Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
22. dec 2008

Aktak, my so zapareninami bojujeme uz skoro dva mesiace, mala ich pod pazuchami, pod kolenami (z opacnej strany) a doteraz este ma na krku. Doki nam na to dal Imazol, nepomohlo, tak povedal aby som jej tie miesta potrela tou fialovou vodickou, ktorou sa aj pusa cisti. A veru pomohlo, akurat ze je cela domalovana 😀

basky
22. dec 2008

Ahojte,
Kape, este nevieme kde v Rakusku, ale dam potom vediet. Asi najskor do Toysu, tam vide 4300 a to je oproti Blave rozdiel 700sk, aspon tak sme videli asi pred dvoma mesiacmi. Tych 700 sk urcite neprevezieme a chceme po sviatkoch vybehnut aj nejake ine veci pokupit do Rakuska, cize tak ci tak tam ideme.

Danulik, ako Vase vyrazky na tvaricke? Nam sa obcas opakuju, a vies co pomaha? Modra indulona, vyskusali sme viac kremov, uz som bola hotova, sice zabral hned Holtov krem, ale strasne mal vysusenu tvaricku. A nakoniec teraz pomaha modra Indulona, a tak som ju nechcela, uz pri pocuti sa mi hnusila, a vidis, nam je najlepsia. A pomohla aj na supinky v hlave, krasne sa uvolnili a vycesali. Trapili sme sa na hlavicku s olivovym olejom, dalsim miesanym z lekarne a kade co, a nic nepomohlo. No je to zazrak, taka Indulonka 😀

Slaviq, Bepanten nepomohol na tie zapareniny? Vraj je vyborny.

slaviq81
22. dec 2008

Basky, neskusala som. Ked sa to objavi znova tak vyskusam.

angelina22
22. dec 2008

slaviq aj moja ma pod krkom,lebo ma taku podarenu druhu bradu,,ale ja jej to len pri každom kupani vyčistim a potom natriem, but rybaciou alebo sudocremom,,,,no a ja som bola u kamosky a ked sme sa vybrali na trhy tak mi mala zacala tak plakat ze sme sli rooovno domov

aktak
autor
22. dec 2008

nam ani bepanten nepomohol zatial 😕

kape
22. dec 2008

Aktak - my sme intenzovne dva tyzdne kupali pri kazdom prebalovani v repikovom kupeli SAmka a nasledne potom fenovali ritusku 🙂 a 3 x klopem, odvtedy sme tip top a fenovanie si Samko oblubil. Tiez nam nic nezaberalo. Ale najlepsi z tych vsetkych masticiek bol pre nas Bepanthen. Poprosim Ta do IP ten kontakt na torty , dakujem 😉

Basky - my by sme chceli ist tiez niekedy v januari pozriet aj autosedacky ako tam idu s cenami (budeme kupovat Romer)

Nesca - vidis aka si sikulka 🙂 A mas krasnych syncekov.

Angelina - objednala si super plienky, teraz uz robia take krasne latkovky.

basky
22. dec 2008

Kape, aj my chceme Romer,a tiez pozriet v Rakusku, vies ako sa pohybuju ceny? Veru sedacky som este nepozerala. Ak mys vybratu, hod link, nech mrknem.

kape
22. dec 2008

Basky - http://www.babymarket.sk/index.php?page=product...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
este nemame vybratu konkretnu ale niektoru z tychto troch typov, a dost zvazujeme tu s isofixom a su nejake tri druhy materialov. Boli sme omrknut v babymarkete, skuste ist pozriet tam a budete mat aspon predstavu, ze co a ako, celkom sa nam tam fajn povenoval predavac, prebrali sme spolu co a ako 🙂
Dohodnime sa ze kto pojde skor, tak napise, ze kde kupil a za kolko, moze byt ? 😉
Inac mali by ich mat aj v Babyone a snad aj tie stolicky.

basky
22. dec 2008

Kape, prave som dopozerala stranku Babymarket, a aj ine, tusim maju najlepsie ceny. My tiez zvazujeme tu s isofix, ale ta cena sa mi zda uz prehnana. No musime skocit do Babymarketu, tych chalanov co tam predavaju uz mame otestovanych pri vybere kocika, maju fakt prehlad, tak si pojdeme po vyklad a uvidime. Jasne, dame si vediet, ktora kupi a hlavne kde.
A co sme pozerali lehatka a hracky este davnejsie v Babyone, tak bol odost drahsi ako All Toys, no ale sedacky su nieco ine. Asi najprv pojdeme k Metru do Humy, tam maju super vyber v Toyse, a uvidime.

katinka0000
22. dec 2008

ahojte!

ako ste prezili dnesny den? my uz mame stromcek hotovy. zajtra s manzelom musim vybehnut este na otocku do zahranicia kvoli biznisu, ale navecer sme znova spat.

ja si tiez myslim, ze madi to tak nemyslela.

danulik
22. dec 2008

basky - lili uz nema vyrazky, pomohol nam repik 🙂
modra indulona je velmi dobra - lili mala take suche uska, neviem z coho, nic nepomahalo a nakoniec som kupila indulonu a do rana to mala super 😉

aktak, slaviq - lili mavala aj take cervene flaky na krku a pod pazuskami - asi zapareninky a ked sme kupali v repiku, tak sa to zlepsilo, ale nie uplne, pomohol len detsky puder - to ma napadlo az ked som uz vyskusala asi vsetko..

danulik
22. dec 2008

aktak - a skusila si WELEDA nechtikovy kojenecky krem?

danulik
22. dec 2008

tu mas popis:
WELEDA
Nechtíkový kojenecký krém
Poskytuje prirodzenú ochranu pred vznikom zaparenín a vyrážok v oblasti plienok kojencov. Výťažky z nechtíka a rumančeka, lanolín a kysličník zinočnatý spoľahlivo chránia pred vlhkosťou a tým predchádzajú tvorbe raniek a zápalom. Úspešne používaný tiež pri prvých príznakoch herpesu na perách.

Zloženie (úplná deklarácia):
voda, olejové výťažky (podzemnicový olej) z kvetov nechtíka a rumančeka, kysličník zinočnatý, včelí vosk, lanolín, octan hlinitý, zmes prírodných éterických olejov

no alebo potom uz len vyskusat tie latkove plienky 🙂 😉

aktak
autor
22. dec 2008

danu nie, skusim teraz imazol a ak nepomoze skusime dalsie 😔

slaviq81
22. dec 2008

Dani, ja uz nekupem v repiku, povedala som si dost potom, co sa mi Lara pocas kupania zo dvakrat vykakala do vody 😀 😀 . Z toho krku jej to tak skoro nezmizne, ved ani nevidno ze ho ma 😀

danulik
22. dec 2008

aktak - na zaparenu ritku nam vzdy pomohol.. tak potom vyskusaj, maju ho v DM-ku 😉

basky
22. dec 2008

Danulik, na repik som zabudla, aj mi sme na nom ficali, je super a na vsetko 😉
Aktak, treba skusat, kazdemu babatku zabera fakt nico ine, nam bola Indulona poradena ako prva od kamosky, nepocuvli sme, a skoncili sme na nej ako poslednej, no ale kto to mal vediet?

slaviq81
22. dec 2008

Basky, uzasne fotecky Simonka v tom obleku, nemozem z neho.

danulik
22. dec 2008

basky - ved aj ja som citala aj tu na koniku, ze modra indulona je super, ale nejako sa mi to nezdalo 😀
repik je dobra vec 😉 to mi zase poradila mima - dik 🙂 😉
simi je uz velky chlap a naozaj je chutnucky v tom vianocnom 😵

stankaji
23. dec 2008

Ahojte baby 🙂

ja zase tak vecer, lebo cez den vobec nestiham...

...musim vam napisat, co sa nam stalo vcera...Martinka nam spadla z prebalovacieho stola z polohy na brusku urobila krok dozasu a sup, bola na chrbte a udrela si hlavicku...hruuuuuza, tak plakala strasne, a ja s nou.
Bol totiz pri nej len syn a neustrazil ju, ja som odbehla na zachod (dostala som mrch po troch mesiacoch ale straaaasne silnu), tak som ju nakojila a utekali sme na pohotovost pre istotu, urobili jej RTG, tam sa nieco nepozdavalo doktorovi 😒 tak nas poslal na neurologiu, lenze neurolog nemal sluzbu a doktorka v detskej nemocnici, co mala sluzbu, tak nas vzala po troch hodinach, potom zavolala z domu neurologa a ten kym prisiel bolo osem hodin. Nastastie po USG vysetreni hlavicky uznal, ze je vsetko v poriadku...taky kamen zo zrdca mi odpadol, ze si neviete ani predstavit 😲 😲 😲

ani nelutujem, ze sme stravili skoro 5 hodin v nemocnici, lebo mam istotu, ze je v poriadku...

Prejem krasne Vianoce vsetkym mamickam a ich krasnym a miluckym babetkam. Papa

lalunna
23. dec 2008

tak patuch zaspinkal, zlatusik, po hodinovom reve ☹ aj som sa bala ako sa to podari, prsnikom som ho zbytocne llen dva krat rozdrazdila a ked si teraz vas citam, ze nosenie na rukach pri zaspavani..., hihi, ano, vam sa to pise ked nosite 6kg deti, ale co my, synacik ma puhych 9kg a 4,5m, keby si zvykol, ruky mi za mesiac odpadnu 😒
ale nakoniec zaspinkal sam v postielke 🙂 fuh 🙄 teraz ho chodim kukat a aj som ho cvakla, spinka s palcom v ustach, uz mu ide cuckanie palca 100% dokonale

tak aj ja volaco popisem:

k tym latkovkam: uz som si dala tots botz do favoritov 😀 zakupim, ja som chcela vzdy pre syna bambusaky, aspon jedny 😀

aktak: skus kupel v caji roibos a ked pije cajiky, davaj aj pit, je velmi liecivy na ekzemy atd.
ja som malemu kupila na vianoce hrncek so sosacikom a budem mu tak davat tento cajik, velmi si ho chvalia, mam nove cislo casaku Regenerace a je tam cela strana o roibose, aky je velmi vhodny pre babatka 😉
no a latkovky bambusky okrem toho, ze su prijemnejsie na ritulu, aj liecia, bambusove vlakno je antialergen... skus aspon dvoje troje na ekzemy

vejinka
23. dec 2008

stanka uff...neprijemneee my rozmyslame ze ked sa maly uz bude sam prevracat prebalovaci pult odlozime pre dalsie babo
uz teraz ked beriem plienku zo strine co je asi meter od pultu tak sa bojim aby sa mi neprevratil..boky su sice vyvysene ale bojim sa teda statocne takze vzdy ked idem co i len na par sekund niekde dalej prelozim ho do postele..istota je gulomet

vejinka
23. dec 2008

ja maleho stale kupem v exstrakte z harmanceka a velmi dobre mu to robi aj tvaricku v tom umyvam 😉

vejinka
23. dec 2008

a okrem mydla nepouzivam ziadnu kozmetiku

lalunna
23. dec 2008

basky, ak chces trosku usetrit oplati sa kupit kolekcia 2007. my mame potah trendline a sme velmi spokojni, mame ho aj na romer vajicku, je prijemny, kvazi sustivy, nelepia sa nanho spiny a dieta sa lahko vklada, doslova vklzne dnu, odporucam, co som citala referencie, je tento typ potahu najpraktickejsi 😉

stanka, az mi zle prislo 😒 ja uz patrika nenechavam bez dozoru na takychto plochach vobec, aj muza stale upozornujem... no, ale este ze vsetko dobre dopadlo 🙂

ja ked je maly na pulte a nieco potrebujem, tak uz ho zoberiem vzdy na ruky co i len jeden krok od pultiku alebo ako veji prelozim do postielky, tam je istota
inak mu na zemi robievam letisko, dam velku perinu s donaldovymi postavickami a tam sa potom sula a rozprava s nimi, niekedy ho najdem odlezeneho mino letiska, raz uz bol zasunuty aj pod postielkou 😀 dodnes nechapem

ja sa vytesujem, uz som napiekla "100kg" marokanok, robila som s cokoladovou slahackou, inu uz v kauflande nemali, ludia vykupili 😀 a su extra vynikajuce, suseda vo vytahu mi dnes povedala, ze ta vona sa tahala az na chodbu 😝
darceky vsetky mam, a docela dobre napadite, vcera sme boli s patuchom v auparku, sice s malou dusickou ze co to tam bude, ale zvladli sme to na 1 s *, maly bol nadseny z toho davu tam 😀 nevedel kam skor hlavu pretocit 😀

my kupeme v cistej vode, alebo s kvapkou levandule, a od noveho roka v mandarinkovom kupeli z aromaterapie od nobilis tilie co dostane na vaaanoce

slaviq81
23. dec 2008

Fiha Lalunna, mandarinkovy kupel? To by sa mi pacilo 😉
Mala som hroznu noc, vobec som nemohla zaspat. To bude asi Vianocami a celym zhonom okolo toho. Najviac ma dozieraju tie debilne reklamy na T-mobile, Vianoce salala, juchuchu, hejahou.... Uz ich aj malej spievam 😀 😀 😀

lalunna
23. dec 2008

slaviq kuk: http://www.bio-market.sk/detsky-kutik/detsky-ku...
😉

my sme sa rozhodli nemat telku, tazka pohoda to je bez nej, a hlavne teraz pri malom 🙂

slaviq81
23. dec 2008

Mne by sa pacil ten levandulovy kup. olej 😉
Na zivot bez telky by som si urcite zvykla, ale bez PC asi tazko 😝

basky
23. dec 2008

Slaviq, Danulik dik za pochvalu 😉 Aj Vase slecny su nadherne 😉
Lalu, kde ste kupovali tu sedacku? A kolko Vas vysla? Ja som ich nazivo nevidela, cize su z viacerych materialov? Lebo som si pozerala od 9 do 18kg a riadne rozdieli v cenach, tak som nechapala.
To ste fakt bez telky? Sice ani mu ju nepozerame skoro vobec, odkedy sa Simi narodil nejak ani neni chut, radsej sa hrame a jasime.... ale spravy vacsinou pozerame alebo pocuvame, necitam noviny, tak nech som trosku v obraze co sa deje. A este Talent v nedelu sme pozerali, pocuvali ...

Stanka, no muselo to byt strasne, davaj uz pozor velky. Ja uz od Simiho neodidem ani na sekundu, hned ako potrebujem aj na malu chvilocku, davam ho na zem, tam ma ustlane a moze sa kotulat a jasit pod hrazdickou. Predtym som ho davala do postielky. On je strasne zivy.

A boli sme dnes u lekarky, lebo mame trosku zvysenu teplotu uz 7 dni, bol aj soplik, a su to zubky, z coho to mame, tak mi odlahlo. Robila nam vyteri, pocuvala, pozerala hrdielko, brala krvicku z prsta /neboli to, ani nemukol 🙂 / a nie je to ziadna choroba, je zdravy ako buk. Tak sa baby nezlaknite, ak vystupi teplotka na 37,1 - 37,4 a bude soplik, nemusi to byt vzdy choroba, prechladnutie. Byvaju pri zubkoch aj hnacky, menej chuti babatkam papat a vsetko pchaju do pusinky.

bibianna
23. dec 2008

Krásne vianoce Vám prajem všetkým, veľa zdravíčka a šťastíčka .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre