Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
25. okt 2008

sai,
mozno poznas, ale ak nie:

sestre kupim nieco z tadeto:
http://www.bagz.sk/

toto je ich spriateleny link, dobre haluze pre ludi ktori maju napr. vsetko 😀 minuly rok som tam nakupila pre kamosov a manzela
http://www.suy.sk/

no pre muza tento rok zakupim nejaky "modny kus" 😎 v normalnom obchode

a potom rada nakupujem knihy cez martinus.sk a rozne bio a zdrave maskrty aj na mikulasa cez rozne bioshopy

sasenkah
25. okt 2008

Jeeej, dakujem. Snad tam najdem nieco pre toho mojho.
Oblecenie odomna tento rok nedostane, svinuch nakupil si cez vikend v Parizi 🙄

jancia
25. okt 2008

lalu som sa chcela spytat na to iste co Saska, takze diky za tipy 😉

lalunna
25. okt 2008

baby nemate zaco, pre vas vsetko na svete 😀

a co kupite malym milacikom?

jancia
25. okt 2008

joooj ja ani neviem, ale urcite nejake "hluposti" co sa mi budu pacit a ktore mozno chuda ani nevyuzije 😝 😅

sasenkah
25. okt 2008

ja len nejaku drobnost. vianoce travime uz tradicne u svokrovcov a predpokldam, ze tento rok odtial pojdeme s plnym autom darcekov pre malinku.
ja mam v plane pre nu nakupit veci, hlavne oblecko v amerike.

lalu dik za tie stranky, maju tam super veci. uz som nasla j darcek pre svokru 😀

lalunna
25. okt 2008

hm na toto ja nie som, ja jedine nieco praktiše, ale co to bude to este neviem 😕 ze by skolska taska 😀 😀

lalunna
25. okt 2008

sasi, pre svokru 😀 a co to bude?

sasenkah
25. okt 2008

Taky pekny ramik a do neho dam Nellynkine fotecky. Ako sa dnes vyjadrila, Nelly je pre nu ten najkrajsi darcek, tak tam uz tazko mieco navymyslam....jedine ze dalsie vnuca 😀 (ale to tak najskor za 5 rokov)

sasenkah
25. okt 2008

A mimochodom, ako som si stihla v uliciach BA vsimnut, skolska taska je OUT, teraz je IN skolska kabelka 😀

lalunna
25. okt 2008

pockaj, pockaj, pre chalanov??? kabelka??? 😀 😀 😀
predstavujem si nasho patrika ako si vykracuje do skoly s kabelkou 😀 😀 😀

sasenkah
25. okt 2008

sorry, jasne ze pre baby 😀 . Patrik bude chodit s taskou, ale musia byt na mej aspon 3 lebky 😀

lalunna
25. okt 2008

😀 ano na lebky 😀

tak ja uz idem spat, dobruuuu
po dokonalom prejedeni sa cucoriedok v horkej cokolade 😝 som presladena

sasenkah
25. okt 2008

dobruuuu, idem aj ja 🙂

jankamanikova
25. okt 2008

Ahojte!
Nejako nemozem spat; zachvilu sa meni cas, tak asi na neho pockam 😀 .
Vcera som bola u gyn. ne kontrole po sestonedeli, konecne. Vsetko ok, ani ma to nebolelo. Pytal sa ma, ci nechcem ATB, ale ja som povedala, ze dakujem. ATB neberiem. A ani som nikdy nebrala.

Mame sa dobre, Jakubko je usmievavy a velmi komunikativny. My sa tesime velmi na Vianoce, uz sme pisala aj Jeziskovi list. Deti sa tesia a my s Janym sa tesime z nich. Darceky kupujem teraz, lebo potom nebudem stihat.

Spominali ste skolsku tasku? Tak ja dufam, ze sa dozijem toho, ze moje deti budu nosit do skoly iba laptop, ale nebudu nosit nic. Lebo tie hrozitanske velke tasky a kopec veci v nich tie drobcence by nosit vobec uz nemuseli.

Prajem dobru nocku a kopec radost.

Lalu - vdaka za tie linky. Uz je vsetko objednane 😉 .

anula
26. okt 2008

Ahojte,

vcera som nechala Klaru samu s ocinkom, kolega oslavoval 30 r, tak som vecer isla. Na 3x som sa vratila, ze ci isto mozem, az ma manzel musel strcit za dvere a zamknut 😀 . Klara bola cely den nesvoja, 3 dni nekakala, tak aj reto som vahala. A 10 min po mojom odchode hodila taku bombu, ze skoncili obaja vo vani 😀 , nielen Klarine pyzamko bolo prekakane, ale aj manzelove tricko a rifle 😀

Dik Jamai, tiez som rozmyslala nad vianocnymi satockami, ale potom som si povedala, ze kvoli 1 dnu...
Tu vanu vyskusajte, Klara sa vzdy tesi, kupe sa raz so mnou, raz s manzelom a ked ju vyberieme, okamzite zalomi 😀 .
Tu Haloween existuje iba trochu, zacinaju tomu robit vacsiu reklamu, hlavne predajcovia kostymov.

Ja este menzes nemam, beriem tiez Cerazette, uz 5 tyzdnov.

anula
26. okt 2008

Skolska kabelka???? No to si musim v BA pozriet.

My sme kupili Klare pribor, hodim neskor fotky. No a nejake satocky, pancusky, skor veci, ktore potrebuje a ked uvidim este nejake drevene hracky, tak neskor dokupim.

Svokrovcom sme kupili poukazku na 1 dnovy pobyt v kupeloch, my s manzelom si ideme kupit novy vysavac + nejake malickosti a to je zatial vsetko co mam.

katinka0000
26. okt 2008

ahojte!

sanik: aj ja mam uz druhy den take spinenie. neviem, ci to je o.k.

katinka0000
26. okt 2008

darceky na vianoce? no dobry napad, dufam, ze tu nachytam nejake inspiracie. 😀

katuska.
26. okt 2008

jupi, ideme si kupit babysatku 🙂 vcera sme boli na tej prezentacii, vyskusali sme a malemu sa to pacilo, tak ideme objednat. mate niekto satku? ak ano, tak akej znacky a dlzky?

a este jedna otazka.. mamicky, ktore viete kolko vasi drobci vypiju.. mozete mi napisat kolko vypiju za 24hod a kolko maju priblizne kg? riadim sa tym, co som nasla na nete a v casopise mama a ja a tam bolo 100/150ml na 1kg babatka na den, ale neviem, ci to nie je malo.. marek ma necelych 5kg a za den vypije tak 650ml. 😒

heh, tak ja uz som nieco odkukala od anulky.. ten poukaz do kupelov nie je zly, tatino ma velmi rad kupele.. no baby sup s dalsimi napadmi, az viem, co nakupit 😉 marekovi budeme skor prakticke veci a ja by som chcela ten stacionarny bicykel..

anula
26. okt 2008

Katuska, ja len viem, kolo vypijeme vecer- asi 160ml + este maly dezert z prsnika.

katinka0000
26. okt 2008

katuska: nas maly vypije urcite viac ako 100/150 ml na 1 kg vahy. pred chvilou vypil napriklad naraz 170 ml.

katinka0000
26. okt 2008

a doobeda vypije vsetko mliecko, co si na noc nazbieram v chladnicke. a to je fakt hodne. 😀

aktak
autor
26. okt 2008

jankamanik tym ATB si asi nemyslela antibiotika ale HAK nie? 😀 😉

jancia
26. okt 2008

Ahoj katuska a co ti povedal pediater? ked je podla neho maly v poriadku tak sa nezatazuj tym ze kolko vypije, ja teda vobec netusim kolko moze maly vypit a pokial je oki a aj doki tak povedal tak mi je to jedno, ved keby mal malo tak on sa hned hlasi a urcite aj vas Marek 😉 .

co sa tyka satky ja mam hoppediz, 4,6m, no pre mna by mohla byt aj kratsia, stacila by aj taka 4,1 - 4m, zalezi aj ake uvazy chces robit, ale ta 4,6 je taka optimalna dlzka, no a tiez si rozmysli ako casto ju budes pouzivat a ci sa ti teda oplati viac investovat alebo ti staci aj lacnejsia, no ja ti velmi neviem poradit ktora je lepsia, no ta moja sa mi zda fajn, ale zas tak sa nevyznam, skus pozriet na www.nosime.sk su tam aj porovnania satiek mamickami 😉

katuska.
27. okt 2008

dnes som prva??? 😕 baby, kde ste? nejako ste zaspali po vikende.. my sme boli v sobotu na tych satkach a potom v cokoladovni, mnam.. inak vikend klasika.

katuska.
27. okt 2008

jani, dik.. uz som rano objednala a tiez 4,6m.. dufam, ze nebude az taka strasne dlha. a to vazenie pred a po papani mi kazala laktacna, takze sa tomu nevyhnem 😒

katinka0000
27. okt 2008

ahojte!

no teda. za cely den len 2 prispevky a to len od katusky???

zajtra ideme ku koznej, lebo sa mi zda, ze nico sa znovu vyhadzuje. ozvem sa, ze ako sme dopadli.

lalunna
27. okt 2008

ahojte
akurat sme sa vratili z prechadzky, patrik ma pekne vyfukane cervene licka 🙂
ked poviem niekomu, ze ma 2,5 mesiaca, kazdy sa strasne cuduje, ze vyzera aspon na 4 mesiace
ja toto fakt nechapem, nikdy by som si nebola myslela, ze budem mat taketo velke dieta, a nosime aj vecicky uz na 4 - 6 mesiacov

ideme si vybavit na tej rehabilitacii bazen, koli tomu, ze tam chodime cvicit mame 5x zadarmo a potom hodina za 80 Sk co je ok, lebo tu v Ba stoji hodina v tych komercnych zariadeniach cca 400 Sk
no a je to hned za nasim domom 😵

katinka0000
27. okt 2008

lalu: aj my nosime vecicky na 4-6 mesiacov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre