Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kivec
5. feb 2010

Danulik a Tami, deticky su roztomile! A ake kamosky. 🙂 Urcite mali z toho zazitok. A naozaj sa obe podobaju na svoje maminky. 😉

kivec
5. feb 2010

Mizulienka, bola by som ti velmi vdacna. 😉

danulik
5. feb 2010

dakujeme 🙂
aj my momentalne bojujeme o (manzelov) NB, lebo moj NB sa nechce pripojit a manzel mi uz dva mesiace slubuje, ze mi kupi nejaky kalbel a stale nic..

danulik
5. feb 2010

hviezdi - pojdete na stretko???

danulik
5. feb 2010

to je sranda, ze ste tu tolke tehotne 🙂 🙂 🙂 je to velmi mile 🙂
nam sa lili podarila na 2. krat, po prvom teste som bola strasne sklamana a dalsi mesiac som uz nasla 2 ciarky 😵 pamatam si aka bola ta druha ciarka slabucka, hned som poslala manzela kupit dalsi 😀 a v tom case u nas akurat otvorili baby svet a vo vyklade bolo tooolko kocikov a ja som bola taka stastna, manzel chudak nechapal co sa so mnou robi 😀
som zvedava, ake to bude pri druhom - chcela by som to prezivat rovnako (alebo aspon podobne), ale viem, ze to bude uz uuuplne ine 😉 asi preto sa do toho zatial nehrniem 😅

hribikana
5. feb 2010

pekny vecer prajem,
dnes mam akcny vecer, podvecer sme boli na navsteve pogratulovat kamoske k narodeninam a ked sme sa vratili mm siel malu uspat a nejak sa mu pravdepodobne tiez podarilo zaspat 😀 😀 😀 takze mam klud a kusok uctujem ... len mi nema kto osupat pomaranc ☹ ale aspon mam dobry pocit, ze som koncnie nieco urobila, zajtra babysituju cez den malu svokrovci, takze hadam este nieco dorobim a mozem pokojne rodit, mm sa prislubil, ze poprata 🙂
no nic, idem pozbierat hracky a po najnovsom servitky na fukanie nosa (nasa najnovsia zabavka, hend po bublifuku) po celom byte a idem zalahnut aj ja
my sa s mm stale smejeme, ze sme nerobili este ziadne baby a uz o chvilku mame druhe na svete 😀 😀 😀 ... ale pravdaze tesime sa z nich, pri nine som sice bola zmatena, ze co teraz, ze este nebola v plane, ale teraz si neviem predstavit, co by to bol za zivot bez nej
tak bru nocku prajeme

tamita
5. feb 2010

Ahojte babenky 😉
elly , no zhulený hasič nemá chybu,už som si ho dala asi 10x ,taký je zlatý 😵
a čo sa havka týka,ak existuje niekto ,u koho by mu bolo lepšie ako u vás,tak sa objaví-ak budeš chcieť,ale treba tomu nechať čas a veci sa udejú.. niečo podobné som riešila,keď sa nám zabehla cica a spustila sa s najakým kolemdoucím fešákom .... a bolo z toho 5 utešených chumáčikov,síce pouličná zmeska,ale zároveň naše vypiplané ratolesti ..no skrátka - najlepšia taktika bola: systematicky odrádzať každého potencionálneho záujemcu,že prečo je to náročné. Ten kto vytrval,po dôkladnej lustrácii,dostal drobca pokusne na víkend,potom na týždeň a potom som ich priebežne otravovala telefonátmi,ako sa majú 😅 A keby čokoľvek,tak mi ho majú radšej vrátiť ako nechať trápiť... Tak držím palce,nech to dopadne ako má 🙂

Leguanik - to je smutné a nezodpovedné 😢

Tessi - no už aká srandistka 🙄 ty-ty-ty!!! Som ti riadne sadla na lep 😎 Ale je to aj tak len otázka času,kedy bude moja gratulácia aktuálna 😉 😉 Ale ešte sa priznám,že som normálne v posteli na teba myslela a napadlo ma-keby bola tehotná,tak jej predsa tie šaty hore neletia...to jediné mi nesedelo 😅

bammbi
5. feb 2010

Danulik, v tej jaskyni to musi byt super. Mozes napisat, do ktorej chodite, pripadne hodit link? A pozorujes nejake "blahodarne" 🙂 ucinky na Lili?
Inac, babulky su velmi zlate, naozajstne kamosky. Leuska ale naozaj vyzera starsie ako 18 mesiacov... Velka slecna to uz je 🙂 A naozaj su obidve krasne po maminkach... 😵

danulik
5. feb 2010

bammbi - chodime sem: http://www.kryomed.sk/sk/kryomed-centrum.html
no.."chodime" ja asi silne slovo - boli sme 2x 😀 takze o ucinkoch zatial neviem nic povedat 😅
ale je to fajn, v zime namiesto pieskoviska 😀

cau tami, ako? 🙂

hribikana
5. feb 2010

jaj ano, aj na babky z BB som chcela este reagovat, ze su zlatunke male kamaratky a Leuska posobi ze je ovela starsia a na foto sa naozaj podoba na mamku, ale neviem ako vyzera ocko, takze zdanie mozno klame 🙂 a aka je okata 🙂 mne sa ale Lili podoba na ocka, podla mna ma jedine pusinku po mamke
a solna jaskyna je uzasna, este som nikdy v ziadnej nebola, to v kazdej je take super pieskovisko 🙂 ???

bammbi
5. feb 2010

Danulik, este som chcela... ze Lili ako uz krasne rastu vlasky, nasa bambulka ich ma stale malicko, nejako jej veru nepodrastli...
No snad sa umudria a coskoro vylezu... 😉

danulik
5. feb 2010

hribi - dik 🙂 ano, leuska vyzera byt starsia ako lili, ale to od narodenia tak posobila..
myslim, ze "piesok" je v kazdej solnej jaskyni 😀
leni, dufam, ze igelitku do porodnice mas uz zbalenu!! 😀

bammbi
5. feb 2010

danka, dakujem za link
hribi, ja som danulik ani lili na zivo nevidela, takze tazko posudzovat z fotiek, ale urcitu podobu tam vidim... 😀

danulik
5. feb 2010

bammbi - diiiiiiiik, no ved sme na ne dlho cakali 😀 neboj sa, aj natalke narastu 🙂 🙂 🙂
lili ich ma strasne jemnucke, take paperie 😉

danulik
5. feb 2010

moje dieta sa od narodenia podoba na ocka - som skoro neverila vlastnym ociam v porodnici, ze aka podoba 😀 ale nieco ma aj zo mna - teda dufam 🙂 🙂 🙂 tami ma vzdy tak milo utesuje 😀

tamita
5. feb 2010

Bammbi - óó vďaka,aj ked leuška sa momentálne na svoju rozkysnutú maminku až tak nepodobá,ale po absolvovaní tej nešej slávnej diety 😝-verím ,že bude ešte viac 😉
Do jaskyne nechodíme nijak pravidelne,vlastne zatiaľ len preventívne-ked sa nudíme

danulik
5. feb 2010

neverte jej, vobec nie je rozkysnuta, tami je kocka a ja mam vacsie brucho 🙄

hribikana
5. feb 2010

danu - ale leuska posobi, ze je starsia nez vsetky ostatne augustovcata, co som videla 🙂
my sme vlasky v pondelok ostrihali, nina ich mala take jemnunke paperie a ked som ju nakremovala na von, pripadne vecer po okupani, tak tie loknicky, co sa jej dotykali pokozky vyzerali tak skaredo a amstno, tak sme urobili razny krok a som spokojna, podla mna vyzera strasne zlatunko so strihom na chalana a vlasky posobia pevnejsie ... len sa mi vidi, ze s tymi kratsimi vlaskami sa jej predlzil rozum 😀 😀 😀 sa z nej stava riadny nezbednik

tamita
5. feb 2010

My máme asi nejaký rastový skok, zrazu potrebujeme veci č.98 a topánky 23. A maminka má 160cm 😀

hribikana
5. feb 2010

tami - tomu neveriiiiiiiiiiiiiiim, na foto vyzeras ako modelka ...

hribikana
5. feb 2010

my nosime veci 92, ale plutvy mame riadne ... 24 ... este ze dedo je suster, bo by sme skrachovali

bammbi
5. feb 2010

Tami, ale tie velke modre okale ma po tebe, nie? 😉
a privela sebakritiky skodi, som presvedcena, ze vyzeras super, Danulik mi to dosvedci 😀

danulik
5. feb 2010

hribi - a nejake nove foto??? ci az po porode - aj s bracekom? 😉
ninka je zlatucke dievcatko, na stretku bola super 🙂 inac, aj lili a leuska maju take kombinezky 🙂 🙂 🙂

hribikana
5. feb 2010

akurat som vymazala foto, ked som ju ostrihala, strcim to tam este raz?

bammbi
5. feb 2010

98 😕
Tak to nam su este niektore veci vo velkosti 86 velke...

danulik
5. feb 2010

hribi - anooo 🙂

bammbi - tami je kocka, ved som to prave pisala 😉

lili nosi 92-ku a pomaly sa asi zacneme zasobovat 98-ckou 😉 topanocky 22, ale dnes nasla nove adidasky 23-ky a hned si ich aj obula a nechcela ich vyzut 😀

bammbi
5. feb 2010

hmm, a to ja mam 174cm... 😝

danulik
5. feb 2010

ja mam 164, ale hovorim 165 😀

tamita
5. feb 2010

Babulky to je realita . Mne komplimeny robia veľmi dobre,ved ako každému,ale už som dosť stará,aby som bola aj dosť sebakritická 😉
jáj odbieham sporadicky-leuš mrnkoší...
Aha - a okále má iba veľké po mne,ja mám zelené,modré po tatovi 😕

hribikana
5. feb 2010

pridala som, 2 pred strihanim a poslednu tesne po ostrihani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre