Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
11. okt 2009

no nic, uz som si vygooglila 🙂 ziadnu hlavicku neodrezala, iba ho poslala do komorky 😀
Varila myšička kašičku
na zelenom randlíčku.
Tomu dala na mištičku,
tomu dala na varešku,
tomu dala na lyžičku,
tomu zasa na vidličku.
Poslednému nič nedala,
do komôrky ho poslala.

...ale aj tak sa mi zda, ze to malo iny text..

basky - trosku ano, aj ked sme neplanovali odist tak skoro - teda ja, manzel ostal, ale co by som nespravila pre lilienocku? 😉
dakujeme za pochvalu 🙂

jancia
11. okt 2009

dani 😀 to asi nijeee teda vo verzii pre deti

ja viem takto: tomu dala na lyzicku/ na vidlicku/ na nozicek/ na tanierik a tomu malemu nic nedala len mu prasiatko zakliala kvik kvik kvik a pri tom Tomiho posteklim a strasne sa mu to paci

a svokor nas ucil trnavsku: tento hovori jedol bych, tento hovori nemam co, tento hovori podme kradnut, tento hovori chyca nas, a ten najmensi - ked ja vacsi nenarostem zradzim vas 😀 😀 😀 no on to tak super vie po trnavsky ze sa sulame vsetci 😀

kape
11. okt 2009

BAsky - ak si dobre pamatam tak Katuska davala link na mimibazar, myslim ,ze ich vyrabaju v Poprade, my mame zas z Dubnice nad Vahom, ale firmu neviem a maju aj net, musim sa spytat sestry.

danulik
11. okt 2009

jani - dik, ved sa mi aj zdalo, ze to nebude ono 😀

no uz naozaj odchadzam, papaaa 🙂

elly111
12. okt 2009

basky, katuska myslím odtiaľto objednávala:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=82516

pepies
12. okt 2009

ahojte babulky,
uz davno sa chystam prispiet do tejto temy - mam tiez augustoveho chlapciska - Jakuba a s Danulik sa poznam aj osobne - boli sme ich pozriet na dovolenke v Taliansku - my sme boli v Grade - oni v Lignane .......

Viem, ze ste tu uz zohrata particka, ale aj tak by som sa rada pridala - ak mozem .... 🙂

iwuskaaa
12. okt 2009

Pepies, jasné pridaj sa, budeme radi 😉 ,

ja som tiež pozerala Superstar 😀 a PC okupoval manžel 😀 .
My sme tak zle spali, Dávidko má soplíky 😔 . Teplotu nemá, tak verím, že je to "iba" prechladnutie. Teraz dýcha pekne, no v noci to bolo dosť zlé. Takže dávame nasivin, physiomer a odsávame, odsávame a bojujeme 😒 ...
Danielka, tak Lilly trucovala? Tak si sa nezdržala dlho. Ale aspoň si si oddýchla 🙂 ...Ako bolo na yamahe? Čo tam robíte?
A musím sa pochváliť, Dávidko už povie de je (kde je...) a cica 😵 😵 😵 ...
Tak pekný aj keď upršaný deň prajem 😉

pepies
12. okt 2009

Iwuskaaa my mame sopliky furt, je to z toho pocasia - raz je zima, raz je teplo.... My davame Libenar - morsku sol a tiez sme odsavali, malemu som kupila tymianovy krem, masirovala som mu chodidla a hrudnik 2x denne a preslo mu to ........

danulik
12. okt 2009

no konecne sa pridala aj petka 🙂 🙂 🙂 vitaj 😉

iwus - prave sme sa vratili, bolo to mile, deticky su zlate, len lili sa nechcela velmi zapajat, este si to potrebuje okukat, kedze sme boli prvy krat 😉 tancovali sme, spievali a robili vseliake rytmicke cvicenia.. potom sme este ostali s tami a leuskou vo vedlajsej miestnosti trochu sa pohrat, ale baby boli nejake umrncane, tak sme sli domov..

davidko je sikovny 🙂 drzte sa, nech sopliky rychlo prejdu!!

katinka0000
12. okt 2009

ahojte!

katuska: gratulujeme! ako sa citis?

danulik: prosim ta, ty mas plet ako novonarodeniatko. ja musim ist bezpodmiecne teraz niekedy kozmeticke na cistenie. uz sa nemozem na seba pozerat. a kde ste si dali urobit ten navrh? ja chcem ist niekedy pozriet do BA galanovi, ci tam nie je nieco. boli sme tam raz, ale uz dost davno.

slaviq: nas nico zase na postely, ked mu niekto povie, ze odpadni, tak si sadne a hodi sa dozadu. ale robi to len na postely, lebo on je velmi opatrny. musim si rychlo zaklpat na drevo, aby som to nezakrikla. 😀

katinka0000
12. okt 2009

pepies: vitaj! sme radi, ze medzi nas zavital niekto novy.

danulik
12. okt 2009

kati - v tom nakupnom centre mlyny, je tam kuchynske studio oresi.. toto je ta "nasa": http://kuchyneoresi.sk/fotogaleria-kuchyn/tener...
dakujem, si zlata, ale mne sa nezda 😀 najlepsie na tom je, ze moja sestra je kozmeticka, ale ja neznasam cistenie pleti, tak sa jej salonu vyhybam 😀

aktak
autor
12. okt 2009

danulik uz tu kuchynu mate nazivo? ste spokojni? lebo tiez si budeme davat robit novu do bytu a chcem aby som sa mohla spolahnut na to ze bude kvalitna, rozmyslame nad studiom Damon, nemate nektora skusenost?

danulik
12. okt 2009

aktak - nie, este sme si dali urobit len graf. navrh.. mne sa pacia ich kuchyne, maju studio aj v BA, tak chodte kuknut 😉
Oresi Slovakia s.r.o.
Pribinova 25
811 09 Bratislava

katinka0000
12. okt 2009

danulik: hej? to som ani nevedela, ze tam je nejake kuchyn. studio. my sme vtedy presli len asi stvrtku z toho celeho. ale isto sa tam niekedy v blizkej dobe vyberieme. maju fakt pekne kuchyne.

pepies
12. okt 2009

baby my sme tiez minuly rok chodili po studiach kade-tade a nakoniec ma muz ukecal a sli sme do polskeho kuchynskeho studia a som max. spokojna .......................
kuchynu sme si samy navrhli, dobre nam tam poradili a za mesiac sme ju mali doma .........
len sa mame stahovat a bude mi luto, ju tu nechat, no co uz ..... 🙂

pepies
12. okt 2009

vsak kuknite na foto - tie posledne 2 fotky - to bola cerstvo poskladana nasa kuchyna, chyba este tyc /na tancovanie 😀 / s kosikmi na ovocie, tu mame dodnes odlozenu na linke, bo nemame cas ju tam namontovat ... 😀 😀 😀

kuchynska linka ma az 7 metrov - chceli sme taku velku, hlavne muz, lebo on strasne rad vari, takze on si ju vlastne navrhol ......

http://picasaweb.google.sk/petra.job/BYT#

katinka0000
12. okt 2009

pepies: aj jedna znama ma kuchynu z PL. boli jej ju pekne namontovat a je s nou velmi spokojna.
a mozes mi poslat link na tu polsku firmu? dik!

pepies
12. okt 2009

Kati opytam sa muza, bolo to tusim v Jablonke - su tam 2 nabytkove studia ............ Ale zistim Ti to presne ....
Ja som najskor o Polsku nechcela ani pocut, ale nelutujem ......
Dodnes chodime do polskeho Bielsko Biela shopingovat - vsetko je tam lacnejsie ...... 😉

My sme spokojni, len keby sme vedeli, ze tu budeme byvat len rok, tak by sme dali uplne nejaku mensiu linku trebars z Decodomu ........ Bude nam za nou smutno ....
Doviezli nam ju zadarmo a namontoval ju muz so znamym ..... Ale samozrejme, robia aj montaz.

My sme max. spokojni, nie vsetko polske je nekvalitne ....... 😉
A s reklamaciou poliaci nemaju ziaden problem ...... Su velmi flexibilni .....

Maly sa zobudil, takze ideme papkat, dnes ma nejaky divny rezim, papa

danulik
12. okt 2009

peti - a teraz idete vyberat novu, alebo v tom byte uz je?

pepies
12. okt 2009

v tom byte uz je ............ celkom v pohode, samozrejme mensia, lebo aj kuchyna je trosku mensia
nejdeme vyberat nic nove, max. omalujeme a postupne detsku izbu pre Jakubka, sme radi, ze sa nam podarilo zohnat vacsi byt a na ostatne uz akosi nie je financii.........
teda uvidime, ci nam to vyjde ....... 🙂

katinka0000
12. okt 2009

pepies: dik, si zlata. 🙂
vela ludi ma predsudky o polsku, ale velmi vela veci (o ktorych ani nevieme) su na slovensku z polska. jedna pani ma u nas v TO obchod s oblecenim. funguje uz vyse 10 rokov. a len tento rok som sa dozvedela, ze ta znacka, co ona predava, je z polska. teda ona chodi nakupovat veci do polska. moj manzel tam casto nakupoval a tie veci su ako nove este dnes. len su nemoderne.

kape
12. okt 2009

Pepies - vita
jte aj s Jakubkom. Teda ten byt to bola ina fuska 🙂 A mate ten isty kocik, som si obzerala aj Jakubka, dufam ze sa nehnevas a videla som tam presne ten isty kociar ako mame my 🙂 Inak sa chysta aj stretko , tak rovno urob kuk do temy stretnutia, aby si nas mohla aj osobne spoznat.

Katinka0000 - v Galane co si ja pamatam bol Decodom, to mate ais blizsie doma. Ale ked sme tam boli naposledy, uz je to nova budova, tak sa mi zda, ze je tam aj nejake ine kuchynske studio.

Inak uz sa na nasom trhu da krasne vybrat ci hotove alebo na mieru, zalezi uz len od penazenky. My mame Decodom a v celku som spokojna, teraz by som uz vyberala iny styl, ale vtedy tieto krasne este neboli. A my mame malu kuchynu, tak sme museli ist do svetlej farby. Ale tiez sa tesim , ze raz sa znovu budem moct vysantit v zariadovani.

Dnes pocasie aspon tu v BA je teda dost otrasne, my sme prvy krat vytiahli pre Samka tensie rukavicky a nanoznik.

Iwuska - to "kde je" doverne pozname, aj Samko to rozprava presne tak ako Davidko, len neviem ci vzdy tym aj mysli to co to znamena. Blahozelame teda Davidkovi, nech len pekne napreduje dalej. 😉

katinka0000
12. okt 2009

kape: ja nie som z galanty. ja som z topolcian a vyrobca nabytku decodom je tiez z topolcian. ta obrovska predajna je od nas vzdialena tak 2 km. takze nieco z decodomu nie je problem. ale nie som si ista, ci chcem kuchynu z decodomu.

pepies
12. okt 2009

kape dakujeme 🙂
ten kocik - myslis Quinny? ten som nedavno predala - celu 3kombinaciu a vcera som kupila S4.
som blazon do kocikov 😉
Uz som sa vtrela aj do stretnuti a hodila linky na nejake ubytka, tak sup- sup pokukajte a vyberte nieco, aby sa to cim-skor rezervovalo 🙂

V MT leje od rana, asi sa zblaznime doma od nudy ..... chceli sme ist k babine na kafe, ale ta nam pre istotu nedviha ..... 😎

kape
12. okt 2009

Katinka - nie v Galante ale v Galan nabytku, ci som Ta zle pochopila, ze ste chceli ist do BA do Galanu ?

Pepies, ak sa smiem spytat, za kolko sa Ti ho podarilo predat, my sme tiez jeden cas nad tym uvazovali a ma celkom zaujima, kolko y sme zan asi tak mohli dnes pytat.
Idem pozriet temu stretnutia.

A este k teme stretnutia Elly Ty si pisala, ze manzel ma v tom case sluzobku, ja som bola teraz na stretku so Samkom sama, akurat, ze nas tam manzel odviezol, ale inak sme boli sami a neboj chlapi su dost ochotni a radi pomozu aj mne pomahali, ked nieco bolo treba a samozrejme aj maminky.

jancia
12. okt 2009

Caute kocky, pozeram ze nejaka nova tvar - vitaj pepies 😉 , Jakubko je zlatunky chlapcek 😵

No sla som Vam pisat ze ako dlho dnes Tomi spi a uz aj pocujem ze je hore tak idem, papa zatim

pepies
12. okt 2009

kape IP. 😉

Jancia,dakujeme za privitanie 😉

Jakub prave zaspal - ako obvykle na ciciku, cely den sme doma, tak si pytal aj 3x za hodinu - som z toho zufala - volajte ma "pojazdna mliekaren."
Mate tu niekto takyto "problem", ze mate zavislaka od prsnika? Jakubko je teraz horsi ako novorodenec..... Ja uz som z toho na nervy, mam uz pripravenu aj krabicu umelych mliek, no som hrozna - nedokazem to ..... 😝

slaviq81
12. okt 2009

Pepies, aj moja Lara si často pýtala prsník, stále nerváčila, tak som jej začala dávať UM a odvtedy v pohode, už si na cicku spomenie len keď chce ísť spinkať. 😉

katinka0000
12. okt 2009

kape: asi si musim kupit okuliare, lebo som si do galanu pridala "t" a uz bola z toho galanta. no ja som sisi. 😀 😀
tak v galane je decodom? lebo my sme tam chceli ist pozriet aj nejake veci do kupelne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre