Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
8. okt 2009

Slavi, akože nie? A ja som kto? 😀 😀 😀
Danielka, jasná vec, radi prídeme na návštevu 😵 😵 😵 , ale aj Vy by ste mohli, ak pôjdete cez DT 😉 . Aj ostatné kočky, rada Vás spoznám aj osobne 😉 🙂 😵 ...
Dnes sme boli opäť na krúžku, bolo ako vždy super.
Od zajtra sa má ochladiť a celý víkend pršať 😒 . Dnes sme si ešte užili slniečko 😎 , bolo ako v júli teplúčko 😎 ...

slaviq81
8. okt 2009

Iwus, ale až teraz si došla 😅 A ja som už na odchode, idem si vyhriať miestečko pri telke. 😀

danulik
8. okt 2009

hello 🙂
aj ja som uz tu, ale nejako mi blbne nabijanie na manzelovom notebooku a na mojom zase nejde net 😠
manzel este neprisiel, lilienka spinka a ja som si zapla panelak a potom budu odsudene 🙂

bammbi - dik za odpoved 🙂 potom napisem, ako to dopadlo..

este dam inspiraciu na detske izby, nasla som to tu na konovi v jednej teme: www.meblik.cz (alebo .pl) ja som si uz jednu vyhliadla a teraz skladam 🙂

iwuskaaa
8. okt 2009

Danielka, idem to popozerať aj ja 🙂 .
Ja mám takú na prd náladu, neviem čo mi je, že by jesenná únava? 😠 😒 😀

kape
8. okt 2009

Danulik - tie izby su nadherne, tak ak vyberies a objednas Lili bude mat nadhernu detsku. A kupelne su tiez super. To bude fajn pocit, ked uz budete na stedry den pekne sediet na tom uzasnom gauci (dalsi do bytu chcem aj ja uz len taky 🙂 ).

K odstavovaniu - my sme uz uplne na UM, tiez som vlastne odstavila postupne, lebo mojho mlieka uz bolo malo,ale Samko sa velmi do mojho vystrihu ani nehrabal 😀 , postupne si na flasku zvykol. A mlieko sa mi velmi nenalievalo, par krat som mala pocit plnsieho prsa, tak som dala Samkovi nech sa napije a bolo v pohode. A mlieko , ked stlaciim bradavku mi vystrekne este stale a to uz vlastne v Tatrach sa skoro vobec nekojil.
i
Elly - blahozelame Alexovi k chodeniu, si minule tu "plakala" a teraz je uz riadny chodec. Samko je stale pri tych par krocikov, pustat sa mu velmi este nechce.

Katinka - co povedal MUDr na melasu ?

My chodime opat plavat a Sammko je miestami dobry tvrdohlavec, ked bol mensi tak to bola taka pohodicka.

A VIanocne darceky uz riesim aj ja, ale vrhla som sa na hracky pre rozvoj motoriky a pod. nakolko auticiek uz mame kopec. Akurat chcem,nech bud my alebo babky kupia odrazadlo motorku, alebo si to este rozmyslim a take ako ma Tomasko - puky odrazadlo.

Tessie - dufam, ze sa alergia nepotvrdi.

Babky a co tak kuk do temy stretko a vyjadrit sa k dalsiemu stretnutiu, nielen my co sme boli sa chceme znovu stretnut , ale spoznat aj Vas ostatne osobne. MYslim, ze ked sa rozhodnete ist urcite nebudete po vikende lutovat.

iwuskaaa
8. okt 2009

Tak to je super stránka. Veľmi pekný nábytok, ktorý si vybrala Ty? Mne sa páči žirafka, ale to je iba pre deti 😀 , mládež asi nie 😀

danulik
8. okt 2009

iwus - mne je blbo uz skoro dva tyzdne, ale to bude tou chorobou 😝

v sobotu ideme na svadbu, dufam ze dovtedy sa dam ako-tak dokopy..

kape - dik 😉 mne sa paci orchidea a princeznickovska - ta zatial vedie 🙂
povodne som este nechcela zariadovat izbu, ale ked ste tu dali tie linky a este som nasla aj toto, tak asi neodolam 🙂

pridavam sa ku kape - kocky, piste!!!

danulik
8. okt 2009

iwus - vsetky su krasne 🙂

mam aj cennik, tak ak niekto bude chciet, poslem mailom 😉

kape
8. okt 2009

Danulik - ved pokym Lili stihne vyrast z takejto detskej izbycky budes uz zariadovat dalsiu v RD. A zabudla som, zelam skore uzdravenie 😉

danulik
8. okt 2009

kape - dakujem 🙂

iwuskaaa
8. okt 2009

Danielka, na ďalšiu svadbu? Neboli ste aj v septembri? 🙂 No ale super, užite si to a vytancujte sa do sýtosti 😉
Kape, ja stále rozmýšľam nad darčekmi, ale mám pocit, že Dávidka nič nezaujíma. Dnes celý deň chodil po byte s kľúčami v ruke, v jednej mal kľúče od auta, v druhej od bytu a tak chodil a chodil 😀 😀 😀 ...
Idem teda nazrieť do témy 😉

katinka0000
8. okt 2009

ahojte!

tessie: mas IP. ale aj nutrilon a ostatne UM su z kravskeho mliecka.

katinka0000
8. okt 2009

my sme boli dnes s nicom na vylete u kamosky v prievidzi. super bolo, ale kratko bolo. ☹

kape: k dr. ideme az v novembri, tak potom sa nato spytam. zatial to riesim cucoriedkami a obcas davam aj cervene maso a amar. gulocky. ale ak to nebude mat upravene, tak mu dam isto aj melasu.

iwus: nad tym sa netrap. ani nasho nica nebavia hracky. som mu kupila uz aj auticka aj motorky a furt nic. jeho zaujima napriklad kusok dreva, co najde na zemi, rozne snurky, palicky, varesky,... a presne ako davidka kluce. 🙂

iwuskaaa
8. okt 2009

Katinka, akoby som čítala o našom malom 🙂 ...kúsok dreva, šnúrky, špaky 😀

katinka0000
8. okt 2009

a cestou domov z prievidze som musela soferovat a zaroven ho drzat aj vzadu za ruku. ked som prisla domov, tak som si necitila rameno 🙂

iwus: vidis a na spaky som zabudla. teda a na vseliake cistucke veci, co sa nachadzaju na ulici. 🙂

katinka0000
8. okt 2009

uz som tu tusim sama, tak sa s vami lucim. dobru noc!

kape
8. okt 2009

Katinka - to sa Ti ako podarilo? To by som nezvladla, ja musim mat obe ruky na volante, co sa soferovania tyka, vajco bolo pohodlnejsie pre ma, ked sedel vedla mna. Teraz mi neskutocne vrieska, ked stojime na cervenu, ale uz zacal chapat, ze musime na cervenu stat a cakame na zelenu 😉

tessie
8. okt 2009

kape - to aj ja malej stále vysvetľujem, aj na prechode, že ked je zelená ideme, červená stojíme... však raz to pochopia 🙂

kati -ty si inak šikovná, že malého držať ešte za ruku...

no u doktorky sme dopadli tak, že nám nasadila Aerius na pol roka!!!!!!!!!! a natierať masťou z kyseliny mliečnej na premastenie. A máme ísť na imunologické a alergologické testy, zajtra nás musím objednať... môžme jesť všetko ďalej, len na varenie mám používať Nutrilon HA.

danulik
8. okt 2009

iwus - dakujeme.. ano, na dalsiu 🙂 ale tento rok je to uz posledna 🙂
lili ma tiez rada kluce, vzdy ked ich najde, tak uteka k dveram a dociahuje na zamok 😀

kati - to sa ti ako podarilo? 😅

tess - na pol roka? a co vam vlastne povedala?

tessie
8. okt 2009

aj mňa to šoklo, že pol roka 😲 Nám to dala preto, lebo má podozrenie na alergiu, lebo ked som si to všetko spätne premietla, tak som si uvedomila, že malá máva vyhádzané bruško takmer každý mesiac, ale neprikladala som tomu nejaký veľký význam, lenže nikdy to nebolo v takomto rozsahu a aj to vždy skôr zmizlo... tak uvidíme, čo ukážu tie vyšetrenia, ale vraj skôr ako na december ma neobjednajú... ja by som zas nerada pchala do malej lieky zbytočne ☹

danulik
8. okt 2009

hmm..tak hadam to pomoze.. ale dolezite su tie testy, drzim palce nech vas objednaju co najskor..

tessie
8. okt 2009

Začína sa organizovať zimné stretko... kuk téma "Celoslovenské stretko augustoviek 2008" v téme Stretnutia. Dohodnutý je termín 15-17.1.2010, lokalita sa ešte upresní, chceme okolie Donovaly, Orava, Liptov, aby to bolo tentoraz v strede, blizko pre všetkých. Prihlásenie len cez IP mne, kuk téma stretko 🙂

elly111
9. okt 2009

ahojte ďakujeme za gratulácie k chodeniu 🙂, ako chodí iba keď sa mu chce, no ale tak to asi má byť 😀
iwuskaaa veď aj nás bavia tie najzaujímavejšie a najlacnejšie hračky, kamienky, štrk, pokrčrné papiere,... ale normálne včera a predvčerom priniesol knižku aby sme čítali tak sme boli v šoku 😀, takže neboj to príde
danulik krásne izbičky 😵
baby ten termín je tuším zasa ten keď MM ide na služobku 😨, idem kuk do témy

hribikana
9. okt 2009

ahojte,
takze poctivo si citam, ale prispievat nejak nestiiiham. Posledne dni sme malovali detsku, skladali nabytok a tak. Foto vsak este nedodam, musim este kupit nejaky pekny koberec, zaclonku, lampu, nalepky na stenu a az potom 🙂
Ale vyzera to podla mna celkom fajn, by som sa do tej izbietky rada nastahovala 🙂
na stretko sa tesim, verim, ze bude vsetko ok a nasa ucast nebude nicim stornovana 😀
kedze termin je v zimnej sezone, tak ceny asi budu velmi neprijemne, no hadam nieco slusne najdeme 🙂
prajem Vam vsetkym pekny vikend, my ho teraz ideme prezit po dlhom case na Spisi, papaaa

iwuskaaa
9. okt 2009

Hribi, tak už nás prosím nenaťahuj a šup šup s fotkami sem 😉 . Teším sa, no vydržím! Tak Vám prajem krásny víkend, užite si ho 😵
Tessie, tak to máš aj s varením ťažšie, keď musíš používať Nutrilon, však? 😒 Držím palce, ale Ty si šikovná, Ty to všetko zvládneš 😉 .
Danielka, tak ešte raz príjemnú zábavu na svadbe, Lilly ide s Vami? 🙂
Katinka, ja by som také šoférovanie nezvládla, klobúk dole 🙂
No a my sme dnes hneď ako sme vstali, sme zobrali do rúk knižky. Na počudovanie Dávidko pekne sedel a učili sme sa zvieratká 🙂 . Takže dnes sa naučil ukázať, kde je havko a opica 😀 . Tak som taká happy 😀 ...takže mne sa osvedčila metóda, ak niečo u nás nejde pekne ako má, vysťažovať sa Vám a všetko sa na druhý deň urovná 🙂 😵 😀

danulik
9. okt 2009

iwus - dakujeme, ale ja sa tam asi dlho nezdrzim, este nie som uplne zdrava.. lilinocka bude u nasich 😉
vidis, aj u nas to celkom funguje - to vyzalovanie sa 😀
ja vzdy ked otvorim NB, lili pride a povie BUU, BUU - to znamena, ze jej mam pustit farm ville na FB a uz obzera zvieratka 🙂

hribik - tesime sa na foto 🙂 pekny vikend 😉

elly - sluzobku treba prelozit 😅

iwuskaaa
9. okt 2009

Danielka, ale aspoň sme na to prišli ako treba niečo docieliť 😀 . No nie?
Ešte máš čas trochu, tak sa lieč 😉 .

danulik
9. okt 2009

iwus - ale blbe je, ze to plati aj opacne - ked ju velmi chvalim, tak sa to tiez otoci proti mne 😀

iwuskaaa
9. okt 2009

😀 😀 😀 tak ešte na to vymyslieť fintu treba!
Bože, asi na mňa doľahla nejaká depka, alebo čo to je 😖 . Nemáte nejaký tip ako sa z toho dostať??? 😕
Všetko mi vadí, proste som hrozná 😠 ...

elly111
9. okt 2009

čo si tehotná? 😅
ale nič si z toho nerob chcelo by to niekam vypadnúť na kafčo alebo si zacvičiť, o tom iba snívam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre