Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
2. feb 2009

kati urcite budes... 😉

madi
2. feb 2009

babyyy...tie co ficite na facebook(u) - som nasla skupinu ze "modry konik" 😀 😀 😀
tak som sa hned aj pridala k tejto skupine.... hihi...a myslim ze som tam objavila danulik...ale este si niesom ista...lebo mala fotka a ja nevidim... 😔
dnes mame vecer bez telky...ta fajne celkom.. 😉
pekny vecer vam vsetkym...a hlavne nech augustovcatka dobre hajaju

jancia 😵 musel byt perfektny.....

katinka0000
2. feb 2009

tinka: malinka je krasna.

a naco ten moc nesiete doktorke? nam doktorka nic nekazala a na poradu ideme 10.2.

no k fajceniu. ja som fajcila, ked som bola pubertiacka ale potom uz nie. ale musim sa pochvalit, ze moj manzel uz nefajci 1,5 mesiaca. bol na tom pristroji, co dopomaha k tomu, aby clovek prestal fajcit a FUNGUJE TO!!!!

katinka0000
2. feb 2009

madi: aky facebook? to je nieco ako icq?

madi
2. feb 2009

kati - skor by som to prirovnala k slovenskemu pokecu.... icq je iba chat a tam je toho viac...aj chat aj posta, aj fotky, aj rozne skupiny sa mozu vytvarat a ty mozes patrit do roznych skupin...a pre mna najdolezitejsia vec, ze som tam nasla starych znamych....take ze spoluziaci zo zakladky.... a tak... je to super... 😵

aktak
autor
2. feb 2009

idem si na FB checknut toho konika 😀

danulik
2. feb 2009

madi - si ma odhalila 😀 ano, som tam aj ja, ale je tam nuda, nikto nepise.. MK je len MK 😉

aktak
autor
2. feb 2009

madi hned ako som sa zaregistrovala ma napadlo aka je to blbost, sak kecame tu na konikovi aj fotky tu mame, co tam? 😀
ale inak FB odporucam, s vela ludmi som ozivila kontakt co som ani netusila co kde ako su a tam som ich nasla 😉

danulik
2. feb 2009

tak tak, aktak 😀

danulik
2. feb 2009

jaaaj baby, ste tu toho zase popisali, ani neviem co som chcela napisat.. ale uz sa na vas tesim nazivo, to sa nam asi usta nezavru cely vikend 😀

tinka66
2. feb 2009

jancia - chalupku teda mame blizko vas hned vo svatom antone, kde je ten polovnicky zamok...urcite sa stretneme...my tam chodime dost casto, je to nasa srdcovka....mali sme tam aj svadbu v malom kostoliku a mecheche v stiavnici...ja som totiz z presova a manzel z ba, takze tak v strede to bolo ok....

katinka - aj nicolasco, berieme za napadnika 🙂

mala mi dnes vela spala....vstala 7,15 doobeda 45 min - dnu ani viac nepospi je to jej cas presne....iba kebyze ju uhojdam..spi totiz v prenosnej postielke na kolieskach, ktora je zavesena do stropu a tym padom nam uspavanie trva max 15-20 minut - vrelo odporucam...potom spala vonku skoro 3 hod do 16...a vecer ked sme sa vracali z cvicenia od susedy tak mi zaspala v nosici od na hodku do 20 a normalne o 22 uz spi....som stastna mama dnes vecer..

stankaji
2. feb 2009

Awojte baby!!!

ďakujem za dobré tipy na strihanie nechtíkov pri telke, zajtra vyskúšam a vám dám vedieť, či to zabralo 😉

moč sme aj my museli odniesť, aj krvičku z prsta bralivMartinke,.... že to v 5.mesiaci sa má 😨

lalu - aj keď kojíš, môžeš piť riadnu kávu??? lebo ja radšej nie!!! ja len bezkofeín... pivo nealko... 😀
keby som si dala kofeínovú, tak by sme nespali ešte tri dni 😀 😀 😀

ja dávam sem-tam čajík, aj keď kojím, lebo dávam už aj príkrmy...aj dnes po obede ešte vypila pol fľaštičky až som žasla, a potom spala vonka na prechádzke vyše dvoch hodín v use, čo sa už dávno nestalo 😲

jancia
2. feb 2009

tinka tak super, dame cez leto stretko v Klopacke 😉
tu postel odfot, to si neviem predstavit ako to tam mate 😕 😀

jancia
2. feb 2009

baby tak som si Vas nasla na fb 😀 juchuuu

tamita
3. feb 2009

vy ste neskutočné hviezdy , ja nestíham niekedy ani MK-ovať,nie to ešte aj FB-ovať... 😅
To bude ale asi výsada prvého dietata 😉 a vlastne Atak má už 2... 😉

madi
3. feb 2009

aktak, danu....ale sak ja nechcem aby sme presedlali na FB....FB beriem tiez ako moznost "stretnut sa" so starymi znamymi....my len pekne tu konikujme ako uz vyse roka.... 😵 ja len, ze tam je taka skupina konikovska....a ja som hrda na to, ze konikujem...tak som sa tam to...pridala...no...

simon buntosil od pol siestej....tak sme vstali, vyprevadili tatika do prace a o osmej lahli spat...ja som uz hore ale simon drichme dalej... 😔

danulik
3. feb 2009

madi - jasne, chapeme 🙂 😉

katinka0000
3. feb 2009

ahojte!

tak ked budem mat trochu cas, tak aj ja nakuknem to doto FB. ale tusim mi uz prisiel viackrat od znamych nejaky mail, ze ma tam pozyvaju. moze byt take nieco? alebo som si to s niecim inym zmylila?

danulik
3. feb 2009

kati, ano, to bude ono 😉

nesca
3. feb 2009

No kde ste všetky išli? Zase vás ledva, čítam . . . malý má zase nový spací réžim, pol hodka doobeda, polhodka poobede 😖 , už nestíham nič, lebo večer už zase nevládzem, v noci 2 - 3 kojenia, zatiaľ. Očko má stále začervenané, ale dalej sa s tým zatiaľ nič nedeje, ale máme nie celkom dobrý moč, tak stískam zadkom 😝 , či nezačne teplotovať, zajtra ideme odovzdať zase. ja nechcem ísť do nemocnicééééééééééééé 🤐 .
Ale konečne som sa prihlásila na stretko, už ani k tomu som sa nevedela dostať. Musím ísť žehliť. No a už nemusím už je horééééééééééé 😅 , vlastne čo sa čudujem, ved polhodka už bola 😀 😝 . Chcem jááááááááááááááááár.

nesca
3. feb 2009

No, ešte som ho uťuťkala, možno na 10 minutku 😉

Tami, už dávno som sa chcela opýtať, že ako to u vás beží, ved Leuška akoby mala dvojo rodičov, nie? Venujú sa veľa malej, či ich to nebaví? Náš Michal je hrozný, najviac sa chce malému venovať ráno ked má ísť do škôlky. Poobede sa aj potkne o neho a nezaujíma ho to, iba rozprávky ☹ .

iwuskaaa
3. feb 2009

Nesca rovnaký režim máme aj my, cez deň mu stačia dve polhodinky a ja vtedy neviem čo skôr 😖 . No teraz som ho nechala trošku samého, nech si gagoce aj sám 😀 . Radosť počúvať 🙂

nesca
3. feb 2009

No ved keby si gagotal, ale on spustí plač, alebo minimálne vyjadruje nespokojnosť takým mrnčaním. Ale v témach som normálne našla tému, že polhodinové spánky, a zdá sa, že veľa deťom stačí tak málo spania a pretrváva to aj do neskorších mesiacov 😒 , lebo ja som dúfala, že sa mu to zase nejako zmení, samozrejme k lepšiemu 😉 . No čo už, hádam si zvykneme nejako 🙂 .

ada11
3. feb 2009

tak vás zdravím, dnes som zase mala odobrať moč, ale 1. sáčok sa odlepil a 2. sáčok Anet parádne okakala, takže skúsim zajtra 😀

slaviq81
3. feb 2009

Hojte 🙂

Ada11, hneď aby som nezabudla sa pýtam - 1. ako dlho si Anetke nechala na pišulke ten sáčok? 2. prelievala si potom moč do flašky? dik

slaviq81
3. feb 2009

Ozaj, dnes som bola von, kráčam si kráčam, za mnou dievčatko so psíkom kričí - Lara, počkaj, Lara, kam ideš! Ja som sa otočila, reku odkiaľ dievča pozná moju dcéru a to ona na svojho psíka volala 😔

sanik
3. feb 2009

ahojte,

pozeram, ze ani vase babatke vela toho nepospia cez den - iwuska a nesca...
my tiez s tym bojujeme. v noci spi ako dudok, zalomi uz niekedy aj o osmej a spi az do rana, niekedy len sem-tam zamrnci mozno zo sna, dam mu cumlik a spi dalej, no cez den je to bieda. niekedy mi vonku spal pekne, terz uz aj vonku mame problem so spanim, kadeco ho vonku zobudi, najradsej mam ked ideme na dlhu prechadzku, nikde nezastavujeme, ideme ako hluchi 🙂 vyhybame sa brechajucim psom, skolam atd. je to niekedy hrozne,uz som musela zrusit aj kopec kamosiek na kocikovanie, lebo ked sme sa rozpravali vobec mi nechcel spat. no a doma, rano taka polhodinka hodinka a poobede niekedy spi inokedy nie. vacsinou to riesim tak, ze ho dam do postielky, dam mu mliecko a potom usne, no ale niekedy je to aj hodinovy boj. kde su tie casy ked len spinkal? 🙂
no ale zase uz je to aj celkom zaujimave obdobie, vsetko ho zaujima, vela veci mu ukazujem, dam ho do lehatka a vela veci robime spolu, napr. ked varim, ked mu pripravujem mliecko,ked upratujem atd.

slaviq81
3. feb 2009

Tak moja Lara si cez deň pekne pospí, noci sú ale horšie. A začínam mať problém uložiť ju večer do postele. Včera večer som ju dala do postieľky, 20 minút sa prehadzovala, čo sa nemohla uložiť, ruky pchala do pusy. Tak som zobrala, natrela je dasienka calgelom a už sa ani nepohla.

kuratenko11
3. feb 2009

Ahojte,dneska sme boli uz dufam ze na poslednom prestreku slznych kanalikov.Tak mal to dobre,chvalabohu,mam len 4 dni kvapkat antib.kvapky a potom vysadit a uvidime,dufam,ze uz si odtrpel svoje☹ Chcem uz chodit plavat,takze dokina to shvalila ale az ked to bude ok.
My tiez nemame zatial problem zo spanim 😉 klop,klop..Cez den od 11-13 30hod a potom od 15-16hod.a vecer od 19hod.vstavame okolo 7 rano.Len obcas sa stane ze sa v priebehu noci zobudi a je aj hodinu,dve hore.Nemrnci len si rozprava a musim sa mu venovat 😉 inak pohoda.My mame skor problem s papanim v noci,uz mi neprespi ani 3 hodinky,v kuse by chcel byt na ceciku.Tak ho uz dokrmoujem,tak dufam,ze to zabere 🙂

madi
3. feb 2009

kuratenko....dufam ze fakt uz naposledy..chudiatko simi.....pocuvaj, sme sa bavili s mimou ze kto je najskor narodeny....ci nas simon, vas simon alebo eliska...lebo datum je rovnaky...tak hod prosim cas vasho simona....my sme 11.55 a 12.00h....hmmm? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre