Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bibianna
5. máj 2009

Ahoj Pipinka 🙂

pipinka82
5. máj 2009

ahoj Bibi 😉 ale určite si tu neni však?? Baby to je jak naschvál tak teraz po sto rokoch sem zavítam xixi a tu nik nieje ako vždy xixix 😀 asi sa tu budem rozprávat sama hehe 😀 😀

BIBIANA máš zlatunkého Matka a šikulku a tiež vlasáča 😀 😀

vejinka
5. máj 2009

pipi..ahoj mozem sa spytat aku mas autosedacku?

pipinka82
5. máj 2009

ja mám od zooty do 18kg polohovatelnú s výstužou 😉 tuším mám aj foto kde sedí v nej malý hned kuknem medzi fotky a hodím do albáča 😀

pipinka82
5. máj 2009

je tam ale neni ju dobre vidno 😒

pipinka82
5. máj 2009

zadaj si do google zooty autosedačka a tam je presne ona volá sa jupiter ..... 🙂 tuším okolo 70eur stojí 😎

jamaica77
5. máj 2009

Anula - prihodila som fotky do albumu s tym choditkom co sa tlaci a aj tie traky ako to vizera v praxi 😉

pipinka82
5. máj 2009

ahoj dobrá vecička tie traky 😉 u nás to nedostat ☹ jedine si objednat fakt cez net že?? ako sa máte malá je zlatá a šikovná môj chodí len za ruky aj to ako kedy xixi 😀

belasa
5. máj 2009

ahoj pipi, a ten tvoj kocik ma i striesku?? lebo vsade je zobrazeny bez striesky...a da sa polohvat?? aspon trochu ak mi maly zaspi....
Ja som strasna co sa tyka kocikov....to ako chlapi stale pozeraju nove auta...tak ja kociky ...tento co mam je druhy(pri Riskovi...lebo inak je uz osmy...kedze mame tri deti 😀 ) Ja za to nemozem, to je podla mna choroba ...a tak som si sama sebe slubovala ked som pri Riskovi kupovala prvy chicco ze pri nom ostanem cely cas a sup ho, zapacil sa mi iny....chvalabohu ze mam takuto uchylku len na kociky 😀

pipinka82
5. máj 2009

hehe ja som stým tak isto 😀 hej má striešku je na kočíku ved ale asi trocha daná dole....je suprový ten quinny ved si ho kuk na mimibazare zadaj si tam do vyhladávača quinny a zobrazia sa ti aj nové ako aj použité.. 😀

pipinka82
5. máj 2009

polohovat sa dá ale musíš celú kprbičku ved naštuduj si ho na mimibazare máš ho tam nafotený v rôznych polohách 😀

belasa
5. máj 2009

pipi: dik idem na to.... 😀

jamaica77
5. máj 2009

Adrina - ja ti verim ze je to poraidna zataz na chrbticu za rucicky chodit s malym, ja mam 1.77m 😝 , pozri si fotecky v mojom albume ako to vizera v praxi stymi trakami .....ten link co si tu ty hodila , to urcite nie je dobre, ved to ako pre psa 😕 , tie traky sa daju predlzit na aku dlzku potrebujes......s tym poslanim, myslim ze sa mozeme dohodnut, napisem do IP 🙂

bibianna
5. máj 2009

Pipi, dík.
Ja som kupovala Maťkovi také traky do hlbokého kočíka, bolo ku tomu aj to vodítko ktoré sa dá pripevniť na tie traky do kočíka. Dá sa to zohnať aj na Slovensku.

jamaica77
5. máj 2009

bibi - tie traky si asi kupila take ako tu hodila link Adrina na strane 256 to nie su na chodenie.....ked sa dieta zacina ucit chodit, to su traky ako ty hovoris do kociara mozno alebo ked je dieta vecsie a uz vie chocidt a ide sa niekde trebars do zoo aby sa nezatulalo, alebo aby sa ho lahsie ustrazilo ak clovek ma viacej deti.....tak sa daju tie traky a take voditko ku tomu....ale toto co ja mam to je na ucenie chodenia , preto ma tu vystuz okolo hrudnika vlastne dokolecka okolo celeho trupu pod pazuchami aby to nijako neomynalo .....ale mozno ze sa to da aj doma zohnat nehovorim, neviem.... 😒

tinka66
5. máj 2009

ahojte mamicky,

postupne vas citam.....krasne pokroky robia vsetky deticky....je to uzasne obdobie, co momentalne prezivame....mam pocit, ze larinka velmi dospela za posledne obdobie, tak mudro sa tvari a spracuvava nove veci...napriklad vcera bola uplne hotova na umyvarke z tych kief a hikala mi cely cas...teraz objavila bidet a zistila ako sa pusta voda, tak si moci rucicky a sem tam aj vypne vodu....

s manzelom si hovorime, ze keby neboli tie zuby, tak je to super...noci su dost narocne, velmi ju to boli a nechcem ju stale dopovat ibalginom alebo nurofenom a tie geliky velmi nefunguju....

larinka uz tiez vyskusala nocnik teraz v sobotu presne, ked mala 9 mesiacov a hned ho aj pokrstila a takto to pokracuje, tak neviem, ci to je len nahoda, alebo to uz chape.....

miluje svoju postielku a rano ked sa zobudi, tak ju len cez odposluch pocuvam ako sa tam hraje a pisti na fotky co tam ma na stene, miluje hry, hlavne ked sa jej skryvam a nahanam ju, tak sa tak nahlas smeje...perfektna je....

inac na kondicku je to dost narocne obdobie, ale nevadi....aspon budeme vo forme...

cmuk vsektym detickam....

danulik
5. máj 2009

kocky,
dnes rano sme isli k nasej dr., nech sa na lili pozrie.. tiez nic nenasla, ale kazala nam odobrat moc, tak sme si boli kupit sacky a podarilo sa na 1. krat, tak sme to odniesli a ideme cakat na vysledky.. od rana uz nemala teplotu, ale teraz zase vystupila, takze rano ideme aj na odber krvi - pre istotu, lebo uz to trva dlho..

bammbi - aj u nas je to tak s tou (ne)chutou do jedla.. uz tak pekne papala a teraz sa to pokazilo 😖

adri - aj ja som si myslela, ze to bude 6. choroba, ale vraj nie..

aktak
autor
5. máj 2009

aj my teplotujeme, dnes rano mala 39,2, predtym dva dni len okolo 38, uz mame ATB, snad uz bude lepsie 😔
robim diplomovku, uz mi z toho preskakuje, v pondelok odovzdavam tak potom pridem cela vysmiata dufam 🙂

vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie 😉

podla mna dieta netreba ucit chodit, nauci sa same 🙂 a s voditkom ci choditkom je menej opatrne lebo vie ze ma poistku, aj ked viem ze su aj take deti co by si aj hlavu rozbili ze sa nepoucia, sesternica davala malemu helmu skoro aj na spanie 😀

bammbi
5. máj 2009

danulik, drzim palce na vysledky
Aktak, aj vam, nech to rychlo pominie...

Baby, nie je to nejake zvlastne, ze nam tolko babatiek zacalo teplotovat/horuckovat v priblizne rovnakom obdobi??? Ten osmy mesiac musi byt nejaky zakliaty... Aj by som to prisudila nejakym virozam vo vzduchu, ale my sme to dostali predsa tak velmi daleko od vas... 😕

bammbi
5. máj 2009

Aktak, velmi drzim palce, aby si uspesne odovzdala diplomovku...

s tym choditkom, asi je to fajn pre velmi aktivne deticky a najma maminky s problemovou chrbticou (Jamai 😉 ) ale mne sa to zda take zvlastne a zaroven komicke - mat dietatko na voditku ako psika... Asi som nejaka konzervativna, a tiez lahko sa mi to hovori, ked mam doma lenivceka... 😀

bibianna
5. máj 2009

moja švagriná učila dcérku chodiť na plienke. Podobne ako ty jamaaijka. Urobila z plienky pás a dala jej popod pazušky a tak ju učila chodiť. Nemusela byť tak zohnutá. Skúsim aj ja. 🙂

jamaica77
5. máj 2009

aj ja by som bola najradsej keby Alexa niekde sedela a sa pekne hrajkala, alebo lozila kam chce ist - uplne sama, ale ona lozit nechce (ani nevie, ani sa to naucit nechce - lebo ju kadzy den nutim a vrieska pri tom ze lozit nie 😠 ) len chodit, v choditku uz nechce byt, ani len pozriet na to nechce, lebo sa tym nedostane kam ona chce, takze ostava len zotrocit maminku a musim snou cele dni len chodit a chodit a chodit, inac vrieska tu a sa rozculuje ze to nedokaze zvladnut este sama a a ona by tak chodila a chodila, vkuse. Sem-tam sa mi ju podari s niecim zaujat ze posedi a sa pekne dlho pohra - najradsej ma vyhadzovanie veci z kosikov 😀 taky nadherny bordel dokaze urobit,ale ja mam len radost z toho, lebo chvilu mi da odychnut. TAkze ja ju sem-tam na tie remence dam a chodim tak snou alebo stym chodakom aby som sa nemusela zohynat, lebo chvilu sa to tak da vydrzat ale ja som vysoka, mna hrozne boli chrbat.
Inac vcera som objavila jej prvy zubok 😵 😵 😵 dole, tak som zvedava kedy dalsie pridu na radu. 😉

bibianna
5. máj 2009

Skúsila som dať Maťkovi tie veľké kukuričné chrumky, neosolené, v tom veľkom vreci. Ako mu len chutia, aj teraz počujem ako chrumká pekne. 😉

On vôbec nechce sedieť na nočníku. Lepšie povedané, nevie na ňom sedieť. Pokúšame sa o to, no on, čo sa má predkloniť trochu dopredu aby sa tam udržal, tak sa ohýba dozadu a stavia sa pri to na nožičky. Sa nasmejeme pri tom, aj on sa tomu smeje keď nás vidí smiať sa. 🙂 🙂

bibianna
5. máj 2009

jamajka, ja som mu dala prázdnu krabicu aj s vrchnákom a on sa toho chytí (ako pomocná doska pri plávaní) a chodí štvornožky na tom. Nohy má na zemi, ruky na krabici a tak sa posúva po celom byte a máme na chvíľu pokoj. 😉 🙂 🙂

jamaica77
5. máj 2009

bibi - pozrela som albumik krasne fotecky, Matko je nadhreny, a ten zlatucky usmev s tymi dvoma malickymi zubkami. no uz ti pekne stoji tiez. nemozes hodit fotku aj s tou krabicou 😀 totiz neviem si prestavit ako to robi a o akej krabici pises , s vrchnakom, to je aka krabica? 😕 znie to zaujimavo to jeho presuvanie sa po byte na krabici 😉
Uz sa neviem dockat aky smejo bude z Alexi so zubkami.....zatial ma len bezube usmevy -a le su zlate 😵

bibianna
5. máj 2009

Jamai, odfotím. Obyčajná krabica od topánok, taká tvrdšia, aby sa neprelomila.
ďakujem za pochvalu. Aj Tvoja princezná je zlatá. 🙂
Maťko má dole dva a hore mu vychádzajú tri zuby. 😉

jankamanikova
5. máj 2009

Aktak - a na aku temu si robila diplomovku? A kde a co vlastne studujes (ak sa mozem opytat)?

Ja mam do auta "Peg Perego Aria" (este po Janikovi). Ale momentalne nepouzivam, lebo Jakubko tam aj tak nechce byt. A inac mame kociar Phil&Teds, pre dve deti a iny by sme uz nekupovali, lebo je skvely. Lahky, zlozi sa rychlo a zmesti sa vsade. Sme s nim spokojni ...

katinka0000
5. máj 2009

ahojte!

stankaji: moja mamina je teraz v tatrach na lieceni a aj ona mi volali, ze bola v strbe na tych slavnostiach. vraj tam bolo super.

danulik: chuda lili. viem si to predstavit, ake to pre nu muselo byt hrozne. posielame aj s nicom boztek na uzdravenie.

JEEEEEJ a my mame prvy zubok. dneska sme aj strngotali lyzickou. 😀 😀 😀

katinka0000
5. máj 2009

zase tu nikto nie je?

vsetkym detickam zelam veeeeela zdravicka.

lalunna
5. máj 2009

hanka 😉

belasa, ja som zatial na 100% spokojna, na tie ucely co som chcela je ok, do terenu (lesa atd.) nehrozi

co sa tyka +
je to nemecka znacka aj vyroba, mame oskusane uz ten gess trend, sme s nim spokojni, tak sme sa rozhodli pokracovat, dobre sa sklada, krasne sa vlezie do mojho maleho auta daju sa odmontovat este aj zadne koliecka, ma okienko na strieske, potah sa lahucko cisti, nezachytavaju sa tam napr. take chrumky, ma vyborny velky nakupny kosik dolu, ma dobre premysleny prsiplast
a pacila sa mi ta zelena farba 🙂

co sa tyka -
mohol by byt o nejake to kilo lahsi, mohlo by byt k nemu madlo (da sa ale dokupit, zatial ho ale nepotrebujeme), mohli by byt polohovatelne aj nozicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre