Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
15. máj 2009

joy, pije cistu filtrovanu vodu z avent poharika alebo z normalneho skleneneho - z toho sa najviac napije, normalne ked ho vidi (ma uz svoj vlastny) tak uz utvara ten svoj sosacik a potom uz len prehlta az ma oci cervene a je zadychany potom, vzdy ma to rozosmeje 😀

lalunna
15. máj 2009

anape a ja som zasa mala chvilkami haluz z toho, ze patrik zasa vsetko robi nejako skor 😀 😀 😀 😉

mizulieka ved toto je verejne forum 😉 tak vtieranie neprichadza do uvahy 😉 😉

lalunna
15. máj 2009

sanik, teda aspon podla mna co pises, tak tie zeleniny su nafukovacie - kalerab, brokolica, spenat...
ak kojis, skus nedat stravu a len koj, upravi sa to

napr. ja davam patrikovi kazdy den pecivo a vobec ho nenafukuje, no a on patri prave medzi tych slabsich co sa tyka travenia

skus opytat vasej doktorky, mohol mat aj crevnu chripku... bacil tam mohol ostat a odvtedy mu nechuti, to len tak dedukujem

iwuskaaa
15. máj 2009

Ahojte mamičky, ako sa máte? 🙂
Dlhšie som sa tu neukázala, resp. nepridala príspevok, ale z času na čas si Vás prečítam 😵 . Zaregistrovala som sa na FB, tak dosť času trávim aj tam 😀 .
Katuska, som rada, že som našla Tvoj príspevok, trošku ma upokojil. Dávidko tiež ešte nelozí, nestavia sa sám na nôžky, len sa točí, točí a točí, pekne sedká a to je všetko...ale určite sa rozhýbe aj on 🙂 .
Minulý týždeň sme mali aj my prvý letecký deň, ráno sme my s manželom pospali, malý si zatiaľ brázdil našu posteľ a šup na zem. Bol plač, ale rýchlo ustal, sledovali sme ho a všetko sa nám zdalo v poriadku, tak sme nešli ani k Dr.
Tak aspoň takto v skratke 🙂 .
Želám Vám pekný víkend, užite si ho s polovičkami a deťúrencami 😉 😵 . Aké máte plány?

danulik
15. máj 2009

pomoooc, mam anginu 😖 😒 ☹ 😠 🙄 😢 najskor bol chory manzel a teraz som to schytala ja.. bola som u dr., dala mi atb., dufam, ze nenakazim aj lili, lebo to by ma uz porazilo..

pekny vikend dievcence, ja sa idem liecit 😉

lalunna
15. máj 2009

iwus,
my budeme bez ocka
tak v sobotu ideme s kamoskou a detmi na konferenciu o prirodzenej starostlivosti o dieta co sa kona v lekarskej fakulte, aj minuly rok som bola, zaujimave veci sa tam clovek dozvie, napr. teraz ma zaujala prednaska detsky vyvin a jeho vplyv na spanok, ale je hned ako prva rano, dufam ze stihneme
a v nedelu by som chcela na bicykel a trosku na slniecko poopalovat 😎

katuska.
15. máj 2009

mizulienka, vitaj 😉 odkial si?

sanik, nebral dominik atb? lebo tie vraj vedia narusit floru v crievkach. nam kazali popri atb uzivat aj probiotika. uz sme ich uzivali aj predtym. tiez som davala infants dophilus ako kuratenko... a este mi napadlo, ze marekovi byvalo tazko z kalerabu a chvilu mi trvalo, kym som na to prisla..

lalu 😀 😀

iwus, ja sa uz par mesiacov rozhodujem, ci sa zaregistrovat na fb.. ked ten net je strasny zrac casu a clovek si ani neuvedomi kolko presedi za nb 😒

dani.. ☹ hm.. prijemne a rychle liecenie..

v sobotu ma byt 27stupnov.. teda aspon u nas, idem pozriet predpoved 😎

katuska.
15. máj 2009

mizulienka, pozeram do albumu, ze vy uz ste boli na dovolenke!! 😎 kde ste boli a ako bolo?

katinka0000
15. máj 2009

ahojte!

danulik: moje nervy. skore uzdravenie. a ako sa ma lili? zajtra mame nabity program. cakame babku, ktora bola 3 tyzdne na lieceni a poobede ideme nicovmu bratrancovi gratulovat. ma 3 rocky. jupiiii! uz sa tesime.

baby tie co chodite plavat. ako vase deticky zvladli prve potapanie? my sme sa potapali v stredu prvykrat. ale najskor poharik a potom sup pod vodicku. dneska to bolo uz bez poharika a ani jednemu dietatku sa to nepacilo. vsetky plakali.

lalu: tak na tu konferenciu by som isla aj ja. skoda, ze je to v BA a este aj v sobotu.

belasa
15. máj 2009

Ahojte,
dnes rano nam Risko urobil 19 krokov sam .....asi 10 dni sa uz pustal sam ale vzdy to bolo 3-4 krocky a bac na zem ...takze cochvila uz bude behat a ja sa budem konecne moct vystriet a narovnat chrbat 😝 . Mame vsak taky problem, ze Risi nevie padat dozadu... vzdy pada ako doska ...nemam na to nervy ho nechat capnut na zem aby sa buchol a tak som mu vzdy za chrbtom a trpnem kedy ho vyvali...stale by len chodil a chodil..neviem odkial berie energiu ...lebo poslednu dobu menej papa-viem ze leto sa blizii a tak chce asi schudnut do plaviek 😀 😀 momentalne mame 10 kg a cca 73-74 cm.

Vsetkym chorym maminam a babatkam prajeme skore uzdravenie...

aktak
autor
15. máj 2009

belasa tak to je teda Risko riadny rekordman 🙂
ze 10 kg, my nemame ani cez 8 asi 😀
danulik aj ja som mala anginu a atb pred 2 tyzdnami, aj Adelka s nimi skoncila ale neviem ci to mala odomna lebo mala ine prejavy, drzte sa 😉

kuratenko11
15. máj 2009

Ahojte
belasa,gratulujem k prvym krockom,no ale myslim,ze si len tak neposedis 😉 este viac budes behat 😀 nas Simi chodi sam zatial len popri gauci a pada super na zadok a ako opatrne! aby sa nahodou nebuchol 😀 😀 😀
Katinka my ked sme boli plavat tak nas nechala asi 3-4 hodiny len s poharikom a az potom sme sa zacali ponarat,aj to len chvilu,aby sa im to moc nezunovalo.Teraz sa potapa ako dablik 😀 jedna radost a dokonca ked ho idem potopit tak sa rehoce,nechapem ako zadrzi dych 🙂 Inak uz skaceme volnym padom do bazena,teda posadim ho na kraj a on za mnou skoci,je to parada.A taktiez ide zo smyklavky 😀
Danulik skore uzdravenie a pekny vikend vsetkym

sanik
15. máj 2009

ahojte,

no my sme prave atb nebrali, no mozno nejaky bacil zostal v brusku a ten robi sarapatu. mozno len po chorobe mu menej chuti jest a horsie mu travi. ved aj dospely ma s tym niekedy problem. skusim ho chvilu pozorovat, ci sa to nezlepsi a ak nie, tak pojdem s nim bud.tyzden ku lekarke, nech sa na neho radsej mrkne. dnes uz to bolo o nieco lepsie, no ale ono je to stale jeden den lepsie, druhy horsie.

lalunna - ja uz praveze nekojim, co je mi velmi luto, takze s tym kojenim uz to riesit nemozem.

belasa - Risko je teda fakt rekordman, klobuk dolu, vsetky babatka asi tromfol.

ja sa akurat vytesujem, ze maly sa konecne naucil sam sediet. chvilu mu to trval, vzdy ked som ho dala sadnut, tak sa stavial rovno na nozky, proste sediet ani nahodou nechcel a tento tyzden mu akosi zaplo, ze sedenie je vlastne fajn, ze to ani neboli 🙂 a odvtedy chce stale sediet, pride mu to ako novinka. predtym sa naucil gulat a tak sa len vsade gulal. On musi najst system ako na to a potom uz to chce vzdy robit.

belasa
15. máj 2009

dakujeme 🙂
kuratenko-viem ze si neposedim...ale aspon sa vystriem.....kazdy sval na chrbte ma mimoriadne boli...cez den tvrdy trening s Riskom v predklone a v noci robim "mantinel" t.j. spim na lavom boku...muz na pravom a mlady pan vstrede rozvaleny...ale koniec koncov to asi mnohe poznate, ze??
Inak nase vsetky tri deturence zacali takto skoro behat...takze to budu asi geny.... 🙂

iwuskaaa
15. máj 2009

Belasá, Riško je šikovný 😵 , super...
Katuska, ja som tiež rozmýšľala asi tri mesiace, či sa na to dať, alebo nie a nakoniec neľutujem. Našla som tam väčšinu stratených spolužiakov, zo strednej, z vysokej školy...zo začiatku som tak fakt bola dosť často, no teraz je to v pohode už... 🙂 ...Tak neváhaj 😉 .
Lalu, super plán na víkend 😉 ...

mizulienka
15. máj 2009

ahojte, dakujem za privitanie 🙂)) original som zo Spisa, ale uz par rokov byvame v BA 🙂
boli sme v Slovinsku, v Portorozi, bolo super, aj pocasie nam vyslo, malemu sa v bazene velmi pacilo...najprv som sa bala, ze ako bude znasat vodu v bazene, lebo mal ekzem, ale vo vsetkych bola iba morska voda, tak to bolo super, dokonca mu ekzem na rucicke aj zmizol, tak sa tesim 🙂

inac ak mozem poradit, vyborne su probiotika BioGaia, robil sa prieskum o kvalite probiotik, ktore su na trhu, a tieto vysli suverenne ako najlepsie...mam to z prvej ruky, robili to vo firme, v kt. pracuje manzel 😵 (vyroba jogurt atd)

hribikana
15. máj 2009

Ahojte,
prisla som Vam popriat krasny vikend.
Akurat som Vas docitala a klobuk dole pred augustovymi chlapinami 🙂 my mame nieco cez 9 kg a to som uz mala pocit, ze nina je riadne fajna 😠
Teraz mame take cudne obdobie, teraz mala 3 dni 39 teploty, neviem, ci to kvoli tomu 1. zubku ... vcera sme boli u mudr. dala nam biogaiu a vysetrenie mocu a vyter z hrdla... inac ten odber mocu ... ako to vy robite??? do nocnika, ci vrecuska? my sme jednu skumavku naplnili z vrecuska a jednu z nocnicka, v pondelok budu vysledky
mala je strasne zamamkana teraz, najradsej by v noci spinkala na mne, niekedy mam pocit, ze keby sa dalo, tak sa najradsej vrati naspat do bruska 🙂
Papa

hribikana
15. máj 2009

a pozerala som fotecky ... deturence su prekrasne ... sikovnici nasi augustovi

basky
15. máj 2009

Mizulienka ahoooooj,
som rada, ze si sa konecne pridala. Ked uz sa nevidime v parku, aspon takto sa stretneme 😉 Morska vodicka je asi vseliek 🙂 Super, ze Vam pomohla na ekzem. My chceme tiez k moru, asi koncom juna, uvidime, ako nam to vide a ake bude pocko, Ideme do kempu, cize termin zalezi fakt len od pocasia.

Babulky, prajeme pekny vikendik, ma byt pekne pocasie, tak si uzivajte aj vy 😉

mizulienka
15. máj 2009

ahoj basky 🙂 no uz dlho sme sa nevideli...nejako a v tom parku miname 😒 my chodime 2 aj 3x do dna von, tak snad sa tam skoro stretneme 🙂 pekny vikend aj vam 🙂 a inac super, ze svadba dopadla dobre 🙂 citala som 🙂

basky
15. máj 2009

Belasa, gratulujeme, Risinko je fakt sikulko 🙂 My este sam ineprejdeme, akurat za jenu rucicku, aj to ma trosku strach, ked zacneme.
Danulik, prajeme skore uzravenie 😉

jancia
15. máj 2009

Ahojte babule prajem Vam krasny vikend, danulik skore uzdravenie 😉

Kuk ak chcete do mojho albumu, pridala som nove fotky.

Inak dnes som bola na kurze brusnych tancov, joooj dobre bolo 😵

basky
15. máj 2009

Jani, krasne fotecky, Tomi je uz veeeeelky fesacisko 😉 A to vsetky mate tie manduky, alebo ako sa to vola? Bez toho sa neda chodit tancovat? Ja som rozmyslala, ale nic take nemame ☹ .

mizulienka
15. máj 2009

ahoj jancia, vidim, ze pouzivate manducu, si s nou spokojna? my sme mali teraz na dovolenke pozicany ergo z nosime.sk a bolo to fajn...mozem sa este spytat, ci je to vhodne aj pre vacsie babo...misko ma uz cez 11 kg, ergo mu bolo ok, je aj manduca taka priestrannejsia? dik 😵

danulik
15. máj 2009

dakujem, dakujem, dakujem 🙂 😵 😉

belasa - no toto 😕 gratulujeme k prvym krocikom 🙂

u nas chodenie zatial nehrozi, len teraz sa zacala plazit - ako maly partizanik 😀 stvornozkovat tiez nehrozi, ale na nozky sa stavia - ked ju chytim za rucky, len tak vystreli 🙂 najradsej rovno z lahu 😀 sama sa vie zatial zdvihnut v postielke len na kolienka a potom sa hneva, ze jej to nejde aj na nozky 😅 ..ale my sa neponahlame 😉

mizulienka - aj ja ta vitam 🙂

jancia - super foto z tancovania, aj kape so samkom chodia? 🙂

katinka0000
15. máj 2009

kuratenko: ved aj my sme boli najskor s poharikmi, tusim 2 hodiny a teraz v stredu sme boli poharik a ponorenie a dneska uz len ponorenie. a tiez len na chvilocku. a v ktorom kurze ste teraz? teda odkedy chodite plavat? pytam sa preto, aby som vedela, kedy priblizne nas caka to, co teraz robite vy.

katuska: aj ja som na fb a netravim tam zase az tak vela casu.

belasa: super. gratulujeme ku krocikom.

my zatial chodime len za pomoci oboch ruciciek. dnes sa ale po prvykrat stalo, ze sa nico rozplakal preto, lebo chcel chodit. uz dava fakt krasne krociky. mozno sa par tyzdnov sa rozbehneme aj my.
dneska sa uz trochu na brusku pokusal dat aj na styri, ale nevyslo mu to. vyzeral ako korytnacka na suchu. 😀 😀

katinka0000
15. máj 2009

jancia: tomasko je fakt nadherny.

jankamanikova
15. máj 2009

Ahojte!
Prajem pekny vikend, my ideme do BA (mam tam kurz) a potom ideme do Presova na vikend, deti sa tesia.
Mame sa dobre, vysiel nam dnes 5 zubok, tak je to super. Skripe zubkami a smeje sa, a uz druhy den sam sedi. Vdaka stvornozkovaniu sa to naucil sam a ma pretekarsky sed, jedna noha vpredu a druha vzadu. Najväcsiu radost ma Janik, len krici na mna a ukazuje ako si Jakubko sadol 😀 . Joj, su uzasniiii ....

Jakubko tiez pada rovno dozadu ako doska 😉 , ale to sa deti musia naucit. Padnut na zadok je veru tazka skola 😉 😉 😉 .

Madi - co sa tyka mlieka, tak Matuskovi som po ukonceni dojcenia zacala davat Sunar. Kravske nie, to az po tretom roku zivota. A davam detom acidofilne a jogurtove mlieka, tie su pre deti najvhodnejsie. Nas Janik papal Nutrilon do tretieho roku a potom sme mu zacali davat kravske, ale nechuti mu, tak papa Acidko a velmi vela jogurtov. A pri Jakubkovi to budem riesit, az ked sa prestane dojcit, ale dufam, ze tak skoro to nebude 😉 😉 😉 😉 .

jankamanikova
15. máj 2009

Mizulienka - budem zajtra (teda dnes) s tou kamaratkou, co vlastni ten portal a tak sa jej opytam na podrobnosti na ten cyklovozik a dam Ti vediet. Najskor tu budem v pondelok, tak TI potom napisem ...

mizulienka
16. máj 2009

dakujem Janka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre