Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
20. okt 2009

Ahojte,

ja nepíšem, lebo sa mi nechce 😀 😝 Ale čítam vždy 😀 😝 Nové nemáme dokopy nič, akurát to, že sa sestra vrátila po sezóne domov. Lara ráno vstala a nechápala kto to tam leží, celý deň ju prenasledovala a škerila sa na ňu. Na obed ani spať nechcela ísť, asi sa bála, že jej teta odíde 😀 😀 Inak Lara je doma večne zaneprázdnená, stále má čosi na robote 😀
A dik za tip na tie schodíky do kúpelky, idem objednať. Plus nejaké kocky chcem, Lara rada stavia 😉

iwuskaaa
20. okt 2009

Ahojte 🙂 ,
tak počasie je zase také o ničom 😖 . Mňa zase bolí hlava, tak sa mi ani nič nechce. Dovarím polievku, umyjem si vlasy a idem si asi ľahnúť 😔 .
Tessie, to pexeso je perfektné, ďakujem veľmi pekne za link, objednáme ho aj my 🙂 .
Prosím ešte ďalšie linky 😀 .
Idem nazrieť do "stretnutia" 🙂

iwuskaaa
20. okt 2009

No a ešte hodím nejakú inšpiráciu aj ja na darčeky. Vyberali sme podľa toho, čo Dávidka najviac zaujalo na krúžku, kde chodievame 🙂....

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1009...
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0013...

hribikana
20. okt 2009

narychlo posielam jeden link: http://www.naty-studio.sk/

pepies
20. okt 2009

ahojte babulky, ja len tak v rychlosti .... maly mi stale vypina a zapina PC ......
zajtra idem na pracovny pohovor, dnes mi volali, ze ci nechcem prist, tak uvidime, co sa z toho vykluje........ a hlavne, ake budu podmienky, tak drzte palce.......... 😉

katinka0000
21. okt 2009

ahojte!

ako sa mate? dlho som tu nebola. u nas panovala crevna chripka. takze manzela nebolel zaludok len tak pre nic za nic. ale uz sme vsetci o.k.

dakujem vsetkym za linky na darceky. ulahcujete mi robotu s vymyslanim. 😀

my okrem choroby nemame nic nove. vsetko po starom. jedine to, ze nico zacina cim dalej viac opakovat slova. uz vie povedat aj prst. sice "r" este povedat nevie, tak si to povie po svojom ze "pst". a mamina kricala predvcerom z balkona na ocina ze lubo a nico za nou ze "ubooo". sme sa na nom dobre zasmiali. 🙂
uz som mu kupila aj nejake zimne oblecenie. len by som este potrebovala teple rukavice, sal a ciapku. taku trojkombinaciu. ale tie rukavice chcem nepremokave. a jedny rukavice chcem nepremokave. nemate nejaky tip? nemozem to nikde dostat. mne pripada, ako keby bolo v obchodoch nicolaskove cislo vypredane. nikde nic nemaju. a ked uz maju, tak to vyzera hrozne.

danulik
21. okt 2009

ahojte kocky,
tak vcera sme doriesili kuchynu, uz by to malo byt ok, len este cakame na jednu vec a potom objedname..
v BA sme boli len chvilu, ale stihla som obehnut next, h&m a zaru a samozrejme som neodisla naprazdno 😀 vsetko lilienke, sebe som uz nestihla..

baby, ktore davate nutrilon - ktory kupujete? ten klasicky od 10. mesiacov alebo vanilkovy (bananovy) od 12. mesiacov?

nika.r
21. okt 2009

ahojte,

mám jednu otázočku. Dáva sa aj deťom na UM Vigantol? My sme už väčšiu časť na dňa na UM a v zložení som čítala, že obsahuje vit. D, tak teraz neviem. Nikdy som to neriešila, keďže sme dojčili. Mám dávať Vigantol ďalej? Ďakujem.

tunylyk
21. okt 2009

nika ja dávam vigantol stále,detská síce čosi plietla,že cez leto netreba,no neurolog odporučil do 2rokov

slaviq81
21. okt 2009

Danulik, ja kupujem väčšinou Nutrilon 3 od 10. mesiacov a sem tam pre zmenu aj ten s vanilkovou alebo banánovou príchuťou. A vigantol dávam, aj keď už zabúdam 😀 😝

hankahc
21. okt 2009

Ahojte dievcence,

som tu daaavno nebola, ficim na Facebooku 😅 , uz som to ale obmedzila lebo....

Aj stretko som premeskala co som tu nebola, nuz komu niet rady tomu niet pomoci 😀

ale v podstate nemam nic nove, mam podobne starosti a radosti ako co sa tu popisalo + to ze maly pisti ako sirena ked nieco nedostane, snazim sa o to, ze musi ukazat rucickami prosim,zatial sa nam to podarilo zo 100 pokusov asi 5krat aj to len tak tak...

Basky nie si nahodou STV hviezda??? Sa mi velmi podobas na tu babu co hovori v uputavke Svadba snov-vyznanie, ze pokusame sa o druhe dieta.. 😵 dneska to pojde vecer budem sledovat...dufam ze si to ty 😅

My sme akurat doprerabali kupelnu, ale ja som ani prstom nepohla som sa zdekovala aj s malym k nasim, vsak to sa neda existovat tam, svokrusa mala upratovaciu pohotovost, ja len ulozim veci do kupelne a hotovo 😀 😀

danulik ten vas byt vyzera byt fajnovka, ked budete hotovy prideme na kolaudaciu, nieco upeciem 😀 😀

Tesim sa z jednej veci a to je nase vecerne uspavanie, doposial sme zaspavali na fit lopte, ale asi tak pred tyzdnom ma maly chytil za ruku povedal Mam a tahal ma k smerom do spalne tam si lahol na postel, dala som mu mlieko a zaspal, no ja som bola v soku, kazdy mi ukazoval vyhrazny prst, ze Hana nerob to neuspavaj ho na lopte lebo sa neskorsie zblaznis, ale mne to bolo jedno, lebo ja mam az husiu kozu z toho ze by som mala uspavat v posteli, som si vytrpela pri mojej mladsej sestre az az s uspavanim,ked som si myslela ze uz konecne zaspala po hodinovom lezani, som vstala ako duch z postele ani som nedychala ako nahle som sa chytila dveri, tak zvrieskla hej kam ides? naspat, ja este nespim!!! 😀 😀 😝 brrr nikdy viac!!! tak sa tesim ze Dominik si zvolil takuto formu uspavania ide sam spat 😀 dufam ze ho tu teraz vynachvalim a vecer si budem trhat vlasy a fit loptu rozpucim od tolkeho skakania 😀 😀

Katinka ja mam tiez ten isty pocit ze ked idem nieco pre maleho kupovat tak proste niet z coho vyberat, ja som mu objednala veci cez internet a aj tu kombinaciu ciapka sal rukavice z Nextu, len dlho to trva. Mna tato zima teda riadne zaskocila ja som nemala nic pre maleho vsetko letne, som lietala po obchodoch ako najata 😅

Jaj a este by som sa vas chcela opytat ako to budete riesit v zime s kocikom. Date deti do kocika fusak, deku alebo co??? Neviem ako to mam vyriesit s kocarom, lebo ked bude maly behat napr.po snehu, alebo len tak a s tymi spinavymi topankami neviem ako ho dam do koca, lebo on sedi v kociku este cely teda nohy mu netrcia a nemam ten spodok kam sa polozia nohy. Vsak cely kocik bude mokry..chapate o co mi ide??? 😨 😅 😅 😕

hankahc
21. okt 2009

a zabudla som este..

vitaj pepies! Aj moj maly ma take iste vlasy ako tvoj 😀 😀 len neviem po kom ich ma, vysvetlujeme si to tym, ze bol pocaty v Irsku a tam je kazdy druhy obcan blond alebo rysavy... 😀 😀

minule ma jedna pani odchytila ze ci si moze odfotit dominikove vlasy lebo to chce ukazat svojej kadarnicke ze nech jej vycari presne taku istu farbu ako ma on, som sa zasmiala 😀 😀

iwuskaaa
21. okt 2009

Ahojte,

Danielka, Ty si teda šikovná, čo sa týka nákupov 😀 . Čo pekné si kúpila pre Lilienku? Som rada, že kuchyňa je už ok 😉 .

Hanka, tak momentálne rozmýšľam aj ja nad tým, čo do kočíka. Ale ja som sa už asi rozhodla. Idem objednať fusak zn. Eisbrachen, veľmi sa mi páči, bude dobrý aj do kočíka aj do saní 🙂 . Nemáte náhodou niekto tento fusak? Ak áno, ako ste spokojné?

Katinka, ahoj 😉 .
Aj ja som happy, že sú tu linky s darčekmi 😀 . Naše augustové deti budú mať rovnakého ježiška 😀 .

Tak s Vigantolom ste ma zaskočili. Ja už nedávam, ale teda asi začnem 😕 .

danulik
21. okt 2009

nasa dr. povedala, ze po roku uz vigantol netreba - aspon tak mi to povedala tami.. tak ja uz nedavam..

hankahc - to je sranda, vcera ma napadlo, ze si sa dlho neukazala a uz si tu 🙂
cakam ta na kolaudacii 😉 upec nieco dobre 🙂 🙂 🙂

fusak sa da kupit aj taky, co ma odzipsovatelnu spodnu cast (napr. kaiser ale asi aj ten eisbrachen to ma - sa mi zda, ze su rovnake).. my mame zatial iba taky klasicky.. zatial pouzivame iba nanoznik a prip. deku, ked je chladnejsie..

iwus - kupila som nejake tricka, teplaciky, pancuchy, rukavicky, teple pyzamko hello kitty 😉 a este rolacik..

iwuskaaa
21. okt 2009

Dani, tak supeeeer si nakúpila 🙂 .
Ja tiež môžem niečo upiecť, stačí povedať 😀

hankahc
21. okt 2009

dani aj ty mne chodis po rozume 😀 aj do snov sa mi obcas vopchas 😀 😀

Ja mam tiez fusak co sa odzipsovat a su tam aj dierky na pasy do koca, ale neviem ako to vyriesim ked bude mat mokre topanky, vsak to potom budem prat fusak kazdy den, lebo voda z topanok mi tam stecie. ja neviem asi tam napcham Tesco tasku 😀 😀 😀 😀 , alebo sa na to vytoto 😀 a kupim dalsi kocar, ale to by uz asi moje okolie nerozdychalo 😅

danulik
21. okt 2009

ok, potom napisem zoznam 😀

iwuskaaa
21. okt 2009

Hanka s tou Tesco taškou je to super nápad 😀 😀 😀 . Určite využijem 😀
Dani, super 😀 . Už začni písať 😀

elly111
21. okt 2009

katinka ja som nakúpila dve sady čiapky podšité flísom v H&M ale maly vypredaný nákrčník k tomu a rukavice nám boli malé, tie som kúpila nepremokavé v Tesco ešte minulý rok, teraz nám budú ok
danulik super a kedy prídu montovať o 5-6tt? Joj ty si ponakupovala, veď aj ja vždy tak a potom si vždy vynadám že sebe som nič nekúpila okrem nejakých tričiek a mikiny od kedy som bola tehotná 😅
ja nič nenapečiem keď ostatné napečú, ale zasa prinesiem nejaký darček 😀
my sme dnes ráno použili fusak, veď sme mali úplne omrznuté auto, našťastie sa ešte zmestíme do takého čo je príslušenstvo ku golfáču a dá sa celkom odzipsovať že len podložka zostane
hanka tak takáto prerábka sa mi páči že si prišla veci poukladať a svokra predtým poupratovala, to máš teda úžasnú svokru, moja by čakala aby som jej ja chodila upratovať 😠
Čo som ešte chcela?
vigantol dávame 2 kvapky
UM Sunar 12

danulik
21. okt 2009

hanka - myslela som to tak, ze odzipsuje sa ta spodna cast na nozicky a tym padom ti tam nestesie sneh 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3982618
ale ani tesco taska nie je zly napad 😀

iwus - hmm..dala by som si jablkovu strudlu 😀

elly - no som zvedava, ci aj naozaj pridete 🙂 🙂 🙂
nabuduce si uz musim kupit aj nieco na seba, lebo chodim ako strasiak 😝
namontovat by nam to mali do konca novembra, aj kuchynu aj skrine..

zajtra ideme asi do polska objednat lili ten nabytok..

danulik
21. okt 2009

pardon - neztecie 😅

hankahc
21. okt 2009

dani tak ja mam trocha iny fusak, mne sa odzipsuje spodok od vrchu,potom je z toho taka velka marha 😀 ale asi ho predam a kupim si co si dala link na ten fusak, jaj super ze existuje kon, ja by som asi zobronila tesco tasky v kazdom tescu 😀 😀

elly ze uzasna svokra 😀 pridi ku mne na vikend a zoznamim ta s nou 😀 😀 ..

katinka0000
21. okt 2009

hankahc: a ako si objednaval z nextu?

iwus: aky to chces fusak? daj link, prosim ta. 🙂

ja vigantol davam. v lete som davala len obcas, ale teraz znova davam 2 kv. denne.

ozaj pepies ty si na mna s tou kuchynou asi zabudla. ☹

danulik: super, ze sa na kuchyni uz pracuje. kupelna je uz opravena?

jancia
21. okt 2009

Ahojte baby... tak pekne Vas citam ale nechce sa mi pisat... ale inspirujete ma Vasimi zlepsovakmi...

Pocujte naco nahanat hotel na stretko ked sa aj tak vsetky vidime u Danulik 😀 😀 😀

hankahc
21. okt 2009

kati objednala som to cez jednu babu na mimibazare.http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=...
som si potom vybrala na stranke next.co.uk co chcem a velkost, ty jej zasles len cislo tovaru.

utekam lebo maly sa chce hrat na elektrikara..mamamia 😕

danulik
21. okt 2009

dala som lili spinkat, ale este ju pocujem, nieco si rozprava v postielke 🙂

hanka - ja som ho uz chcela davnejsie objednat, bola nan aj nejaka akcia, ale potom som na to zabudla..

kati - este nie, museli objednat nove obklady a dlazbu, tento tyzden by to malo prist..
a vy ste na tom ako so stavbou? kedy bude kolaudacia u vas? 🙂 🙂 🙂

jani - ja budem len rada, len si doneste nejake spacaky 😀

dajte tipy na nejake rychle obedy (vecere), mne uz fakt dochadza fantazia..

elly111
21. okt 2009

danulik aj ja som zvedavá 😀 , vždy sa chystáme keď ide MM do Bystrice a nikdy sa nám ráno nechce o 4 s ním 😀 , ale plánujeme húževnato že pôjdeme deň vopred a prespíme v hoteli, ešte sme sa k tomu neprepracovali 😅
len to by sme mali cestou zobrať aj Iwsku lebo inak sa asi nestretnete 😀
hej stretneme sa všetky u danulik asi na stojáka, ale aspoň si budeme bližšie 😀
katinka, hanka presne podobne komplety sú v H&M bledomodré, tmavšie modré a sivé kombinácie

katinka0000
21. okt 2009

hanka: dik! idem tam pozriet nieco pre drobca.

danulik: akurat robi edi stropy podla navrhu od architekta. tak uvidime, co z toho bude. pred chvilou sa bol doma napapat. dufam, ze u nas kolaudacia bude najneskor na bud. rok v lete. urobime si zahradnu party.

elly: ja som bola v pondelok v h&m v mnichove a tam mali vsetko vypredane. uz som z toho zufala. ked nieco pre nicolaska chcem, tak je jeho cislo vypredane, alebo su tie veci hrozne.

kape
21. okt 2009

Tak je to predsa len Basky. 😉

danulik
21. okt 2009

..ani sa nepriznala 😉

elly - o stvrtej by sa ani mne nechcelo 😝

kati - tak drzim palce a tesime na na party 😀
aj v auparku bolo h&m poloprazdne..

kocky - prosim vas, vyjadrite sa v teme stretko!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre