Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

belasa
20. jún 2009

mne to pride dost podobne ten liliputi a ten patapum.... aj v tom liliputi sa to da pozicat...ale ja by som ho vyuzila pre toho nasho "cecona" asi aj po dovolenke...lebo on kocik uz moc nemusi...pesibus a mamine ruky su nejlepsie...tak sa mi oplati to kupit...
Pozerala som aj www.nosime.sk....neviem sa rozhodnut.... sa mi asi viac paci ten liliputi....ale len vizualne velmi sa mi pacia farby ake ponukaju

jankamanikova
20. jún 2009

Belasa - ja by som vyskusala. My sa nosime este v babyvaku. Ale ak si nezvykne Jakubko na kocik (niekedy sa sice podari ho tam vtrepat 😀 ), tak ja porozmyslam nad Ergo alebo Patapum. Je to odskusane u mnohych znamych, tak asi aj preto. To Liliputi vyzera dobre, asi by som to odskusala a potom kupila.

belasa
20. jún 2009

maju tam garanciu vratenia penazi do 30 dni, keby sme neboli spokojny s vyrobkom 😉

jancia
20. jún 2009

belasa ja mam manducu takze neviem ti moc poradit ale skus to ako radi janka - pozicaj a ked sa ti bude pacit, kupis si ho 😉, inak mne sa podoba na ten patapum len cena je trochu ina...

baby toto si kuknite, video ako sa smeju 4cata 🙂 - kliknite sem a potom na ten subor: http://www.kojenie.sk/co_deti_dokazu

jankamanikova
20. jún 2009

Tak to kupte, ak sa Ti to paci a potom nam daj vediet, ake to je, ok?

jancia
20. jún 2009

no prave pozeram ze taky rozdiel v tej cene zase nie je... ale inak mne sa pacia tie mei tai nosice aj farby uzasne 😵

belasa
20. jún 2009

len netusim ci si tam budem vediet maleho sama "nainstalovat" alebo mi bude musiet niekto pomoct?? na dovolenke je to jedno ...ale potom by mi ho musel kazde rano nalozit manzel 😀 a vecer zase vylozit 😀

jankamanikova
20. jún 2009

Mei-tai je neprakticky. Nekupujte si ho. Je to vec nazoru, ale musis si to tam nastavit a ked treba nieco povolit, tak cele to musis rozobrat a odznova. Lepsie su nosice, ktore sa daju nastavovat a prisposobovat, ked dieta sedi uz v nosici na chrbte a potom mozes s tym nieco robit.

eminkaa113
20. jún 2009

aj ja sa pripájam ku gratulácii 😀
jancia, tieto štvoričky mi poslala známa ešte keď som bola tehu, hrozne sa mi to páčilo a tešila som sa na to, kedy sa aj moje dieťa bude takto smiať 🙂 mám to uložené v pc a z času na čas si to pustím, lebo sa mi to veľmi páči. sú zlatí 😀

jancia
20. jún 2009

na mei tai nic netreba nastavit, treba ho len uviazat, v tomto je to mozno pre niekoho neprakticke, asi ako satka, nosic si len zapnes a ides, belasa myslim ze to zvladnes aj sama, nemusi ti nikto asistovat 😉.

eminka to videjko si tak pustit ked ma clovek zlu naladu a hned je po nej
🙂
inak aj to joga-kojenie je uzasne 😵 - na tej istej stranke

kikinela
21. jún 2009

hribi gratulujeme , super! prijemne bezproblemove tehulkovenie 😉

elly111
21. jún 2009

hribi tiež gratulujeme a želáme príjemné tehuľkovanie 🙂

slaviq81
21. jún 2009

Aj my gratulujeme Hribi 😵 😵 😵

elly111
21. jún 2009

slaviq a Lare všetko najlepšie k 10m 🙂 a ... jancia Tomáškovi k včerajším 10m 🙂
ako to letí... veď už som rok doma 😨 ale teraz je mi príjemnejšie ako minulý rok v tomto období 😅

slaviq81
21. jún 2009

Elly, dikes 😉
Ja už rozmýšľam nad prvou narodeninovou tortou - aký tvar, veľkosť a tak. Nejaké tipy?

jankamanikova
21. jún 2009

Dnes je Den otcov. Tak vsetko najlepsie tym nasim tatinom 😎 😎 😎 😎 .

katinka0000
21. jún 2009

ahojte!

krasnu nedelu zelame!

hribikana: super! gratulujeme!

k topanockam. plne suhlasim s tym, co napisal pan hribik. nas nico chodi uz za rucicky, lebo nechce stvornozkovat, tak si neviem predstavit, ze by mal chodit v capackach.

katinka0000
21. jún 2009

presne tak. dnes je den otcov. nasmu ocinkovi sme uz aj napisali sms, lebo isiel trochu pracovat na domcek. poobede, ked sa nicolasko zobudi, tak si urobime nejaky vylet.

takze vsetko najlepsie!!!!!!!!!!!!!!!

aktak
autor
21. jún 2009

hribikana 😵 gratulujem 😉

topanocky mame, pevne kozene, nosime ich hlavne na von, a vnutri istu cast dna tiez, zvysok dna je bosa/v ponozkach 🙂

podla mna kojenie SUVISI s tehotentsvom, teda za predpokladu ze tehotenstvo suvisi s maternicou a s tym asi kazda suhlasime 😀 tie co kojite viete, ako ste po porode citili maternicu ked sa stahovala prave ked ste kojili, vtedy to bolelo, teraz uz nie ale pokial viem stale sa navzajom ovplyvnuju, v rizikovom tehu mozu stahy vyvolat predcasny porod ale nechcem vobec strasit, lén si myslim, ze aj babetko v brusku a aj samotna mamicka si zasluzia nejake ziviny, davat ich este aj cez mliecko sa mi zda na jeden zensky organizmus docela zataz 😕 ale je to vec nazoru, detom by som dala maximum ale viem ze ked mam byt fit a vladat tak musim mysliet aj na svoj organizmus 😉

krasny den otcov vsetkym ocinkom 😵

vejinka
21. jún 2009

ahojte dievcata...tak nam pocasie vobec neprialo no napriek tomu bolo dobre 😉

tessie
21. jún 2009

Ahojte mamuľky,

hribikana - gratulujemeeeeee. A môj manžel ti ďakuje za takú úžasnú správu... už ma tu aj otravuje, že to je super, že aj my nech ideme na druhé, nech nemáme veľký rozdiel 🙂 🙂 🙂

téma topánočky - mám otázočku. Keď máme doma skoro všade dlažbu a plávajúcu podlahu, malá neštvornožkuje, ale sa plazí a snaží sa už všelikde stavať. Koberec máme len v obývačke, ale nie na celej podlahe a malej sa tam nepáči, vždy sa doplazí na dlažbu a tam si ľahne... Aké jej mám kúpiť topánočky na doma? Sú aj nejaké dobré papučky, samozrejme pevné, aby jej boli dobré na nôžku? Hribi, čo odporúča manžel? Lebo asi by nebolo dobré, keby chodila bosá (v ponožkách). Dík za rady...

hribikana
21. jún 2009

no tak to budem velmi rada, ked sa coskoro ku mne niektora prida 😀 skoda, ze ten februar uz nestihas tessie
a dakujem za gratulacie 🙂

topanocky - manzel vravi, vlastne aj ja sa uz pripajam, kedze aj my mame doma tak ako vy, vsade dlazba a plavacka iba v obyvke kus koberca, kde sa tiez malej velmi nepaci ... my to riesime tak, ze pokial sa plazi a stvornozkuje, tak je bosa, ked chce chodit za rucky, chodime s nou bud naboso po koberci, alebo ak xce skumat cely byt, obujem jej sandlaky, musia mat vsak opatok na fixaciu clenka a taktiez je dobre, aby mali plnu spicku, kvoli ochrane prstekov pred zakopnutim a fixovanim predku nozicky. Co ortoped, to iny nazor, co sa klenby tyka, niektori vravia, ze klenba ma byt, niektori, ze ma byt stielka rovna, ale spolocne su za to, aby bola makka, aby sa kosti neunavovali a tlmili sa narazy pri chodzi.

tessie
21. jún 2009

hribi - vďaka za odpoved, akurát som ti dopísala IP 🙂

tessie
21. jún 2009

a vy máte ako urobenú tú klenbu? Rovnú alebo tvarovanú?

hribikana
21. jún 2009

aktak - napisala si to pekne ohladne toho kojenia, presne toho nazoru som aj ja ... len si neviem poradit ako mam malu odstavit, cez den ju uz vobec nekojim, doobeda spapka 1 jogurt, potom papa kadeco, co skoro 10-mesacne dietatko papat moze a vecer jej davam nemliecnu kasu pripravenu z nutrilonu zo 150ml, pred zaspinkanim si cucne kus mliecka a v noci ju kojim 1-2 krat, cisty nutrilon mi odmieta. Preto sa ju bojim celkom odstavit, aby denne vypila aspon tych 500ml mliecka. AK mate nejake tipy, poradte ako ju naucit na flasu a ako ju naucit, ze umele mliecko je mnam 😝

kape
21. jún 2009

Hribikana - gratulujem a prajem krasne bezproblemove tehotenstvo a poslusnu Ninku, aby si zvladala vsetko naraz. Chcem sa spytat, ci tie Vase topanocky maju aj niekde v BA, ak mozes a vies hod mi to do IP.

Slaviq - ja pre Samka chcem nieco taketo k narodeninam http://www.cukraren-ludvik.sk/foto_detail.php?i...

Danulik - ako dovolenka, kam nakoniec idete ?

Bola som v sobotu pozerat golface Chicco Liteway a prisli strasne hrackarkse, aspon tie co mali v tej zelenkavej farbe v Babymarkete, tak som zas na zaciatku, som myslela, ze tieto urcite chcem, ale zas ste tu dve maminy co si ich chvalia. Ja to vidim tak, ze nakoniec nic nekupim 😉

hribikana
21. jún 2009

na celorokoch vyrabaju tzv. mesiacik na klenbu zo slahaneho latexu - cize nieco ako zhusteny molitan a potom este 1 vrstva molitanu na celu stielku a na tom je nalepovana koza, co sa sandaliek tyka, na nalevovej linke sa lisuju anatomicky tvarovane stielky, do tzv. korytka a to je obalovane do bravcovej prirodnej usne, ak mas tessie zaujem, poslem ti na mail foto tvaru stielky 🙂

danulik
21. jún 2009

dovolenka bude nakoniec v italy 🙂 ani neviem ako sme sa k tomu zase dopracovali, ale uz som zaplatila zalohu a teraz lamem tami, nech sa k nam pridaju 😀 ideme o tyzden v sobotu..
problem je len v tom, ze dnes som kukla predpoved pocasia na par dni dopredu a nevyzera to velmi dovolenkovo 😖 ale snazim sa byt optimista a verim, ze dovtedy sa to zmeni a bude pekne 😵

tessie
21. jún 2009

hribi - ďakujem, nepotrebujem 🙂 verím ti. Idem ich ešte raz kuk a asi si objednám. Ako to je najlepšie? Cez MMB?

danulik
21. jún 2009

aj my chceme topanocky od hribikovcov, ale stale sa mi nepodarilo odmerat lili nozku 😅 uz mame aj nejake vybrate 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre