Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
9. feb 2010

Tinka, sme u tatinka 🙂

Baby, uz som si robila aj tehu test 😀 Som myslela, ze sa pridam k vacsine a ze pojdem s modou 🙂

danulik
9. feb 2010

tinka - dnes mam uhlohydraty a prave sa chystam ist uvarit nejake cestovinky so zel. omackou..

slaviq - to ti verim 🙂 ale hlavne, ze ste uz s tatikom 😉 a mate teplo!!! 🙂 🙂 🙂

tunylyk
9. feb 2010

tinka veru veru už sa to kráti a neskutočne rýchlo to ubehlo...
slavi akurát dnes som na ten náš odvoz spomínala,aj na výraz sestričky ako nevedela,ktorá vlastne ideme 😀 ešte týždeň budeme doma,potom mám 22.2 poradňu a to už ostávame tu,aby som zbytočne nestresovala 😀 tatik vyzerá na to,že zas bude chodiť do Plzne,tak to budem radšej u našich,keď to príde.Nooo tak to treba tú druhú čiarku silou vôle za uši ťahať 😀

iwuskaaa
9. feb 2010

Ahojte kočky 😉 ,

ďakujem za všetky rady, ktoré zaberajú na migrénu. Keď to na mňa príde, určite vyskúšam, vtedy som ochotná vyskúšať čokoľvek, len aby mi bolo lepšie 😝 .

Aktak presne taký priebeh ako u Teba, t.z., že aj so zvracaním 😢 . Musím mať tmu, kľud, žiadne zvuky ani pachy/vône cítiť 😒 .

Dani, presne tak, keď som si dala tabletku na začiatku, tak to ako tak zabralo, ale keď neskôr, takisto smola.

Slavi škoda, že nevyšiel 😀.

Tinka, to muselo byť krásne a ocko bol určite dojatý z oslavy 🙂. A čo sa týka obeda, my sme dnes mali špenátovú krémovú polievku a rybie filé so zemiakovou kašou 🙂. Ale to Tvoje vypadá tiež super, mňam 😝 😵
A v akej oblasti pracuješ, ak to nie je tajné? Alebo som si to nevšimla? 😕 🙂

Tuny, Matej je krásne meno 😉, aj mne sa páči.

A Hribi ešte nič? Bude niekomu aj smskovať, alebo napíše manžel? 🙂

hribikana
9. feb 2010

ahojte,
ja este nic ... akurat som sa vratila z pedikury, nech mam pekne nozky, ked budem rodit 😀 😀 😀
jancia - drzime palce s tomaskom, nech ste cim skor doma a pravdaze aj ostatnym chorym deturencom, nech sa cim skor vyzdravia ... zima uz trva prilis dlho a chyba nam asi slniecko, preto tolko chorob
idem si este kusok pospat k malej, pekyn dnik

elly111
9. feb 2010

baby slaviq, tunylyk na vás dve som presne dnes ráno myslela, že kde ste? 🙂
Idem dočítať

kape
9. feb 2010

Ahojte.

No marodov tu mame nejako pozehnane, uz sa to zacina sypat ako tehulky, tak nech sa tento rozbeh zastavi a tehulky nech porkacuju. Tak prajem skore uzdravenie vsetkym.

Zas sa potvrdilo, ze vysoke teploty nie su zubky, Tami mrzi ma to. Ale uz za chvilku mate asi aj po antibiotikach a budete fit. Inak mne sa zda, ze som kedysi davno citala,ze solna jaskyna su aj velke rizika. Ale to bolo tak davno , ze si uz poriadne nepamatam o com to bolo.

Uz si aj ja hovorim, ze uz by mohlo pomaly aj leto zacat. Vonku je uz pomaly vsade lad, Samkovi sa len smyka, tak ani prechadzat sa nemozeme.

Inak Emmka to video co si dala, bohuzial, pisem to bohuzial dost nerada, nieco take robia aj dve mamicky v mojej rodine, ja som najprv na to cumela, ze to co , ci sa mi sniva, tak uz viem odkial vietor fuka. Nerobia to az do takej miery, ale tahat male babatko za nozky hore do vzduchu, ze vraj nech sa zastabilizuje a najde si polohu a potom visi ako ked zajaca stahuju s koze. Ale my rodicia sme zodpovedni za svoje deti, tak my rozhodujeme, ze co je pre nich najlepsie.

No nic idem aj ja varit, nech mame polievku a ibed na zajtra.

A migreny nastastie nepoznam, je mi luto, ze sa takto musite trapit.

A na zelezo Kivec si kup melasu a amarant (napr. amarantove perlicky) , ak teda si chudokrvna. To Ti pekne doplni zasoby a nemusis sa dopovat tabletkami z ktorych hrozi zas zapcha. Moj Samko mal dost nizke hodnoty a vdaka tymto veciam ma hodnoty priam ako povedala mudr. "vystavne" 🙂
Inak v tehotenstve dost casty jav, ja som tiez bola a este som bohuzial nepoznala melasu a amarant.

tinka66
9. feb 2010

iwuska - s kamoskou mame studijko stihlej linie pre zeny..relax, masaze, solarko, specialne cvicenia...iba zeny...

jancia
9. feb 2010

Caute

no teraz som to skusila zonva pustit a nacitalo mi to video od eminky, uff neviem co si mam o tom mysliet ale 2x dobre mi pri tych zaberoch nebolo 😔

nika.r
9. feb 2010

kape a ako odôvodňujú tie Tvoje známe, že sa na niečo také s detičkami dali? Má to nejaké racionálne vysvetlenie? Nejaké pozitíva? Lebo mne to teda príde ako šialený úlet, ako by už niektorí nevedeli čo od rozkoše, pozastavuje sa mi nad tým rozum. Ani Vám nemusím vykladať, že som pri tom videu plakala. 😢 Ale to bude asi aj mojimi tehu hormónmi. 😅

tunylyk
9. feb 2010

elly ja sa k počítaču doma veľmi nedostanem,Kubko ma riadne zamestnáva,len keď som u našich a aj to nie vždy,ale keď sa dá,tak nakuknem 😉 ale keď budeme už vo štvorici,dozviete sa medzi prvými 😀

jancia
9. feb 2010

Ahojte

no tak baby drzte nam prsty na zajtra, ideme na rtg (teda Tomi 😉 ) a ked to bude dobre tak nas pustia domov...

kape
9. feb 2010

Nika - no vraj jednej z nich asi svagrova bola na nejakom kurze a ze deti si takto haldaju rovnovahu ci co, ze ony ich tak nadvihnu hore za nozicky a dieta sa kolise az sa zastabilizuje, takze dost hodnu chvilu ich takto drzia vo vzduchu, ja poriadne ani neviem co ich k tomu vedie. Jednej z niuch som aj hovorila, ze mne sa to teda nezda, ale no ako som uz pisala. A veselo sa vsetci pri tom usmievaju.

Inak v tom prispevku ta instruktorka hovorila, ze to nerobia pokjym sa to dietatku nepaci a teda jedno tam poriadne plakalo ked s nim tocili, chudatka male.

nika.r
9. feb 2010

kape, veď to. nemala som z tohovôbec pocit, žeby sa to tým deťom páčilo. Práveže tam jedno cez druhé plakali. A vraj tam bolo aj nejaké trojtýždňové bábo. 😔 Ako si ono môže nájsť polohu, keď ešte nevie ani hlavičku udržať? Na také dačo by som sa neodvážila ani s Tomáškom, ktorý je už riadna kostra, nieto s novorodencom.

jancia
9. feb 2010

No normalne mi je z toho zle... to su jake kravy, vsak nech ich volakto drzi vo vzduchu za nohy a toci s nimi!!! 😠

nika.r
9. feb 2010

jancia, presne toto som hovorila aj ja, nech si to vyskúšajú. 😠

posielame Tomáškovi veľa síl zvládnuť všetky boba.

jancia
9. feb 2010

Dakujeme 🙂 no inak aspon ma dalsie slovicko v zasobe - ze "bobo" ale tak radsej keby mu nebolo treba...

nika.r
9. feb 2010

Je to super, že to tak dobre znáša, taký malý a už taký hrdina. 🙂 Dospelý by sa už isto ľutoval, že musí byť zavretý, že kašle, že ho tu pichá, tam pichá a neviem čo.

Idem už spať, prajem dobrú noc.

kivec
9. feb 2010

Ahojte zienky,
dakujem vam za vsetky nazory na tu moju unavu 😉. Skusim teda doplnit zelezo a coskoro mi aj tak budu robit krvne testy, tak sa uvidi. Ale dufam, ze stitna zlaza to nebude, kedze som s nou ziadne problemy pred tym nemala. Pytala som sa na to aj kamosiek tu, a vela znich bolo chudokrvnych v tehu a vraj sa ta unava velmi zlepsila, ked zacali brat zelezo. Tak na to sa veeelmi tesim, ocenila by som, keby som sa citila lepsie.

Co sa toho videa tyka, tak ma pri nom chytila az zurivost, ze ako niektori ludia mozu byt taki sprosti. Ta instruktorka vyzerala ako nejaka sektarka, ta nevedela o com trepe. Strasne poburujuce. Ved tie deticky z toho mozu mat zdravotne nasledky na cely zivot. 😲 Chudatka, je mi ich strasne luto, ze maju takych sialenych rodicov. ☹

Kape a co to je melasa a amarant? Este som sa s tym nestretla.

Tinka, v dobrom ti zavidim, ze mas taku pracu co ta bavi a este aj dobre zivi a ze si si sama sebe panom. Znie to uplne idealne. Je super pocut, ked sa niekomu v podnikani dari. Len tak dalej, drzim palce, aby vam nove priestory priniesli aj nove klientky. 😉

kivec
9. feb 2010

Jancia, budem zajtra na vas velmi mysliet, daj nam vediet, ako ste dopadli.

katinka0000
9. feb 2010

ahojte!

jancia: tomaskovi skore uzdravenie. dnes som na vas myslela.

tinka: muselo to byt pre tatinka nadherne prekvapnie. darceky nie su vobec dolezite, taketo chvile si clovek zapamata do konca zivota. 🙂
trochu tieto tvoje stroje poznam. som z nich par vyskusala. 🙂
skoda ze nemas studio niekde blizsie pri mojom bydlisku. 🙂
drzim palceky, nech sa vam to podari zvacsit.

elly111
10. feb 2010

ahojte

jancia dnes držíme palce, nech pekne idete radšej do domáceho prostredia oddychovať

tunylyk nevadí že tu nie si často ja len že či ste ok, to je podstatné 😵

drobec kričí mama a nesie termosku, ideme si dať ranný čajík

pa zatiaľ

tinka66
10. feb 2010

dobre ranko dievcatka 🙂 aj chlapci samozrejme....

jancia - drzime palceky...hned nam daj vediet ako ste na tom...a co ti vlaste povedali, co to to ma tomi a co berie???

mne sa zda, ze sa z toho nedostaneme...vobec larinka nevyzera lepsie...stale ma hlas ako stara babka, aj chrchle obcas...teplota obcasne do 37,5 uz druhy tyzden..je to normalne baby??? a ja mam zapal dutin ako s....tlaci mi to do oci, nosa, zubov a celej hlavy....najhorsie je ked si lahnem...no musime vydrzat....vyzeram strasne, ako strasidielko....

elly a vy ste kde podnikali? a kde presne byvate teraz? mne sa zda, ze blava....alebo?

kivec -a uz mas velke brusko? a kedy ti vykuklo? inac zdas sa mi velmi znama, ale nevidno poriadne na fotke...nechodila si nahodou na hotelovu akademiu v PO? alebo EU v BA?

jancia
10. feb 2010

Ahojte tak baby Vasa podpora pomohla, ide sa domov 🙂
hoci este do utorka musime byt doma, ziadne navstevy, kludovy rezim ale vzdy lepsie doma ako tu... 😵
Vdakaaa pa zatial

tinka66
10. feb 2010

elly - aj larinka stale chodi s flaskou, ze cin cin, ma z toho zabavku, ale aspon viac vypije....niekto tu riesil teplotu cajika, ja mam z dm thermo flasu a aj thermo tasticku, co udrzi teplotu, ked ideme vonku...inac vo vnutri mame termosku.....

tinka66
10. feb 2010

jancia - huraaaaaaaaaaa tesime s vami🙂

iwuskaaa
10. feb 2010

Janci, parááááááda, že idete domkov 🙂 🙂 😵 😵 ...tak si to doma užívajte po tých dňoch v nemocnici 😉 .
Tinka tak po pôrode sa prídem zregenerovať 🙂 😀 . Držím palce, nech sa Vám darí aj ďalej 😉 .
A všetkých detičkám prajem skoré uzdravenie, aj maminkám 🙂 .

elly111
10. feb 2010

jancia supeeeeeeeeeeeeer 🙂 , tak večer zreferuješ

tessie
10. feb 2010

jancia - supeeeeeer,tešíme sa spolu s vami

tinka - držte sa... nech ste skoro fit. A tá oslava musela byť krásna...

Ja som bola vyše týždňa k.o., v nedeľu som dostala už aj teplotu vyše 38, do rána mala aj malá teplotu... normálne rozmýšľam, či nemá tá Tami pravdu a nespustilo sa to v tej soľnej jaskyni... ono tam čistenie je, vždy po skončení každého pobytu sa tam "majú" rozsvietiť svetlá, ktoré ničia všetky baktérie a ono vlastne aj to slané prostredie pri tých 21°C je vraj takmer sterilne ako na operačnej sále... tak neviem, či by sa tam dali chytiť nejaké pliagy,skôr som rozmýšľala, či to nie je taký "spúšťač" ako aj voda v bazéne... inak mne sa odvtedy dýcha lepšie...

danulik
10. feb 2010

ahojte,
dnes som bola v tych leviciach a dohodli sme sa, ze mandle pojdu von presne o mesiac - uz teraz sa bojiiim!!!

poobede sme boli chvilku v europe a skoro som sa stretla s iwuskou, ale iba skoro - videla som len jej manzela s davidkom 🙂 🙂 🙂

uz som stihla aj rezervovat restiku a kino na valentina - velmi "originalne" 😀

ako sa mate?

citam, zejanka s tomaskom su uz doma, to je super, tesim sa s vami 😵 ocko musi byt velmi stastny a vy tiez 😉

tinka - to mi je luto ☹ prajem vam, nech sa z toho rychlo dostanete!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre