Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bibianna
26. jún 2009

basky, pekné fotky, najvac sa mi páčia tie na trávniku, kde je bosý. 🙂

basky
26. jún 2009

Dobry vecer,
kde je nocna smena?
Danulik nam uz cestuje ... zabudla na Fenistil gel a kvapky, hmyz je vsade, a este nejake drobnosti nam lekarka poradila, ale snad nebudú potrebovat 🙂 .

Dakujeme za pochvali, Simi bud asi brcko 😉

Lalu, este 2 kila, ale neriesim to, tak som niekedy vystavena po celom dni,takto vecer ked Simi zaspinka, tak sa riadne napapam a zakoncim celou cokoladou .... aj brusaky by padli vhod, brucho ovisnute ....aby som v plavkach vyzerala .... no kaslem na to, priznam sa, nechce sa mi, cas sa najde, no vzdy zbadam doma nieco ine, co treba porobit, ked spime, napr. zehlit, upratat, poriadok v skirniach .
Lalu, o tom nocnku som pocula aj ja to iste, aj o imunite nam tak lekarka povedala, kazdou chorobou si dieta buduje imutu, a este nas poriadne choroby len cakaju, ked zacneme skolkovat ...
Idem troska popozerat Vase albumiky, ked tu nik nieje ...

lalunna
26. jún 2009

piatok vecer - vsetky su na disko
😀 😎

tinka66
26. jún 2009

lalu - ja som sedela v altanku s kamoskou-susedou a netrpezlivo cakala na muzika, ktory bol v taliansku na otocku kupit gumeny cln, ktory sa bude volat podla nasej lasky LARA,vyhliadli sme ho minuly tyzden na dovci..a uz parkuje domenko a muzik je cely bez seba 🙂

jancia
26. jún 2009

Awojte

tak zacala junova vlna oslav - anula, dani - vsetko naj, neviem kto este oslavoval takto, uz si nepamatam ale ja mam v nedelu 😵 😵 😵

baby na cestach nech sa dobre jazdi a hlavne bezpecny dojazd s drobcami 😉 a uzite si dovolenky...

my pojdeme na chalupu k nasim, potom tyzden asi len v BA ale aj s tatinkom, to by som rada na plavbu po Dunaji, uz sme chceli ist minuly rok ale nevyslo tak teraz aj s malym... aspon do Gabcikova...

stani ved sa ozvi ked budete v BA, mohli by sme dat nejake stretko pri tejto prilezitosti... ak budeme doma... co vy na to BA-cky?

hehe lalu ze na disko... inak mne sa ani nikam nechce, hlavne vecer, som rada ze mam klud ked maly zaspi, pocitam kona a idem spat 😝
muzik vikenduje v Tatrach a my ideme zajtra kuknut prababky Tomaskove aj so svokrovcami

inak dnes mi uz aj dorazil puky - nechapala som aka rychlovka, aj som musela utekat do bankomatu ked mi typek zvonil pod branou... 😕 takze odporucam jantec.sk 😉
Tomi este trosku musi dorast aby dociahol dobre na zem, mozno ked mu dam topanocky bo dnes sme skusali len naboso ale ako na nom sedel tak ste mali vidiet ten usmev od ucha k uchu
😀
a skusala aj neter 2,5r. islo jej to ale uz mala kolienka dost vysoko, je to skor pre mensie deticky asi tak do 2r. max... hm... vsak uvidime...

tinka66
26. jún 2009

o tom nocniku som citala, ze sa ten reflex sa vyvija az okolo 15 mesiaca, ja laru tiez davam, ale vacsinou to urobi do plienky rano ked sa hra este v postielke....po schodoch uz chodi asi dva mesiace aj dne ma nahanala herecka mala 😀

tinka66
26. jún 2009

ahoj janka...suhlas so stretkom, ked budeme v ba, aj stanku by som rada osobn spoznala

baby co varite zajtra na obed??? normalne neviem, co malej....

kape
26. jún 2009

Lalu ved ja viem, ze si buduje imunitu, ale ono je to dost o drzku pomaly uz dva mesiace mu stale odsavat nos. Basky ja idem kupovat na dovolenku odsavacku na baterky. Minule som Lalu povedala, ze na dovolenke to zvladnu bez odsavacky, ked sa este chystali do CHorvatska, pri tejto nasej dalsej chorobe som si povedala, ze na dovolenku sa urcite ide a ze sa radsej poistim, akoby sa mal chudak trapit nahodou s plnym nosom. Citala som tu nejaku debatu , ze mamicky beru aj na vysavac, ale neviem si predstavit, ak nahodou by sme ju potrebaovali, zeby som nahanala kazdu chvilu vysavac po hoteli.

Oslavencom prajem vsetko najlepsie.

Basky - podla mna sa este stale trosicku Simonko podoba s Patrikom, ale je velmi zlatulinky. Si spominam ako som obzerala Vase foto , ked ste prisli z porodnice a dala si foto na net a ja som bola este bruchata.

Mne osobne uz teraz faza tehotenstva, ktora nastala v tomto obdobi uz velmi nechyba. Ked si spomeniem na moje opuchajuce nohy a to teplo . . . To momentalne obdobie, ked Samko sa meni zo dna na den by som nevymenila za nic na svete, je to uzasne. Teraz ma fakt, tak ako asi aj Vasi drobcekovia, kazdy den nieco nove co sa nauci. Konecne uz stvronozkujeme aj my 😵 a ta radost, ze sa vie postavit sam na nozicky, no nieco neskutocne krasne. Zato krasne "bezstarostne" casy mi skoncili, uz musim mat oci fakt vsade.

Ide vikend, vraj zajtra ma byt aj pekne, tak si ho uzite. My sme dnes boli v prezidentskom palaci omrknut na dni otvorenych dveri, zajtra sa chystame do Sadu JK na to oliehanie Bratislavy, Samkovi sa urcite bude pacit, dnes bol z palaca uplne uneseny, tie lustre ho tam neskutocne fascinovali. A pan hovorca sa mu tiez pacil, az na to ze si myslel, ze Samko je dievcatko 😀

tinka66
26. jún 2009

kape- tak super ste sa dnes mali, aj laru si mylia s chlapcekom 😀 a gratulujem k pokrokom maleho, no vidis a je to tu....

jancia
26. jún 2009

Kati diky za CD 😉 chalosi su zlati

idem uz spat, zajtra skoro vstavame... tak pekny vikend vsetkym 🙂

basky
27. jún 2009

Ahojte,
babulky mate tak strasne nadherne deti, aj muza som si zavolala, nech so mnou popozera ...ani nejdem menovat, ci Samko, Patko, Tomasko, Lara, Lili, Simonko, MAťko atd ..... vacsinu albumov som konecne vklude popozerala, uz len dufam ze nam to celoslovenske stretko vide, nech Vas spozname vsetkych 🙂

Nase plany na vikend v prirode zrusene, mali sme velmi zlu noc, vysoke horucky mal Simik, uz som to konzultovala s nasou lekarkou, mame siestu chorobu, je jej vraj plna Bratislava. Tak sme domka, spinkame a zrazame teplotku.

basky
27. jún 2009

Kape, a mas od niekoho info, ze ta odsavacka na baterky je dobra? Tiez nad nou rozmyslame.
My sme teraz prvy krat chory, dufam ze to bude len teplotka. Poriadne sopliky sme nemali este, ale bojim sa, ze co ak nahodou pridu na dovolenke.
My urcite vysavac nezozenieme, ideme do kempu do Chorvatska, elektriku sice budeme mat, no vysavac v kempe asi tazko 😀 😉

jancia
27. jún 2009

basky tak nech ste rychlo zdravucki a neprekazi Vam to dovolenkove plany, ale ta 6ta choroba vraj netrva dlho, takze to bude dobreee neboj 😉

my sme sa prave vratili z vyletu od Tominkovych prastarych rodicov, fajne bolo len skoda ze sa pokazilo pocasie 😖 ale Tomi normalne spal vyse 2 hodin, dedinsky vzduch je dedinsky vzduch... tolko mi vkuse doma uz daaaavno nespal... my musime ten dom poriesit 😅

basky
27. jún 2009

Jani, tak po domceku snivame aj my .... ale snad niekedy sa nam to splni 😉
Nic lepsie pre deti nie je, ako cerstvy vzduch, paradny travnik za domom, bazenik, smyklavka, piesok ....

Kde ste dnes vsetky?

lalunna
27. jún 2009

huhuuuuu

vratili sme sa z baby party, mala byt garden ale nakoniec koli dazdu bola kuchynska ale bolo dobre, kamos oslavoval 2 roky 😀
som prezrata na tyzden...

patrik uz nema dneska sopel ani horucku, kasel mu ale ostal a este aby nebolo malo ma od rana vyrazky po celom tele okrem ruk a noh, je taky bodkovany 😖 ach jaj, furt nieco, jedno skonci druhe zacne, tento mesiac uz mal hadam vsetko: horucku, kasel, sopel, zapareniny, lisaj, vyrazky
co este nemal? ze na co sa mam pripravit 😒 🙄
ale zvlada to statocne chlapik, to skor ja som z toho na nervy

ja by som sa tesila z vlastneho pekneho bytu v Ba, po dome ani netuzim, ja som mestska baba a niekedy skor len petrzalska, do mesta uz ani nechodim, nemam preco... vsetko mam v petrzalke, znamych, rodinu, nakupy, prirodu, sport... nic mi tu nechyba

lalunna
27. jún 2009

aha teraz uz aj tu citam ze ked klesnu po cca 3 dnoch teploty a vystupia vyrazky ide o tzv. siestu chorobu
takze tak, uz som zasa o nieco mudrejsia 😀 a aj kludnejsia 😵

katinka0000
27. jún 2009

ahojte!

my sme minuli kvapky vigantol, tak som sa to pytala preto, ci si ich mam ist dat predpisat. alebo sa daju kupit aj bez predpisu? dnes sme boli v nemecku a tam skoro stale prsalo. potom sa ukazalo slniecko a zase prsalo. v dedinke, kde staviame dom, tak nasmu susedovi vytopilo pivnicu. a vraj su aj nejake ostatne domy vytopene. my nemame chvalabohu nic. on ma ale urobeny zly odkvap zo strechy, tak sa neni co cudovat.

kape
27. jún 2009

Basky - nech Simimu to rychlo prejde. My uz mame siestu chorobu za sebou, schytal ju Samk na Velku noc, potom mal jeden den tie vyrazky, ale vtedy sople ani kasel nemal.
Akurat som pozerala tu odsavacku, ale jedna baba pise, ze je slabsia ako vysavacova, tak sa chcem ist na to mrknut, lebo pri Samkovych soploch to potom mozu byt vyhodene peniaze. Vsetky moje kamosky nepouzivali vysvacovu odsavacku, on chudak keby sme ju nepouzili, tak sa asi aj zadusi tymi svojimi soplami, to nie sme ani jeden schopny vysat pomocou ustnej odsavacky, ked je v tej najlepsej "soplavej" faze.

Lalu - tak Patrik chudak tiez vsetko schyta. Ale u Vas asi nejde o siestu chorobu, ked boli sople a kasel.

A ten domcek ja by som tiez brala, keby nebola taka hrozna dopravna situacia do BA, preto stale u mna viacej vyhrava mesto pred domom niekde pri BA. Ja by som rada, aby sme sa ako rodina aj videli pocas dna, nie len ze prideme domov a ide sa spat. Lebo to by u nas potom tak vyzeralo s nasim tatom dost casto 😒

Dnes sme nakoniec do Sadu JK ani nesli, ked tak dlho prsalo, ale zas Samko si dost dlho schrupol.

No dnes tu buntosim uz velmi neskoro , tak dobru noc.

jamaica77
28. jún 2009

ahoooojte augustovky, uz som sa tu dlho nezastavila....ale precitala som aspon poslednu stranku co ma kto nove....takze bude sa dovolenkovat? 😉 No myslim ze som sa tu hadam mesiac nezastavila. Tak len zhrniem co u nas nove....
10ty mesiac sme zacali s teplotami - Alexa mala asi tak 38,5C 4-5 dni a potom sa jej tvaricka vysypala vyraskami - zevraj jarny virus Roseola (tak nejak tu v usa sa to vola), mohlo ist aj o tu siestu chorobu , pritom jej vysli aj 2 zuby tak som myslela ze aj z toho mala teploty, ale nakoniec sa vysypala...tak to bolo jasne. Nato zacala chodit po styroch - konecne 😝 , potom sa zacala sama pustat stat...tyzden na to....zacala zdolavat schody(zatial bez pomoci vyjde uplne na horne poschodie ale dole este nevie ist sama), na prechadzkach chce tlacit sama kociar zo zadu...a v obchodoch nechce sediet v nakupnom kosiku ale ho chce tlacit (takze aj to uz zvlada)....a vcera uplne sama chodit 10m+3t a dnes uz tu chodila o 106 z jednej strany obyvacky na druhu 😵 . Tak krasne drzi balance, tak sa tesi z toho, este si prichodzi aj tlieska 😀 Este vzdy kojim, 3x cez den a vnoci este raz 😠 . Papanie je vecsionu to isteeee, nove veci nechce ochutnat. 😅 No a to ako sa od nervov hadze o zem a vrieska a paprci sa....ked nieco nie je tak ako ona chce 😕 A o prebalovani to ani nehovoriac, najhorsie je prebalit kakanicu, ach jaj, tak so sebou hadze a uteka ze ju ani poutierat nedokazem a novu plienku dat...neobsedi ani sekunud 😠 NO to je asi vsetko co sa udialo za mesiac...udialo sa toho straaaasne vela, robi nam velku radost, strasne ju lubime, bozkame ju hadam stokrat denne 😉
NO a teraz spinka (este 2x denne - doobedu a poobede) takze idem rychlo kuknut na vase zlaticka do albumov 😵

madi
28. jún 2009

caute caute
celkom to tu zilo cez vikend ako pozeram...my sme boli u svokrovcov a fajneee bolo...hic ako v bulharsku, ale fajnee...a prsalo iba v noci, takze paradicka...
ojedla som sa marhul, cerstveho hrasku, ribezli aj visni...mnamkyyy

jamai - veru veru dlho si nebola...blahozelame Alexe k jej pokrokom a chodeniu...je to jednoznacne hviezda a asi prva co sama chodi hm?

jancia - seeecko najsamlepsejsie ti zelame a posielame cmuk
a spatne aj anule aj danulik seecko naj naj naj maminky

chytro sa vyliecte augustovciatkaaa 😔 cmuk

basky - vy kedy idete na dofcu?

my este zavarame visne, zajtra nas cakaju marhule a nalozim aj hrasok do mraznicky....
a uz neviem na co som chcela reagovat...ale uz aj ledva tocim...takze bru nocku 😵

nesca
29. jún 2009

Ahojte,
ja vás stále poctivo čítam a veľa krát chcem čosi . . . ale potom . . .dááka lenivá som v poslednej dobe. Normálne som začala spávať cez den s Paťom a potom som absolútne nič nestíhala.
Ale teraz mi už nedalo ked kape píše stále o tých soploch, my ich máme tiež dlhodobo a život bez odsávačky vysávačovej 😝 si už neviem ani predstaviť. Hnevá ma to hlavne vtedy, ked ráno má zavreté oči ešte a evidentne chce ešte spať, ale ústa má chúda otvorené a nedá sa mu dýchať, tak to ideme riešiť a je po spaní. Doktorka tiež nič neporadila a ked ju už otravujeme často tak nám dá tie antibiotické kvapky na týžden, teraz rýchlo neviem názov. Potom je chvíľu trochu lepšie, ale nie úplne bez soplí a zase sa to vráti. Ale ako zlá mama si kvôli tomu nepripadám, len ma to trápi, lebo vidím ako sa on domorduje niekedy a je mrzutý z toho 😒. Tak odsávame a kvapkám a odsávame a kvapkáme a tak dookola.
Cez víkend sme boli na chalupe, tak som tam mala len ústnu odsávačku a myslela so, že mi pľúca rozdrapí čo som to z neho ťahala, je to už taký nezvyk a pri Miškovi sme o tej vysávačovej ešte nechýrovali.
Inak paťo už tiež chodí sám, ale ešte tak roztrasene, smiešne je že chce behať, tak mu vysvetľujeme, že najprv sa treba naučiť poriadne chodiť, ale zlatý je 🙂.

jankamanikova
29. jún 2009

Ahojte!
Sme doma, deti sa pekne hraju a ja si uzivam pokojny den. Vsade neporiadok, lebo som este nespratala veci po vcerajsom prichode domov a ani sa mi nechce 😎 .

Stankaji - dakujem 😎 . Ze inspiracia 😀 😀 😀 😀 😀 . A ked budete v BA, tak sa fakt mozme dohodnut na stretnutie, ako hovorila Jancia. Ja by som Ta velmi rada spoznala, aj deti. Joj, dohodnime nieco, nech Vas mozem vidiet 😎 .

Lalu - len sa uzdravte. S tou imunitou mas pravdu. Samotny imunologovia hovoria, ze dieta ma byt vraj 8x do roka chore (kasel, sopel, hnacka ...) do tych osmych rokov. A vraj imunita zarucena. Tak ked su to bezne detske choroby, tak je vsetko v poriadku 😉 .

Jancia - tie puky su super. My chceme detom kupit tie odrazadla, co su ako bicykel, len bez pedalov. Janik dostal od mojich rodicov taku speci kolobezku, tak Matusko dostane od nas to odrazadlo http://www.najnakup.sk/Porovnaj_odrazadla-trojk... ...
... a tak sa budu stridat, alebo bit 😀 😀 😀 😀 .

jankamanikova
29. jún 2009

...striedat, som chcela napisat ...

katinka0000
29. jún 2009

ahojte!

ako ste vikendovali?
u nas zase zacina prsat. uz mam z toho poriadne nervy.
nicolasko ma kaslik. dostal to pravdepodobne odo mna. soplik mal trochu, ale uz mu to preslo. mam ist k lekarke? ci nech sa s tym telo vysporiada same?

jankamanikova
29. jún 2009

Kati - vsetko zavisi od toho, o aky druh kasla ide. Ja vzdy cakam tyzden a potom idem k dr., ak to neprejde. Ak je ten kasel hlienovity, davam Solmucol (niekto Mucosolvan). Ak je drazdivy, dusivy; tak davam Fenistil. A sledujem aj ine priznaky - teploty, zubky ...; ci kasle viac v noci alebo cez den.
Ak chces, zavolaj dr., ak to po troch dnoch nepprejde, zajdi s nim, nech ho vypocuje. Urcite bude vsetko v poriadku 😉 . Mimochodom u tak malych deti moze kasel trvat aj niekolko tyzdnov ...

katinka0000
29. jún 2009

jankamanikova: ja som hrozne proti vseliakym antibiotikam a roznym chemickym prostriedkom. takze k dr. idem len v tom najhorsom pripade. uvidim, ako sa bude mat nico. ale nie je to nic strasne. on cez den kasle velmi malo. najviac kasle vecer, ked zaspi. teplotku mal len 37,3 a to si myslim, ze to ma hlavne zo zubkov, lebo posledny 1,5 tyzdna sa neskutocne slini (musim mu nonstop vymienat podbradniky) a vidim, ze si aj casto sucha dasienka. asi mu idu horne zubky. ved aj nacase. zatial ma len 2 spodne.

teraz zaspal o pol deviatej a este nezakaslal.

jankamanikova
29. jún 2009

Kati - ja ATB nemusim, len v pripade zapalu. To ze pojdes k dr., neznamena, ze Ti da ATB. Ja vzdy po tyzdni intenzivneho kaslu, alebo teplot,, idem k dr. Pre istotu nech ho pozrie. A pohoda. Mam vynikajucu dr., ktora nemusi ATB, len v pripade akutneho zapalu, infektu ... Moje deti patria medzi jej najzdravsie 🙂 . Vdaka Bohu, su zdrave. Ale niekedy potrebujes veci prekonzultovat s dr. Ako som pisala kasel, zelene sople, teploty ... Ale riad sa intuiciou, Ty sama citis, kedy a co treba. Nica poznas najlepsie a vies, co treba robit. Len sa drzte a budte zdravi!

kape
29. jún 2009

Jankamanikova - veru kasel moze trvat aj dlhsie, my ho mame uz viac ako 10 dni, ale ja som vzdy po vikende , lebo vycsinou to chytame v piatky a stvrtky, zasla k dr. nech Samka popocuva nech mam istotu. Katinka my sme zatial antibiotika nedostali a to uz tam chodime dost casto, raz uz Samko aj mal take vysledky z krvi, ze aj hej, ale lekarka povedala, ze radsej este skusime liecbu bez nich. Takze moj nazor je, ze dobry detsky lekar urobi najprv vsetko preto, aby tie antibiotika nemusel dietatku predpisat. Nasa robi napr. krvne testy, z prsteka beru Samkovi krv, a predpise vselijake bylinkove kvapky a pod., a az ked to neprechadza tak potom nasadzuju antibiotika. Ale o dietati vedia a maju ho pod kontrolou. A tym ze tam zajdem sa aj ja upokojim, ze dychanie mame ciste. Ale ak Tvoj Nicolasko ma len kasel, tak to by ho urcite lekarka krvnymi testami netrapila. Tak ako pise Janka, par dni ho sleduj a potom uvidis.

Nesca - nie zeby ma to tesilo, ze aj Patrik je "soplosko", ale trosku som sa akoby upokojila, ze nie sme v tlom sami. Dufam, ze si ma pochopila. A teraz ked sme boli u Dr. naposledy, lebo Samko mal zelene sople, tak sa ma pytala, ze ako Pamykonove kvapky a ja ze mne sa nezda, zeby nejako zaberali, tak povedala, len morskuj vodu a odsavat a odsavat.

A este hlavne pre Basky - nakoniec som sa rozhodla, ze odsavacku na baterky nekupujeme a na dovolenku zbalim vysavacovu odsavacku ak by bolo velmi zle budem nahat vysavac po hoteli a zbalime aj tu do ust. Ale veriom, ze na dovolenke bude dobre a nebudeme musiet vytahovat odsavacky. Tie na baterky maju vraj velmi slaby vykon, takze su to asi fakt len vyhodene peniaze.

A vcera som nakoniec predsa len objednala Chicco Liteway.

A este sa chcem trosku rozplyvat nad mojim uzasnym synom. Je to fakt zazrak ako zo dna na den urobil neskutocne pokroky a ake je to uzasne, ked dviha tu svoju malu plienkovu prdelku a zacne prekladat nozicky, alebo ked sa uskeri s tymi svojimi zubkami, ze aha mami ja som to dokazal a stojim. Ja som to zatial nepoznala, len citala Vas o com pisete a je to uzasne pozerat nanho. Ale uz treba davat nanho velikansky pozor, lebo pohyb sa mu velmi zapacil, dnes uz objavil smatny kos 😀

Tak dost boloo vznasania sa 🙂 , prajem Vam dobru nocku .

stankaji
29. jún 2009

Ahojte!!!!

jankamnikova, jancia, tinka - ste zlate, ze ste sa chceli stretnut s nami (kockami), 🙂

... ale vylet do Blavy sa nekona, lebo ma Martinka uz treti den horucky a neviem, ci ide o tu "siestu chorobu" ci co, lebo nic ine nema okrem napuchnutejsich hornych dasienok. Davam jej 2 az 3- krat denne Panadol baby, ak som zvedava co bude zajtra 😒 nechce mi poriadne nic pit, len na ceciku by bola zakvacena cely den, ale chvala bohu, ze su tie ceciky 😵 😵 😵 aspon toho sa napije. Naposledy, ked jej isli horne jednicky, tak len trochu soplila, nemala ziadne horucky 😖

hribikana - poslala som ti objednavku cez mimibazar 🙂

Tak idem si lahnut, nejaka som vycerpana aj z tych horucav, dobru nocku.

mizulienka
30. jún 2009

ahojte,
chcela by som sa spytat a poradit...moj maly uplne prestal jest, uz tyzden donho neviem nic dostat, zje max 2 lyzicky niecoho ak vobec ☹ ako vravi stanka, chvala bohu za ceciky 🙂 keby ich nebolo, tak maly asi drzi hladovku 😠
ma niektora z vas s tym skusenost? co ste robili? ako ich "prinutit" papat?
uz si aj myslim, ze mu neviem nic dobre uvarit, ked tak vsetko odmieta 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre