Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
6. máj 2009

veji moj nazor
ja mam romer a inu by som nekupovala 😒
ale ked si rozhodnuta tak neni o com

kape
6. máj 2009

Ahojte.

Danulik super, ze je Vam uz lepsie , teda Lili. Ja by som tiez rada isla k moru, Chorvatsko som zavrhovala , ale nasla som pobyt pre babatka s plavanim 2 x denne v auguste, tak velmi zvazujem, podla mna je to s nasimi instruktorkami plavania, ale povodne mam v plane ist na Kanarske , uz som to z maja presunula na oktober, ze snad uz aj chodit bude a bude to podstatne pestrejsie v papani, tak by som velmi velmi chcela ist, nacerpat na zimu energiu, lebo dost chyba a stale sa na mna nieco lepi, co u mna zvykom nebyvalo.

Samkovi sa uz tiez konecne stav zlepsuje, este nam vcera zacalo trosku hnisat prave ocko, ale dnes uz je to lepsie.

Katinka - potapanie zvladne Nicko v pohode, neboj ved bude s Vami instruktorka.

Vejinka - sme Ti vsetky popisali ohladne autosedaciek a vacsina z nas ma Romerku, takze k tejto znacke sa Ti asi nevyjadrime, kedze sme vacsina dali na testy bezpecnosti autosedaciek a na vitaza tychto testov.

No a dakujem za reakcie na auto, vcera sme zaplatili zalohu nakoniec za Focusa. Tak o take dva tyzdne si snad ponho pojdeme.

Teraz ma napadlo, cez vikend ma byt pekne a bude ta mila pre mamu, chysta sa niekto aj tu v BA? Mohli by sme si dat stretko. 🙂

Slaviq - stastnu cestu domov. Nech Vam let rychlo prejde.

danulik
6. máj 2009

kape - akurat som na teba myslela 🙂 takze focus to vyhral? 😉 aku farbu ste si vybrali?
my este nechceme ist lietadlom, az buduci rok.. ale tiez potrebujem nacerpat energiu, lebo momentalne ma minusove hodnoty 😅

veji - ja som sa uz vyjadrila, nebudem sa opakovat 😉

lalunna
6. máj 2009

kape co je to ta mila a kde a kedy?
mi hovor takato chora ako som bola posl. 3 mesiace to som nebola roky, a bola som teraz u mojej homeopatky a ta mi povedala ze vsetko ide malemu a ja uz nemam ani zasoby tych vit. co normalne ma clovek v tele... imunita v prdeloviciach, ale uz sa lepsim, este take 1% a som zdrava jak ryba, ktovie do kedy 😀

patrik ked pocuje tu pesnicku na fmradiu od opaka - sen co sa ma splnit... ci ako sa to vola, tak sa chyti niecoho a pohupuje sa 😀 ma to taku chytlavu melodiu 😀 aj ja ju mam rada

danu, ved ked bude nuda nastartujete afto a presuniete inam, nie? my by sme tak spravili, tiez to asi nebude vylihovacka na jednej plazi, to mojho akcneho muza nebavi, a vlastne ani mna 😀

danulik
6. máj 2009

lalu - ved ano, aj to je moznost 😉 ja tiez nemusim vylihovat na jednej plazi, ale more jednoznacne potrebujem 🙂

lalunna
6. máj 2009

aj ja nesmierne tuzim po mori a vsetkom s tym suvisiacim 😵 😵 😵

danulik
6. máj 2009

hmm..uz nech je jun 🙂 🙂 🙂

jankamanikova
6. máj 2009

Rozoberate dovolenky? My sme boli s detmi, aj s jednym a aj s dvoma a chystame sa aj s troma 😀 .
Boli sme pri mori, dvakrat Chorvatsko (autom) a raz Grecko - Rodos (letecky). Plati "cim mensie dieta, tym je to jednoduchsie".
V Chorvatsku sa nam pacila destinacia na ostrove Krk, mesto Baska. Typicke miesto pre rodiny s detmi. Ale polietali sme aj Makarsku a aj ostrovy. Ked mas auto, dostanes sa vsade. Nase deti zvyknute na cestovanie, takze problem nebol. Ale po skusenosti s Greckom, som povedala, ze "ja uz len letecky" 😀 😀 😀 😀 .

My sa chystame v sobotu do BA na Milu pre mamu ...

katinka0000
6. máj 2009

kape: no dufam, ze to zvladne. ved asi vsetky deticky to zvladli. pytala som sa to len preto, lebo si to neviem predstavit.
joj baby o dovolenke mi ani nehovorte. akurat ma jedna kamoska vabila do turecka. ale s malym do turecka asi ee. myslim, ze to nie je destinacia pre takych drobcov. ci myslite ze ano?

katinka0000
6. máj 2009

zase tu niekto nie je, ked sem zavitam. skoda! idem si pozriet jednu stranku, lebo si chcem objednat nejake pripravky z aloe vera.
dobru noc!

danulik
6. máj 2009

kati - ja by som este nesla, aj ked turecko mam rada 😉

katinka0000
6. máj 2009

p.s. aktak: strasne moc drzim palce. neboj, urcite to zvladnes, si predsa sikulka. 😉

danulik: aj ja si myslim. nechame to az na bud. rok. aj tak sme tento rok s manzelom nikam nechceli ist. rozostavany dom nam zozerie kazde euro. ☹

danulik
6. máj 2009

kati - to hej.. radsej setrite na domcek a na dovolenku chodte len niekde blizko 😉

danulik
6. máj 2009

kati - alebo aspon na stretko v sept.- ak teda bude 😖 kde je zase tess?? nic nove?

aktak
autor
6. máj 2009

kati vdaka 😉 lalu hod svokrove meno do IP, zo zaujimavosti 🙂

tak nam z Europy chyba uz len Grecko, ostatne sme stihli pred detmi, a do Grecka sa aj chystame najblizsie len asi az buduci rok, teraz budeme mat promocie, svadbu v rodine, stahovanie, takze bude zabavy dost 😀 a s detmi len letecky, nemam nervy sa pol dna nekam trepat v tych horucavach, a polpenziu tiez chcem lebo si chcem odychnut a nie vyvarat 😎 uz len vydrzat kym tam naozaj pojdeme 😅

lalunna
6. máj 2009

pridala som 2 nove spankove fotky
danu, mozes vidiet ake bariery staviam ked patrik spi sam v nasej posteli 😀

danulik
6. máj 2009

lalu - prave som si ich pozerala 🙂 dobre ste to vymysleli 🙂 a ta posledna fotka je uzasna!!!

jankamanikova
6. máj 2009

Aktak - jednoznacne letecky. A my sme tiez mali polpenziu alebo all-inclusive a to je parada. A kde sa budete stahovat? Nieco som tu prehliadla?

jankamanikova
6. máj 2009

Lalu - u nas to vyzera presne takto v posteli. Jany a okolo neho jeho rytieri. To je nadherny pohlad ...

lalunna
6. máj 2009

danu mam to premyslene, tie krabice su tam akoze alarm 😀 😀 😀 ked sa maly zobudi a zacne sa stverat cez barieru tak bud zhodi krabicu alebo zacne do nej buchat a to ja uz bezim do izbietky 😀 😝
ale povacsinou ked sa zobudi tak najprv najde toho plysaka sigikida a zacne ho zuzlat a postavi sa k postielke a zacne nieco blabotat popritom

danulik
6. máj 2009

ja tiez chodim radsej letecky, ale teraz sa este bojim.. a okrem toho, casovo je to skoro to iste - lebo 2 hod. na letisko, 2 hod. cakat na letisku, 2,5 hod. let, nejaka hodinka transport do hotela a dovtedy pridem aj autom 😀 ale tam su zase obmedzene destinacie (tal., chor.).. buduce leto jednoznacne niekam dalej a letecky 😉

danulik
6. máj 2009

lalu - 😀 😀 😀 aj my mame take krabice ako alarm 😀

lalunna
6. máj 2009

danu 😀 😀 😀 to faaaakt

kape
6. máj 2009

Lalu - to by mal byt taky pochod mamiciek s babatkami - teda mali by spolu urobit jednu milu, v kociku, v nosici, za ruku to bude ina hromadovka 🙂 http://www.twincityjournal.eu/vismo/akce.asp?id...

Zlate su tie nase deticky, Patrik je uz taky veliky 😉 , som ukazovala foto mojmu manzelovi, tak horovi, ze vyzera starsi a ta spolocna s ocinom je chutna fotecka.

Ja zvazujem, ze ked nie Kanare, tak mozno Turecko, ale tak 4 alebo 5 hviezdickovi hotel a urcite all inclusive a mne osobne sa tiez viacej pozdava lietadlo viacej ako auto, len manzel sa boji lietania, tak sa automaticky vraj boji aj Samko 😀 no prosto chlapi, ale uz poctivo na nasej dovolenke pracujem, t.z. spracovavam nasho ocina, ze lietanie sa mu neskutocne paci. Ale u nas to bude last minute zajazd.

Aktak - aj mna zaujalo co studujes, nech to mas rychlo z krku. Tak potom pri Vasom stahovani ak sa dobre pamatam, ze sa to tyka priamo Vasej celej rodinky, sa poriadne "vyzadis" .Inac ja si Ta pamatam este z MS a strasne sa mi pacili Vase fotos. A potom som Ta raz videla v Ikei aj s manzelom a hovorim manzelovi, ze jej tuto babu poznam z netu, ze mala uzasne fotecky a aj nadherne satocky si mala. 😉

Jankamanikova - som sa Ta chcela spytat, ze podla fotiak ste s detmi absolvovali aj vyletiky na dovolenke v Grecku, bolo to v pohode? Ale asi ano 🙂

Danulik - ja som povodne vybrala taku tmavsiu modru, ale nakoniec manzel chcel viacej striebornu, tak budeme mat strieborne. Ina farba na vyber uz nebola.

danulik
6. máj 2009

lalu - pred par dnami ma napadlo, ze by to mohlo fungovat, tak teraz, ked sa dohrame a ideme spinkat, pozbieram hracky do krabice, dam na koniec postele a ideme uspavat 🙂 🙂 🙂

basky
6. máj 2009

Ahojte,
prajeme vsetkym choruckym rychle uzravenie 😉
Lalu, dobre som sa zasmiala na tych fotkach, my sme na to presne ako vy, staviame alarmy 🙂 pri doobenasjom spanku a teraz vecer, ked ho ulozime a my si tu vegetime 🙂
V noci sa Simi zacal riadne premiestnovat a pochodovat, je strasne zlatucky 🙂 Ked skonci na niekom z nas, ulozime ho na svoje miesto v strede - teda viac u mna, a spi sa dalej.
Na tu milu by sme veru sli, no sme na svabe, som zvedava, ako ju Simi zvladne, my ho berieme vsade sebou 😉
Babky sa tesili, ze budu varovat, nevyslo 😀

A dovca? No more musi byt, asi do kempu na Cres, tam chodime roky a je tam nadherna priroda, super vybuovany kemp, no pritom krasna priroda a total divocina 😉 . A ked nie, tak na blint a nieco najdeme.

basky
6. máj 2009

Kape, to potenie si nejak riesila s lekarkou?
Taaaak by sme sli na tu milu .... no mame inu zabavicku.

lalunna
6. máj 2009

cauko basky, tak nech vam to vyjde, ta svadba
co obliekas simimu? nieco speci? my ked pojdeme, ja neviem co mu mam dat, on ma prevazne sportovu mooooodu 😀 😎 nic slusacke
u nas s tym spanim rovnako ako u vas, patrik sa ale uz tolko nepremiestnuje, teda aspon teraz ma take obdobie ale ma rad ked je na nieco natlaceny, bud to vankusov, alebo do plienok co ma v posteli a naj sa samozrejme natlacuje do jedneho z nas 😀

kape, akurat na patrikove 9 mesacniny, to oslavujeme s rodinou, takze ani mi nic

kape
6. máj 2009

Basky - este nie, az ked k nej pojdeme, som myslela, ze pojdem dnes, ale kedze sa stav zlepsil, tak som nesla. Ale poradnu mame myslimze 26.5. tak potom dam vediet.

Vsetky z BA ste mimo 🙂 Inac Lalu peknu oslavu.

My ideme na svadbu v auguste presne na Samkove prve narodky 15.8. Vydava sa Samkova krsna mama 😉 a to ho teda poriadne vyfesakujem , normalne ze gatuse akoby oblekove , kosela vesticka a este poriesime aspon na zaciatok motylika alebo kravatu, aby ladil s maminou a tatinom, ale nohavice mam po brachovi a vesticku usije dufam babka 🙂 a potom urcite nieco pohodlnejsie na prezlecenie. A do ruky pri gratulaciach nu strcim velku bukretu 😀 Ale to sa chystam tak poctivo len preto, ze je to krsna mama, na inu by som nas az tak poctivo nepripravovala.

basky
6. máj 2009

Lalu, nic speci neobliekam, nemyslim, ze na jednu prilezitost treba nieco speci kupovat.
Dame pekne bodycko, rifle, topanocky a mame taky pekny modry kockovy svetrik - ako nosil znamy NOVOTNY fesi z Ciech, tak bude snad stacit take cosi. Ideme na svadbu kamoske, mozno keby bola rodinna, tak nieco prikupia babky 🙂
Nam sa posledny tyzden v noci viac mrvil, jeoval sa, ked sme sa obliekali a vysledok bol treti zubok, ocny v pravo. Ale tlacia sa dalsie tri horne, tak asi mrvenie a premiestnovanie nadalej potrva 🙂
Aj SImi sa tlaci k jednemu z nas 🙂 Chce byt asi ucuckany, tak sa tomu u nas doma vravi 😉 A poslene tri veceri uz ukladam vecer ja, nejak sa muzovi nedarilo 😒 .
Uz budete mat 9 mesiacokov? Ako to leti, no my uz blizime k desiatke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre