Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
30. dec 2009

Tessie, ja som aj dnes na Teba myslela, už som sa obávala, keď si tak dlho neozývala. Ale som rada, že si dala o sebe vedieť a že ste v poriadku 😉

elly111
31. dec 2009

mamuľky želám krásny Silvester a do Nového roka veľa zdravíčka, pohodičky a splnených želaní 🙂

mizulienka
31. dec 2009

aj my sa pripajame k prianiam 🙂
Prajeme vam vsetkym len to naj naj naj....nech Novy Rok 2010 je lepsi ako bol ten predosly, nech sa vam splnia tajne priania, nech sme vsetci zdravi, deticky i rodicia a vsetkym tehulkam (takze aj sebe 😝 ) prajem, aby sme uspesne dotehulkovali a buduci rok sa tesili z krasnych a zdravych deticiek :0)))

iwuskaaa
31. dec 2009

Prajem Vám všetkým krásneho Silvestra a do Nového roka 2010 vykročte tou správnou nohou. Nech je pre Vás rok 2010 rokom splnených prianí, plný zdravia, lásky, šťastia a porozumenia 😉 .

slaviq81
31. dec 2009

Šťastný Nový rok 2010!!!

danulik
31. dec 2009

🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵 H N Y!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵

ninaa
31. dec 2009

Prajem Vam vsetkym stastny Novy rok 2010 🙂 😉 😉 😉 😉 😉
Hlavne to najcennejsie co mame, a to pevne zdravicko Vam aj Vasim rodinkam🙂

ninaa
31. dec 2009

Omylom som k Vam zabludila, ale prianie ostava 😉

eminkaa113
31. dec 2009

Šťastný Nový rok 2010, veľa zdravia, šťastia, lásky a poslušné detičky 🙂

eminkaa113
31. dec 2009

ninaa 😀

lieeenocka
31. dec 2009

Ahojte babenky.
Som bibianna, mám zmenený nick.
Chcem sa poradiť ohľadom spania. Maťko spáva do 7. hod rána. Potom poobede nechce spať, zaspí až okolo 16 do 17-17-30, čo sa mi zdá už neskoro a potom večer zas neskoro zaspí, dnes som ho hodinu uspávala a zaspal až o 23, čo robiť, ako mu to upraviť?
Ďalší problém, zuby. Kazia sa mu, akoby sa mu odlupovala sklovina, nie je to kaz. Zuby mu denne umývame. Máte aj vy podobný problém? Ďakujem . šťastný nový rok. 🙂 🙂

basky
31. dec 2009

Stastny Novy rok 2010 prajem Vam aj Vasim rodinkam, a hlavne to zdravicko ako pisala Nina 😉

tamita
1. jan 2010

Milé kočky 😵 KRÁÁSNY a ŠŤASTNÝ 2010-ty celý,celučkýýýý 😎 😀 😅 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

iwuskaaa
1. jan 2010

Ahojte kočky, kým spia moje dve lásky, tak Vám chcem popriať 🙂 ...

Prajem Vám všetkým SUPER rok 2010. Nech je pre Vás krajší ako krásny, šťastnejší ako šťastný a zdravší ako zdravý. Aby sa Vám splnili všetky doteraz nesplnené sny a aby Vám Vaše úžasné detičky robili vždy veľa veľa radosti 🙂 .

Lieeeenocka ahoj 😉 . A prečo si si zmenila nick, ak môžem? 😉
So spánkom Ti neporadím, my nemáme na šťastie problém, máme pevný režim už od narodenia v postate, na pár dní, kedy išli zúbky. Na obed chodí spinkať vždy o tej 12tej a večer o 19.30 hod. Vstáva ráno o 7 - 8 hod.
Čo sa týka zúbkov, ja som tiež nešťastná, lebo horné predné má tiež s akoby takým povlakom 😒 . Už som rozmýšľala, že pôjdeme k zubárke, ale pochybujem, že otvorí ústa, mne ich ťažko otvorí a zuby si tiež dosť nerád umýva 😖 .

mhviezdicka
1. jan 2010

Prajeme vam krasny a uspesny novy rok 2010 !!! Hlavne nech sme vsetci zdravi a spokojni 😵

jancia
1. jan 2010

Babule moje, aj nasa rodinka Vam praje zo srdca, aby Vas v novom roku cakali len same usmevne dni 😵 a aby sme boli vsetci zdravi! J+P+T

jamaica77
1. jan 2010

ahojte v novom roku, prajem stastny Novy rok 2010 a aby bol este lepsi ako ten stary 😵

NO nas vcera Alexa prekvapila, prvykrat vyliezla z postielky sama ked sme ju dali spat, a druhy kusok vecer zacala sama preskakovat zo stolika v obyvacke na gauc 😅 - hotovi akrobat toto moje decko. Vobec sa nebala ze spadne medzi stol a gauc! Sidlo jedno. Mne vlasy dupkom stavali 😅

lieeenocka
1. jan 2010

iwuška, nick som si zmenila, lebo ma tu našli a chodili čítať ludia, ktorých nechcem aby o mne vedeli, tak isto aj s albumom.

bammbi
1. jan 2010

Ahojte maminky 🙂

Vsetkym Vam aj Vasim detickam prajem Stastny Novy Rok! Vela vela zdravia a lasky, ostatne uz pride samo... Tehulkam bezproblemove porody a zdrave bambuliatka a tohtorocnym snazilkam pocas celeho roku vela stastia
😉 Dufam, ze ste mali krasne Vianoce...

Tiez by som tymto chcela vsetkym podakovat za Vase rady, pocity, skusenosti a povzbudenia ako aj prijemnu spolocnost pri kave pocas poslednych dvoch rokov 😉 Prezila som a prezivam s vami tie najkrajsie roky mojho zivota... 😵 🤐
.
.
.
Dnes sa mi po dlhom case podarilo zapnut pocitac, takze uz sa tesim na vsetky radosti, starosti a novinky, ktore ma tu od vas za posledne 2 tyzdne cakaju... Tak zatial pa

tamita
1. jan 2010

Bammbi 😵
aj Tebe vďaka,milé,úprimné....
tehotenstvo je krásne a zvláštne i tým,že otvára oči aj srdce

teraz,ked pribudate tehulky,často si spomínam na to obdobie...škoda,že mnohé kočky z pôvodnej starej zostavy už málokedy,alebo vôbec nezablúdia 😒
no čo už,bežný život nás obaluje škrupinkou starostí,všedností,opatrnosti,netýkavosti....ešteže nás tie naše malé,drahé zázraky orientujú v čase a priestore 😅

tamita
1. jan 2010

lieeenočka - a keby si Maťka nejako unavila,čo ja viem,napr. vonku na pešo pochodiť pred obedom a potom napapať a skôr uspať??
My máme tiež problém uspať sa,ale pravidelný režim funguje,už od jedenástej si začne šúchať oči a to stávame ráno po 8,00
Jamaica - mne začala lea vyskakovať z postielky pred mesiacom. Rozhodla sa skrátka,že tam nechce spávať a vyskočila,teda vrhla sa dolu hlavou do našej postele. Ja som postielku potom odtisla dalej,ale jej to bolo jedno a kludne skočila hlavičku na parkety ☹
Viac som nechcela riskovať,že si zlomí krk a vybrali sme 3 paličky z bočnice postielky.od vtedy to funguje tak,že ju uspíme v našej posteli,potom ju opatrne preložím,ked ideme spať,ale ona po chvílke prelezie nazad ku mne...
No a cez obed ju jednoducho dám do kočíka a uspím ju za 10-15min,odparkujem na terase a spí tam 2-3hodiny

Cirkusovo akrobat.kúskami mi tiež drása nervy,sedačka je najnovšie trampolínou a na jedálenskom stole, kým iba sedávala,tak bolo dobre,ale teraz tam chodí tancovať,lebo odtial vidí lepšie na telku a ešte jej to tam aj klopká..

jamaica77
2. jan 2010

Tamita - tak to vidim ze mas aj ty akrobatku doma 😀 , tie nase deticky si este neuvedomuju ze co sa moze stat, oni maju z toho zabavku. No ja by som este nechcela postielku zrusit, myslela som ze vydrzime v neja spon do 2rokov, ona ma ju vo svojej izbicke, ma tam aj jednopostel, ktora je nizko, ze keby sa naucila na tom spinkat, tak ak by znej spadla tak by sa jej nic nestalo. Lenze na posteli neostane vobec, ked si ku nej lahnem, tak v ziadnom pripade to tak nefunguje a pravdu povediac ani ju na to nechcem ucit ze si zacnem snou lahat 😅 Doteraz bol system taky ze som jej pustila akvarium, dala cumlik, vlozila do postielky a odisla a ona do 2 minut spinkala. Predvcerom vyliezla prvykrat , vcera vobec, a dnes trikrat. NO a zastihla som ju prave pri tom vyliezani ked som vosla do izby, tak som videla jej taktiku 😀 tak nastsatie ma iny system ako tvoja Lea 😝 - tvoja herecka je fakt dobry pripad dolu hlavickou - ach jaj!, Alexa to prelezie, potom tam vysi lebo nedociahne na zem a potom sa pusti, tak ze dopadne na rit 😅 . A neplace vobec, pady jej nerobia nic!
Na kuchynky stol to skusa tiez, aj na kuch linku, tam to nema povolene, ale na stolik v obyvacke chodi, to uz sa minepodarilo obmedzit, a tiez na tom stepuje...hihi, tancuje, skace zo stolika na gauc 😅 a vlasy mi tiez dupkom stavaju. Manzel hovori ze nemam ju tolko ochranovat, ze ju mam nechat nech spadne a sa fajne udrie 😕 , no ja v ziadnom pripade nesuhlasim stym, co ked sa tak udrie alebo spadne, ze ostane ochrnuta a potom si to budem cely zivot vycitat? 😢 Zevrj ked sa dobre udrie tak si to zapamata. NO nemyslim si, Alexa nie je ten typ, spadla aj zo schodov, naststie len z tretieho do zadu na chrbat, pozbierala sa a isla na schody zase 😀

adrina
2. jan 2010

Ahoj bambulky....a malí bambulkovia 😵 😵 😵 prajem úspešný nový rok a splnenie všetkých túžieb 😵 😵
jamie,tami...akrobata mám doma aj ja....je všade a napriek tomu,že občas párkrát spadol, neodradilo ho to od ďalších kúskov...zubky máme všetky....spinkáme ešte 2x denne ale večer je to lotéria,buď sa zadarí alebo úspešne bojujeme...v noci by sa najradšej vyhladkáva,mojká a cmučká a mamina zo samej lásky odpadáva...je nezničiteľný,keď vezmem von kočiar..vyskakuje.keď ideme bez, tak nevládzeme a chceme sa ručičkovať....rozpávať,rozprávame, ale rečou svojho kmeňa....nič nerozumieme, mama,baba...a bráškovia sú obaja len M...xixix...a nie to je naše najobľúbenejšie slovo 😀 😀 😀 😀 a patrične pri ňom krúti hlavičkou, gestikulácia neskutočná, ako správny politik 😀 😀 😀
vianoce splnili svoj efekt....stromček si 2dni nevšímal, teraz ho aj niekoľkokrá denne pooberá a ozdoby mi nosí na stôl 😵 😵 😵
tak to len v skratke.... 😉 😉 😉

lieeenocka
3. jan 2010

tami, už sme zaviedli nový režim. ráno ho budíme o 6.30, spal potom o 11 a večer dobre.

slaviq81
3. jan 2010

Hlásime sa do akrobatického klubu 😀 Lara tiež rada všade lezie, všetko prelieza, podlieza... Keď si udrie hlavičku, tak len povie oooooooooou, trošku si ju rukou pohladká a pokračuje ďalej. Po gauči skáče ako opica, pár krát už spadla, ale vôbec ju to neodradilo, veselo skákala ďalej 😝 Keď chcem aby kľudne sedela, tak jej stačí dať do ruky niečo čo má zips, alebo kde sú nálepky 😀

kape
3. jan 2010

Ahojte.

Aj my so Samulom zelame vsetkym bambuliatkam a maminam a este drobcekom v brusku krasny, stastny, zdravy, pohodovy rok plny prijemnych prekvapeni.

My sme uz zakotveni so Samkom u babky v BB, uz sme stihli prejst od zapadu na vychod a teraz sme este nejaku tu chvilku tu v BB. Zajtra pride aj segra s malym synovcom, tak si bude Samko zvykat na male babo.

My sme uz postielku zrusili, ved krpec ju aj znefunkcnil. Teraz u babky uz spava na normalnej poschodovej posteli, kupili sme zabranu na postel, doma v tom budeme pokracovat uz v jeho izbe. Ale zaspavat musime stale s nim niekto, najcastejsie v poslednej dobe ja, takze tomu sa nevyhneme, v detskej bude vytiahnuta uplne spodna postel , kde budeme moct pri nom lezat , ak bude plakat a pod. A u nas zaspavanie do 10 minut neexistuje, moze byt zmoreny ako neviem co, aj tak musi este povymyslat v posteli, pomodlime sa , zaspievame uspavanky a potom sa drzime za ruky a ja cakam kedy zacne pravidelne odfukovat a viem ze uz mozem zduchnut. Ale ako sme pomaly presli od inych veci, tak aj toto prejde, vsetko chce cas a trpezlivost.

A Samkov denny spanok, v poslednej dobe ked sa ma teraz babky pytaju, ze ako dlho bude spat, tak im len odpovedam, ze neviem, lebo kazdy den je to inak, od pol hodinky az cez nejake dve. Kazdy den ina dlzka. ale v priemere za den spi tak 14 hodin. My sa teraz pri nom aj celkom vyspime, kedze tahame spanky rano do tej 9 hodiny.

tamita
3. jan 2010

Ja len na skok - že blahoželáme s Leuškou všetkým Danielkam -cmuk-cmuk
Danúlik ,aká je oslava????

hribikana
3. jan 2010

ahojte,
aj my prajeme vsetko najlepsie do noveho rocka ...
my sme sa tiez stale nedopravili domov, teraz strazime domcek svokrovcom, aj psika ... ale uz sa taaaaaaaak tesim konecne domov, chyta ma uz syndrom hniezdenia a som nervozna, ze som mimo domu a nemozem si vypratatvat skrine, spajzu, satnik ... sak to poznate 🙂
blahozelame danielkam
my nastastie doma akrobatku nemame, cely den sa nezastavi, ale taketo adrenalinove sporty ako opisujete nastastie nepestujeme, ale minule si chcela vyskusat, ci jej neklameme, ze krb je horuci, takze sme asi tyzden mali na rucke pluzgiere, u svokrovcov dostala kuchynku, je strasne mila a normalne uz chodim k nej na kavicku, a tak 🙂 a mala sa taaaak tesi, ze mi chuti nieco z jej kuchyne 🙂
uz tyzden sme bez cumlika a myslim, ze som sa viac bala, nez trebalo. mala sa uspokojila s tym, ze cumlik spapal Barny - psik svokrovcov 🙂 sem tam si nan este spomenie a pyta, ale staci jej pripomenut, co sa s nim stalo a vsetko je zas ok

jancia
3. jan 2010

Ahojte kocky 🙂

no kape ze aj spravy podas 😉

aby som nezabudla aj my zelame vsetko najlepsie vsetkym nositelkam krasneho mena Daniela 😵

hribi dobre ste to vyriesili s tym cumlikom 😀

my sa chystame od zajtra na chalupu za nasimi, idem s mojim tatinom a Tomiho tatino pride v stredu za nami, tinka666 vy uz asi nie ste na chalupe, ci hej?
ale citat vas budem bo nasi si kupili ntb s wifi takze budem online aj tam, co je v istom zmysle aj nevyhoda, no dufam ze aspon sneh napadne nech sa mozeme vysantit.

tak pekny vecer

iwuskaaa
4. jan 2010

Ahojte kočky 😉 ,

Vy asi ešte všetky sviatkujete? Už mi chýbate, tak šup šup naspäť do starých koľají, nech mám čo čítať 🙂 .
Janci, aj si spomínala, kde máte chalupu, ale zabudla som, tak kde? 😉 Myslím, že stredné SVK? U nás trošku poletuje sneh, ale fakt iba trošku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre