Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
16. jan 2009

lalu - pekne su tie nohavicky 😉

baby - vam sa este zmestia deticky do vanicky? lebo lili je uz nejaka dlha 😅 a manzel ma strasi, ze za chvilu sa tam nezmesti 😀
neviem kolko lili vazi ani meria, dozvieme sa v utorok - ideme aj na ockovanie..

belasa - aj u nas vyhrala jednoznacne PP 😉

anula
16. jan 2009

Fuha, vy ste to tu rozbehli...

Lalu, vy ste teda ina vahova kategoria 😀 . Musis mat dobre bicepsy.

Jancia, mam paralenovy sirup, ale je to o nicom, Klara mala vcera 39 st teplotu, skusali sme jej dat sirup a boli sme dolepeni vsetci traja. Mozes dat aj Nurofen, tiez je dobry na teplotu.

Vcera som mala sluzbu, drahy mi volal nervozny, ze kde som, ze je mala hladna. Letela som po dialnici ako diva a nasla som stupla vo vani s teplou vodou ako si sama drzi flasu a spokojne si cucka. Takmer ma prehodilo medzi dverami kupelne. To su ini pohodaci, ti moji dvaja.

Danka, museli ste si vytrpiet, hlavne ty, vsak? Ale hlavne, ze ste uz OK.

Ahojte nove augustovky.

Katuska, super ste to zvladli. Tak prajem dobru rekonvalescenciu.

Madi, ani mne sa nechce, no co uz narobim. A slabe mlieko neexistuje. Chce byt jednoducho pri tebe.
Ale rozbehlo sa mi tak mlieko, ako este nikdy. Chodim domov s flastickami, mangel len obdivne pozera.

aktak
autor
16. jan 2009

mame vonku prvy zubcek 🙂 a vedlajsi je na spadnutie 🙂 chudatko bola dnes nervozna, dufam ze sa aj druhy tak rychlo prereze

anula obdivujem ta ze to tak zvladas, aj mala ti pomaha vidim, nech sa dari 😉

anula
16. jan 2009

Fuha, Belasa, klobuk dole, to ja by som asi odpadla, keby som mala tolko v noci vstavat. A este 3 deticky... Nastastie Klara dobre spi. Vcera som bola totalne mrtva vecer, zaspala som o 21.00, prebrala som sa ako manzel smatra po mojom nocnom stoliku, vraj mi vybruje sluzobny mobil a to som len ja chrapala 😀 . Stava sa mi to, ked som totalne vycerpana. Inak nestiham absolutne nic. Vidiet, ze je chlap doma, mame bordel ako v tanku. Prebalovanie im este nejde celkom dobre, skoro kazdy den si najdem vo vani Klarine oblecenie, osusky a aj draheho rifle s trickom.

Mima, aj vy ste boli v nemocnici? 😕

To su co, ekoplienky?

Glii som poslala IP pred 3 dnami, este sa neozvala. A mozno ze uz hej, ale este som len na 132. strane.

Hviezdicka, zatial praci nezvladam, mam neskutocne vycitky svedomia 😒

Tinka, nam zabera zrkadlo na zabavenie 😀

danulik
16. jan 2009

cau anula - myslela som na vas, ze ako to klarka zvlada bez teba, ale vidim, ze s ockom jej je super 😵

aktak - gratulujeme k zubku 🙂

lili bola dnes dost podrazdena, chudatko - asi aj jej idu zubky - stale si smatra prstekami v pusinke..

jancia
16. jan 2009

Ahoj anulik 😉 hihi ze chodis domov s flastickami, jake dobre... 🙂 tak sa drz a hlavne jazdi opatrne po tej dialnici... aj ked neviem si predstavit v akom asi stave si bola ked ta muzik vyplasil telefonatom 😖 ja som bola dlhsie bez maleho len parkrat a to vzdy nervozne volam babkam ze ci je vsetko ok

no ja som dala vcera trochu toho sirupu ale tiez polovicu vyplul a to si pritom sam stiahol z takej tej odmerkovej striekacky no ale chuda hned zistil ze to nebude mliecko... 😕

jancia
16. jan 2009

aktak jeeej dalsia zubana bude! nam doki povedal ze asi aj nam uz pojdu tak uvidime, no ale hlavne vecer ked mu dam uz namiesto ciciku dudel mam pocit ze ho chce prehryznut...

inak vejinka to s tym prikusnutim bradaviek ci ako si to opisala velmi dobre poznam... a ten moj si ju este tak pekne natiahne na pol metra... au au au

anula
16. jan 2009

Hm, Nesca, aj ja som sa tu vybabrala s HM, tiez to tu bolo vymetene, ale kupila som krasne saticky, aj ked nezlacnene. Blahozelam k oblickovemu zlepseniu.

Uz ste si zvykli na euro? Ja stale prepocitavam na koruny.

danulik
16. jan 2009

euro je fajn - tam dvacka, tam tridsat a potom doma rozmyslam - kolko som to vlastne minula? 😀

stankaji
16. jan 2009

Anula - ja ťa obdivujem ako to zvladádaš, ale aj mužíčka, že je doma s malou 😅 , to dokedy vydrží byť s ňou doma???
...euro aj ja sa ešte pristihnem, že prepočítavam, ale zanedlho si zvykneme všetci, to musí človek brať už ako s cudzím jazykom...tiež neprekladá každú vetu, keď konverzuje, dokonca aj rozmýšľa v cudzom jazyku ... 😉

mimabb
16. jan 2009

danulik: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anula: nastastie len chvilu sme boli v nemocnici... v oktobri... eli nechcela papat, zacinala byt dehydratovana, tak ju nechali na pozorovanie v nemocnici... tam zacala celkom pekne papat a isli sme domov...
dobre som sa pobavila na tvojich pribehoch poslednych dni 😀 😀 😀

elisku s prestavkami svrbia dasienka... okolo noveho roku som myslela, ze si napcha celu rucicku do pusy.... potom to preslo a posledne dni zase skusa kolko prstekov naraz sa zmesti do pusy....

danulik
16. jan 2009

mimus - ako sa mate? kedy dame stretko?

anula
16. jan 2009

Jej, Nesca, aj my s Danulik sme racice, 26.6.

Dakujem za typy na stolicky, tiez sme boli obzerat a nevedeli sme sa rozhodnut. Musime kupit este jednu cestovnu, co sa bud pripevni na stol alebo na normalnu stolicku.

Tinka, Thajciania su asi drobnejsi ako europania 😉 .

Baby, aj vy ste take nenazrane? Ja by som len ladovala. A sladke ani nehovorim. Nabrala som spat vsetky kila, co som zhodila od porodu, takze mam hmotnost s akou som sla z porodnice.

Danulik, zlepsujes sa s plienkami 😀 . My kupujeme stale Pampersky, v spitali ich mam za polovicnu cenu, tak si nelamem hlavu.

mimabb
16. jan 2009

danulik: netusim... dnes som stretla tamitu na poste... bola som sa vyvencit aj s eliskou a marekom... zacina mi totiz sibat s papierov....
mohli by sme sa predbezne dohodnut niekedy zaciatkom februara... rada by som vas videla aj babiky...

mimabb
16. jan 2009

anula: my sme kupili tuto, lebo mame malo miesta v kuchyni a neviem si predstavit este dalsiu stolicku, je velmi prakticka, lebo je cela plastova... ked sa zababre, staci celu umyt...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

anula
16. jan 2009

No a konecne som dorazila na poslednu stranu 😀

Dik za povzbudenie.

Stanka, manzel keby mohol kojit, aj nakoji 😀 😝

Mima, zeby nemocka takto posobila? 😀 Ja Klare vzdy poviem, ze vsetky krasne vecicky co ma, nebude moct nosit ak nebude papat a neporastie. 😀 Je to prava baba, to na nu zabera 😀 .

Idem este dohodit nejake fotky do albumu a zalomim. Dufam, ze cez vikedn stihnem konecne pozriet vase albumiky.
Dobru nocku prajem, nech vas drobci casto nebudia.

stankaji
16. jan 2009

anula ...ja stále jem za dvoch

baby - pridala som nejaké nové foto - detaily z našej Martinky (album Martinka II.) KUK

danulik
16. jan 2009

anula - ja mam este stale plus 4 kg a neviem sa ich zbavit - ale vlastne ani sa necudujem, lebo zereeem a hlavne kexiky 😀

noo - snazila som sa s tymi plienkami 😀 ale to aj preto, lebo lilus uz teraz kaka iba raz za cca 4 dni - predtym kakala aj 10x za den, tak sme sa naprebalovali 😀

mima - tak ste mali pekne stretko na poste 🙂 🙂 🙂
necudujem sa ti, ze ti sibe z papierov, musi to byt riadna otrava 😝
ok - takze predbezny termin je februar - to bude nejake valentinske stretko 😀

ada11
16. jan 2009

tak to mi dalo zabrať dokedy som vás dočítala 😀 😝 K tomu jedenie, aj ja som stále hladná a sladké si neodpustím, viem, že by som moc sladkého nemala, ale nemám tu silu si to odoprieť. 😀

anula
16. jan 2009

Danulik, a ty kde mas album?

anula
16. jan 2009

Tak, pozrela som aspon Martinku, Adelku s Adamkom, Elisku a Tomiho a uz ozaj idem spat.
Pa

anula
16. jan 2009

A este aj Anetku. 😉

stankaji
16. jan 2009

Anula - Klarinka je velmi zlatučká... 🙂 🙂 🙂

danulik
16. jan 2009

anula - IP 😉
ta vasa klara je riadny xichtik 😀 a tie nozicky v pusinke su super 🙂 lilus si ich zatial chyta len ruckami, este neprisla na to, ze sa daju dat aj do pusy 😀

stankaji
16. jan 2009

mima - Eliška je tiež zlatulinká...a ozaj Marek ako to spracoval, že má sestričku a tak dlho bol jedináčikom??? lebo môj synátor (12 r.) to zvládol vynikajúco...ale ja mám brata o 9 rokov staršieho a ten na mňa žiarlil...aspoň čo ja viem 😖

katinka0000
16. jan 2009

ahojte!
ozyvam sa len tak narychlo, lebo sa usilovne ucim na statnice. caka ma to uz v stredu. mam uz riadny stres.
ako sa mate?
my sme vcera nicovi kupili novu stolicku do kuchyne a aj novu autosedacku.
a k tomu pretacaniu. on sa tiez este nepretaca. teda pretoci sa len tak do tristvrte. nejako mu to nejde. ked sa nic nezmeni, tak to poviem na najblizsej kontr. u doktorky.

stankaji
16. jan 2009

Jancia - Tomáško je veeeeeeeľký fešák

...popozerala som ja ostatné albumíky......zhodnotila som, že sa tie naše babetká neskutočne na seba podobajú 😨 😵 😵 čiže všetky sú kráááásne 🙂 🙂 🙂

stankaji
16. jan 2009

baby - ináč oplatí sa pozrieť na tému Babätká / "Ako ste spoznali, že treba dokrmovať?" ??? ....zaujímavé 🙂

oraia
16. jan 2009

caf stani si tu este?

oraia
16. jan 2009

juuuj stani aka je to fesanda ta tvoja Martinka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre