Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
26. sep 2009

Bambi, presne tak! To si vystihla super. Všetko je tu drahšie len tie platy a príspevky nie a nie hore ísť 😠 ...
Mne keď Janka vraví za aké ceny sa dá v UK nakupovať, tak iba krútim hlavou a uvažujem, že sa tam rovno nasťahujem 😀 ...
Teraz ma dokonca nahovára, aby sme prišli na povianočné výpredaje 🙂 . Ale to by som musela ísť sama, aby som sa poriadne vyšantila 😀

danulik
26. sep 2009

bammbi - to vsetci, co sem pridu, odpadavaju.. neviem si predstavit zit z rod. prispevku 😖

iwus - urcite to vyzeralo smiesne, ale mne riadne lepilo 😀

iwuskaaa
26. sep 2009

Daielka, tak to by sme už asi nežili 😠 ...ale vymreli od hladu 😠 😀 ...som vtipná čo? 🤐
To bol taký veľký koník asi, čo? 😀 😀 😀

danulik
26. sep 2009

ja velmi lutujem slobodne mamicky, nechapem, co robia ☹

neviem co to bolo, ale malo to aj nohy aj kridla a bolo to velkeee, uz som to tu raz videla, ale vtedy bol nastastie doma manzel a zabil to.. fuj 😝

elly111
27. sep 2009

čaute baby som tu tuším po troch dňoch, už som mala absťák 😀
o nákupoch v UK, USA,...ani nehovorte, by sme sa vyjašili 😀, mňa volá jedna baba na nákupy do UK po vianociach, tak možno pôjdeme, inak vraj overená stránka na objednávanie www.nakupyvanglicku.sk
iwuskaaa všetko bude v ten správny čas 😉
baby to už iba my nechodíme? 😅 čakáme, čakáme, každý deň a ja som taká netrpezlivá 😅
už dve hodiny pečiem broskyňový koláč, malý príde vždy keď sa nepozerám a vypne rúru 😅
dopečieme a ideme von pa pekný dník všetkým

hribikana
27. sep 2009

ahojte,
tak my sme uz doma, konecne poriadny net 🙂
konecne sa mi otvorila aj kapina detska izbicka - je superova, paci sa mi aj ta biela cast, predpokladam, ze je pripravena na samkove umelecke diela a kape, tie nalepky na stenu si kupila kde? a su dobre? neodlepuju sa?

tessie
27. sep 2009

baby - môžu naše deti jesť už orechy? Mleté? Niekde som našla, že od roka áno, ale nie som si istá. Chcela by som malej urobiť už aj nejaké cestoviny s orechami. Čo vy na to? Dík

danulik
27. sep 2009

tess - podla mna ano (vlasske, lieskove), ale arasidy urcite nie, min. do 3 rokov!!

elly - to poznam 😀 mne to lili tiez robi - aj sporak aj pracku - v strede prania 🙄

tessie
27. sep 2009

dani - dakujem 🙂 🙂 🙂 takze v utorok mame sladky obed 🙂

danulik
27. sep 2009

nech vam chuti 🙂 😉

kape
27. sep 2009

Dakujeme za pochvaly.

Hribi - mas pravdu, biely priestor je akoze tabula urcena na Samkove vytvory, ale nie som naivna a urcite to bude kade tade, ale moznoze to Samko pochopi, co sa mu budem snazit vysvetlit 😀
Nalepky mame z Lidla, tiez ako Vy stan, kupovane minuly rok pred Vianocami. My mame na stenach omietky tak je to trosku horsie, ale na stierkach by to malo drzat uplne super. Ale zatial sa to neodlepilo. Uz vyzera decka taka zabyvanejsia, len nemame porobene aktualne foto.
Zajtra Ti poslem slubene foto, co sme sa dohodli.

Tessie namiesto orechov mozes skusit aj psenicne klicky, casto to byva aj v orechovnikoch popridavane, lacnejsia verzia orechov a tie mohli uz aj skor. Ja som uz tak robila Samkovi cestovinu aj s jablckom.

iwuskaaa
27. sep 2009

Elly, jasné 😉 ...ja tiež uvažujem nad tými povianočnými nákupmi, ale neviem neviem...či sa na to dať 😀 ...
Danielka, dlho si včera musela čakať na manžela? 🙂
Tessie tak na sladký obed prídeme aj my, máme radi sladké 😉 😀
Hribi, kedy bude izbička??? 😀

tessie
27. sep 2009

kape - a tie dám surové alebo ich nejak pripravím? Ja orechy mám od našich, takže to nie je problém, len som si nebola istá,či ich už deti môžu...

danulik
27. sep 2009

iwus - necakala som, isla som spat, ale pocula som ho ked prisiel (okolo jednej asi).. dnes uz aj jeho bolelo hrdlo, my byvame casto takto spolu chori 😅

kape
27. sep 2009

Tessie, ja tie klicky davam kazdy den Samkovi do jogurtu,takze neupravujem nijako a orechy asi by som dala len pomlete tiez.

Inak u nas doma je marod tatino od vcera, dufam, ze nema nejaku crevnu chripku a ze to neschytame.

hribikana
27. sep 2009

iwus - neviem, to by sme sa s muzom museli kusok rozkyvat a nam sa taaaak nexceeeee, jesenna unava 😀

hribikana
27. sep 2009

a nasa mala je posledne dni nejaka nervozna, casto sa budi v noci, je zamravcana, prestava u nas fungovat dlhe vyspinkavanie doobeda aj poobede ... rucky stale v pusinke a slinta jedna radost, mam z toho pocit, akoby jej vsetky ostatne zuby mali vyrast naraz

kape
27. sep 2009

Hribi to prejde neboj.

Este jeden link k detskym izbam, povodne som chcela odtial, ale potrebovala som si dat urobit na mieru a to uz boli hriesne peniaze za detsku izbu, ale podla mna su krasne http://www.albero.sk/?detske-izby

katinka0000
27. sep 2009

ahojte!

tess: vlaske orechy mozu deti od 1. roka a je velmi dobre im ich davat. maju vela vitaminov. 🙂

kape: fakt krasne izbicky. clovek nevie, ktoru si ma vybrat.

my sme boli dnes v bojniciach. bolo super. pocasie nam vyslo, zvieratka sa nam krasne ukazali. nico bol poslusny a uplne hotovy zo vsetkych zvieratiek. hladkal male male ovecky a kozicky. 🙂

hribikana
27. sep 2009

a co poviete na toto: http://www.peknynabytok.sk/ , http://nabytok.weblab.sk/detske_izby.html
ale ceny su priserne, aj v Polsku, je to pastva pre oci, co poviete? 🙂
dobru nocku

katinka0000
27. sep 2009

hribi: nas nico tiez tak isto. neskutocne sa slini, zase musi nosit podbradnik a prsteky nonstop v ustockach. 🙂

katinka0000
27. sep 2009

hribi: fakt prekrasne. ale tie ceny, trochu vysoke, ze?

jancia
27. sep 2009

caute caute... baby kukam ten link co dala hribi ale mne sa nezda az tak vela ze 12tis. (ak to nie je €) za komplet detsku... ale tak to by sa musel znova menit nabytok ked pride do puberty...

kape
27. sep 2009

To je pastva pre oci, ale nabytok na nejaku chvilu. Ja som sa snazila tak ako Iwuska ma v plane, aby to neskor bolo pouzitelne aj pre starsie deti, z detskej presla do studentskej izby. Ale ak by som nevedela, co s peniazkami uplna nadhera 🙂 To je uz uplne o niecom inok ako ked my sme mali detske izby.Sa dobre bavim, ked rodicia spominali ako nahanali nabytky do bytov. Sa mi teraz smeje.

jancia
27. sep 2009

kape no veru, vtedy nebolo z coho velmi vyberat... ale bolo to aj dost drahe na tu dobu... svokra ma este odlozeny taky katalog ci letak kde je obyvacka co kupovali oni pred rokmi... haluz... ale to bola aj ina kvalita (lebo este stale sluzi - teraz nam 😎 )

kape
27. sep 2009

Jani - tie ceny som si nevsimla, podla mna to nie je vela, to by som brala. Mozno aj s neskorsim vymenenim. O tejto stranke som ale v case zariadovania nevedela. Ale u nas bola aj tak podmienkou poschodva trojpostel 😒

hribikana
28. sep 2009

baby, ja som tie ceny zistovala, lebo aj mne sa zdala super cena, ze 12.000 za celu chutnu izbicku, uz som mala aj vybranu, ze za taku cenu by som aj o 6 rokov vymnila za studensku, ale stoji ovela ovela viac, neviem co tam za haluze popisali, skusom naist este link na tie nabytky a ceny v polsku

hribikana
28. sep 2009

nech sa paci, nasla som to http://www.baggi.com.pl/produkty/kolekcja-wiosn... , ked si date ceny v pl krat 7, budete mat cenu v SKK ...

danulik
28. sep 2009

vdaka za linky, idem to prestudovat 😉

aktak
autor
28. sep 2009

kape u koho si si davala na mieru robit nabytok? vies ich odporucit? tiez asi budeme robit na mieru 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre