Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
12. dec 2008

kati - tak super, len tak dalej 😵

katinka0000
12. dec 2008

dik! niekedy je to ale o zivot.

jancia
12. dec 2008

dani hej este si kukam stranky s detskymi vecickami 😉 ja som sisi potom rano budem plakat do vankusa ze chcem este spat ked maly bude vyvalovat na mna kukadla a rozpravat 😀

kati no ty mas obdiv za to odsavanie, ale je super ze si to nevzdala a stale papate MM 😵

jancia
12. dec 2008

kuknite na toto, super pre deti, nieco na tento sposob sa mi hrozne paci, byt tak este raz decko 😅 :
http://detskahracka.sk/-p-439.html

danulik
12. dec 2008

jani - ja uz radsej ani nepozeram tie detske vecicky, lebo potom stale nieco objednavam 🙂
a mas pravdu, mali by sme ist spat - uz vidim tie ocka, co rano tuzobne hladia na moje cicky 😉 😀

danulik
12. dec 2008

to je super 🙂 tiez si niekedy hovorim, ze byt tak este raz dieta.. 😉

jancia
12. dec 2008

oki idem ja zalomit, tak papa a dobru nocku, diky za pokec 😉

danulik
12. dec 2008

aj ja uz vypinam, dobru noc 😵

elly111
13. dec 2008

ahojte dnes som tu o 12.00 prva? 😀
a kape nestras ze trojnasobok porodnej hmotnosti, to by bolo 11,250kg, to ma znamej dvojrocny syn 😀, ja si pamatam z mojich hmotnosti v mladom veku len to ze som mala v prvom rocniku na zakladnej 24kg 😀

ale teraz ma nas gurman uz asi druhy-treti tyzden dietnejsi, papa ovela menej, tak mozno z toho coskoro vyrastie a vy nas dobehnete 😀 , podstatne a uzasne je ze mate vsetky svoje mliecko 🙂

vsetkym zelam krasny vikendik 🙂

tamita
13. dec 2008

kočky - ved to má byť 2-oj násobok pôrodnej hmotnosti nie?myslím do pol roka..
môj syn mal ročný 11 a dcéra 12 kíl.

tamita
13. dec 2008

ináč - dnes to jenázorná ukážka toho,ako ste-sme sa včera vykecávali do noci a teraz dospávate 😅 😔

slaviq81
13. dec 2008

😨 😨

slaviq81
13. dec 2008

Tu nikoho, to co je?

ivetka2581
13. dec 2008

BABY AJ VAM TAK STRASNE VYPADAVAJU VLASY?A UZ MAJ UNIEKTORE VASE BABA ZUBKY

aktak
autor
13. dec 2008

takto 13teho pred rokom som zistila ze som tehotna 😀

bibianna
13. dec 2008

ivetka, mne hrozne vypadávajú, neviem prečo.

aktak
autor
13. dec 2008

preco? lebo hormony 😀 vypadavaju po porode 98% zien, nebojte dorastu 😉 a nie, neda sa s tym nic robit, takze usetrite na drahych kurach proti vypadavaniu, dovod je hormonalny, upravi sa to 😉

bibianna
13. dec 2008

diki Katka, myslela som že preto, lebo som chorá.

slaviq81
14. dec 2008

... vikendujeme...

lalunna
14. dec 2008

kape, tesime sa ze je zasa vsetko ako ma byt, ste sikovnaci 😉
ano, ma to z "nasho" sekaca

hviezdi, krasna fotka fakticky, vydarila sa ti
s tym fotenim ako u nas, muz ma s patuchom milion fotiek a ja len co sa sama odfotim 🙄 to znamena asi 4 fotky od porodu 😀

slaviq, mne sa tiez uz konecne unormalnila tvorba mlieka a minule v sprche si hovorim, ty kokso jake supky mam namiesto mojich balonov zrazu 😀

mhviezdicka
14. dec 2008

ahojte maminy, krasny vecer vsetkym prajeme 🙂

my mame za sebou krasny vianocami prevonany vikend 😵

v piatok vecer nam niekto zaklopal na dvere, idem otvorit a skoro som spadla z noh - prisli nas pozriet moji rodicia - nevideli sme sa viac ako mesiac, este v ten den sme si s maminou volali, hovorili ako si chybame navzajom a ona sa vobec neprezradila - urobili nam s ocinom paradnu "prepadovku" 😀

v sobotu sme stavali stromcek. Lucka mala meniny, tak sme jej chceli urobit radost, ale tiez preto, ze buducu sobotu na obed ideme na Oravu, kde stravime viac ako 2 tyzdne s nasimi rodicmi, tak ked sa vratime, nech mame stromcek aj doma 🙂 podvecer sme s maminou upiekli vanilkove rozky a linecke cesto, krasne nam to prevonalo byt ... jednoducho pohodicka najvacsia 😵

dnes sme sa poobede vybrali na prechadzku do mesta, isli sme okuknut vianocne trhy a koho sme nestretli - nase kamosky Claudiu (tessie) so Sophinkou - male kocky sice spinkali ale maminky hodili narychlo rec - juuuj prijemne stretnutie. jednoducho povedane - prezili sme nadherny vikend 😵

katinka0000
14. dec 2008

ahojte!

mne tiez hrozne vypadavali vlasy. kupila som si tu kuru od vichy a o polovicu menej mi uz vypadavaju. takze musim aktak oponovat, mne to zabralo.

mhviezdicka
14. dec 2008

ahoj katinka,
ja mam tiez problem s vlasmi, ale snazim sa to brat ako nieco docasne a ja akurat len uzivam Zinkosel (zinok so selenom), sice este len tzyden, ale snad to aspon trosku pomoze.
inak najvacsia sranda je, ze mne zacali padat len pred 2 tyzdnami dovtedy som ich mala uplne super, nemastili sa, dokonca boli lepsie ako pred tehu ... 😕

angelina22
14. dec 2008

čaute baby, prave som bola na teme prirodzený porod, a aké tam baby maju požiadavky rapne..že si neželá tam jedna, aby jej babo po porode merali, lebo ono bolo skrčene do klbka a ona nechce aby ho natahovali,,,,,booože a iné zaujímavé veci,,,ak pojdu takto negatívne naladené rodit tak o potom tak aj dopadne,,,,,
nejak nič nepišete, ja sa akurát napchávam kolekciami, kilečka sa na mna dobre lepia...všetkým pekný večer,,,moji dvaja u už spia na gauči a ja si idem pozriet prominentov,,,pááááá

bibianna
14. dec 2008

Chcem sa opýtať, či už dávate nejaké príkrmy a od kedy. Napr. jablko alebo iné...

danulik
14. dec 2008

caute baby,
presne pred rokom som sa dozvedala, ze som tehotna 🙂 strasne to letiiiiiiiiiiiii...

hviezdi - vcera som chcela napisat, ze vsetko najlepsie luckam, ale akosi som potom zabudla 😅

bibi - nie, zacneme az v 7. mesiaci..

lalu - ja mam tiez iba nejake 4 fotky s lili 😖 😒 ☹ 😠

mhviezdicka
14. dec 2008

ahoj bibi,
ja zatial iba kojim a dokrmujem Nutrilonom (mam malo mlieka 😔 ) co sa tyka prikrmov ako je zelenina, ovocie a i., u deti ktore su na UM sa zacina od ukonceneho 5-teho mesiaca a u deti ktore su na MM od ukonceneho 6-teho mesiaca, tak som zvedava, odkedy zacneme my, ked my sme kombinovni 😅

klaudinka21
14. dec 2008

🙂 danulik ahooj som len na skok a videla som ze si pisala tak ze ta pozdravim 🙂 ako sa mate???

danulik
14. dec 2008

cau klaudi 🙂 my dobre, ty sa pochval 😉 ako sa ma natalka?

mhviezdicka
14. dec 2008

dani ahooojj,
Lucinka dakuje (aj ked uz spinka 😉 )

no, tak ja som to tusim zistila 17- teho - neuveritelne ten cas leti 😅

inak co sa tyka fotiek, tak ja obcas len tak zo srnady fotim s malou mobilom, klasickym fotakom som odfotena vacsinou bud v pyzame alebo so strapatymi vlasmi a podobne - cize vsetko same fotky "na ukazanie" 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre