Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
24. sep 2008

bibi, to je normalne, jak sa brucho stiahlo...
ja to mam tak isto 😠

lalunna
24. sep 2008

veji, vecerat???
patrik veceria o 22

katinka0000
24. sep 2008

ahojte!

aj my sme dnes skusili nutriton. malinky vobec negrckal. supeeer!!! myslite, ze mu to nemoze uskodit? na obale je pisane, ze mu to mam davat (teda tu jednu odmerku) do 30 ml. to mysleli kazdych 30 ml???
A NEMOZE MAT Z TOHO KOLIKU? toho sa fakt obavam.
ja este menstruaciu za sebou nemam. v piatok sa chystam ku gynekologicke na kontrolu. a budem musiet behnut aj na endokrinologiu.

bibi: aj ja mam stale tu ciaru. zmizne to vobec niekedy?

sofia1
24. sep 2008

ahojte maminky,malá má asi 3 dni na tváričke také vyrážky ako keby krupica s čoho to može mat,moment.mám soplíky už 2 týžden a dávam jej mar plus myslíte,že by s toho sa vyhádzala? ☹

bubinko83
24. sep 2008

katinka,kolko ti spal po Nutrilone?

bibianna
24. sep 2008

bubinko, nutriton , nie nutrilon. Nutrilon je mliečko, nutriton liek proti grckaniu.

bubinko83
24. sep 2008

uuups,sorry.To som si nevšimla 😕 😀 😀

danulik
24. sep 2008

ahojte kocky, ako sa mate?
mna asi porazi, mam zapalene hrdlo, dnes som bola u dr., dala mi nejake lieky na 3 dni, tak dufam, ze dovtedy to prejde.. kym som bola u dr., tak s liluskou bola moja maminka, nechala som im mliecko, tak to super zvladli 🙂 a potom isli aj na prechadzku na nejake 2 hodinky, trosku som si oddychla 😉
malicka ma trosku sopliky, tak odsavame a dakujem tomu, kto vymyslel tu odsavacku na vysavac 🙂
vcera sme boli na poradni, vsetko ok, lilus pribrala 300g a narastla o 3 cm 🙂 a potom sme sli na sono klbikov a tam tiez vsetko ok, ale stale mame balit na siroko do 4 mesiacov..

jamaica - pozerala som tvoj album, malicka alexa je cela mama 😉

ahoj angeli 🙂 😉

danulik
24. sep 2008

skoro som zabudla - klaudi (ta nasa stvrta bystricanka) vcera porodila - takze natalka je uz na svete 🙂
gratulujeme 😵

bibianna
24. sep 2008

Danulik, aj ja som chorá, mne predpísala spray Bioparox. Aké máš reakcie okolia na retro kočík?
Baby, tu je súťaž, kde môžte pridať fotky dieťaťa aleba seba s bruškom. Na tejto stránke je aj moja fotka, ak chcete, môžte zahlasovať. Ďakujem. Dole v 2. riadku 1. zprava
http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=7

kuratenko11
24. sep 2008

Ahoj Sofia,aj my mame vyrazky uz asi tyzden,najskor som to len natierala repikom,aj som kupala v repiku a teraz mi doktorka predpisala fenistil kvapky a Imazol krem tak dufam,ze zaberie.On to ma chudacik aj v hlavicke.

elly111
24. sep 2008

lalu infacol nam funguje od druheho tyzdna super, je aj na dobre odgrgnutie aj celkovo na prdiky a proti kolike. Hovorila som vcera aj so zodpovednym clovekom z tej firmy a pozor maju v pribalovom letaku zle davkovanie nie jednu kvapku, ale jedno kvapkadlo ale nam staci 2-3krat denne jedna kvapka

danulik
24. sep 2008

bibi - dnes mal kocik premieru 🙂 vraj s nim sposobili rozruch v meste 😀 a nejaky chlapec sa prisiel spytat, ze "teta, vsak taky kocik stoji aj 20 tisic?" 😀 ja som s nim este nebola, ale buduci tyzden, ked budem zdrava, uz pojdem, tak potom napisem 😉
mne tiez dala dr. bioparox a atb azithromycin.. mam strasne sucho v hrdle, fuj 😝
dufam, ze to lilus odo mna nechyti 😒

danulik
24. sep 2008

poslala som vam hlas 😉

bibianna
24. sep 2008

Dík,Danulik, Lili je veľmi zlatá a krásne meno si jej vybrala.

kape
24. sep 2008

Ahojte maminky.
Kuratenko s tym imazolom skus najprv na malom kusku pokozky, lebo nas maly to dostal na zaparenu ritusku a nesadol mu a sposobil nam velku galibu, ale nastastie sme to uz zahojili.

Ja mam tiez este tu ciaru a tiez stamvla, dost tmavohneda je ale postupne uz vidiet ze ustupuje.
Ja som bola dnes za gynekologickou, lebo v sobotu sa mi zas objavil crveny flak na lavom prsniku, nastastie bez teploty, do dnes som sa to snazila rozchodit babskymi receptami,ale nejako nepomahalo, az ked som uz bola vychystana k lekarke sa mi uz zdalo ze je to na ustupe, ale pre istotu som radsej uz isla, kedze najblizsie robi v pondelok. No nedala mi nic pokracovat s babskymi receptami, jedine ak by mi vyskocila teplota tak vtedy mam prist, povedali mi este so sestrickou ze hrcky, ktore sa tvoria pri zapale je potrebne masirovat kruzivymi pohybmi a nie vytlacat z nich mlieko. Takze procedura so Samovou rituskou skoncila a aby nam za tym nebolo luto tak nastala procedura u mna po kazdom papani, masirovanie a odsavanie aj ked s odsavackou sa mi vela vytiahnut nedri tak musim rucne. Inac na ritusu nam zabral nakoniec najlepsie Bepanthen a fenovanie ritusky, to mu pekne vysusovalo postihnute miesta. A na moj zapal zacalo zaberat octanova mast a zaliate vrecusko kamilkoveho caju. Tie klasicke, struhany zemiak, vino atd u mna akosi nezabera.

Nas Samko uz tiez ked ma naladu s nami "rozprava" v poslednom case sa mu zapacilo hlavne okolo druhej v noci po papani.

Zajtra ideme do poradne, tak som zvedava ako prospievame, ale podla nasej vahy mame uz 6 kg. Taky tucko to je.

Petrzalcanky, duafm, ze pocasie sa nam umudri, radi by sme si dali dalsie rande, bolo celkom fajn.

Tak nech sa Vam vsetkym aj Vasim babatkam dari a hlavne nech ste zdravi.

katinka0000
24. sep 2008

bubinko: ja vobec neviem, pretoze ja som nutrilon davala len zo zaciatku. teraz ho nedavam skoro vobec. dali sme ho naposledy v piatok, ked som nebola doma. odvtedy zase papa len moje mliecko. podla mna po nom spal rovnako dlho ako po mojom mliecku.

katinka0000
24. sep 2008

kto mi odpovie na ten nutriton???

aktak
autor
24. sep 2008

tak u gynekologa vsetko v poriadku 😵

imazol nam tiez pomaha dobre, ale nepouzivajte ho casto, teta je farmaceutka a povedala ze cim menej tym lepsie

jancia
24. sep 2008

Caute babeny
aj vy pouzivate tu rybiu mast na zapareniny? Cim to ide najlepsie dole? Moj maly to ma na pipiku a na gulkach a neviem cim mu to mam zmyt, stale mu tam ostavaju take fliacky z toho kremu 😖 diky

jancia
24. sep 2008

bibi aj moj hlas mate, ste tam zlatucki na tej fotke 😉

baby co ste chore, skore uzdravenie...

inak my tiez odsavame uz asi 2 tyzdne... 😖

zajtra mame prvu poradnu tak som zvedava ako sme vyrastli 😕

jancia
24. sep 2008

odsavame sopliky som mala na mysli 😉 ☹

jancia
24. sep 2008

inak danulik, ten kocik je bomba, aj tamita ma taky ze? pocuj vy dve ked sa vyberiete spolu na prechadzku tak sa z vas cela Bystrica pos... 😀 😝

katinka0000
24. sep 2008

bibi: aj ja som vam poslala hlas.

janci: aj ja pouzivam niekedy rybiu mast. normalne to umyjem sprchovym gelom Klorane.

katinka0000
24. sep 2008

dneska som bola u zubara a teraz ma riadne zacal bolet zub, ktory mi robil. dal mi do neho len vlozku a na bud. tyzden mam prist. uz som si dala aj ibalgin.

anula
25. sep 2008

Katinka, vyskusala som raz Nutriton, mala nemala po nom koliku.

kikinela
25. sep 2008

ahojte maminky my s amame o.k sme v poriadky žiadne stažnosti mam pohodove mimčo 😉 jancia ja mam tiež tu rybiu mastičku a ide mi to normalnym detskym mydielkom 😉 gratulujem Klaudinke nech sa držkaju 😉 😀

sanik
25. sep 2008

ahojte,
chcem sa opytat kolko stoji ta odsavacka na sopliky, co sa dava na vysavac? znie to sice drasticky, ale pozeram, ze si ju tu velmi chvalite

stankaji
25. sep 2008

ahojte mamulienky!!! 🙂 🙂 🙂

len co vas docitam (predtym trochu poupratujem a tak...), tak je moja chrustikulka vyspinkana a opat hladna 😝 , tak vyuzivam malu pauzu po kojenim kym je este slastne spokojna a sedi v tom sedaku s hudbou...

anula - neviem ci ste uz poriesili problem s tymi chrastami, moja ich nastastie nema, ale prve moje dieta to malo abola som z toho miern ev soku, doktorka nam poradila sampon Nizoral a trikrat sme umyli a precesali a bolo po chrastach 😵 😵 😵

katuska - drzim palce pri prekonavani laktacnej krizy 😉 ja mam zatial stale dost mliecka a ak mozem poradit, pi vela tekutin - mlieka, caju na tvorbu mliecka, ja mam taky specialny z lekarne "caj pre dojciace matky" a jedz zaprazene polievocky a pravidelnu stravu, popri tom aspon ja jem pudinceky, jogurtiky, kolaciky...vzdy si na prechadzke kupim tie fornetky pudingove a bastim si ich popri prechadzani... 😝 😝 😝
a hlavne sa kvoli nicomu nestresuj...spomen si na slova janky manikovej: "bordel v byte, stastne dite"
...mna ani manzel nemoze zlostit, lebo mu vravim, ze ak ma budes zlostit, stratim mlieko a budeme kupovat UM!!!" 😀 😀 😀 a hned je pokojnejsi a splni mi aj modre z neba xixi

lalunna
25. sep 2008

elly, mne sa zda ze nam zabrak infacol uz na druhy den, ma to ovela lepsie, ovela lahsie sa vyprdi a lahsie kaka, supeeer a dnes este idem pre tie homeo a budem si varit rascovy caj este vecer
ja mu to tak vylejem do ustociek z toho kvapkadla do otvorenych pred cca kazdym druhym papanim
a dik za upozornenie, si zlata

kape, chudatko, ale ked nemas horucku...
inak maleho si nezvykni v noci s nim kecat a hrat nebude ti potom spinkat, najlepsie je urobit v noci zakladne ukony ako prebalit, nakojit, pohladkat a spat
inak aj ja sa uz tesim na dalsie stretko, my chodime von kazducky den aj ked prsi, nech si maly zvyka, aj otuzujeme, zatial sme neboli chori a prospievame

stanka, to je dobre ze "bordel v byte stastne dite" to sa mi paci

my sme dnes 1.krat cvicili, aj s patrikom ako zavazie a teraz pekne po cviceni zaspal na zemi na deke tak som ho zababusila otvorila okno nech ma cerstvy vzdusik - v Ba nadherne prsi, uplny uzas, huste kvapky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre