Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

sasenkah
23. okt 2008

Zda sa mi, ze ma taku redsiu kaku, ale zasa o to viac 😀 . Este mam zopar tych obycajnych pampersiek a aby som ich minula tak jej dam aj taku, ale s tymi Dry fit sa to fakt neda porovnat 😵 .
Nelly kakala asi tak 5-6krat denne, a uz sme to zredukovali na cca 2krat ale o to horsie 🙄

adrina
23. okt 2008

ahoj..už píšem po tretie,stále mi nejako čarovne zmizne príspevok....jujha...dnes sme boli na UTZ nožičiek,všetko OK a to sme sa naširoko ani nejako moc nebali
pampers používame zelené,alebo oranžové..prípadne hugiess...a OK,neprecíkame a ani neprekákame, a to sa vie riadne zrychtovať 😀 😀
dnes oslavuje Damianko 3mesiace, nehorázne ten čas letí 😀 😀 pridala som foto

jancia
23. okt 2008

Caute
tak my sme boli na poradni, mame vsetko oki, sice trochu soplikov stale ale inak sme zdravucki no a prbrali sme od posledneho vazenia cca 700g cize oproti inym petrzalskym rekorderom mame "len" chabych 5320g ale nevadiii vsak my vas dobehneme 😝 😵 .
Tak pekny vecer vsetkym, neviem ci mi to tu pojde lebo manzel stahuje serial a pol hodiny sa mi konik nacitava, nemam na to nervy... 😠 😉

tunylyk
23. okt 2008

jaaaj to bola fuška,spinkať sa nám nejak dnes nechcelo ☹ asi chýba prechádzka,hm dnes pršalo nedalo sa.Doma sme mali veselo,sestra s dvomi deťmi,kamoška s malou,ma o dva týždne menej ako Kubko,randili spolu na posteli 😀 a to moje drobčo nie a nie spať a teraz sme bojovali,tak dúfam,že až do rána.Moje posledné príspevky také bez rozlúčky,no väčšinou musim nahle zmiznut 😀 a teraz tu už nikto nie je.Neva 🙂 dobrú PS Strom zatiaľ stojí. 🙂

katinka0000
24. okt 2008

ahojte!

angelina: ani ja som este nemala menstruaciu.

bibi: krasne fotky!

inak ako sa mate? co planujete na vikend?

anape
24. okt 2008

ahojte kocky,
chcela som si konecne spravit album mojich deticiek a kazda fotka ktoru chcem vlozit je vacsia ako je dovolene,tak mi prosim vas poradte ako to mam zmensit...dik 🙂

tunylyk
24. okt 2008

ahoj,aj by som ti poradila,ale ako sa povie... ja mam na to lidi 😉 mne to stále nahadzuje sestra,ked je doma,ja som antitalent,hlavne.že mi to mamičkovanie ide 😀

angelina22
24. okt 2008

caute,,,včera som obehala drogerie ale tie dry fit som nenašla,,a to je sasi ake čiselko?? lebo ja som včera kupila 3 a su so zeleným aj si spomínala nejake zvieratka ,,tak aj tie na nich su,, či sa to u nas na svk nahodou nevola inak ...ale poviem mamke nech mi kukne v rakusku,,,,
kati....ja na vídend si oddýchnem,,,budem si užívať manžela doma,,,a okrem toho ma čaká rylovačka,,u tety na dedine,,,,aj sa teším,,dnes som ráno vstala svietilo slnko tak som si okna umyla..a teraz cakam kedy chrustik zaspí,,,,,,,,a tu co nové??

angelina22
24. okt 2008

anape..no ja to robim takto,,kliknem si na fotku ktoru tam chcem dat, tak si dam OTVORIT V PROGRAME,, a vyberiem si windows picture manager,,,,no a v tom programe hore na liste mas ponuku opravit obrazok,,a naboku sa ti objavi skompimovat..a kliknes na komprimovat ako dokumen a hned ti tam dole ukaže kolko to má po komprimaci tých KB..dufam, že z toho vyjdeš.....snažila som sa.......

aktak
autor
24. okt 2008

ja v PAINTE otvorim, hore si najdem ZMENŠIT a napisem o kolko percent a je to
ja uz ocakavam druhu MS, od prvej je 29 dni a uz aj citim bolesti slabudke 🙄
zas sme boli u ocnej, hnisanie sa vratilo tak mame zas kvapky a ak nepomozu tak nam budu preplachovat tie kanaliky 🤐

bammbi
24. okt 2008

Anula, ta Klarkina fotka na vianocny pozdrav je uzasna !!! 🙂 🙂
...krasne sa vam uz smeje...

lalunna
24. okt 2008

jani, to je dobre, ze petrzalskym rekorderom 😀 😀 😀

bibianna
24. okt 2008

Katinka, ja už som mala menzes, ale to asi preto, že nekojím, vtedy príde skôr.

katinka0000
24. okt 2008

ja idem zajtra zase na oslavu svokre. idem zajtra doobeda aj do skoly. ta oslava mi nejako nevyhovuje, lebo v nedelu zase idem prec a vobec si neoddychnem. 😢

bibi: asi hej. no ale je to takto super. mohlo by to ostat navzdy. 😀

bibianna
24. okt 2008

Kati, ja som si tiež od toho odvykla. Sranda bola, že ma tri dni bolelo brucho a kríže, už som nadávala čo mi zas je, či nemám zápal a to prišiel menzes. Ani ma to nenapadlo, už som zabudla.

katinka0000
24. okt 2008

bibi: no ved aj mne to bude take cudne. skoro rok nic a potom sa budem trapit znova. 😖

tunylyk
24. okt 2008

chvalila som Kubka aký bol dnes zlatý a večer to prišlo 😀 okupkaný,vysmiaty,spokojný,nakrmila som,kuka guli očkami a naraz rev,zodvihnem ho,začal kakať a statočne... prebalím,znova sa usmieva,spokojný vravím mu bubaj zlatíčko a znova rev,vezmem na ruky a mliekova supa cez pol obývačky... komplet som ho musela prezliecť a ked bol iba v pamperske samozrejme znova vyrehotaný,babka sa smeje,že malý robí všetko možné,len aby bol vyzlečený,vtedy je maximálne spokojný 😀 😀 😀

aktak
autor
24. okt 2008

kto nevidel neuveri - v Kike sme dnes kupili perfektny teply fusak, smotanovy, zvonku sustak, vnutri prijemny material (ako na tych jemnuckych plysovych hrackach), s otvormi na popruhy, a zospodu pogumovany aby sa v sportaku nesmykal, a hadajte kolko stal!!! ze 549,- 😀 😀 😀 som neverila vlastnym usiam ani ociam 😎

a kupili sme aj board, pre Adamka za kocik, na ktorom moze aj sediet, tesim sa na prvu prechadzku dufam ze to bude super, ved stal cez 2 a pol tisic 🙄 urcite lepsie ako ho nosit na rukach 😒

sanik
25. okt 2008

baby,
ja som 7t po cisarskom porode. kramy este nemam, ale mam take akoby spinenie. vcera som mala aj trosku krvi, uz som myslela ze su to kramy, no potom to opat zmizlo. neviem je to normalne? moze pokracovat este spinenie, aj ked som uz po sestonedeli? dikes za rady.

aktak
autor
25. okt 2008

sanik MS sa moze rozbiehat rozne, nekomu zacne po sestonedeli normalne a pravidelne, nekomu zacne po roku a je uplne slabucka na zaciatku, takze kym nemas problemy tak to zatial moc neries

elly111
25. okt 2008

ahojte, ja neviem ci to boli kramy ale ak je mozne ze trvali len 2-3 dni tak boli lebo mi bolo zle krize, podbrusko no uplne ako pri kramoch, ale cudovala som sa ze to trvalo len tak kratko. Je to mozne? Nechcela som volat doktorke, kedze som bola na kontrole po sestonedeli a bolo vsetko sa zdalo ok.

kape
25. okt 2008

AHojte.
My pozdravujeme so Samkom bystricke princeznicky, prisli sme k babke, tak Vam trosku kazime to babske osadenstvo 😀 Musim nasho Samusnicka pochvalit, ako sa drzi statocne na svojom prvom dlhsom vylete. Je velmi dobrucky. A babka sa z neho nejde vyetsit. Uz to vidim kolko robotz bude potom so Samkom doma, ked sa mu teraz venuje pozornost z kaydej strany.

Jancia - tak Vasa vaha doma vazi dobre, si spominala takuto vahu. Tomasko nas za chvilku aj tak dobehne. Este aby on najmensi im nedaval pri chlapcenskych "ruvackach" ked budu vacsi najvacsie facky 😀

Aktak - super cena, co mali nejake vypredaje? Ja som kupila fusak od emitexu, lebo je 3v1, je dobrz, ale ten stal 1500sk 😒 A minuly vikend ked sme boli v nedelu vonku na prechadzke sme videli rodicov s kociarom a druhe dietatko si pekne sedkalo na boarde. Vyzeralo to supisovsky.

Ja som este MS nedostala a podla toho co povedal Lalunne gynekolog, ye ked kojime s takou intenyitou a ja kojim aj v noci cca 2 x tak by tak skoro ani nemusela dojst.

angelina22
25. okt 2008

počuvajte, volala som mamke do rakuska nech mi pozrie tie dry fit,,tak oni tam take vraj nemaju,,,poviete mi niektora,,,bibi alebo sasenka,,kde ich kupujete?????
DAKUJEM!!!!!

jamaica77
25. okt 2008

Anula - ta fotka vo vani je super, aj ja uz dlho premyslam nad tym ze alexu tak okupem so sebou, lebo ona zboznuje byt vo vode, a vanicka jej zacina byt mala, a sa aj namosuri niekedy ked ju tam nenecham dostatocne dlho 😠 , ona by tam hadam aj pol hodinu sa chhcela macat 😀 , tak to asi vyskusam dnes 😉 aj ta druha fotecka s ciapkou na vianocny pozdrav je podarena aj ja sa chystam robit vianocne pozdravy ja mam cele oblecko pre alexu prichystane aj s ciapkou 😵 uz sa neviem dockat ju do toho navliect a fotit, ale nam prichadza halloween teraz ot yzden, takze uz ma kostymcek - bude Duck - ak ovsem nevyrastla z toho este 😀 , takze budeme robit fotecky 😉 oslavujete aj vy vo Svajciarsku Halloween, alebo mate vsech svetych?

sasenkah
25. okt 2008

Angelina - ja ich kupujem v rakuskej Bipe, konkretne v Heinburgu. Cislo neviem ale teraz ma take do 6kg.

Kape - nepotesim ta. Ja kojim myslim si ze dostatocne intenzivne, cez den kazde cca 2 max.3 hodiny a v noci aj 2 az 3krat a v pondelok som dostala kramy, ale echt, take jak za mlada, do slaka 😠 . Antikoncepciu som zacala brat asi pred 2 tyzdnami, tak si to spajam s tym...

Jamaica - aj ja som videla take krasne kostymceky, len tu sa to tak neoslavuje... Ja sa zasa len pojdem nasrat na cintorin, lebo otcova drb...a sestra mu tam urcite zasa na hrob nainstalovala nejake muskaty v plastovych kvetinacoch a podobne sprostosti. 😠 . Uz teraz som nasrata 😠

lalunna
25. okt 2008

sevaste babule,

sasi, tak ty uz mas menzes??? ty kokso, dufam, ze ja moj "prvy" dostanem az v 2009 😀 😕
aku beries antikoncepciu? ako ju znasas?

my pojdeme do krematoria, ja sa tesim, lebo tam je to krasne, na rozprasovej luke, ci ako sa to vola, bude horiet milion sviecok, je to krasa a ma to v sebe kus takej velmi zvlastnej atmosky, avsak my chodime az ked sa zotmie, tak o 20
a kupila som dve tie sladke japonske ci ake su to tekvice, teraz si neviem spomenut rychlo ako sa volaju, tak muz vyreze z nich strasiakov na okno a zvnutra urobim prilohu ku kuratu 😝

fuha, takze vianoce, noooooo... pomaly ale isto su tu, nase prve s babatkami 😅
ten cas tak leti 😨

sasenkah
25. okt 2008

Noo uz to tak vyzera... 😒 . Beriem Cerazette a nepocitujem ziadne vedlajsie ucinky. Predtym som brala Logest a tiez bez problemov. Akurat ked som ho vysadila tak som mala pocit, ze budem toho svojho znasilnovat aspon 5-krat denne 😀 😀 😀

Ja na cintorin chodim velmi nerada...stale klamem samu seba, ze tatino je niekde na super dovolenke.... 😢 😢 😢

A s tymi vianocami mas pravdu, ani sa nenazdame a o chvilu su tu. Uz sa asi zacnem obzerat po nejakych darcekoch.

jancia
25. okt 2008

Ahojte

no ked spominate menzes, ja zacinam nejak mierne spinit tak som zvedava co z toho bude 😖 ale bolo fajn byt bez toho tak dlho 😀 zvykla by som si... ale zase baby budme radi ze ho mame, inak by sme asi nemali ani nase krasne deticky 😉

no uz prichadza taka ta dusickova atmosfera, ja mam rada tie sviecky na cintorinoch, je tam taky pokoj, no moja rodina je pochovana mimo BA, takze tento rok vynechame asi.
a my teraz mame obdobie narodenin v rodine, segra, svokor, neter, svagor, uz mi vlasy stoja ze co komu kupit a do toho Vianoce, no som v koncoch s napadmi, ale uz nahanam manzela nech zacneme nakupovat lebo v decembri ten osial v obchodoch nemienim znasat, hlavne ked uz chodime v trojke...

kape uzivajte si ze sa o vas staraju, aspon si aj ty trocha oddychnes 😉

jami uz sa tesim na tie haloweenske fotecky malej Alexy, tie kostymiky co predavaju su super, aj v Irl ked sme boli decka chodili vselijak poobliekane a hlavne na babatkach je to take chutne, ja vravim muzovi ze musime malemu aspon mikulassku ciapku kupit... 😵

lalunna
25. okt 2008

jani, aj ty uz spinis! nooooo, som zvedava na seba 🙄

ten osial pred vianocami je kazdym rokom strasnejsi a v nakupnych centrach uplny otras
asi budem aj tento rok nakupovat cez net

sasi ☹

sasenkah
25. okt 2008

Lalu daj nejake typy na net shopping 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre