Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katuska.
28. jan 2010

halo kape, uz sme na dalsej 😀

joj, dnes som celkom so sebou spokojna.. rano urady, potom nieco do prace som ukoncila, zehlila som, robila palacinky.. nie vzdy tolko porobim 🤐

tess, ja by som si ten test spravila a potom rychlo napisala na kona 😉

tinka66
28. jan 2010

hribik - nezehli, kup si susicku, fakt najsamlepsia investicia na svete, myslim, ze aj eminka spominala to iste....

kape - pamatam, ze si objednavala, je toho viac na vyber, mm zacali len 1.12. , maju totiz tlaciaren a siet bigov a chcu rozsirit produkciu a robit nieco pre konecneho spotrebitela...inac privitame vsetky pripomienky k stranke, len aby sa vylepsili....tak kludne kritizujte.....budeme radi...

kape -a riadneho chrobaka si mi dala do hlavy, ze nase? lebo hned po porode ma manzel zobral k notarovi, ze musim nieco podpisat na vynatie z bsm...ja som bola vtedy dost mimo, tak ani neviem co som podpisovala, hned zajtra dam debatku s mm 😀

kape - ale si to popisala, to bol pokus?

tamita
28. jan 2010

Čaute - tinka -o čom točíte? - jááj,som mimo,skúsim dohnať.....tinka-to je super tie stenové záležitosti, v slabej chvílke nahovor drahého,nech predlžia akciu,lebo ja sa nestihnem tak rýchlo zmantať 😉
Katka-kape,aj my chceme - pridávame sa k tvojej objednávke hopsadla-inštruuj ma prosím

tinka66
28. jan 2010

tami - 😀

tamita
28. jan 2010

tini, - to ako mám tomu chápať ???? že ho už prehováraš ??? 😉 😵

tamita
28. jan 2010

kde ste kto ??? čo varíte všetky večeru ??

Tess - a to už aké krásne sú tie šiatky !!! Normálne som si včera kúpila kôli tomu Slovenku 😕 😨 😵
V tortových robach tam bude celá kopa princezien,ale ty jediná budeš Kráľovnou plesu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elly111
28. jan 2010

ahojte som sa včera večer tešila a ...nešlo nám pripojenie, až teraz ale momentálne som tu len na skok, vidím že ste čo to popísali a väčšinu vybodkovali 😀
jankamanikova sa neukázala?

elly111
28. jan 2010

tinka mohla si počkať, objednala by som aj ja, ale daj vedieť či prišlo a či je to ok, my toto ešte nemáme nestihla som to už pred Vianocami objednať

tamita
28. jan 2010

Elly- a ja ti nestačím 😉, a čo ste chceli objednať?

tamita
28. jan 2010

A ešte som chcela - Kape,krásne fotky má malé dudliatko 🙂

Hviezdi ,normálne ma to tulidlo oslovilo a keby že už nemáme plný dom blbovín,tak to asi objednám

tamita
28. jan 2010

danulik, - práve prebieha narušenie škrobového dňa Barkan testom 😉 no čo už musím si tento sibírsky deň nejako spríjemniť,ale s mierou.... 😝

tamita
28. jan 2010

tak som sa tu poprepletala koňovi pomedzi nohy......a idem ta....

tessie
28. jan 2010

tami - dakujem...

konečne som dokončila Sophinkin album na FB... kedže sem fotky už nedávam, tak ak chcete, tak kuknite... bolo toho za pol roka dosť 🙂 🙂 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=2039652&i...

tessie
28. jan 2010

aha, tak nič... zistila som, že to nejde, aby som to sem len skopírovala... 😀 😀 😀

tamita
28. jan 2010

tessie - ja som si to kukla -kráááásne fotečky,Sophinka je zlatunká babulka 🙂

danulik
28. jan 2010

tess - kraaasne fotky!! 🙂 🙂 🙂 dakujeme 😉

tami - a dobry je barkan? nabuduce ti donesiem ine, este lepsie, ale musime objednat 😉 mnam mnam 🙂

ideme zase do kina, papaaaa, potom pridem 😉

iwuskaaa
28. jan 2010

Kape Ty máš dnes bodkovací deň? 😀
Tessie, tiež som pozerala fotky, sú perfektné 😉 Ste veľmi milá rodinka a ja som si Ťa hneď predstavovala aj v plesových šatách, budeš kočka 🙂 .
Katuska, som rada, že na úradoch si všetko vybavila k spokojnosti 😉 .
Dani, Ty si teda poriadne užívaš tú materskú 😀 😀 😀

tessie
28. jan 2010

tami - vidím, že dietu berieš vážne 😀 😀 😀

dakujeme za pochvalu fotiek

akurát sa nám vrátil tatinko zo služobky, malá na neho normálne čakala, tak si s ňou šiel hneď ľahnúť 🙂

jankamanikova
28. jan 2010

Ahojte!
Tessie - ja si fotky nepozriem, FB nemusim a ani som tam nie som prihlasena, ale verim, ze Sophi je nadherna!

Skusala som si Vas co-to precitat, ale este docitam, musim k detom ...

kape
28. jan 2010

Ahojte.
No tak som sa uz dobodkovala. Ked som to pokaslala, tak aspon takto som to chcela napravit.

Chcem sa spytat, nie je nahodou spevacka Kristina nasej Angeliny sestra. Teraz v radiu od nej hraju krasnu pesnicku - Este vaham - dost casto a viem, ze nejaku sestru spevacku spominala, len ja som sa pridala neskor ku Vam tak neviem , ze ktora spevacka to je. Ale velmo sa mi paci ta pesnicka, stale ju mam v hlave.

Tami chces to hopsadlo obejednat so mnou? Dobre som pochopila ci ako , nejake instrukcie Ti mam poslat do IP ? Som blondinka , vies ? 😅 A dakujeme za pochvalu. Ved on sa uz na svoju frajerku v BB tesi a aj na druhu vraj uz poriadne zubatu , Danulik 🙂

Tinka, tak ja jeho stranku registrujem asi skoro od zaciatku, lebo urcite somsa registrovala na nej uz pred Vianocami. A kedze si spominala, ze na malej oslavu ste tlacili plagaty, hned ste ma napadli, len v kontakte neboli uvedene mena, tak som si nebola ista. MNa by zaujimali aj ostatne veci ako su tie foto na platno, ale musim este postudovat, lebo som zabudla, ze co.

Tessie no ja si asi tiez kupim tu Slovenku. Uvidis, este ako budes hviezdit. A budes odchadzat odtial spokojna.

A ja som dnes konecne urobila po mojom vcerajsom vystupe (buchani a kriku na tie nase "osoby" byvajuce v podnajme nad nami) rozhodny krok a pekne som si nasla cislo na nete na majitela bytu a trosku s nim skecla, uvidime ci pomoze. Ale vcera mi uz poriadne rupli nervy.

Danulik - ake vyhody mate teraz , ked byvate u Vasich. Este sa Vam nebude chciet stahovat do noveho.

iwuskaaa
28. jan 2010

Kape ahoj 😉 ,
ja si pamätám iba to, že aj Angelina chodievala spievať, dúfam, že ma pamäť neklame a je to ona 🙂
To bývajú nejakí mladí nad Vami? Mne by tiež nervy rupli, z času na čas sa to ešte dá, ale dennodenne? 🙄

jankamanikova
28. jan 2010

V prvom rade blahozelam k tehulkam a mam obrovsku radost z Iwussky (ani neviem preco) a mame rovnaky termin porodu (my mame 10. septembra podla pocatia). Velmi, velmi sa tesim a prajem pokojne tehu ...

Angelinina sestra sa vola inac. Mam pocit, ze Kristinka to nie je, oba ak by si zmenila meno. Ale nasi chlapci chcu Kristinku 😀 , len neviem, ci to nebude chlapcek ... do partie ...

jankamanikova
28. jan 2010

Mhviezdi - nechces zalozit kucharsky kruzok? Tie karfiolove placky urobim zajtra. Nase deti miluju akekolvek placky - syrove, cukinove, cuketove, tekvicove, zemiakove ... A ja s nimi ... Zajtra sa zase ojeme ...

iwuskaaa
28. jan 2010

Janka, veľmi si ma potešila svojimi slovami 🙂 . Si veľmi milá 😵 . No počkaj, budeme vzdychať spolu, len v iných nemocniciach 😀 .
Ja tiež milujem placky, recept od Hviezdicky som si tiež uložila, určite ho niekedy urobím 🙂 . My budeme mať zajtra na obed lasagne 😝 , ale asi by som mala byť ticho, nechcem ubližovať Danielke 🤐 😀 .
Janka, myslíš, že to bude chlapček? 🙂
Tak idem ja za mojimi chlapcami do postele, prajem vám dobrú noc 😉 😔

jancia
28. jan 2010

Ahojte 🙂

kape no mne ta pesnicka strasne lezie na nervy, asi preto ze mm si ju stale pusta a snazi sa spievat 😀 , ale teraz ma podla mna krajsiu - aj v Eurovizii s nou sutazi(la) -

https://www.youtube.com/watch?v=YohDlIC93cI

Inak dnes som robila ten hviezdickin cucoriedkovy kolac, je dobry ale akosi mi malo nakypel... tak neviem kde som urobila chybu 😖 v poslednom case sa mi nedari pecenie... ani vianocka mi nevykysla dobre v pekarnicke ☹.

Oki idem hodit sprchu a som pri Vas!

danulik na co ste sli do kina? ja by som tiez isla, musim nahovorit muzika a pojdeme na nejake detske predstavenie (teda poobedne 😀 )

jankamanikova
28. jan 2010

Iwus - mne to osobne jedno, co to bude, len nech je to zdrave. Jany pri kazdom nasom tehu povedal, ze to bude chlapec a bol. A teraz to povedal zase. No, ale Janik sa modlil Kristinku, tak uvidime 😉 .

kape
28. jan 2010

Jani - tu pesnicku som uz pocula a mne prave tato velmi nereze a to s touto sutazi na Eurovizii ? No mala ist s tou mojou favoritkou, viacej by uspela a myslim, ze tato babenka sa podoba na Angelinu. No musi prist Angie aby nas rozsudila, Kristina moze byt len umelecke meno.

Jani - uz ste dlho doma, tak to asi preto. Ako dnes u lekara s Tomaskom?

jankamanikova
28. jan 2010

Tak tato Kristina na Angelininu sestru veru nema. Angelini sestra - to je nieco!!! Ona spieva take jazzove veci, blues; jej hlas neuveritelny. Ale to su geny a zda sa, ze v ich rodine sa to pekne rovnocenne podedilo ...

tamita
28. jan 2010

Iwuska -ty si si vôbec všimla-že som ti ako prvá gratulovala k zázraku??? - to si tak nenápadne prihrievam polievočku,ked už na "veštenie a iné tajomno" tu máme našu Džesiku&company

Danuli-ty ma už neštvi s tým kinom,lebo tam na zajtra asi nahlásim bombu ! Ale tak ma teraz napadlo,že vy sa tam asi chodíte s romankom mojkať,ked v jedinom súkromnom brlôžteku hajká lilienočka a na zahrade je momentálne akosi zimno 😉 😀 😀 som ťa vymákla - priznaj !! 😎

Aj mne sa zdá,že angelinina sestrička to asi nebude - viacmenej isto-ale ešte inú suprovú pesničku má teraz Kristína : Najkrajšie stromy sú na Horehroní....Bude s ňou súťažiť myslím aj v niektorom kole Eurovízie

Kape - no jasné,ved si sa pýtala,že či sa nechce niekto pridať... tak som pochopila-že sú tam nejaké množstevné zľavy...či to teraz už ja som blond??
Alebo bude jednoduchšie,že si to každá objednáme sama-sebe-si...vieš čo? preštudujem stránku a svitne mi,alebo ma zrovnaj 🙂 vopred ďakujem 😉 😅

Janulkamanik - a nebol by ten chlapček jednoduchší ? ved si predstav,že budeš teraz musieť nanovo nakupovať dievčenské veci....

jankamanikova
28. jan 2010

Tami - jasne, ze chlapcek by bol jednoduchsi a aka by z nich bola partia. To by bolo nieco. Mamina a styria chalani okolo nej, to uz teraz na mna vsetci cudne pozeraju ... Joj, ja sa tak tesim na to babo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre