Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tamita
5. feb 2010

vidíš-Natálka je jej človek
škoda,že nebývate bližšie... ☹

bammbi
5. feb 2010

ja som si uz tiez tolkokrat hovorila..skoda... ale co uz
snad sa aj napriek tomu niekedy stretneme 🙂

bammbi
5. feb 2010

idem spinkat
prajem pekne snicky 😉 😵

danulik
5. feb 2010

bammbi - to dufam 😉 dobruuu 🙂

tamita
5. feb 2010

Bammbi - dobrú a cmukni za nás Natalinku 🙂
Ideme spaľovať Danulik?

tamita
5. feb 2010

dani !! kde si zdupla? dúfam,že nevyjedáš chladničku ?! 😠

tamita
5. feb 2010

tak ja idem pod perinu,kým neodbije polnoc 🤐

basky
5. feb 2010

Ahojte,
v rychlosti som dociatal a zasa nestiham nocnu smenu, ze?

Tessie, na plese si bola prenadherna, ozaj veeeeelka kocka, saty uzasne, ked raz pojdem na ples, urcite sa s Tebou spojim, poradis, kde dobre pozicat.
A drzim moc palceky, Tebe aj Mhviezdicke, aby sa Vam splnil sen a coskoro cakate babatenko.

Tami, Danulik, kraśne fotecky, to kazdy solna jaskyna vyzera tak svele? Asi tehulky nemozu, ci mozu? Hned by som do takej sla, aj so Siminom, tatom ... Tu v Ruzinove mame nejaku, nepoznate ju niektora?
Lili aj Leuska su krasnucke, Leuska uz ozaj velka slecna, ako dvojrocna. Aj sa tak mudro tvari ....

A este som chcela cosi, zabudam ....

danulik
5. feb 2010

tami - este som tu, ale uz pomaly vypinam.. nie, nevyjedam chladnicku 😀 dobruuu 🙂

basky - dakujeme za pochvalu 🙂
neviem, my sme boli iba v tejto a ja vlastne este v jednej v permone na wellness vikende, ale tam nepustali deticky..

basky
5. feb 2010

No ta Vasa fakt vyzera super, a hlavne deti sa tam zahraju, to je bomba 😉 Na kolko tam chodite?

danulik
5. feb 2010

este som tu???

basky - na hodinu 😉

tamita
6. feb 2010

Pekne - celý deň ani noha,ani ruka... 😉
my máme od rána teplotu,bolo to už pár krát aj nad 39, vlažný kúpeľ trochu pomáha,nurofen,paralen...
zatiaľ to vyzerá na tie 3 očáky,dúfam,že sa nič iné neprevalí...
Mali ste niekto 39-40 horúčku pri zúbkoch?? a ako dlho? My sme trochu teplotovali pri stoličkách,ale to bolo len do 38 ,tak neviem-neviem.... ☹

Katka-kape ako sa má janka s Tomáškom?? si s nimi v kontakte?

mizulienka
6. feb 2010

tamita my sme mali take vysoke teploty, ked miskovi isli horne jednotky a nakoniec z toho vzisla 6. choroba...po 4 dnoch bolo po teplotach...
tak dufam, ze vam to coskoro prejde a budete v poriadku 🙂

tessie
6. feb 2010

tami - teplota môže byť pri zúbkoch. My sme mali také teploty, ked malá dostala tú 6. chorobu...

inak včera som dostala riadnu MS, takže test neklamal ☹ ☹ ☹ nevadí, tak nabudúce, asi si to s hviezdičkou "naplánujeme" naraz 🙂

dakujem ešte dodatočne za dalšie pochvaly, ste milé...

mne dnes malú vzal manžel, lebo už týždeň som chorá, už mi to prešlo aj na hrdlo, kašlem, takže v pondelok idem asi konečne k doktorovi. Stále cítim vnútornú horúčku, mám už aj vyhodené ústa zvnútra.

kočky z BB - dievčatá sú neskutočné... super kamošky, Leuška je podľa mňa celá maminka, ako by jej z oka vypadla, a Lili to je stále celý tatinko (Danulík prepáč 😉 )

Naša malá je inak tiež ostrihaná, lebo mala len také páperie na hlave, tak ked som objednávala pred dvoma týždňami manžela kaderníčke, tak som priobjednala aj malú. Držala ako herečka 🙂 Tiež je teraz o niečo viac ako chlapček, ale vlásky sú pevnejšie a vyzerá to oveľa lepšie ako také páperie okolo hlávky. Tiež mi to bolo ľúto, lebo sa jej začali vzadu robiť lokničky, ale vyzerá, že ostrihaním jej nezmizli 🙂

tessie
7. feb 2010

včera posledná, dnes prvá??? malá mi už zaspala, nedočkala sa ani obeda, v noci úplne zle spinkala, lebo už aj ju chytili soplíky a nedalo sa jej dobre dýchať... tak som sa rozhodla (na podnet tami a danulik), že dnes poobede, ked sa drobec vyspinká, ideme do soľnej jaskyne (ak bude niekde ešte voľné). Prospeje nám to všetkým... 🙂 a aspoň máme dobrý program na poobedie, kedže tu riadne sneží 🙂

pekný zvyšok nedele 🙂 🙂 🙂

jancia
7. feb 2010

Ahojte dievcata

hlasim sa Vam z nemocnice, nasi mi pozicali bezdrotovy net tak aspon trochu ma tu rozveseluju Vase prispevky 😵

Inak nemozem povedat ze by sme sa mali zle, Tomi je v pohode, teplotu nema, hra sa pekne, aj papa, aj spinka - tuto noc dokonca lepsie ako doma - do pol 5 spal nonstop 😅, klop klop, to sa nam este nestalo...
az na tu nudu a stereotyp a tak... musime byt zatvoreni na izbe teda hlavne Tomi, ani navstevy nie su povolene, len pre mna, ale dnes mila sestricka nam dovolila ist na chvilu za tatinom tak ste mali vidiet ako sa Tomi tesil 🙂
No a podla rtg vraj velky nalez na tych plucach, tak mame nasadene atb, a vsetci lekari sa cuduju ze ako on vyzera zdravo ked ma taky velky nalez... no...

Dakujeme vsetkym ze na nas myslite, ste zlate, dufam ze vsetky deticky budu coskoro fit, aj maminky, no nech uz je jar a zimznu aj choroby...

jancia
7. feb 2010

Tessie krasne saty na krasnej zene, super ze Vam to vyslo a uzili ste si ples...

kape prihod foto z karnevalu 😉

kivec
7. feb 2010

Ahoj JAncia,
Ako dobre, ze mas aspon internet, aspon ti cas rychlejsie ujde. Je mi velmi luto, ze namiesto povolenych vychadzok ste teraz este vo vacsom vazeni. ☹ Ale dufajme, ze sa Tomi z toho rychlo dostane, ked sa aj subjektivne dobre citi. Aspon to je trosku pozitivne. Drzime vam palce, aby ste boli cim skor doma a myslime na vas. 😉

basky
7. feb 2010

Ahojte,

Janulka, kazdy den na Vas myslim, drzte sa tam, nech je Tomi cim skor ok a ste doma pri tatinkovi, urcite mu hrozne chybate. Posielame cmuk Tomaskovi 😉
A je super, ze to Tomi tak zvlada a nema ani teplotku. Doberiete ant, nalez nebude a sup domkov 🙂
A ste sami dvaja na izbe? Strava je tam dobra, aj pre Tomiho? Co robkate cely den?

tamita
7. feb 2010

No malé zlatko 😨 - Tomáško si to asi odtrpel doma a v nemocnici sú to už len dozvuky...Janka,tak veľa trpezlivosti.Kolko vás tam chcú držať?

My sme dnes nakoniec skončili na pohotovosti a vraj angína... tak máme ATB Augmentin.Teplota ešte trvá,ale už je prijatelnejšia a nelezie to k 40.
Neviem-neviem,či sme solnú jaskynu neprechválili.Normálne mám pocit,že sme tú pliagu bacilovú chytili tam. Aj mi to dáva logiku,že sa tam celý deň chodia nachcípaní ludia regenerovať...a tá dezinfekcia...??? no kto ich skontroluje ? Mimochodom Danulik majú tiež od včera soplíky+kašel.
Tess,vy ste boli? A ako bolo

Držte sa všetci a hlavne neochorte 😉

katuska.
8. feb 2010

dobre ranko, citam, ze nejake pliagy chodia po detoch 😠 pozerali sme cez tyzden s marekom bol raz jeden zivot, tak si viem celkom predstavit tie hnusne potvory.. treba ich sup rychlo znicit.. drzime palce...

janci, poznam to.. ked sme boli s marekom v nemocnici.. strasny stereotyp, nuda.. ale to bol marek maly a pod vplyvom liekov len lezkal, takze sme sa nemohli hravat.. a boli sme len kratko. neviem si predstavit, ze by nas tam drzali ako vas.. takze teraz budes castejsie na koniku? 😉 a manzel sa moze v klude ucit na skusky.. akurat, ze zajtra nebude mat s kym oslavovat trenerstvo 😒

tami, mne to tiez napadlo, ze tam chodi isto vela ludi s nejakymi neduhmi.. a clovek nikdy nevie 😒

kivec, som si myslela, ze to len u nas su manzelove vecery za nb.. by ma zaujimalo, co robia ostatni, ked nekukaju telku abo nebrovzuju 😕 my niekedy pocuvame hudbu a rozpravame sa, ale to netrva dlho, mm vzdy zadrieme 🙄

basky, kedy ides na test cukrovky? mne kazala tusim po 26tt..

tinka66
8. feb 2010

Ahojte babulky,

jancia - som rada, ze mame od vas nejake spravicky...no hruza chudatka moje, nech ste rychlo fit a domenko do realu...ja som sa stazovala, ze tyzden doma, ale to mozem byt rada, ze nie sme v nemocnici🙂

Larinka uz nema teploty od soboty, skor je podchladena okolo 35-36...este ma hlieny, chrchle ale nie tak casto, a tahame uz menej...horsie je, ze po 5 rokoch som ochorela aj ja, no musela som nieco chytit v piatok u doktorky, ved sme tam hodku cakali a v sobotu vecer to prepuklo....vcera som cely den prelezala...boli hrdlo, oci, hlava a cele telo...no chuda male babenko...babenky neviete co mozem ako tehulka uzivat? zatial som nasadila homeo, cajiky...

Tami, Danu - vase fesandicky su roztomile, superne vam bolo, az na tie choroby...asi ste to schytali tam, ale to mozeme aj v malych potravinach, teraz je toho hrozne vela...vsetci su chori...

utekame k lekarke...papa

elly111
8. feb 2010

ahojte krásne ste popísali 😵 i keď na tejto strane už nie tak veselo, juj všejkým deťúrencom želáme aby boli rýchlo fit a zdravučké, aby mohli behať po vonku a stretávať sa. Fuj choroby preč a nech je tu rýchlo jar 🙂

kivec
8. feb 2010

Tinka, tak sa len rychlo doliecte. Musi ti byt tazko, ja som dost unavena aj bez choroby. 😝 A popri tom sa venovat neposednemu drobcovi, no nie je to lahke. Drzim palce, aby si bola cim skor fit.

KAtuska, urcite je nas veeeeela parov, co travime vecery ''on line". Ale snad to nebude az takakriza, ked sme uz druhy krat tehotne, co povies? 😉 😀 😀

Tami, aj vam prajem skore uzdravenie, a davaj si pozor, aby si to neschytala aj ty.

Chcela som sa spytat tehuliek po 20 tyzdni, ci sa aj vy este stale citite take unavene. Ja som sa tesila, ze druhy trimester bude uz lepsi, ale nejako ta unava neprechadza, prave naopak. 😒 Mam dni, kedy nie som schopna nic robit, len lezim a ak nahodou cez den zaspim, nejdem sa prebrat. Uz mi to lezie dost na nervy. 😠 Tak neviem, ci je to normalne, alebo mam mozno nedostatok zeleza? 😨 alebo co. Ako sa citite vy?

iwuskaaa
8. feb 2010

Ahojte maminy 😉 ,
dosť veľa ste popísali odvtedy, čo som tu nebola, neviem, či Vás stihnem do slova a do písmena prečítať 🙂 .
Hlavne by som chcela popriať chorým detičkám, aby sa čo najskôr uzdraveli, aby ich choroba dlho netrápila 😉 .

Tess, pozerala som Tvoje fotky z plesu. Bola si veľmi krásna, šaty Ti úplne sekli, pekne si vynikla 😉 . Takže Ti nemusí byť ľúto prvých šiat, ktoré nevyšli 😉 .

My sme boli cez víkend na chalupe, bol super. Plno snehu, tak sme sa vyšantili, hlavne Dávidko bol veľmi spokojný. Zhodnotili sme, že bol ešte lepší a kľudnejší ako doma 🙂. Dnes som mu našla 2 nové dolné stoličky, takže máme 12 zúbkov a ja verím, že všetky vyjdú tak hladko, že o tom ani vedieť nebudem 😵.
Včera som išla spať už pol ôsmej, mala som silnú migrénu, nebola som ničoho schopná ☹. Dokonca ani prádlo vyvešať 😖, na šťastie to zvládol MM, asi prvý krát v živote 😀. A to vždy tvrdil, že on to nevie tak pekne ako ja 😀...

nika.r
8. feb 2010

jancia, super, že to Tominko zvláda v pohode. Držte sa a nech ste čím skôr doma!

aj ostatným chorým prajeme skoré uzdravenie!

katuska.
8. feb 2010

este som zabudla pochvalit recept od hviezdicky na placky.. uz sme robili karfiolove aj brokolicove a ja sa ich neviem dojest.. su skvele, vobec nie tazke a ked si ich posypete plesnivym syrom a ciernymi olivami a potriete smotanou, tak su uz uplne mnam.. 😝 aj marekovi chutia. pokrajam mu ich na kocky, hodim mu do misky par liziciek pochutkovej smotany a chuti mu velmi.. takze hviezdi, dik za recept!! 🙂

tinka66
8. feb 2010

mhviezdi - aj si prosim prosim receptiky na placky, babenky kde ich najdem???

kivec - dik za podporu aj vam ostatnym.....rozmyslam nad tvojou unavou, ale asi je to tou pracou a nemozes tolko oddychovat ako pri prvom tehu..a co robis? je to narocna praca?

Larinka ma uz ant...dnes rano nemala teplotu a ked sme odchadzali k lekarke tak znova 37,3, tak rozhodla, ze uz je to dlho a este tyzden doma s ant a aj preto, ze ja som ochorela a uz sa to u nas toci....uz nech je koniec februara a choroby prec!!!!

tami, danu - a vy sa ako drzite s kockami? uz sa mate lepsie? drzime palceky...

tinka66
8. feb 2010

baby dnes ma muzik narodky a nemam nic, len vino🙂 idem asi kreslit a strihat srdiecka s larinkou🙂 som dopadla, to sa mi este nestalo.

eminkaa113
8. feb 2010

Ahojte maminky,

všetkým chorím prajeme skoré uzdravenie a zdravím ešte viacej zdravia, aby odolávali chorobám. Myslíme aj na Janciu a Tomáška.

Dievčatá, pozrite si toto, nechápem ako to môžu mamičky so svojimi deťmi robiť - NEZODPOVEDNÉ 😠 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre