nádherné, ale nie som si istá či pre mňa... No veľa času som na vyberanie už nemala, hlavne ma mrzel ocino, ktorý 1 1/2 hodiny čakal v aute, mamina bola doma s mojou malou, myslela som, že ma zabijú... povedala som, že tam budem max. 20 min.... Takže mám šaty, ale nie sú úplne podľa mojich predstáv... aj ked moja sestra je do nich zamilovaná... ale ja som asi iný typ, taký skôr romantický... a mám rada také princeznovské "tortové" šaty... ale určite vám ich odfotím. Ja viem, že podstatné je, aby mi Sophinka spala, bola v pohode a my nech sa s Maťkom zabavíme, ale na tie šaty som sa tak tešila... Inak ak máte niekde novú Slovenku, tak sú vyfotené ako prvé na strane 52. To mi stihla ešte majiteľka ukázať. Takže moja plesová eufória dostala dnes riadnu facku... to asi preto, že som sa tak veľmi tešila.

Idem za manželom, zajtra mi odchádza na služobku do štvrtka, tak sa mu idem venovať. Ale nie moc, aby mi nezotrel moje drahé opálenie 🙂 🙂 🙂

jancia
26. jan 2010

Iwuskaaaaaaaa 😵 😵 😵 tesim sa s Vami, tak takto Ta tu baby jedni odhalili...

Babeny tak dobru noc vsetkym!

eminkaa113
26. jan 2010

aj ja sa pridávam k novým tehuľkám, hlavne veľa, veľa zdravia 🙂
no, je tu silná prevaha 😉

nám už konečne vyšiel druhý zúbok .... dani, koľko zúbkov má Lili??

Ja sa nemám tak dobre ako vy, už 2 týždeň ma trápia kríže, sotva chodím a Emka by sa chcela len nosiť a mojkať. Keby chcela v sede, to s radosťou,ale chce aby som stála... tak sa ju snažím vždy prehovoriť na sedenie. Ale je to tým zúbkom asi...

mhviezdicka - ďakujem za recepty a super nápady 😉 všetko si poctivo kopčím, aj keď nie všetko som prečítala....

čajík ja tiež prihrejem, tiež sa mi zdá chladný, keď len tak stojí na stole, takže keď vidím, že Emka ide piť, tak jej ho prihrejem... samozrejme, že len teraz v zime.
a nočníkovanie.... Emka bola veľká poriadnica v tomto, no už na nočníku tak veľmi nechce byť... sadne si naň keď je oblečená a kričí kaka, kaka... a keď ju vyzlečiem, tak si ani sadnúť nechce. Zato mi vždy oznámi keď čurá alebo kaká, tak som rada, že si to uvedomuje, zatiaľ to neriešim a vždy ju pochválim.
stále sa kojíme, ráno už nechce, cez obed si cucne, len vyslovene na uspanie, večer to isté a v noci sa budí 1-2x. Tiež mi to neprekáža, skôr vyhovuje, že rýchlo zaspí.
a diéta??? aj ja by som mala, len nemám pevnú vôlu, ale o tej 90 dňovej veľmi rozmýšľam, že už by som mohla niečo dotiahnuť aj do konca 😨

eminkaa113
26. jan 2010

teda... chcela som sa pridať ku gratulácii novým tehulkám... nie som tehu 😀

elly111
27. jan 2010

iwuskaaa veľká gratulácia 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 a ako sa máš, ako sa cítiš?

danulik aj pre nás je stretko ďaleká budúcnosť, my nevieme ani deň vopred kde bude ocinko,...
a to tú možnosť že antikoncepcia tohto typu zlyhá momentálne akceptujem 🙂

vejinka čakáme čo napíšeš či budú dvojičky, či trojičky 🙂, alebo bola len kapustnica na večeru 😅 😨 😀

madi 😀 buď IN, buď tehuľka 😀

eminkaa ja že idem gratulovať 😀

katuska.
27. jan 2010

bud in bud tehulka 😀 😀 😀 pekna reklama

iwus, gratulujeme!!! myslim, ze skoro vsetci tipovali na teba 😉 prajeme nech je vsetko ako ma byt..

uz ani neviem na co som chcela reagovat, tolko ste toho vcera popisali..

tess, je mi luto tych siat, ale mozno ti prospeje trochu zmeny 😉 som strasne zvedava ako budes vyzerat..

my ideme dnes chodit po uradoch, tak mi drzte palce, aby som nejaku uradnicku neposlala niekam, lebo v poslednej dobe mam pocit, ze sedia na tych stolickach len preto, aby ma vkuse buzerovali, ze nie hranatu peciatku treba, ale okruhlu a neviem este co.. 😠

eminka, uz som chcela aj ja gratulovat 🙂 🤐

danulik
27. jan 2010

emi - aj ja som ti chcela gratulovat 😀 tak aspon gratulujem emke k druhemu zubku 😵
lili ma 4 zubky a piaty sa tlaci..

tess - to mi je luto, ale urcite budes krasna!! tesime sa na foto 🙂

musim ist, potom dopisem..

elly111
27. jan 2010

tesie ja si myslím že tie šaty budú super a že ešte viac vynikne tvoja jemnosť a romantickosť vo výraznejších šatách bude viac podčiarknutá, iste sa hodnotíš inak ako ťa ohodnotí okolie ale som presvedčená že budeš spokojná
katuska držím palce na úradoch, poznám to dôverne 😠
asi ideme von malý mi tu nosí rukavice, otepľovačky,... 😀

leguanik
27. jan 2010

tess - urcite budu saty krasne to je moja farba tyrkysovo-cokoladova, take veci mam najrasej, dufam, ze potom zverejnis foto som velmi zvedava na saticky a na teba ako ti sadli - urcite to bude šupa....

inak na povinnom ockovani proti osypkam sme neboli nestihli sme to, lebo timko mal 3tt velky kasel dr nevedel co mu je lebo enmal ani teplotu nic, aj rcp mu robil, ziaden virus nemal v sebe, a to sme mali ist vcera k alergologicke, lebo si vraj mysli, ze by to mohla byt bronchitida, to vraj deti mavaju, no kasel mu uz nastastie ustupil, len k alergoligicke sa budeme muset preobjednat, unej sa caka aj 3mesiace... 🙄

bammbi
27. jan 2010

🙂 zacina to tu byt zabavne
Iwuska, to nemalo chybu 😉 este by ma zaujimalo, ci ta baby vypatrali v nejakej inej teme alebo ci fakt trpia vestickymi/telepatickymi schopnostami 😀 Srdecne gratulujem, vitaj v klube !!! 🤐 😵

Vejinka, aj tebe velke gratulacie

Danulik, kolko este dni do konca? Uz sa tesis na vodovy den? 😀

vejinka
27. jan 2010

ahojte dievcata...tak bola som na utz rano a doktor ze preco idem tak skoro ked mrcha bola len 25.12 a ja ze pre istotu a on kukol a hovori ze tehotenstvo tam urcite je ale nic nevidel.povedal ze hlavne treba vylucit mimomaternicove tehu a ze ani pozitivny test nieje zaruka ze je zena tehu vraj na 60% co sa mi zda pekna blbost no ale nech....teda mozno aj videl ale nebol si isty vraj som otehotnela okolo 17.1 a teda ma babo len 10 dni takze ma objednal na utorok a vtedy mi zoberu aj krv vraj dnes to nema vyznam 😔

iwuskaaa
27. jan 2010

Tak včera som musela odísť, lebo kôň išiel pomaly a vytáčalo ma to 😠 .
Ďakujem všetkým kočkám za gratulácie, teší ma, že sa tešíte so mnou 😉 .
Elly, cítim sa celkom dobre. Bývam viac unavená a nemôžem byť hladná, lebo ma chytia nevoľnosti. Ale tak tomu sa dá zabrániť aspoň, tak som rada. No pri Dávidkovi to bolo iné tehotenstvo, keby mi bruško nerástlo, ani by som nevedela, že som tehotná 🙂 .
Bammbi, nie v žiadnej téme som o tom nepísala, ale Danielka minulý týždeň vypustila, že niečo vie, ale nepovie a začala si tipovačka 😀 . Tak to na základe toho sa vypátralo 🙂 . Takže čisto konšpiračné teórie 😀
Tess, aj keď nebudeš mať šaty presne podľa Tvojich predstáv, ale určite vynikneš a budeš žiariť 😉 . Som si tým istá 🙂 . Tešíme sa na fotky. A pôvodné šaty mali byť akej farby?
Dani, koľko si už schudla?
Katuska veľa trpezlivosti pri vybavovačkách 😉

elly111
27. jan 2010

iwuskaaa tak nech ťa bábätko veľmi netrápi a pekne rastie 🙂
veji to je fakt skoro, ale radšej skoro preventívne či je všetko ok, ale nejaký nevrlý doktor, to by som ja nezvládala 😝
že koľko danulik schudla veď iba začína, či nie, nech len príliš nechudne iste veľa schudnúť nepotrebuje, iba vyformovať 😉
bammbi aká podrypáčka že či sa teší danulik na vodový deň 😀 a ja tu baštím po obede tretiu horalku 😀 🤐 😀, predvčerom mi bolo zle od žalúdka deň som menej jedla, pochudla som o kilo, tak to doháňam 🤐
jankamanikova ma mať tiež dnes poradňu ak sa nemýlim tak čakáme na zreferovanie

iwuskaaa
27. jan 2010

Elly vďaka 😉 ...
No ale tak už týždeň Dani diétuje, tak určite niečo išlo dolu 🙂
Veji, skoro je to. Ja som bola v 6tt, tiež nič poriadne nevidel a potom v 8tt, to je už hotový človiečik 😵 . Všetko je krásne vidieť 😵
Elly, vraj doháňam 😀
Janka ozvi sa, budeme čakať 😉

elly111
27. jan 2010

no ako to mám napísať, že som nedožraná? 😠 Som! 😠
fakt to rýchlo letí z týždňa na týždeň je človiečik vidieť 😵
a každá mamuľka nám zverila čo asi očakáva, alebo si myslí, alebo po čom trošku viac túži, ak sa to tak škaredo dá povedať, je to absolútne nedôležité, ale...dievčatko??? A ty veji? Lebo ako tak čítam viaceré maminy dievčatiek túžia zasa po dievčatku 🙂 , joj toto sú prekvapká človek tu stále žije v napätí a očakávaní čo sa vykľuje 😀

kape
27. jan 2010

Ahojte.

Tak Iwus- to uz si teda aj v celkom peknom tyzdni,este raz nech tehotenstvo plynie v pohodicke a nech je vsetko ako ma byt a nech sa v brusku ukryva, to po com velmi tuzite.

Elly - Ty a nenazrana, ved si chuducka ....

Veji - neboj na dalsej kontrole uz bude vsetko v pohode, lekari niekedy vobec nepozeraju na cloveka, ktoremu to hovoria, zeby on mohol mat aj nejake city.

No tak dnes rano bola slusna kosa, ked sme isli o deviatej plavat, tak ze vraj -13. Brrrrrrrrrrrrr.

Je este niekto , kto sa chce pridat do divadla?

A mam este jednu ponuku, je niekto ,kto by mal zaujem spolu s nami o toto hopsadlo http://www.prenasedeti.sk/product/hopsadlo-rody... ?

Bammbi Teba sa chcem uz davnejsie opytat, aku plienku konkretne davas malej na noc a ci nahodou nemate v svojej vybave plienocku Gro Baby.

Hribi - teda riadne sa Ti to uz blizi. Ani sa nenazdame a mame "medzi nami "dalsie babo.

Danulik - my sa hlasime na vylet tiez, mne uzje to v podstate jedno, ze kam, to co sme mali vybrate minule bolo podla mna tiez super.

elly111
27. jan 2010

chudučká, ja??? akurát v prsiach, to áno 😠
ake divadlo?
aké hopsadlo? Jaj ja uz som ho davnejsie pozerala ale stalo podstatne menej, neviem či je práve toto podobné, to druhé neviem nájsť teraz, malý nechce spať, tak nestíham
http://www.babybazar.sk/Hopsadlo-ponny-55x50cm-...
som dnes nejaká nedospatá a dezorientovaná 😅, ale zajtra idem na plienky do billa aspoň nejaký plán 😅

hribikana
27. jan 2010

ahojte,
ja len tak narychlo
Tess - tesim sa na popoluskovske foto, urcite budes krasna, na tebe aj mech musi vyzerat super
o chvilku uz nepojdem s dobou ani ja, uz nebudem tehu ... dnes som bola na poradni, maly uz pribral, semnniky mu zostupili, je uz chlap jak ma byt 😀 a o tyzden to vyzera, ze budem rodit, dnes vecer si este musim nachystat tu tasku do porodnice, neze pridem jak niektore nase spoluobcianky 😀 😀 😀 s 1 igelitkou
pekny dniiik paaaa
a to divadlo vam ticho zavidim a na vylet by sme sli aj my, apriiil to je este kopa casu, mozno sa vazne bude dat prist aj nam, huraaaa a urcite mi to poporodnej depresii dobre padne

bammbi
27. jan 2010

hribi 😕 takze o tyzden? to ste na to ako prisli? ...ach jaj, zacina to vsetko naberat realne podoby... Kto je dalsi na rade? Ja alebo zeby mizulienka?... Velmi ti drzim palce, ved ono to uz v podstate moze prist kedykolvek. A tu tasku do porodnice uz veru chystaj!! 😉 🙂

bammbi
27. jan 2010

Kape,
nasa nocna plienka : Bum Hugger od Ella's House + vkladacka microfibre Swaddlebees + vrchne nohavky Swaddlebees (vsetko velkost L) 😉 zarucene neprecikame... v noci neprebalujem, takze vydrzi 12 hodin v pohode 😉

Gro Baby nemame, ale uz som si ju na nete vsimla, celkom ma zaujala, mozno kupim druhemu babatku, Nataliu by som uz najradsej od plienok odnaucila, takze u nej uz nedokupujem...

bammbi
27. jan 2010

Toto mi akurat doslo na email:

" Následující informaci berte zcela vážně (ověřeno na PČR), třeba někomu zachrání účet za telefon.
Jde o to, že Vám někdo zavolá na mobil a představí se jako " PROVIDER" Vodafone, T-Mobile nebo Eurotel a pak Vás požádá o vyťukání kódu 09 a vysvětlí, že jde o ověření správné funkce telefonu. Podvodníci mají k dispozici prostředky, díky kterým spolu se zadaným kódem přečtou Vaši SIM kartu a pak si vytvoří její kopii s Vaším číslem a veškerá jejich volání budete mít v účtu vy. Rada zní hovory nezvedat a v případě, že Vás někdo požádá o zadání kódu, okamžitě zavěsit...."

mizulienka
27. jan 2010

bammbi, tak uvidime, kto pojde skor 😵 ja som mala miska 3 tyzdne dopredu, mam nejak zafixovane, ze vydrzat do 36 tt a potom uz hocikedy...ale nie, nech sa to narodi, ked uz bude mat vsetko tak, ako treba 😉
ja som teraz zacala 31....vy cakate chlapeceka? my este stale nevieme, takze prekvapko do konca 🙂

tak sa vsetky drzte...hribi drzime palce, ach jaaj ze na buduci tyzden uz bude babo....to je fakt super 🙂 nech vsetko dobre dopadne 🙂

danulik
27. jan 2010

neviem kolko som schudla, este sa nechcem velmi vazit, potom napisem 😉
dnes nam prisiel ten stroj a keby som nemala taku svalovicu na bruchu, tak ho hned aj vyskusam 😀

bammbi - to je hoax, treba sa vzdy pozriet na www.hoax.cz a tam si podobne spravy najdes aj s vyjadrenim bud niekoho z PZ alebo konkretnej spolocnosti (vyjadrenia je na konci spravy):
http://www.hoax.cz/hoax/nevolejte-09-9090--90-n...

a ano, na vodovy den sa straaaaaasne tesim 😀

danulik
27. jan 2010

hribi - to fakt uz o tyzden?? chod si pekne zbalit tu tasku 🙂 🙂 🙂

kape - a co sme mali minule vybrate? uz som aj zabudla 😅 asi pojdem pozriet do tej stretkovej temy..

jancia
27. jan 2010

Halo halo no co to len moje dieta uz spi??? 😉 Sup sem!

jancia
27. jan 2010

hribi to ako ze uz o tyzden? mas naplanovany cisarsky alebo sa uz otvaras ci co? 😕 kazdpoadne prajem nech to dobre vsetko dopadne! 😵 budem na Vas mysliet.

tessie ta farebna kombinacia sa aj mne velmi paci... inak ja si nemyslim ze su nejake saty ktore by na Tebe vyzerali zle, takze 😉 tesime sa ked budes na titulke Vogue 😎

elly ze 3 horalky... ja som si uz dlho nekupila horalku, musim to napravit... a teraz som sa navnadila a idem po volaco do skrinky... ja mam take vyzieracky ked Tomi zaspi lebo pred nim sa mi velmi neda, on vsetko pyta a aj tak ma toho sladkeho dost... tak potom mam pocit ze to musim dohnat kym ma nevidi 😀 😝

hribikana
27. jan 2010

janci 😀 😀 😀
my sme dnes boli v KE odniest sestru a po ceste spat sme sli vyskusat noveho Mac Donalda v PO, no nic moc ... a teraz mi je taaaaaaaaaaaaak tazko 😝
a tiez nerozumiem, ze preco o tyzden uz mozem rodit, ale vraj moja placenta, krcok, plodova voda a dozrety plod tak vyzeraju, ze pojdu coskoro ... no ja sa este neponahlam 😀 ja vydrzim este 2 tyzdne 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre