Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

hribikana
20. jan 2010

caute
takze nasnezilo konecne aj u nas
a strihat pomaly naozaj budem 🙂 blizi sa to ...
konecne ste sa tu ukazali stratene duse 🙂
u nas je uspavanie vo vlastnej izbicke, bud manzel alebo ja a ten, kto uspava potom zalomi s malou a spinka s nou potom sa zobudi na mliecko a zase, kto jej ho poda, lahne si k nej a spinka s malou 🙂, takze myslim, ze asi najlepsie ju bude nastahovat naspat k nam do postele, aspon nebude spat stale niekto sam 😀 ja som myslela, ze by bolo lepsie pre malu spinkat vo vlastnom, aby ked sa maly narodi ju nevyrusoval
tami - super domcek
no nic, koza dosla, potom este nieco popismenkujem
pekny dnik

hribikana
20. jan 2010

ahojte,
vsetci sa sankujete? nam dnes konecne tiez ansnezilo a boli aj s kamaratkou Klarkou, tak baby sa vysankovali jedna radost, sme ich aj spustali z takeho maleho kopceka 🙂 zlate boli, ako sa tesili
mala mi uz spinka, takze utekam na poradnu s Tomaskom v brusku 🙂

elly111
20. jan 2010

jej hribi tak pekne si to napísala a tak jednoducho to všetko vyznelo 😵, si šikulka ako sa obraciaš v toľom tt 🙂
u nás sa už veľmi nesánkujeme ale pomyly brodíme, my chodíme na pešo, na sánkach by som malého neunavila

hribikana
20. jan 2010

no uz som spat, tomasko je nejaky malicky, chyba mu este 500g ... musim viac jest 😀
a u nas sanky taham ja, mala v nich vysedi mozno 2 minuty, potom ich bud tlaci alebo taha, na kopcek vsak vysla stale sama, ja som ju nahodila na sanky a spustila a tak dookola
a ked nieco lahko vyznelo ... tak som rada, az tak lahko to zas nie je 😀 ale zmakneme, vlastne nam ani nic ine uz neostava 😀

elly111
20. jan 2010

😀 veru tak treby vydržať a neboj 500g ľahko naberiete 🙂 a i tak je ten odhad orientačný 🙂

tamita
20. jan 2010

Leni, ved ho ešte vykrmiš za mesiac,chlapčiatko 😉 doktori to aj tak presne nevidia, Lee namerali týždeň pred pôrodom sotva 3kg a ked vykukla,mala 3720.
Teraz máme okolo 12kg.
Tiež sme boli bobovať,akurát slniečko posvietilo .Taká bola vytešená blška,že sa naučila aj hovoriť boby-boby

danulik
20. jan 2010

leni - to si nejako rychlo obehla 😅

iwus - dakujem, ale nazivo to nie je ktovieco 😀

tamita
20. jan 2010

😉 - no presne-ako elly hovorí 🙂 a vy čo porábate??? drahému je už lepšie?

danulik
20. jan 2010

jancia - ha ha, a ty si preco drzala dietu??? ved ta skoro ani nevidno 🙂 🙂 🙂

kivec - celkom fajn, ale je to pre mna velka zmena, lebo ja som sa zvykla cely vecer napchavat 😀

danulik
20. jan 2010

my sme dnes este ani neboli von - doobeda sme stanovali v zimnej zahrade 😀 kupili sme lili novy stan, tak ma tam drzala ako rukojemnicku az kym nesla spat 😀 a spi doteraz 😅 uz asi 3 hodiny 🙂

tamita
20. jan 2010

danuli,dovolím si oponovať : naživo je to teda něco 😉

hribikana
20. jan 2010

fiiha danulik, lili ma dobru vydrz 🙂
ambulanciu mam o poschodie nizsie a svokra je moja gyn. 😀 takze to islo rychlo
ale aj janciin Tomasko aj nikin tomasko su vraj slabi papakaci, dufam, ze to vazne nesuvisi s menom 😀

hribikana
20. jan 2010

Tomaskovia s velky T obaja 🙂

danulik
20. jan 2010

tami - ty si taka mila, dakujem 🙂 🙂 🙂 ale nie je to pravda 😅

leni - to fakt? 😀 sranda 🙂

danulik
20. jan 2010

inac leni, to nebyva casto, ale aj vcera takto potiahla 😉

noo..uz je hore 😀 padaaaaaam

tamita
20. jan 2010

ale všetci -čo poznám,sú fešáci 😵
to máš super servis v dome 😅

tamita
20. jan 2010

danuli,skromnost ti deformuje objektívny úsudok-nechaj to na mňa 😀

hribikana
20. jan 2010

tami 😀 😀 😀
to-máš tak, niekto si to vie zariadit, sice este pred par rokmi by som povedala, ze svokre ani za svet neukazem, ale ma to viac vyhod, nez nevyhod 😉

tamita
20. jan 2010

padám aj ja-čafte

tamita
20. jan 2010

hribi- 😀 😀 😀 😀 😀 jáááj - normálne som si trochu cvrkla 😀 ,ale stálo to za to...ty si číslo 😉

angelina22
20. jan 2010

čaute všetky,,
joj hribi, ale som sa zasmiala,,,,,
ty si z bj? ja zo stropkova!!!
rozoberali ste spinkanie,,,,naša malá spi pri nás, ale niekedy, ked zaspí tak ju preložíme do posielky,,,niekedy mi sama prikívne že chce ist do postielky spinkat, a tam aj zaspí,,, takže je to individuálne,,,,
dnes som mala v ke polročné skúšky, zvládla som to , takže večer otvárame flašu vínka,( 2,5 deci) hihihi aj to mi budú uši horiet,,,,,hihi 😀
boože, pozerám, že tu budú augustovky už aj rodit,,,ja len tíško yávidím, tiež by som brala,,,keby sme neboli v garsonke,,,
😔
inak, pre tých čo mi radili s tým tackaním, zatial som nikde nebola, a vyzerá ato že sa to zlepšilo, z uška už nejde nič a ani sa nejak netacká,,,,,žeby sa to pominulo,,,??? 😖
tak pekný večer
ja čakám na manžela, ten je s malou u našich,,,,,

tinka66
20. jan 2010

hribi 😀 😀 😀 som rada, ze si sa pridala k augustovkam, vzdy sa tesim na tvoje hlodiky🙂 aj tamina je dobra🙂

danulik
20. jan 2010

leni - 😀 😀 😀 to bolo dobre..

angeli - tak blahozelame 😉

moje dieta uz spi, stanovacka skoncila 🙂 a na mna zacina prichadzat vecerny (nocny) hlad 🙄 😒 😖

danulik
20. jan 2010

kde ste??

danulik
20. jan 2010

inac, tami ma naozaj krasny dom 🙂 normalne ma nakazila bungalovom 😀 ale na nas pozemok by sa nezmestil, musime mat poschodovy..

jankamanikova
20. jan 2010

Tami - dakujem za ten tip na Vas bungalov. Je to skvele a uzasne. Este par veci tam prehodim a bude to po nasom 😀 . joj, ja by som hned brala taky domcek. Mojim detom by sa to veru zislo, oni su take prirodne zivly ...

Mame sa dobre, Jakubko dns absolvoval navstevu u usnej dr., lebo nasej dr. sa nezdalo, ze tak dlho ma sople a este nebol ockovany. Tak zobrali vyter a usna povedala, ze staci len Pamykon. Vraj mu nic nie je. Tak mam obavy, ze to bude problem s nosnou mandlou. Nas Janik ma kazdy rok - zimu uhuhnanu a dokonca teraz mi uz nepocuje, tak nas dr. poslala na zakrok- Budu mu vyberat nosne mandle a to si neviem predstavit, lebo nas Janik je citlivy a aj ked je to dobre dieta, on s dr. nespolupracuje. Aj dnes u usnej, spustil neuveritelny rev a to mu len pozerala do usi. On nema rad, ked sa ho niekto dotyka (okrem nas rodicov)

jankamanikova
20. jan 2010

... snazil sa dnes napr. velmi nekricat a dychal a ukludnoval sa. Ale jednoducho jej potom povedal, ze to jednoducho nema rad a hotovo. Tak som zvedava ako to bude v nemocnici. Cely pavilon bude hore nohami ...

jankamanikova
20. jan 2010

A Jakubko asi bude mat ten isty problem, ale uvidime. Este je cas posudzovat ... Inac ma 11 kg, a to papa velmi malo. Este stale kojim, ale pracujeme na odstaveni, ale nevyzera to ruzovo. Jednoducho je iny ako Matusko a je velmi na mna naviazany. Jedine plus je, ze miluje Janyho a ten ho v pohode uspi a aj v noci ukludni.

Co sa tyka porodov, co ste spominali. Tak pri Jakubkovi to bol zazrak. Lebo ja som od stvrtka vecera do piatkoveho rana do siedmej mala pravidelne kontrakcie kazdych 5 minut a len som sa modlila, aby sme v noci nemuseli do nemocnice, lebo deti v noci nikde by neboli. A tak som nespala, len chodila po byte a sprchovala sa a kupala a modlila. O piatej sa zobudil Janik, ze "mamka, co TI je" (my sme prepojeni 😉 ) a pocital a pisal so mnou kontrakcie. To boli brutalne bolesti a nechcela som, aby ma videl, lebo to bola sila, tak som rychle ho zamestnavala ako sa dalo. A on len sa tulil a mojkal ma "ze bude dobre". Bolo mi do placu, ake su tie deti citlive a empaticke. No a o siedmej sme vyrazili a dali deti ku kamaratke. Asi o deviatej sme dosli do nemocnice. Ja som mala tak silne bolesti, ze od auta do nemocnice mi to trvalo asi pol hodinu so samotnym predychavanim. No a Jakubko sa narodil o 11,25. Bol to uzasny porod, natrafili sme na skveleho dr. a boli sme tam uplne sami. Mne Epi a nic ine nemozu dat, lebo mam prvy porod cisarsky a kvoli rezu na maternici, to slo bez akejkolvek pomoci. Bol to zazitok a cely je aj taky Jakubko. Zazitok sam o sebe ... Je to skvele dieta!!!

NO, som sa rozkecala, co? Aj tak to nebude kto citat 😀 😀 😀 😀 😀 .

danulik
20. jan 2010

jani - ja citam 🙂 🙂 🙂

jankamanikova
20. jan 2010

A nespis? 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre