Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
16. sep 2009

elly - dik, ulozim si a poslem ti svoje 😉 radi ta tu uvidime 🙂

iwus - ved my uz nieco vymyslime a stretneme sa 😉

tunylyk
16. sep 2009

iwuska na v lete celý mesiac nesvietilo a keď sme sa pýtali,čo to má byť,tak vraj v rámci šetrenia 😀 😀 😀 ta je odpoveď jaaaj a nechcite vedieť,koľko som dostala odpovedí a akých,keď som sa bola pýtať prečo náš kontajner na plasty 3mesiace nevysypali,no by ste neverili 😀 😀 😀 a potom recyklujte

elly111
16. sep 2009

čo kto s kým sa stretne? 😀

danulik
16. sep 2009

s iwus sa planujeme stretnut uz odkedy sme boli tehu 😀 ale kludne sa potom pridaj 🙂 🙂 🙂

tunylyk
16. sep 2009

dobre,tak dosť vykecávania,idem ja zalomiť,Kubi už asi bude spať natvrdo - sem tam o desiatej presun na gauč 😀 dúfam,že sa dnes vyspím aspoň 6h vkuse jaaaj tajný to sen 😀 dobrúúúú

danulik
16. sep 2009

tuny - dobruuu 😉

kape
16. sep 2009

tunylyk - ano na moju ziadost to bolo, ked som jej druhy krat povedala, ze Samkove potenie sa mi nezda, tak som ju poprosila nech predsa len spravime vysetrenie ci je vsetko v poriadku a povedala, ze sa mozrejme a ze to bude pravdepodobne preto, ze bude mat malo zeleza,lebo je bledy, co ma dost zarazilo, ked to na nom videla, preco tie testy sme neurobili skor. Teraz mu krv kontroluje kazde dva mesiace, teraz povedala, ze skontrolujeme po novom roku.

My sme teraz stretli v lete jednu super detsku lekarku, ked sme boli so Samkom na pohotovosti v Lipt. Hradku, bola tam pediatricka z Vychodnej, nam s muzom normalne sanky spadli, ked sme z ambulancie vychadzali, na prvy pohlad uplne idealna lekarka: pristup, komunikacia s nami a so Samkom, vysetrenie, velmi mila, ochotna a este aj pekna, uplny ideal, len k nej by sme to mali dost od ruky 😒

elly111
16. sep 2009

😀 jaj nič som nenapísala 😀
veď aj ja by som mala ísť spať zajtra budem nemožná, ale...som sa tu rozšupla, vypila som pol litra kávy, zožrala 3 horalky, 3 musli tyčinky v čokoláde, 1 croissant, ideeem........ 😀

danulik
16. sep 2009

fiiiha, idem si aj ja po horalku 😀

kape - a uz sa tak nepoti?

elly111
16. sep 2009

😀 čo máte s manželíkom pohodu na gauči? 😀

danulik
16. sep 2009

jasneee, ako inac 😀 ale on sa prave zapozeral do radia fresh 😀 😝 no..idem si po tu horalku 🙂

iwuskaaa
16. sep 2009

Toto je telepatia augustoviek 😀 Práve som dojedla Horalku 😀
No veru, už rok sa stretávame s Dankou 😀

elly111
16. sep 2009

to je paráda 😀
začínam byť rozpoltená, vyšla som z cviku, vždy zalomím večer s malým, dnes píšem sem, ip, píšem na skype, no ešte sa dať na FB, pokec a budem potrebovať psycho liečbu 😀

elly111
16. sep 2009

iwuskaaa aj ja sa tak stretávam od tehu čias s viacerými mamuľkami z Ba, že? Ale verím že raz sa to podarí 🙂
Idem kočky bolo mi tu s vami fajn.
Pekný večer želám, zajtra sa tu budem vyskytovať, potom pomenej

danulik
16. sep 2009

elly - ty si fakt mala prist na stretko 🙂 😉 aj iwuuuuuuuuuuuuus 🙂 🙂 🙂

danulik
16. sep 2009

elly - nedavaj sa na FB, dobre ti radim 😀

iwuskaaa
16. sep 2009

Tak začnime plánovať stretko v BB pomaly 😀 ...do Vianoc aby sme to stihli 😵
Elly, ja som na MK, Skype, FB, MMB, babybazare 😀 , muž v posteli a o rok asi na súde 😀

danulik
16. sep 2009

iwus - ok, mali by sme zacat planovat 🙂 a skoncit s pc aktivitami 😅

elly111
16. sep 2009

😀 danulik pravdu máš 😀
ja som aj na mimibazare, ale zväčša na babybazare 😀
iwuskaaa až o rok? 😀 🤐 😀
baby nedráždite lebo fakt do BB prídeme, iwus ty si pojazdná?

elly111
16. sep 2009

veď áno tá dnešná mládež stále len za pc 😀
baby idem píšte, všetko si prečítam ráno, to budem mať ako mikulášske prekvapenie 😀

danulik
16. sep 2009

elly - ved prid!!!!!!!!! iwus je pojazdna, ha ha - ale do bb cestu nema 😀

danulik
16. sep 2009

elly - 😀 😀 😀

elly111
16. sep 2009

už tu nie som 😀 😀 😀
toto keď si ráno prečítam tak sa budem pýriť čo som popísala 😀
popri tom som napísala aj list v angličtine aj keď neviem po anglicky 😀, teda viem toho pramálo

danulik
16. sep 2009

elly - to ten cukor a kofein 🙂 🙂 🙂

jancia
16. sep 2009

ake ste takto navecer vtipne... to tie horalky 😎 ale kym sa sem ja dostanem tak vy uz asi vsetky pod perinou... inak som zvedava ako na tom stretku, vy vsetky budete uz popijat v bare a ja este uspavat, my chodime spat neskoro 😒 hoci dnes som ho ukladala uz o pol 9 ale stihol byt uz 2x hore, hrozne je nepokojny, to sme nemali poobedny spanok lebo po 15 min. na mojej cicke som ho odpojila a to sa mu spat uz nechcelo... no co uz 😔 .

danulik
17. sep 2009

dobree raanko 🙂

jancia - u nas je momentalne zaspavanie v pohode (klop klop) lili chodi spat o osmej, ale v cudzom prostredi to bude asi trosku horsie..

elly111
17. sep 2009

ahojte som tu bola o 6 ale som sa hanbila prispievať 😀
predávame odrážadlo tak som im písala, balila,...
jancia my tiež iank zaspávame okolo 22, včera bola výnimka
baby s akými tojkolkami, autíčkami,... ste spokojné? hľadám niečo s vodiacou tyčou ešte na teraz malý ešte nechodí,..a aby tam boli opierky na nožičky,...

danulik
17. sep 2009

elly - my mame tu leonardo 3v1 trojkolku a sme spokojni, lili sa paci 😉 chceli sme jej kupit elektricke auticko - bmw - ale na to je este mala 🙂 skoda, manzel sa uz tesil 😀

elly111
17. sep 2009

to verím že sa tešil 😀
my už máme hummer na diaľkové od vianoc 😀

danulik
17. sep 2009

a uz sa aj vozite? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre