Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
6. máj 2009

dikes
iem spat
dobru

basky
6. máj 2009

Kape, tak to idete fakt blizkej rodine, to je ine kafe 😉 .
Aj my ideme, dobru nocku

madi
6. máj 2009

ej ale ste sa rozpisali takto na noc...normalne nestiham heh
lalu - dakujem, mrknem to
veji - jednoznacne by som nebrala kategoriu 9-36kg ale mensiu 9-18 al. 9-25 kg... tieto su este polohovatelne aspon ako-tak a malickemu 10 mesacnemu babu (alebo aj rocnemu) je podla mna este velmi neprirodzene sediet vzpriamene cely cas.... a tie autosedacky do 36kg sa zial polohovat nedaju....cize tot moj nazor... ale ty si mamina a rozhodnutie je jednoznacne na tebe 😉
basky - 10 mesiacov? ciiii...

my sa inak tiez chystame na svadbu 15.8. a mam z toho traumu uz teraz...nie kvoli simonovi ale kvoli sebe 😀 😝

a dovolenku - rozhodli sme sa pre Tatry v lete, more pocka este rok...mne hlavne ide o to, aby sme boli spolu s tatikom, nemusime byt pri mori... 😵
idem aj ja do hajan, sladke snicky babatkam aj maminkam
a skore uzdravenie choruckym

kape
6. máj 2009

Madi a nejdeme na rovku svadbuna? 😉 My sme na svadbe na Spisi.

madi
6. máj 2009

kape 😀 nie, my ideme na zemplin....ku trebisovu 😉

aaaa nesla som do hajan...pridala som par fotiek z nasej "minidovolenky"
a teraz uz asi fakt idem...bruuuu

hankahc
6. máj 2009

dani ako nahle malemu presli teploty upokojil sa nabral trocha elanu do zivota, tak sa ja poriadne rozjedol, je pravda, ze ked sa mu tlacili tie ocne zuby neznesiol ani dotyk lyzickou tak som mu vsetko mixovala a davala z flase. no teraz uz je vsetko a hroooozne vela 😀 no ale niekedy musim zabavat hrackami 😖

lalu perfis fotka kde je senior a junior 😀 noooooo a mam opat novu inspiraciu od teba 😀 😀 😀
a tie krabice to by ma nenapdlo 😕 zajtra idem aj ja postavit pevnost Boyard 😀 😀

len si neviem predstavit ked treskne krabica na zem, nas uz asi naozaj susedia pod nami vysackuju 😀 😀

gute nacht
😉

hankahc
6. máj 2009

oprava: nie ja poriadne rozjedol ale tak sa aj poriadne rozjedol.......no ale ja tiez 😠

hankahc
6. máj 2009

jaj a este sa chcem nieco opytat? mozem dat malemu sparglu? dneska davali recepty na sparglu tak ma to napadlo, ze by som vyskusala, hm? 😉
no ale uz idem spat, rano vstavam o 5 hod 😔 😅 ako kazdy den, sa tesim na telerano 😀 😀 na markizke 😀 😀

elly111
7. máj 2009

ahojte sme rozcestovaní, tak som prišla aspoň kuk
baby nádherné fotečky máte, teda o fotečky tak nejde, nádherné deťúrence 🙂
madi aj autosedačky do 36kg sú polohovateľné 😉
dovolenky joooj super téma len píšte čo plánujete dobre sa to číta a sníva ...😵
my pravdepodobne v tomto roku na dovolenku nepôjdeme, ale ak by sa podarilo tak Egypt, Turecko začiatkom októbra, máme to odskúšané aj s detičkami známych,...a nedá sa to porovnať ...služby, ceny, počasie proste my sme to vždy vystihli či v Chorvátsku, Grécku,... dážď, zima, či bol júl alebo august a autom nechceme ísť najazdíme cez rok desaťtisíce km pracovne, no ja teraz toľko nie, ale... radšej letecky

hribikana
7. máj 2009

ahojte,
takze tie nase deturence ale mudreju 🙂 robia pokroky ... je to krasne obdobie teraz ... mala uz kazuje aka velka narastie, ako robia hodiny, zvieratka v knizkach, pozmurka ... no je to super take milulinke 🙂
popozerala som si aj nove fotecky, co ste popridavali, ale rastu deturence, jedna radost a aki su to uz ozajstni cloviecikovia - zubati, vlasati 😀
aj ja pridam jednu z parku

kape - my mame FoFa kombi, je to fajne auticko, sedi na ceste ako prilepene, manzel ho stale skusa v zakrutach kolko da a tesi sa ako maly chlapec

krasny den prajem, vyzera ze bude slnieckovy

hribikana
7. máj 2009

a k autosedackam, my sme kupili concord trimax, ale vobec s nou nie som spokojna, neviem co sme sa tak splasili a kupili ju. Malej sa v nej okato sedi perfektne, ale najhorsie na tom je zapinanie, ona sa dokazala sama rozopnut a teraz stale trpnem a kontrolujem, ci je zapnuta ☹

aktak
autor
7. máj 2009

kape dakujem 😉
lalu poznaaaaaam, nastastie v dobrom, ale nektorym spoluziakom riadne podkuril 😅
ranna kasa skoncila v umyvadle, Adelka sa jedovala kym nedostala rozok s maslom ako jej velky brat 😅 🙂

nebudete asi verit, ale okrem "mama" vie Adelka povedat "krtko" 😀 😀 😀 obcas to znie ako "k(r)ko" inokedy "chko" ale vzdy to hovori ked ho ma nekto v ruke a chce ho ona 😵

danulik
7. máj 2009

aktak - to je zlate 🙂 🙂 🙂 ze krtko 🙂
lili musi mat tiez kazde rano rozok alebo chlebik (ale bez masla), lebo by neprezila, ze my jeme a ona nie 😅

hankahc - lili uz teplotu nema a papat nechce nic okrem peciva, to obzuva hocikedy.. mliecko si len trochu cucne..

sanik
7. máj 2009

danulik,

ta tvoja Lili hadze teda riadne polohy pri spani... 😀 😀 😀 to by ma ani nenapadlo, ze aj tak sa da spat. hehe

danulik
7. máj 2009

sanik - ani mna 😀

volala som dr., ci uz prisli vysledky, ale vraj nie, mam zavolat v pondelok 😒

katinka0000
7. máj 2009

ahojte!

madi: nemas pravdu, ze do 36 kg sa autosedacky polohovat nedaju. my taku mame a krasne sa da polohovat. 😉

k tym autickam. my sme pred necelym mesiacom predali ford mondeo kombi. celkom slusne auto, fakt obrovske, ale velmi vela jazdime, takze forda uz asi nie. teraz mame vw touran.

dneska som robila na obed palacinky. pozvala som aj neterku aj sestru, tak sme sa vsetci dobre napraskali.

vcera nas bola pozriet kamoska s manzelom a malym syncekom z BA. drobec je o mesiac a nieco mladsi ako nico, ale poviem vam, kroky uz dava paradne.
uz sa tesim na vikend. konecne po dlhom case nikde necestujeme, tak si budem uzivat vikend s nicom. tatino bude robit na domceku, tak sa nam bude naplno venovat az v nedelu. v nedelu je u nas vystupenie na den matiek, tak pojdeme kuk. neterka vystupuje.

madi
7. máj 2009

fakt sa daju take autosedacky polohovat? hm...ja som taku nevidela a dokonca ma o tom presviedcala aj teta v obchode - ze taku kategoriu nebrat, lebo sa neda polohovat ...a nie ze iba jedna znacka - ona hovorila vseobecne...hm..
nevadi no... zase som o nieco mudrejsi 😅

idem zehlit.... 😖
pekny den vam seckym

katinka0000
7. máj 2009

madi: no fakt. mame taku doma. 🙂 😉
teta by mala cerpat trochu viac informacii.

barboreta
8. máj 2009

Ahojte mamičky.Nechcem sa tu k Vám motať.Len som Vám chcela povedať,že máte nádherné detičky.Aj môj Maximko by bol teraz tak starý ako vaše 😔Prajem Vám pekný deň a užívajte si vašich anielikov kým môžete.

lalunna
8. máj 2009

madi, maly je uzasny v tej cestovnej 😀
aj z dovci pekne fotosy, jak sa ja tesim na dovcu, ideme do telgartu, prekrasne prostredie, neviem ci poznas, kralova hola a tak a potom este v auguste juzne cechy

hani 😉 potom vhod do albumu, tiez tvoj pravidelne ocumujem 😎
no patrik uz ochutnal sparglu, ale nechutila mu

s tym rozkom na ranajky, to ako u nas 😀 patrik uz ma automatise na kazde ranajky rozok alebo chlieb a k tomu este nieco z toho co mam ja, uz davam trosinku sunky, syru alebo zltko na tvrdo, dnes mu docela chutila aj biela redkvicka

vcera sme boli v avione a ked som minule prvy krat videla to otrasne plastove ihrisko pre deti tak som sa az zhrozila jaka otrasna napodobenina prirody to je, ale deti to neskutocne zboznuju, patrik sa az trase ked ideme okolo musime tam vliezt a uz stvera, prechadza cez tunely, olizuje ohnisko a tak a spoznavame tam vela novych prevazne starsich kamosov, vcera tam bol jeden co ma presviecal ze je spiderman a ze vie lietat, to bolo take zlate a svacal sa o zem a patrik sa siel na nom vtedy pocurat od smiechu 😀

lalunna
8. máj 2009

barboreta co dodat 😔 😢
dakujeme
a vela vela stastia a krasnych chvil s novym babenkom
a maximkovi pokoj a klud v nebicku, asi to tak malo byt... ...zazila si to najhorsie co sa moze zene/matke stat...

bibianna
8. máj 2009

barboreta ☹ ☹ ☹

Prajem ti, aby si čoskoro držala v náručí svoje bábätko, čo by aspoň trochu vyplnilo tvoju prázdnotu......

kape
8. máj 2009

barboreta, to je mi luto. Ale ako nam hovoril raz knaz Pan Boh vie preco nas v tej danej chvili povolava k sebe a vzdy je to vraj pre nas ten najlepsi cas, aj ked nam pribuznym sa s tym tazko vyrovnava.

Prajem Ti, aby si sa coskoro dockala maleho mrnuska a spolocne s nim si mohla naplno vychutnavat radosti materstva.

Mamicky, je tu medzi Vami , co mate babatka na UM taka, co mu davate Sunar. Mam akciu na 1 balenie zdarma do 15.5.2009, tak ak by ste mali zaujem napiste mi do IP a napisem podrobnosti co a ako treba spravit. Skoda aby to len tak prepadlo.

Dnes bol teda poriadne teply dena my co sme so Samkom neboli uz skoro tyzden vonku, to bol teda riadny skok ..

kape
8. máj 2009

Madi super Tatras fotos a mate tu istu Manducu ako my, my sme este neskusali nosenie na chrbte, ako sa Simonkovi paci? Inac Manduca je na nezaplatenie, som velmi rada, ze ju mame. 😉

katinka0000
8. máj 2009

ahoj barboreta!
prajeme ti vsetky z celeho srdca, aby sa drobcek narodil zdravy a taky krasny ako maximko. 7.8. sa narodil aj moj nicolasko. neviem si predstavit, co ste vtedy prezivali, ale urcite to bolo najhorsie obdobie vasho zivota. strasne je nam to luto a hroooozne moc drzime palce. ozvi sa, ako sa mate a co to vlastne bude. ale urcite male nadherne bambuliatko.

jankamanikova
8. máj 2009

Barboreta - nech Vas Boh pozehnava a naplna Vase srdcia pokojom. Dakujem za svedectvo odvahy a prijatia osudu ...

barboreta
8. máj 2009

Baby ďakujem Vám pekne ste veľmi zlaté.Určite sa ozvem

katinka0000
8. máj 2009

barboreta: my dakujeme tebe. tymto si clovek uvedomuje, co nase deticky pre nas znamenaju.

joy
8. máj 2009

Ahojte kocky- vidim tu vela novych tvari, tak netusim, ci si ma tu este niekto pamata, ale sme momentalne na SK a tak som vas chcela pozdravit. Nas maly nakoniec ten august nestihol a narodil sa 1.9, ale stale ho povazujem za augustovca. 😉 Robi nam radost, cestu na SK zvladol vyborne a uz sme sa aj aklimatizovali - teda dufam, uvidime aka bude tato noc. 😅 Inak vas v US priebezne citam a pozeram albumceky. Podla dievcatiek vidim, ze si raz bude mat z coho veru vyberat a podla chlapcov sa zda, ze bude mat aj veeelmi silnu konkurenciu. 😉
Inak sa este stale kojime, maly bol viac menej cisto len na mliecku az takmer do 7 mesiacov a teraz sa pomaly rozbiehame s jedlom, velmi sa neponahlame. Malemu chuti najma ovocie, takze nas repertoar je banan, hruska, marhula, jablcko, sladky zemiak, mrkva a normalny zemiak. Tento tyzden, kedze sme sa aklimatizovali, tak sme nic nove nepridavali, ale uz opat zacneme, lebo vidim, ze vasi drobci su riadni jedaci a uz teda bastia vselico. 😉
Majte sa zatial majovo a este sa ozvem. Dobru nocku.
PS Barboretka - z celeho srdca ti zelam krasne tehulkovanie a same krasne chvile s babatkom. Maximkovi zelam pokoj v nebicku. Tvoje nove babatko v nom isto bude mat velkeho anjelika ochrancu.

jankamanikova
8. máj 2009

Joy - ja si Ta pamatam. A co robite na SK? A kde si, v BA? Dobre sa aklimatizujte; pokukajte, co nove na SK a hlavne budte zdravi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre