Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
12. dec 2008

jani - no ved prave, este podostava darceky od starych rodicov a ostatnych clenov rodiny..

inac, vsimli ste si, ake drahe su tie stolicky na papanie?? stoja aj 6 tisic 😕 ja som si myslela, ze daku tisicku - dve 😀

danulik
12. dec 2008

tami - ze atrakcia 😀

kape
12. dec 2008

Tami na Teba som myslela pocas mojho mliecneho vypadku, ako si spominala, ze mala sa rychlo naucila na flasku. Samko po 4 papaniach prisiel na to, ze to jednoduchsie ako prsnik, ale nastastie sa vratil k mojim prsiam.

No ja som da sa povedat aj z BB, nejaky cas som tam byvala a nasi byvaju v Sasovej a prideme do BB 26.12.

kape
12. dec 2008

Danulik su aj take za tisicku dve, ale tie sa nam nepacia 😖

jancia
12. dec 2008

dani no hej, niektore su riadne mastne 😖 ale ja som nasla taku celkom peknu do 2 tis. - drevenu, mne sa tie umele moc nepacia

kape
12. dec 2008

A o akej stolicke rozmyslate Vy?

danulik
12. dec 2008

mne sa zapacila tato: http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=27572 a pozeram, ze 6690,-

danulik
12. dec 2008

jani - hod link, ak mas 😉

kape
12. dec 2008

Jani sme pridali naraz prispevok, o Tvojej favoritke viem 😉
Dnes pre zmenu asi suseda nad nami boli brusko, lebo chudacik vyplakava kazdu chvilku.

jancia
12. dec 2008

dani peknaaa ale teda riadna cena... 😖

kape
12. dec 2008

To je ta stolicka, co tu raz pisala ta baba, ze ju che kupit, ona tu mala asi len dva prispevky par stran dozadu.
Moja favoritka je zas tato http://www.malvik.sk/Jedalenske-stolicky/stolic... , teda farba moze byt aj ina 😉

kape
12. dec 2008

Babi idem uz spinkat. Tak dobru noc.

danulik
12. dec 2008

kape - pekna 🙂 dobru noc 😉

este aj tato sa mi celkom pozdava: http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=38792 ale tiez palka..

jancia
12. dec 2008

Kati dobru, mala by som ist aj ja bo zajtra ani nevstanem 😝

tamita
12. dec 2008

danuli-stolička super,ale keby že si ju predstavím u nás doma,tak následne sa hneď vidím - ako sa taká prispatá po nočnom odsávaní potknúc o tie vytŕčajúce zadné rohy odstrelím bližšie nešpecifikovaným smerom .... 😉

danulik
12. dec 2008

tami - no to je mozne 😀

jani - tak aj tebe dobru noc 😉

jancia
12. dec 2008

dani ja som pisala ze mala by som ist nieze idem 😝 ja tu vzdy zakvasim za tym pc, strasne rychlo tu prejde cas... vsak uz je skoro 11 😕

danulik
12. dec 2008

jani - ahaa 😀 tak nic 🙂 vidis, ani som si nevsimla kolko je hodin..
a ktoru tu stolicku si myslela? lebo tam ich je viac..

madi
12. dec 2008

ahojte maminy,
ale vam to dnes mluviiiiii....super citanicko takto na vecer 😉
a ked ma vezmete, idem k vam do klubu....simono tiez takto vymysla niekedy...je to krasne...
co sa darcekov tyka....je dost mozne, ze mu napcham pod stromcek nejake veci co som nakupila tak priebezne, ale zvazujem kupu nejakej hracky tinylove (i/y?) lebo mame banan a nepusti ho z ruky...tak este cosi z tej sady...hm...
manzelikovi som kupila parfem a 3 knizky....
no a baby art - taky fotoramik s odtlackami rucky a nozky...

obdivujem vsetky co odsavate..ja som prisla na to, ze nemam cicky do odsavacky - mne to proste nefungovalo...svagrina porodila koncom novembra a este v porodnici som jej dala odsavacku s kyslym ksichtom ze aj tak ti to nepomoze...a ona pricucla a davaaaaj mliecko striekalo....ta ja to nechapem.... absolutne vobec 😕 🙄

no...drahy uz vypol telku, idem sa asi pritulit 😉 bruuu noc vsetkym maminkam a simonko posiela bozteky babatkam

katinka0000
12. dec 2008

ahojte kocky!

stankaji: straaaasne moc dakujem. velmi si nam pomohla. 🙂

katuska: drzime palceky, aby vsetko dopadlo na 1.

danulik
12. dec 2008

madi - a uz je lepsie s mlieckom?
aj lili ma oblubenu hracku od tiny love - ananasa, mame ho aj v albume 🙂

katinka0000
12. dec 2008

jej baby, ani si neviete predstavit, ako vam zavidim, ze mozete drobcekov kojit. ja som ho kojila len v nemocnici a potom hadam 2-3 dni doma, takze som si to skoro vobec neuzila. odvtedy vidim na mojom cici nalepenu len odsavacku. uz si ani nepamatam, aky je to pocit. skoda, ale co uz, mozno pri druhom to bude inak.

katinka0000
12. dec 2008

kape: aj my chceme kupit nicovi takeho hojdacieho konika.

katinka0000
12. dec 2008

fuha dani ta stolicka je nadherna ale riadne draha. neviem, ci som ochotna dat tolko penazi za stolicku. my to pripada prilis vela.

jancia
12. dec 2008

dani - jaaaj mi to hodilo inu stranku ako som chcela s tymi stolickami 😒 - no chcem nieco taketo: http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/vyso...

danulik
12. dec 2008

kati - ved aj mne 😖 som ostala normalne v soku, ze to co je za cena..
a tebe ako ide odsavanie? uz papate aj UM?

danulik
12. dec 2008

jani - este si tu? 🙂
pekna stolicka a ta cena sa mi tiez paci 😉

katinka0000
12. dec 2008

nie, nico stale papa moje mliecko.

katinka0000
12. dec 2008

stale odsavam ako najata. uz mi z toho niekedy dobre sibka. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre