Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tamita
28. jan 2010

Ako štyria, veď piati -aj s ocinkom 😉

tamita
28. jan 2010

Jancijka - 😉 😀

jancia
28. jan 2010

tami ja som o tej pesnicke pisala a hodila aj link 😉
ale tiez si myslim ze toto nie je Angelina sestra a teda aj lepsie hlasy ako ma ona som pocula... 😝 😉

kape a este aj dalsi tyzden budeme doma tak to aby som uz aj varit prestala 😖
Tomimu kasel nepresiel a doki sa vyjadril ze to ma asi alergologicky povod, no neviem, predpisal nam fenistil kvapky a sirup Ventolin a atb ma este 3 dni dobrat. Takze tak...

kape
28. jan 2010

Tami o mnozstevnych zlavach zatial nic neviem ,mozem skusit napisat mail, niekedy sa da dohodnut, ale zatial sme len dve. Ja len ze sa da usetrit na postovnom, len my do BB neviem kedy prideme asi najskor v marci, vo februari skor nie ako ano a nasi sa ku nam tiez tento mesiac nechystaju. Tak neviem ci by to stacilo.

Jaj tak potom nic, mne sa paci ta o Vahani a Jani ak mas hod link na nejaku pesnicku od Angi segry.

jankamanikova
28. jan 2010

Tani - jasne, ze s ocinom.

jankamanikova
28. jan 2010

Kape - link nemam, ale ona je taka dobre, ze Peter Lipa ju chvali.

tamita
28. jan 2010

Jancijka- no ved práve,že si ma tesne predbehla.. 😅 ,som pokukala tie klipy, mňa to hreje pri srdci ako horehronku 😅 😵 a jasné,že sú iné lepšie hlasy,ale táto kristínka,"je takô milô diovčatko" 🙂,melodija jednoduchá,ale zas chytľavá-folklorom švacnutá... 😀 no nezanôtiš si s ňou-keď to začuješ ??? 😅 😀

kape
28. jan 2010

No ja velmi Petra Lipu nemusim, ten styl mi velmi nereze asi preto sa mi aj paci ta Vahava pesnicka.

Jani to fakt? A co ide Vas poslat na nejake testy? No to ma mrzi. Tak Vam budem nosit papat 🙂 Aspon mu chuti nieco potvorke malej, ci stale rovnako ? No uz nam partak vonku velmi chyba.

tamita
28. jan 2010

Ono to laikovo ucho neoklameš , veď hen taká preslávená margot s komplikovanou Adrejkoou Zimániovou v čele a šup na 10.miesto v minulom kole...

jankamanikova
28. jan 2010

Ked sme na ludovej note, tak minuly piatok spievala "Hrdza". Oni su z vychodu, vsetci PO a spievaju len ludove piesne na ludovo-moderny sposob. A co je super, vyuzivaju autenticke nastroje. No, kazdy sa svojho kraja chyta, nie Tami? Mne sa ta Kristina nepaci, ale nevadi ...

tamita
28. jan 2010

Jani -nenechaj sa vytočiť,to ešte nič nemusí znamenať...Skúste aj homeo sirup Stodal-nič tým nepokazíš , mám ho odskúšaný-dobrý je a ešte kupte zvlhčovač do spálne a pred spaním mu to pusti na 2-3 hodinky.A daj probiotiká aspoň 2-3 týždne.

jancia
28. jan 2010

tami pravdu mas... ludom sa to paci, ved ta horehronska aj mne, je to chytlave 😉

kape no aj vy nam... medtzi 4 stenami ked si predstavim este dalsi tyzden... hmmm... no zatim nas na ziadne testy ani nic neposlal tak uvidime ako zaberie ten sirup. inak v pribalovom letaku je ze pre deti od 2 rokov... tak nefim... no dnes ho musim pochvalit ze papkal dobre, asi dojedal za vcerajsok, a aj dospaval, skoro 2 a pol hodiny, na neho brutalny vykon 😅

jancia
28. jan 2010

tami vdaka, no probiotika uz berie 2hy tyzden, uz mu nebudem davat nic navyse, ked tak este skusim cibulovy sirup spravit 😉
namiesto zvlhcovaca mame rozvesane plienky, tak snad to pomoze aspon trochu. ked nie tak kape poslem ku Vam Peta 😉

tamita
28. jan 2010

Jankamanik-ved mne tiež všeobecne nie,to len ten Horehron ma ma chytil 😀 ,ale Hrdzu ti už diskli-že pesničku prezentovali skôr,ako bolo povolené.Mimochodom-škoda,lebo tiež boli dobrí...

jankamanikova
28. jan 2010

Tak to mohli diskvalifikovat aj ostatnych styroch postupujucich, lebo prezentovali tiez tie svoje piesne pred vystupenim. Skoda, ale to furt robia vychodniarom 😀 😀 😀 😀 😀 . Musim nas trochu polutovat ...

tamita
28. jan 2010

Stodal môžeš pridať k iným liekom a ja ešte zvyknem pri kašli trochu na noc pomastiť hrudník mentolovou mastičkou,lebo ani jedno decko neznášalo obklady..

tamita
28. jan 2010

Baby-dobrú noc vám vospolok idem 😉

jancia
28. jan 2010

Janka ale tam su nejake pravidla ze ta pesnicka nemohla byt znama skor ako nejaky stanoveny datum a toto asi bolo porusene... ale skoda, mne sa aj to pacilo 😒

A minuly rok sa mi strasne pacila Janais, podla mna ma uzasny hlas 😵 a neni ona tiez ta od Presova?

jankamanikova
28. jan 2010

...dobruuuu...

jancia
28. jan 2010

tami dobruuu a vdaka, papa

jankamanikova
28. jan 2010

No, ved hovorim, ze tym-padom porusila pravidla aj Michaela a aj Richard Canaky (ktore ho ja tiez schvalujem a fandim mu). Ich piesne tiez boli prezentovane este davno pred prvym oktobrom 2009. A

jankamanikova
28. jan 2010

le nevadi ...

jankamanikova
28. jan 2010

Janais je asi od Michaloviec, ale neni som si ista; jej manzel je z BB.

jancia
28. jan 2010

Hmmm tak neviem ale to by ich tiez mali teda... no... kto sa v tom ma vyznat? Ja len dufam ze zase nebude v prvej trojke Bezdeda 😝

jankamanikova
28. jan 2010

Teraz som si to prestudovala na nete. Tak "Hrdza" prezentovala tu piesen v STV relacii v maji minuleho roku, a s tou istou piesnou isli aj do sutaze. Zrejme si to neuvedomili, a STV ich mohla predtym mozno upozornit. Boli jednoznacni favoriti. Lebo ludova nota na Slovensku ide. Tak uz len Kristina (ktoru nemusim) to moze s ludovou notou zachranit ...

jancia
28. jan 2010

ved este nejake stvrtkolo bude ci uz nie?

jankamanikova
28. jan 2010

To hej, ale mne sa uz paci len Richard Canaky a som este zvedava, kto tam zahviezdi este. Ale to sme my, typ. Slovaci. Pokasleme si to. Tak to bolo aj minuleho roku. Mohli sme poslat do Moskvy Janais, a nie to otrasnu romanticku pesnicku, ktora nemala ziadny zmysel. A toho roku sa to tiez pokaslalo, lebo Hrdza je na Slovensku ako v Cechach Cechomor ... A minuleho roku tiez vyhral svetovu Euroviziu ten Nor, ci co to bol, ktory hral ludovo ... Jednoducho tradicna hudba je tradicna hudba.

jancia
28. jan 2010

Veru veru, ale ktovie kto tam hlasuje... a ako to vlastne je 😒
Ale Janais sa nedostala ani do finale slovenskeho 😖 zato superstaristov je tam cela kopa 😝, no...

jankamanikova
28. jan 2010

Janais bola vo finale. To urcite, lebo su to nasi znami a zda sa mi, ze vo finale boli. Aj sme hlasovali za nich.

A inac to je to tak, ze zrejme nesiem prezentovat danu piesen v STV alebo na nejakom koncerte. Co zrejme porusili len oni. Ako som si to nacitala na nete, tak ostatni su v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre