Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
16. mar 2009

jancia - dakujeme 🙂

slaviq - aj lili skriabe ako kocur 😀

angelina - radsej neriskuj s tou plavarnou.. tam je riziko aj v "normalnom" stave, nie este pre kojacu matku s dietatom..

nika - tak to ste museli mat pekny vylet 🙂 a co ste sa tak narychlo rozhodli?

bibi - to je dobra sprava 🙂

danulik
16. mar 2009

inac, lili pred par dnami prisla na to, ze pretacanie je celkom sranda a odvtedy sa guuula vsade a stale 😀 teraz ju uz nemozeme spustit z oci, par krat sa uz skoro skotulala z postele 😕

co sa tyka papania, tak zatial to vyhrala cuketa - ja som sice pri tom nebola, krmila ju moja mama, ale vraj nestihala naberat 😀 bolo to aj s mrkvou a zemiakom, dnes mala iba zemiak + mrkvu a to nechcela 😝 zajtra musim kupit cuketu 😉

katinka0000
16. mar 2009

dani: ja som pozerala tu zamenu manzeliek vcera na nove. no na nervy! ja si neviem predstavit, ze by som nicolaska nechala nejakej cudzej zene. ved to je na hlavu. v poslednej dobe, ked mu idu zubky, tak zaspava bud pri mne alebo pri manzelovi, ale vtedy mu aj tak ja musim ist dat este pusinku na dobru noc.
a sackovu polievku? to som nezaregistrovala. to je neskutocne tie zenske.

my sme vcera nicovi skusili dat prvykrat do polievocky rezance. strasne moc mu chutili. proste zje vsetko, co nezje jeho. 😀

danulik
16. mar 2009

kati - mate super papkacika 🙂
lili sa tiez tvari, ze zje vsetko, az kym to nema v puse 😀 niekedy sa musim smiat na tych xichtikoch 😀

aktak
autor
16. mar 2009

u nas ma obrovsky uspech kalerab s hocicim, je taky sladucky ze s nim zje vsetko 😀 aj ked ona aj tak zje vsetko 🙂
to o zamene asi hovorite, tiez som zazrela nejake male deti tak som hned prepla lebo by som sa urcite rozculila 🙄

danulik
16. mar 2009

aktak - dobre si spravila 😀

katinka0000
16. mar 2009

dani: to hej. jemu chuti fakt vsetko, teda okrem tej "bio ryze", z tej ho davilo.

kuratenko11
16. mar 2009

ahojte
baby neviete mi poradit kde by som kupila kocik teutoniu spirit S3? Tu na SK ju asi nezozeniem,alebo mozno niekde v Ba???? Neviete nejaky link aj trebars v Rakusku?

jancia
16. mar 2009

Caute baby

kati to ake rezance papal? a to cele? 😕

jancia
16. mar 2009

kuratko v BA ho maju v babymarkete a nasla som na nete ze aj v KIKE 😉

ada11
16. mar 2009

katinka, mne tu bio ryžu Anet spapá, ale je fakt taká dosť drsná.. 😉

Anetke je už vidieť bielu čiarku na ďasienku, ale ešte ten zúbok nie je prerezaný...už by mohol vykuknúť 😉

kape
16. mar 2009

Kuratenko - tak nakoniec nas predbehnes🙂 My s Danulik sme po nej poskulovali uz davno, je uplne super, tak len pekne prid omrknut Ti budeme v dobrom zavidiet ten nadherny kociar. Ja ho pojdem omrknut so segrou, kedze u nej je to teraz velmi aktualna tema.

danulik
16. mar 2009

kuratko - dalsi teutonia fanusik? 🙂 maju ju v babymarkete, ale dodanie trva cca 8 tyzdnov..

kati - ta ryza bola biela ci natural? my sme skusali zatial iba bielu a lili celkom chutila..

danulik
16. mar 2009

cau kape 🙂 aj sestre sa paci?

jancia
16. mar 2009

ahoj Dani sme tu uz len my 2?
ja ryzu zatim nedavam, sa bojim ze ho to este viac zapecie ako bol... ja uz normalne neviem co mu mam dat... joj, nemozeme ich este furt kojit? to som nemusela mat obavy ☹

danulik
16. mar 2009

jani - aj ja som bola na to podobne, najradsej by som lilienocku iba kojila, ale uz si musia asi pomalicky zvykat aj na ine..

jancia
16. mar 2009

no jo... a vy co ste vsetko uz papali?

danulik
16. mar 2009

mrkvu, zemiak, kalerab, petrzlen, brokolicu, cuketu, jablko, hrusku, banan, ryzu a kase..
najhorsia bola brokolica, najlepsia cuketa 🙂 spapa vzdy len par lyziciek, az na tu cuketu 😉

kuratenko11
16. mar 2009

jooj babenky dakujem za rady na tu teutoniu to som ani nevedela ze ste fanynki 😀 😀 😀 aj mne sa velmo paci,ale je draha ☹ a maju ju v babymarkete?lebo na nete nieje v ponuke.Pojdem do BA omrknut,dufam,ze aj kupim 😉
my tiez papame zeleninku vo velkom 😉 teda ako kedy,on sa aj dobre rozbehol a teraz sa nejako zabrzdil ☹ uz mu davam aj masko,zajacie a to mu celkom smakuje 😉 uvidim do kedy.

katuska.
17. mar 2009

dobre ranko! marek prave zaspal.. vcera mal svoju prvu desiatu a veceru 😉 a dnes bude mat spenat s tekvicou a trosku mrkvy do toho.. moze sa spenat? nenasla som ho v tabulke, tak asi nebude nejake zvlast riziko.

chcem dnes objednat vacsie latkovky, lebo z tych S uz vyrasta. ma 7,6kg.. ja viem, nema na augustovych silakov 🙂 a k tym plienkam. normalne po 2mesiacoch pouzivania su jedny vacsie a jedny mensie. mame BL a tie color a clasic, cize flanelove sa uplne zmensili. organic vyzeraju pri nich o cislo vacsie.. 😒

nam kalerab tiez chuti, ale byva mu po nom tazko, tak ho uz nedavam. inak, aj mne byva po kalerabe tazko, tak neviem..

a chcem sa spytat, ako varite zltko? uvarite vajicko a oddelite? alebo smarite do "polievky" len tak, nech sa zrazi?

vcera sme boli v dm a kupila som marekovi hrncek avent, ale nevie z neho pit, len ho kuska.. tak neviem z coho mu budem davat. asi zo sedemdecky 😀 lebo ked pijem caj a mam ho na rukach, tak sa nacahuje a ked mu dam, tak normalne si chlipne 🙂

s este jedna otazka.. neprecikavaju sa vam v noci v latkovkach? marek je skoro kazu druhu noc precikany. a to ho prebalujem okolo 4 😕 dnes som dala pod neho podlozku, ale bol zas spoteny, lebo je to sice bavlna, ale ma to nieco nepremokave v sebe.. tak neviem. nerada by som mu davala jednorazofku, lebo prave tie ranne pocikane pampersky sa mi zdali strasne nezdrave.. ze bol v nej tak dlho. radsej by som to poriesila nejakym odporucanym grifom 😕

hm... ale si vytrpite pri kakani 😔 chudence..

kape
17. mar 2009

Katuska a co davate na noc, aku plienocku? My davame bum hugger a Samko sa ani raz neprecikal a to on toho statocne nacika v noci. Inu som prsavdpupovediac na noc ani neskusala, ale tuto vo vseobecnosti si chvalia ako dobru nocnu plienocku a ja mu ju dam asi tak vecer o pol osmej a rano o pol osmej menim 😉 Vcera nam dorazili este dve na noc tak uz mame komplet vybavu, skus tu pozriet maju suprovnu cenu a prisli za cca 2 tyzdne http://www.bummdiddybaby.co.uk/nappy_details.as... a http://www.bummdiddybaby.co.uk/nappy_details.as...

Kuratenko - maju ju v ponuke na nete hned na uvodnej stranke, ked si ich nalistujes na nete, stale akoby novinka u nich.

Danulik - sestra zatial nevie ktory kociar je jej favorit. Ale vraj asi ten nas Quinny ,kedze som jej ponukla ze poziciame autosedacku aj vanicku 😀 dobra som sestra vsak ? Ale uz sa postupne stotoznujem s nasim sportiakom, tak asi u nas Teutonia nebude, to by som ju musela najst za velmiiiiiiiiiiiiiiiii super cenu.

danulik
17. mar 2009

kuratko - maju ju v babymarkete urcite, ale nepredavaju cez net, iba priamo v predajni.. tu na MK je aj baba odtial, ma nick denisab32 a najdes ju v teme o teutoniach (v sekcii vybava), tak sa jej pripadne ozvi a opytaj sa, co ta zaujima 😉

kape - tak jej predaj vas quinny a ty si kup teutonku 🙂 😉

tessie
17. mar 2009

🙂 ahojte, danulik - kupuješ len bio zeleninu? Ked pošlem manžela do bio obchodu, tak väčšinou zoženie len cukinu 🙂 Inak to je aj náš favorit 🙂 Tak neviem, či nemám prejsť na normálnu zeleninku. ☹

A nám vôbec nechtí ovocie. Teda jablko som jej uvarila, skoro sa dovracala. Tak som jej včera dala Alnaturu, no tá je aj spolu s ryžovou múkou, tak to tam bolo dosť cítiť. Klasické jablko 100% bolo v Sunarke, len tá nie je bio. Vadí to? Zajtra skúsim už aj jablko s broskyňou.

A prvé mäsko mala v nedeľu - zajka. Chutil neskutočne, len tak sa zalizovala 🙂 🙂

tessie
17. mar 2009

ešte poznámka... prišiel nám mail z Eufórie... pozrite si to prosím v téme Stretnutie. Dík

elly111
17. mar 2009

ahojte práve sme sa vrátili z Rakúska bolo super, nakúpili sme hlavne bio výživky,... ja si teda na bio nejako nepotrpím, lebo veľmi neverím že je to bio, ale keď tam to stálo takmer rovnako ako nebio, no tak sme kúpili aj mrazený bio špenátik,... môžem pripravovať a kombinovať 😀
Ceny samozrejme neporovnateľné nabudúce chceme skúsiť Maďarsko 🙂
Malého som prvýkrát posadila do nákupného vozíka, to sa mu nekutočne páčilo, by sa vozil aj hodinu, všetko dočahoval a nakladal do košíka 😀 😀 😀

aktak
autor
17. mar 2009

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mala sa dostala ku kremu IMAZOL neviem ako ho otvorila a trochu sa je vytlacilo do ust, vytrela som jej ich mokrou handrickou ale viac moc urobit neviem, neviete ci to mam nechat tak alebo sa neco moze stat??? dik

tessie
17. mar 2009

juj kati neviem, skús pozrieť na príbalovom letáku, čo je napísané... alebo zavolaj doktorke, ak máš na ňu kontakt aj domov. Alebo zavolaj na Kramáre na pohotovosť, či je to o.k.

lalunna
17. mar 2009

kuratenko, nekupuj teutoniu na Svk - predrazene zbytocne, pretoze je tento rok nova znacka, kupuj v rakusku, vyjde ta lacnejsie o par sto eur 😉

kuratenko11
17. mar 2009

ahojte
lalu dik za typ a vies my poradit aj kde v rakusku?
baby stavaju sa vam uz deturence na nohy?Lebo ten nas vymyselnik uz pekne aj sedka a teraz ma maniu stavat sa na nozky 😉 chodime este na rehabilitaciu a tam mi bolo povedane ze uz potrebuje backurky,tak uz fakt neviem.Chcela som ho co najdlhsie nechat boseho,ale asi budem musiet kupit topanocky,stale ma zohnute prstiky aj ked sa stavia,je z neho baletak 😀 tak ze mu topanocky pomozu.Boze ale odmerat mu nozicku,hotova maturita 😀 merala som na spajdlicku 😉 to uz ste poculi?Teraz budem zo spajdlickou vymetat obchody a merat topanocky 😀 😀 😀

katinka0000
17. mar 2009

ahojte!

kuratenko: tu je nejake www stranka http://www.babymania.cz/teutonia-spirit-s3
nas maly sa na nozicky stavia ako najaty. ked ho chcem dat sadnut, tak vystrie nohy, nasponuje ich a nie a nie sadnut. hrozne s nim! 🙂
nam nozicku odmerali v obchode, kde sme kupovali topanocky.

janci: normalne ryzove rezance, co som kupila v bio obchode. a nie cele. pokrajane na take mensie kusocky.

dani: ta ryza bola natural. potom som mu dala bielu a tu spapkal.

aj my sme boli dnes na nakup v DM na bio vyzivky. som kupila asi 10 ks. ale nam to vydrzi dlhsie, lebo ja mu varim doma, takze to len ked pojdeme prec, alebo ked sa mi nebude chciet. 🙂

tessie: podla mna to vobec nevadi, ze si nedala BIO. ved z toho neumrie, neboj. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre