Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
11. feb 2010

Ahojte.

No vidiet ze sa to zas lazareti, lebo riadky pribudaju riadne.

Jani, no my si toho Valentina vynahradime tu na konovi, ako tak citam. Ja som velmi rada, ze Ta tu na blizku mam, lebo by som bola dusa opustena velmi tu v hlavnom meste. Uz aby ste boli fit, ale dnes nam asi vonku nehrozi. Fuci a snezi. Samko to nema rad.

Danulik, prosim Ta, pozdrav Tami a ze ma odo mna IP.

Vsetkym nech ste rychlo fit, asi by sme mali vsetci pobalit svestky a vybrat sa za Slaviq.

jancia
11. feb 2010

Hihi kape pocuj dame nejake rande ked bude Tomi ok a Petkovia nasi nech strazia 😀

Dani aj od nas ju pozdrav, juj nech uz su vsetci zdravi... to sa ani dobre necita... 😢

To by bola ina akcia, to by Slavka kukala... mozno by nam aj vladny special pozicali keby sme zahlasili ze ide zo 30 mamiciek s detmi 😀 😀 😀

katinka0000
11. feb 2010

ahojte!

vidim, ze choroby tu utocia aj na deti aj na mamicky. vsetkym zelame skore uzdravenie.

zajtra je u nas karneval, tak nico ma uz vybratu masku - ninja korytnacka. hrozne sa uz tesime. potom pridam foto. 🙂

tessie: aj my sme chceli ist na tie psie zaprahy, ale v sobotu nie sme doma. je to aj v nedelu?
kde presne ste boli v tej solnej jaskyni?

jancia: ako je tomimu? este berie atb?

hribikana
11. feb 2010

ahojte babky,
s tymi chorobami je to uz hroza, nech su rychlo vsetky prec
jancia - super, ze uz ste doma, nemocnicne priestory su cisto depka ... normalne uz z porodnice mam strach ako to tam bez malej zvladnem ☹
tessie - mala je uzasna, krasne foto
ja mozno na Valentina venujem muzovi syna, xixi, ked nie, sme dohodnuti na papucovu donaskovu sluzbu pizze s vinkom
pekny vecer prajem

jancia
11. feb 2010

Ahojte,
Kati hej, este berie atb asi do utorka, vtedy ideme na kontrolu.

Tak si uzite karneval, bude isto supeeer 🙂

hribi ja ze ty uz rodis 😀 no to by mal Stevko pekny darcek na Valentina 😵

kape
11. feb 2010

Aj ja cely den , ze Hribi nam uz asi rodi 😀

Ja len tak strucne, viete, ze uz aj v Lidli sa daju kupit nesolene kukuricne chrumky ? Ja som dnes prisla na ten skvely objav. 😉

Dobru noc.

kivec
11. feb 2010

Ahojte zienky,
teeeda, tu je marodov... Uz sa to stava pomaly otrepanou frazou, ale uprimne vam prajem, aby ste sa vy aj deticky rychlo vyzdraveli.
Jancia, rada citam, ze uz ste doma. 🙂

Tessie, malicka je zlatucka na tych fotkach. 😵

Tinka, uz vcera si sa pytala, ci sa nahodou nepozname z PO alebo z BA, ale s najvacsou pravdepodobnostou nie, ja som z BB a aj som tu chodila do skoly. Ale je pravda, ze taka mala fotka skresluje a mozem sa podobat na niekoho ineho. A brusko uz mam celkom velke, uz mi aj zavadzia, ked sa zohynam. Neviem povedat kedy vykuklo, rastie tak postupne a zacalo rast skor ako pri prvom tehu.

Hribikana, velmi ti drzim palce, aby si mala rychly a bezproblemovy porod. 😉 A veru ako Valentinsky darcek by to bolo krasne.

jancia
11. feb 2010

Ahojte este Vam prihodim jeden link:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/410235100...

Stoji za pozretie, ale vyhradte si 25 minut 😉

Dobru nocku a hribi keby nieco tak piiis 😀

jamaica77
12. feb 2010

zase som nakukla ci nejaka nova tehulka pribudla 😀 a zrazu pozeram ved to zachvilu uz mame tu aj prve druhokolove babetinko na svete, ze Hribi? 😉 Drzkajte sa 🙂
Chorym prajem skore uzdravenie..........nech sa pliagy co najrychlejsie zbavite a aj deticky.

Jancia - vy ste boli v nemocnici s Tomaskom, co mu bolo? Uz je v poriadku?

katuska.
12. feb 2010

dobre ranko prajeme.. dnes sme vstavali o 4.48 🙄 este 45min som sa ho snazila uspat, ale potom som to vzdala. uz sme po ranajkach. mame dnes s mm 6 vyrocie odkedy sme sa spoznali, ale ako tak citam.. napr. na kape este nemame 😉 na ranajky mame marlenku, mali v hypernove dobru akciu a mm ju ma velmi rad..

juj, hribi teraz budes ty prekvapko... myslim, ze budem chodit nazerat celkom casto 😀

tinka66
12. feb 2010

katuska na ten marekov ranny cas by som si asi nezvykla....tiez tu mam jednu susedu, ktorej mala kazde rano vstava o 5 a moze robit co chce, nezmeni sa to, ale mala bude mat uz 3 roky....spavat jej chodi okolo 19,30...jej katuska prave citam, ze idete do siedmeho roka s manzelikom...drzim palceky...my sme 7 rok mali veeelmi kriticky, ale uz je prec 🙂

inac hlasim, ze sa uz mame ovela lepsie, aj moja laska - mala doktorka larinka ( vcera ma vysetrovala - hrali sme sa na dokinu)...ja som tiez ovela lepsie...v pondelok nas caka kontrola....

hribik - tak teraz sa ti to uz vazne blizi, normalne ti zavidim, aj ja chcem uz rodiiiiit, ale to je este tak daleko...drzim palceky...

hribikana
12. feb 2010

ahojte,
prave sme sa vratli z cerstveho vzduchu a mala nechce dat ciapku z hlavy dole, tak tu beha s ciapkou a ponozky ma akoze rukavice... 😀
dakujem za drzanie palcekov ... ale ja zatial nemam ziadny pocit, ze mam kazdu chvilu rodit ...
pekny dnik

elly111
12. feb 2010

hribi veď ešte máte čas, ako pri Ninke 🙂
katuska pekne oslávte 🙂

kape
12. feb 2010

Ahojte.

Zas tu raz snezi 😠 Ale no ved je este zima, tak co sa rozculujem.

Ja len na skok, kto mate zaujem v DMke je akcia foto na platno 1+1 zadaramo a ceny aj za ten jeden kus su velmi dobre. Akcia plati do konca februara. 😉

iwuskaaa
12. feb 2010

Katuska, tak s manželom dobre oslávte 😉 . Aj niečo špeciálne pripravuješ? 🙂
My budeme mať tento rok v septembri 10 rokov od zoznámenia a 3 roky od svadby 🙂 , čas strašne rýchlo letí 🙂 .

Hribi, včera som na Teba celý deň myslela, že kto vie ako na tom si, či sa Tomáško ešte na svet nepýta 😉 . Tak Ti prajem rýchly a šťastný pôrod 😉 .

Kape u nás je 9 stupňov, to je sila, také rozdiely. A prší 😒 . Takže radšej by som brala ten sneh 🙂 .
Ináč tie chrumky sú fakt výborné, my ich kupujeme tiež 😉 .

Tinka, som rada, že Ti je už lepšie 😉 .
Čo sa týka toho siedmeho roku vo vzťahu, my sme čakali na ten a potom sme sa vzali 😀 . Dúfam, že v manželstve nás nepostretne 🙂 .

Robím palacinky, tak musím bežať, aby mi nezhoreli 😀 . Ak máte niekto chuť, kľudne príďte, budem rada, urobila som ich totiž dosť 🙂

kape
12. feb 2010

Hehe ja palacinky neviem, u nas musi muz robit. Ja robim kysnute knedle, buchty na pare a podobne sladke srandy prplave, ale toto mi teda nejde, myslim to obracanie, cesto spravim , ale uz upiect ich neviem. 😵

jamaica77
12. feb 2010

No u nas sa nocne spanie posralo 😠 uz tyzden sa Alexa zacala budit okolo 6am, neviem preco, vsetko je to iste, nic sa nezmenilo, vecer chodi vzdy spinkat o tej istej dobe, na obed spinka vzdy o tej istej dobe, a zrazu uz tyzden miesto 7.30 zacala vstavat okolo 6h 😖 (5.45h, aelbo 6.15, alebo dnes rano 5.30 😠 ) MOjej znamej 13m syncek zacal robit to iste pred 3 dnami, tak to vobec nechapem....a neviem ako dlho to bude trvat a preco sa to deje, mate niekto stym tiez skusenosti? Vrati sa to do normalu? 😅

tinka66
12. feb 2010

jamai - a kolko ti spi alexa cez den a kolko v noci? o ktorej presne chodi spavat??? inac ja teraz sledujem, ze larinka uz potrebuje celkovo menej spat...niekedy v noci tahala 11 hod a cez den 2,5 a teraz v noci 10 a cez den 1,5 az 2....ako keby mensia potreba spanku...mozno ju nechaj menej spat cez den... a nic ju po vonku, ale to asi robis...

milujem palacinky, aj robit, aj papat a flambovane...mnam....na intraku som organizovala palacinkove party...ale naozaj...

katuska.
12. feb 2010

aj ja mam rada palacinky.. dala by som si s nutelou a bananmi, mnaam.. danulik, necitaj! 😉

jamai, mozes byt rada, ze si si doteraz pospala, my sme este doteraz take spanie nepoznali.. a elly asi to iste, takze mi ti neporadime 😒

danulik
12. feb 2010

katuska - to si mala napisat na zaciatku prispevku, nie na konci vety 😠 mnaaaaaaaaaaaaam, palacinky s nutelou!!!

kape
12. feb 2010

Jaj , zeby som povedala muzovi nech spravi 😅 , mi robite riadne chutky.

U nas sa spanok casto meni, aj ked nastastie spanie ako je u Katusky a Elly nepozname, teda skor vstavanie.

Dnes som zapocula povedat jednu mamicku jednu "uzasnu " vetu cestou, ked sme isli so Sakom na postu : " Ked dieta dokaze presediet pred telkou cely den, no na com s nim chodit vonku " ☹

katuska.
12. feb 2010

inak, my sme mali palacinky vcera na ranajky a aj v utorok na obed 😀 ale dala by som si aj teraz.. nastastie mam uz umyte zuby, to na mna celkom zabera.. 😉

kape, asi by som sa nezdrzala a nieco jej povedala.. mm by jej povedal asi nieco take, ze naco chcela deti, ked je schopna ich nechat cely den pred telkou 😠

iwuskaaa
12. feb 2010

Dani ešte nám ostali, kľudne môžeš prísť, pozývam Ťa 😉 . Veď z času na čas Ti sladké neublíži 🙂 .

danulik
12. feb 2010

iwus - nemusela by si ma 2x prehovarat 😀

iwuskaaa
12. feb 2010

Dani - už si tu mala byť 😀 ...

danulik
12. feb 2010

iwus - keby nebolo tolko hodin.......... 😀

katinka0000
12. feb 2010

ahojte!

nejako sa tu tusim rozvinula debata o palacinkach. 🙂 my sme mali tiez vcera ale na slano a zapekane so syrom a smotanou. ale ja ich tiez milujem. vlastne ja neodmietnem nic sladke. 🙂 sladkymi vecami som posadnuta a hadam aj preto sa mi nedari schudnut tie ziadane 3 kg. ☹

dnesny karneval dopadol uzasne. nicolaska vyhlasili hned ako prveho, nech si ide vybrat cenu. bol najmladsi ucastnik. bolo asi 100 masiek. vsetky deti boli prekrasne. velmi sme sa bavili a nici mal obrovsku radost. tancoval s detmi, pobehoval, ... skoda, ze nie su taketo akcie castejsie. 🙂

iwuskaaa
12. feb 2010

Ach Dani tie výhovorky 😀 ...mohla som Ti skôr napísať - poobede, boli by ste prišli aj s Lilly 🙂 . Nabudúce budem vedieť 😀 .
Katinka ja tiež robievam na slano, ale tak, že plním šunkou, syrom a šampiňónami. Niekedy zvyknem obaliť v trojobale a vypražiť, ale to sa mi už väčšinou nechce 🙂 . Ako ich robievaš Ty na slano, môžeš hodiť receptík 😉 . Ďakujem!

iwuskaaa
12. feb 2010

Kati, ešte som zabudla, potom pridaj fotky z karnevalu 😉

danulik
12. feb 2010

iwus - presne tak, nabuduce napis uz rano, nech sa pekne vychystame a prideme 🙂 🙂 🙂

kati - a nico si dal v pohode masku a vydrzal tak? co ste mu obliekli? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre