Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
5. okt 2009

Jeeeej, kočky, tá Kitty kuchynka je suprová, žeby som ju objednala? 😅 Za tú cenu...

My sme boli doobedu u lekára, vystála som s malou v čakárni hodinu a pol 😝 V stredu ráno má prísť Lara nalačno (keď sa podarí) na odber krvi a potom podľa výsledkov pôjdeme alebo nepôjdeme na gastroenterológiu. Neviem či ten odber krvi zvládnem, dúfam, že tam nezačnem revať 😝

katinka0000
5. okt 2009

dani, iwus: dakujeme za linky. aspon nemusim hladat na nete. 🙂 😉

slaviq: a co sa deje? preco na gastroenterologiu???

slaviq81
5. okt 2009

Kati, lebo Lara po mäsku stále zvracia 😔

katinka0000
5. okt 2009

ano? som to asi prehliadla, ked si to tu niekde pisala. a dr. nevie, z coho by to mohlo byt?

katinka0000
5. okt 2009

ked som bola ja s nicom na odber krvi, tak to bol riadny des. tak plakal, ze sme ho nemohli traja dospeli ludia udrzat. a k tomu mu nechcela nejako pustit krvicka. no hroza. ked pojdeme na dalsi odber, tak sa budem musiet vyzbrojit lepsimi nervami. zvacsa nechavaju rodicou za dverami, ale ja som chcela byt pri nom.

slaviq81
5. okt 2009

Kati, práve preto rozmýšľam, že vezmem s nami aj moju mamču. A ja sa odpracem niekam na chodbu, zapchám uši 😝 A koľko tej krvi im treba? Doktor netuší z čoho to môže byť, vraj je to prvý krát čo má taký prípad 😝 A to bol kedysi aj môj pediater.

elly111
5. okt 2009

baby dík zua linky, tá Kitty je super. Nemám rada červenú a ružovú, ale táto ma dostala 😀 , asi ukecám kamošku aby kúpila malej a my sa k nej budeme chodiť hrávať😀
a neobjednávali ste niektorá túto kombinézu, cena je super, len čo to je zač???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6787103
pa ideme von, už sme hodinu doma 😀, je krááásne 🙂

danulik
5. okt 2009

bola som u dr., dala mi dalsie ATB..

slaviq - mna poslala dr. von, ked lili odoberali krv.. strasne plakala 😢 drzim palce!!

iwus - hej, islo mu to.. ale varit nevie, preto volal moju sestru 🙂

hello kitty kuchynka je "momentalne vypredana" ☹ ☹ ☹

danulik
5. okt 2009

...a znovu bude skladom u dodavatela o cca 8 dni, ale akcia skoncila - bola len do vypredania zasob - takze potom bude za povodnu cenu (29 €)..

danulik
5. okt 2009

elly - cena tej kombinezy je preto taka, lebo je to cinan - sudiac podla vyrobcu 😉

elly111
5. okt 2009

danulik jo, jo som si to potom všimla, že ďakujem 😖
aj kitty je vypredaná no toto, to sú správy 😅 😖 😀 tak nič prišli sme si doplniť zásoby chrumiek a ideme zasa von 🙂 pekný večer všetkým

elly111
5. okt 2009

aj v Čechách je ich veľa ponúk, napr.:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25257284&tab=0

iwuskaaa
5. okt 2009

Elly to je super cena v ČR 🙂 . Odtiaľ by to poslali na SR?
Danielka ale ani 29 Eur sa mi nezdá veľa za takú peknú kuchynku, no nie? Celkom slušná cena aj tak. No a keď je teraz už vypredaná, čo bude pred Vianocami? 😕
Tie kombinézy som našla aj ja na MMB a tiež som si neskôr všimla, že sú od šikmookých 🙄 😀
Slavi, držím palce pri odbere krvi 😉 . Malému keď brali krv, prišli sme po deviatej, keď sa do skúmavky už neberie, tak mu zobrali iba pár kvapiek z prsta a celkom sa držal, no boli sme obaja s manželom 🙂 . Lebo po poslednej poradni som mu povedala, že sama som s ním skončila chodiť po Dr. 😠 😠 ☹

danulik
5. okt 2009

iwus - objednala som ju aj za tu cenu 😉

iwuskaaa
5. okt 2009

Danielka no Ty si šikovná 😵 😵 😀

jamaica77
5. okt 2009

Jezisi dievcata, nemam cas nejako, vzdy ked vam chcem nieco natukenzovat tak mi do toho nieco pride, vecsinou mi alexa nedovoli - naschvalnica mala 😀 Aj teraz mam sekundicku, dala som ju spat, potrebujem vybalit nakup, aj to som volala do obchodu ze mam o jedno gallonove mlieko viac na ucte ako som domov doniesla, tak mam prist spet do obchodu daju mi peniaze spat, uz v obchode som si vsimla ze o jednu kasu som mala viac nauctovane na ucte ale to mlieko som si nevsimla, tak hovorim ze nemozem hend spet, malu davam spat a manazerka mi hovori tak prid zajtra, ved nemusis hned 😕 Ved ja som uplne vzdy vycerpana z nakupovania s malou 😝
Inac jej vysla stolicka 😅 anisom o tom nevedela, takze prekvapko, ja cakam ze ocny hore sa vyreze a ten nic, vzdy este opuchnute ale neprerezane a zrazu toto, takze dokopy ma 6zubov. Inac vsetko v pohode, rastie ako z vody, rkasne papinka, a uz treti vecer som ju nekojila pred spanim a je v pohode, takze uz sme len na rannom kojeni 😉 Taksom hrozne rada, som zvedava ako odstavim to ranne 😒 ale poviem vam dievcata ze mi je z toho vseliako ze ju tak ukracujem a nedoprajem jej 😢 ale nemozem ju kojit do puberty, nie? 😀 Aj vy ste mali take zmiesane pocity ked ste odstavovali deticky z kojenia? 😅
Jaj este som postrehla ze Hribikana uz vie co sa skryva v brusinku, tak blahozelaaaam ku chlapcekovi 😉 takze parik budete mat doma, to je super. Este ze Lara chudacik zvracka po mesku, boze, to som nieco take este nepocula, tak dufam ze to bude v poriadku ale tie krvne odbery nezavidim. Jaj musi to byt hrozne pre mamicku tak pozerat na to ako babetko krici. Alexe nastsatie este odbery nerobili.
No a citam ze uz rozoberate vianocne darceky 😀 tAk nas zatial caka este Haloween - Alexa bude princezna. NO idem vybalit ten nakup a hlavne nieco zjest, umieram od hladu 😝

katinka0000
5. okt 2009

slaviq: vtedy ked brali nicovi krv, tak potrebovali 1 skumavku. a to bolo fakt dost, lebo krvicka mu tiekla uplne pomalicky. bolo to hrozne. 😢 ☹

elly: ta kombineza vyzera celkom dobre a za super cenu. no ale ked su to cinania, tak potom nic. urcite to bude behom par dni rozpadnute. a bohvie z akych plastovych flias je to vyrobene. 🙂

katinka0000
5. okt 2009

dani: skore uzdravenie. a co mas anginu?

katinka0000
5. okt 2009

inak pozerala niektora z vas vcera vecer relaciu "particka"? ja som sa tak nasmiala, ze som normalne potom nemohla zaspat. 😀 😀

danulik
5. okt 2009

dik, kati 😉
ano, anginu 🙄 a strasnu nadchu 😠 a uz citim, ze mi stupa aj teplota.. takze dopozeram serial a idem spat..

inak, snivalo sa mi, ze sa mi narodilo druhe dieta - chlapcek - a mal 12 zubov 😀 a este si v tom sne hovorim, ze to preto lili nerastu, lebo omylom vyrastli jej bracekovi 😀 vidno, ze som mala horucku 😅

iwuskaaa
5. okt 2009

😀 😀 😀 ...Dani, tak Teba sa aké haluze snívajú 😀 😀 😀 ...tak šup šup na bračeka 🙂 😀
Katinka, ja som nepozerala... 🙂 , škoda...

katinka0000
5. okt 2009

dani: veru, chod sa pekne liecit. 🙂
dani tak to bol fakt krasny sen. 🙂

elly111
6. okt 2009

dani 😀 , ale sny v splne sa vraj plnia 😀
nám sa tlačí 6 zubov naraz, takže začína byť veselo, tečú mu naraz soplíky, aj slzy, uff rok sme nemali soplíky, klop, klop, ale toto... 😝
iwuska niektoré predávajúce z ČR posielajú balíky raz týždenne vycestujú do SR a pošlú tovar a majú v SR aj čísla účtov. A keď to nejde mne to objedná segra a donesie z Prahy 🙂 občas protestuje keď je to veľké, ale... 😀
veď danulik ti napíše ako objednala 😵
danulik vydrž a skoro sa vylieč, vonku je nádherne a teplúčko nechápem 25 st. len nech to dlho vydrží 😵
katinka hej to bude nejaka atrapa kombinézy a iste to bude ešte aj čínsky smrdieť 😖 😨 😨 😅
baby kedy stíhate robiť súrodencov??? 😀 😀 😀 ja dieťa beriem ako najkvalitnejšiu antikoncepciu 😀 😀 😀

iwuskaaa
6. okt 2009

Elly, keby som sa spoliehala ja na malého ako antikoncepciu, tak som tehotná už aj 5 krát 😀 .
Veď zase nás nieje až tak veľa tehotných 🙂 .
Vo štvrtok hlásia až 26 stupňov 😵 😎 a zase budúci týždeň nad 700 m sneženie 😕 😝 . To zase akože nejde byť jeseň? Ako rýchlo prišlo leto po zime, tak asi rýchlo príde zima po lete!
Dnes sme boli s Dávidkom na krúžku "veselé žabky" v CVČ 🙂 . Je to určené pre detičky od 1-3 rokov 🙂 . Bolo super, my sme boli najmladší, takže Dávidko mal všetko na háku 😀 , ale zahral sa pekne 🙂 . Budeme chodiť utorky a štvrtky na polhodinku 🙂 . A čo tam ostatné detičky robili? Učili sa básničku, spievali medveďku daj labku, hrali sa kolo kolo mlynské, šmýkali na šmyklavke, hrali sa s loptami 🙂 ...no fakt super!

danulik
6. okt 2009

iwus - este nieee 🙂 🙂 🙂

kati - neviem ci krasny, ale aspon som sa zasmiala 😀

elly - to ani nestras, ze sa sny v splne plnia 😀
liecim sa, ale stale mi je na h....
ja som tu kuchynku objednala zo SR, takze neporadim..

nieco som sa vas chcela spytat, ale zabudla som co.. 😖

danulik
6. okt 2009

iwus - my sme prihlaseni na yamahu, uz to bolo 2x a stale sme sa tam nedostali 😅 ale tami s leuskou boli, tak nam porozpravali 😉

elly111
6. okt 2009

danulik tak spomínaj, pýtaj sa 😀 a hlavne nech ti je lepšie
uff iwuskaaa vy ste takýto akční, až 5krát za rok 😀 😀 😀
a že nás nie je veľa tehotných, no veď počkaj do jari, zima je pred nami, večery dlhé a chladné 😀 😀 😀
idem ja pekný večer

iwuskaaa
6. okt 2009

Elly to áno 😀 😀 😀
Počkaj na jar, keď sa kabáty pozhadzujú 😅
Danielka tak sa lieč, manžel nech Ti pomôže 😵 😵 😵 ...

katinka0000
6. okt 2009

dani: ved aky iny mal byt, ked si tam mala druhe babo. 🙂

elly: ako za starych cias, ze dlhe a chladne vecery. 😀 😀 😀

katinka0000
6. okt 2009

dnes som docitala konecne poslednu tretiu knihu od evity urbanikovej. teraz idem citat (uz ju mam na nocnom stoliku nachystanu) od gabiny weissovej skutocny pribeh o bulimicke. vola sa to diagnoza f50. potom napisem, aka bola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre