Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
11. sep 2009

dani - už si po tej bielej bodke poťukala kovovou lyžičkou? 🙂 Či už je zúbok vonku 🙂

danulik
11. sep 2009

snazila som sa, ale nebolo nic pocut, hadam uz zajtra 🙂
inac neznasa, ked sa jej "hrabem" v puse 😀 😅

tessie
11. sep 2009

to poznám, ja som jej dnes kontrolovala stoličky a tak ma zakusla a nepustila, že som vykríkla od bolesti a slzy mi vyšli. A ona chudiatko, ked videla, že maminka "plače", tak sa tak srdcervúco rozplakala, že som ju nevedela utišiť 🙂

iwuskaaa
11. sep 2009

Ahojte, nespinkáte? 🙂
Keď sa tu rozprávate o stretku, tak ma tak mrzí, že sa nám nedá prísť ☹ . Ja verím, že predsa nám to aspoň jeden krát vyjde a budem mať možnosť spoznať Vás osobne 😵 .
Náš Dávidko chodí 😵 ...už vlastne od 09.09.09 (magický dátum), ale to bolo asi iba 5 krokov a dnes už bežkal po celej izbe 😵 . Na spapanie je 🙂
Prajem Vám krásny víkend 😉
Dani, gratulujem k bielej bodke 😉 🙂

danulik
11. sep 2009

tess - au 😅 takze toto ma caka 😝

iwus - dik 😀
supeeeeeeeer, gratulujem 😵 😵 😵

iwuskaaa
11. sep 2009

No ja som tiež zvyknutá, že malý ma hryzie, ale nie iba prsty, keď mu kontrolujem zúbky...on sa zvykne zahryznúť mi do nosa, ucha a pod. 😀 😀 😀 auuuu 😀 😝
Danielka, díííky 😉

tessie
11. sep 2009

iwus - super, no vidíš, aký je šikovný 🙂 Naša Sophinka sa tiež už celkom prechádza po byte sama. Celkom sa snaží.

iwuskaaa
11. sep 2009

Tessie aj snaha sa predsa cení 😵 🙂 ...také sú úžasné tie detičky 🙂
Dobrú nôcku prajem, papa 😉

jancia
11. sep 2009

Caute tak vecer je to tu trosku vytazenejsie ked drobci pospia, co?
My sme mali dnes pohodkovy den, doobeda sme boli vonku s kape a Samkom, potom u nasich na obede a vecer este u svokrovcov chvilu, esteze su vsetci tak blizko 😀.

Inak predosla noc bola zla, maly sa dost budil, len na cicke mi visel, a to vcera spal za cely den 45minut!!!

A musim sa pochvalit kde sme vcera s muzikom boli 😝 - na hodine salsy, hihi, bolo to super az na to ze my sme take dve dreva, ale vraj na zaciatok to nebolo zle... tak sa asi zapiseme do kurzu 😵

tessie
11. sep 2009

jani - super... aj ja by som chcela chodiť tancovať. Kamoška otvára v tanečnej škole v Dubravke tiež rôzne kurzy, tak som rozmýšľala, že by sme sa prihlásili na tance. A tam ti aj postrážia dieťa, a keby niečo, tak si blízko, nemusíš ho nechávať hocikde. A budú tam aj rôzne prednášky a aj cvičenia pre mamičky, teda pre ženy a chce urbiť aj cvičenie pre deti.

kape
11. sep 2009

Tak to nas Samko bude asi jediny stvornozkar na stretku. Jemu sa akosi stale neche.

Ale zato hryzie tiez o 106 hlavne mamu a ocina. A normalne nam ostavaju po jeho zuboch odtalcky, tak kde nas uhryzne. A tiez uz niekedy pri tomdost kricim od bolesti.

jancia
11. sep 2009

kape neboj, dockate sa, aspon to este nemas take perne... a 4-nozkovanie je pre ne prospesne, takze neries 😉
inak som happy ze Tomi dnes pri Samkovi plakal len 1x, dufam ze do buduceho vikendu bude uz ostrielany, hihi

tessie
11. sep 2009

kape - možno sa pustí práve ked uvidí toľko detí okolo seba. My sme mali v nedeľu tú oslavu, kde boli o niečo staršie deti od Sophinky, na druhý deň sme boli u jednych kamošov, čo majú 2r. chlapca, v stredu s janciou a basky - kde chalani tiež behajú, tak sa Sophinka normálne pustila a chodí... už aj doma. Ona chodila už aj v júli, ale asi niekde spadla, lebo sa zrazu sekla a nechcela... len za ručičku. Pritom sa ma držala len ozaj tak slabulinko, že to ani nepotrebovala. A teraz pri deťoch sa už zasa osmelila a už aj doma chodí po dvoch. Samozrejme, ked sa ponáhla, tak 4 sú istejšie 😉

tunylyk
12. sep 2009

ahojte,Kubko už pekne cupital sám - inšpirovla ho Larka 😉 no včera večer,keď prišiel tatik,sa zaťal a iba štvornožky,mohla som ho aj prosiť a urobil hehehe a pustil sa na štyri,srandista malý 😀 dnes detto,tatik išiel domov,možno ani von z mesta nebol a malý si vykračoval akoby sa nechumelilo 😀

katinka0000
12. sep 2009

ahojte!

dnes sme boli s nicom na jednej akcii a trosku tam vymyslal. boli sme na kolotococh a potom mi chcel stale tahat opasok z nohavic. tak som mu povedala, ze ak bude takto vymyslat, tak nepojdeme na vylet s ostatnymi detickami do tatier. na chvilu prestal, ale potom zacal znovu, sibal jeden. 🙂 no ved ho budete mat cest pocut, ked zacne pistat. idu mi niekedy az bubienky prasknut. instruktorka na plavani mi povedala, ze asi je to obdobie vzdoru, tak sa musime s tym nejako popasovat.

tess: aj nico ma teraz takych par dni. zase chce chodit len za prstek. ale nenutim ho do nicoho. ked bude chciet, tak sa pusti a bude chodit zase sam.

tessie
12. sep 2009

tunylyk - ako sa cítiš? Kubko je teda riadny šibal 🙂

kati - augustovčiatka sú riadny tvrdohlavé deti, ked niečo chcú, a nedovolíme im to, tak si vedia "povedať" svoje... to mám aj doma 🙂

my sme dnes boli na chate za kamošmi, bolo tam super, naša hviezda sa zasa ukázala, že aká dokáže byť v spoločnosti milá a usmievavá, dokonca niekoľko párov aj inšpirovala, že by už chceli mať také dieťa 🙂 je to herečka, vie to s ľuďmi 🙂 Potom sme prišli domov, rýchlo sa prezliekli a utekali na svadbu jednej kamošky, čo sme sa zoznámili v Hrošíku na plávanie. Bola taká nádherná nevesta, že ked vyšla z kostola, tak som ju ani nespoznala... bola ako vystrihnutá z katalógu... 🙂 Mala prísť aj mhivezdička, ale asi sa im nedalo, lebo tam neboli. A potom sme ešte utekali do Tesca na nákup, domov sme prišli pred deviatou, malá si rovno vykračovala do susedov a nie a nie ju dostať domov, že by už hádam aj mohla ísť spať... no to je díte 😉

peknú nedeľu 🙂

tunylyk
13. sep 2009

tessie - tak na striedačku 😉 raz lepšie,raz nie,ale pohoda 😀 unavená,nonstop nevyspatá,ale šťastná 🙂 aj dnes v noci sme od druhej bojovali,Kubko sa metal po posteli,kopal a teraz si drichme a doháňa noc 🙂 zlatíčko moje.Dúfam,že táto noc bude lepšia,zajtra mám poradňu,už sa vytešujem,že uvidím to naše druhé šidielko 🙂 inak už sa hýbe jaaaj teším,toto mi veľmi chýbalo 🙂 krásnu nedeľu všetkým

jovan
13. sep 2009

Ahojte, fiha, len tot som tu zavitala a tu sa chysta take velke stretko, tak blizko mna. My ideme ten vikend na chatu na Liptov, ale keby sme nesli aj tak som rozmyslala, ci sa pridat, ci nie. Predsa vy sa viacere poznate aj osobne, a ja vas l este ani dobre nepoznam tu virtualne, ale zas kvoli Samkobvi a tej kope deti, mozno by som to riskla 🙂 Tak co tak, prajem vela zabavy, ked vam vyjde pocasie, Tatry su teraz nadherne. Odporucam vyjst lanovkov na Hrebienok a odtial na vodopady, detvakom sa urcite bude pacit 🙂 , sme absolvovali pred tyzdnom.
Aj vcera sme sa vybrali na turu, ale Samko chytil uz cestou v aute taky zachvat placu, ze sme museli zastat, a veru sme aj na tej luke ostali, neviem co sa mu porobilo, ved uz ma za sebou vselijake cesty, ale toto mi zrobil prvykrat.
Musim sa este pochvalit, uz tri dni v noci paradne spime a paradoxne, je to od vtedy, co zacal vecer odmietat pit kasu, len ho nakojim a on spi ovelaaaa pokojnejsie, huraaaa. Krasnu nedelu vsetkym

jancia
13. sep 2009

jovan jasne ze sa kludne pridaj, skus napisat tessie do IP, ved aspon by si nas lepsie spoznala a my Teba, ved my sa tiez vsetky nepozname, iba co si piseme cez net... 😉

danulik
13. sep 2009

ahojte 🙂

jovan - jasne, pridaj sa!! radi ta aj samka spozname 😉

my sme dnes boli v nitre, tam je najblizsie H&M, nakupila som Lili vela veci, nejako sa nam zapacila fialova 😀 no a samozrejme hello kitty, to musi byt 🙂 lili bola zatial u nasich..

tess - s tou tvrdohlavostou mas pravdu - jedno take dieta mame doma 😀

tuny - super, len tak dalej, kubko je sikovny 😉 a larka je super instruktorka 🙂 🙂 🙂

iwuskaaa
13. sep 2009

Danielka aké ceny sú v H&M u nás? Tak ste mali pekný výletík 😵 . Lili bola dobrá u starkých? 🙂

danulik
13. sep 2009

iwus - ano, bola zlata 🙂 ceny su take iste ako v AT 😉

eminkaa113
13. sep 2009

Dani, aj vy máte doma Kittynku? Mne sa už sestra smeje, lebo Emka má 90% oblečenia Kitty a samo, že ružové 🙂

danulik
13. sep 2009

emi - ano, aj ked sme boli v tal., tak ocko musel z toho automatu, kde su plysaky, vytiahnut kitty 😀

tessie
13. sep 2009

hi hi, to oblečenie s nápisom poznám... My tiež na tom fičíme 🙂 Čo nemá na sebe aspoň ružový pásik, tak mi pripadá chlapčenské 🙂 🙂 🙂

jovan - kľudne sa k nám pridaj, ved mi sa tiež nepoznáme osobne všetky. A práve preto robíme stretko, aby sme sa stretli my a hlavne deti. Ak si to rozmyslíte s vašou chatou, tak si s deťmi aj manželom vítaná. Keby chceš nejaké info, tak mi napíš do IP. Všetci sú vítaní...

tunylyk
14. sep 2009

ahojte,tak a poradňu mám za sebou,som troška rozladená,musia mi zopakovať odbery,výsledky jednoducho nie sú... vrrr aj tlak mi vyskočil,k tomu desná migréna,ale mimi vyzerá byť v poriadku,podľa utz mám termín 8.3 podľa ms 12.3 tak uvidíme... 😉

eminkaa113
14. sep 2009

dani 🙂 tú plyšovú mačičku Kitty máme tiež doma. Sestra ju videla v obchode a hneď ju brala. Emka mala vtedy 6 mes. a bála sa jej. Ale zato teraz jú nosí a snaží sa jej odtrhnúť gombíčky na oblečku 😀

slaviq81
14. sep 2009

Baby, aj mne sa páči Hello Kitty 😀 😀 😀 Minule som pozerala na obliečky 😀
Lara je chorľavá, soplí a aj kašle. Berie lieky ale zdá sa mi, že nejak nezaberajú. Tie sople sú čoraz horšie 😝 Ani papať veľmi nechce, hlavne to hustejšie, a keď sú v jedle nejaké kúsky, tak to vypľúva 😝

Ako obliekate drobcov v takomto počasí? 😕

katinka0000
14. sep 2009

ahojte!

dani: a kde maju v NR h&m? v tom novom centre "mlyny"? my zvacsa nakupujeme v rakusku alebo v nemecku v h&m alebo v c&a, lebo tam maju tieto obchody fakt obrovske. c&a tam ma niekedy az 5 poschodi. ale ceny su tusim take iste ako na slovensku.

nas nico sa prekonava. posledne tri tyzdne sa pravidelne kazdy druhy den budi rano o pol stvrtej a do pol siestej sa tvari, ze je vyspaty. blazni sa, debatuje, hra,... 🙂 dnes to bolo to iste. potom spal az do 9:45. a teraz mi este len isiel spinkat.

slaviq: nico je velmi teplomilny, tak ja mu este aj teraz davam cez doobedie, ked sme vonku, kratky rukav. dneska mal vynimocne dlhy rukav, lebo fukal studeny vietor. ale vcera sme boli vecer na kolotococh a tam som mu musela dat uz aj pancuchy, lebo o siedmej bola riadna kosa.

jovan
14. sep 2009

JOOJ baby, ste zlate 🙂 len to som pisala, len moje uvahy, kebyze som doma, co ale urcite nie som. Ale tak mozno sa vam zapaci a pridete o rok 🙂

Dnes je aj u nas napodiv celkom teplo, tak sme boli na vyletiku v Gerlachove, pri hoteli Hubert, maju taku minizoo, koniky, kacicky, kozy, zajace, no super, a je to volne pristupne, takze vam vlastne davam dalsi tip,pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre