Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
17. mar 2010

ahojte, ako ste sa dnes mali?
lili uz spinka, ja cakam manzela, isiel na skuter..

ako som sa docitala, zajtra nepojde kon a od piatku bude nova verzia - je tam aj moznost vytvorit sukromnu skupinu, takze tam nemaju pristup ocumovaci - co vy na to? ja by som to celkom uvitala 😉

mizulienka
17. mar 2010

tinka si zlata, dakujeme 😉 sme v rovinke este len 2. tyzden, sa rozkukavame, este ze sa na nasej ulici pracuje, su tu bagre a ine stroje 😀 tak aspon mame zabavku...

radi vas tiez spozname, len teraz nam kazdy den chodia nieco robit...schody, dvere...mame tu este velke provizorium...ale pomalicky to ide 😉 tak, ked sa to pohne, urcite dame vediet 😉

citim sa fajn, cakam uz len, kedy sa male rozhodne prist...tato ma narodky v piatok, tak ju prehovara, aby prisla 😵

eminkaa113
17. mar 2010

ahojte,

dnes bol dobrý deň, emka ukážková 😀 absolvovali sme veľkú prechádzku. emka si zobrala svoj kočík s bábikou

dnes sme kúpili pre emku dvd prehrávač do auta, sme išli do mesta 20km to otestovať. pozerala a nevymýšlala, bude to dobre slúžiť cestou do chorvátska. a už keď sme boli v meste, tak sme kúpili aj nový kočík 😀 no čo si začneme 😝

zajtra sa chystáme do BA, ideme pozrieť moju mamku, je po operácii chrbtice. vďakabohu všetko dopadlo dobre a cíti sa tiež dobre, tak sa na ňu moc teším.

dobrú noc

jancia
17. mar 2010

Ahojte tak zajtra budeme mat abstak 😀 dufam ze ho v zdravi pezijeme a tesim sa na novu verziu 😉

Chorobkam skore uzdravenie a snad sa zajtra nikto nechysta rodit... 😝 pockajte kym bude kon zase pojazdny, jasnee??? 😉

A vdaka za mile komenty k foto 😎

danulik
19. mar 2010

jeeej, caute 🙂 🙂 🙂 uz ide kon 🙂 🙂 🙂

pepies
19. mar 2010

ajojte, no kym som sa zorientovala, to trvalo .......... 😉
Danulik ajoj, ako Ti je, uz si fit? 😉

danulik
19. mar 2010

peti - uz mi je celkom fajn 😉 sice este beriem lieky proti bolesti, ale inac ok..
a ty ako? co mate nove?

dnes som upratovala a triedila lili hracky, celkom som sa pri tom unavila 😝

este raz zopakujem otazku: nechceme si spravit sukromnu skupinu? alebo vam to viac vyhovuje takto verejne?
(sukr. skupina je na heslo)

tinka66
19. mar 2010

danu - ja som za sukromnu skupinu....daj nam prosim instrukcie ako na to...dik

iwuskaaa
19. mar 2010

No už som mala aj absťák, keď koník skoro dva dni nešiel 😀 . Ale musím sa tu zorientovať najprv 😝 ...
Ja som tiež za súkromnú skupinu, tak Dani hoď nám tie inštrukcie 🙂 .

pepies
19. mar 2010

Dani tak to som rada že už je lepšie ........
My sme sa dnes konečne ujednotili na dovolenke, ideme nakoniec so svokrovcami, ten septembrový termín, do Zatonu 😀

Kľudne môže byť aj súkromná téma ................. Mne je to v podstate jedno ...... 😢 Ja chodím len na témy, ktoré mi vyhovujú. 😉
Myslíš že sú tu nejakí očumovači?

Pekný večer všetkým, idem kojiť 😀

danulik
19. mar 2010

kliknite si na "sukromne skupiny" a tam sa da zalozit nova, ale mna by skor zaujimalo, ci sa da presunut cela tato nasa 😉 idem napisat nejakemu adminovi..
zakladatej tej skupiny ma potom pravo vpustat "clenov"..

peti - super, tesim sa s vami 🙂

iwuskaaa
19. mar 2010

Peti, jasné, že sú tu očumováci 😝 , ja mám skúsenosť 😒 ...
Dani tak napíš a uvidíme. Ale mne by nevadilo, keby začínali aj odznova 😀 .
My sme boli dnes u Dr., malý ma hrozný kašeľ a keďže ide víkend, mala som obavy. Predpísala nám Stoptussin, Pamycon, Zodac. Tak dúfam, že mu prejde, ale aj cez deň spal iba 45 minút, čo ho dusilo, 😖 .

danulik
19. mar 2010

no..tuto nasu diskusiu si nemozme preniest, musime si vytvorit novu..

suhlasite?

iwus - to mi je luto ☹ dufam, ze mu to rychlo prejde.. ten kasel ma suchy?

katinka0000
19. mar 2010

ahojte!

tak nova verzia MK uz funguje. je ovela vymakanejsia ako ta predtym.

dnes bol nadherny den. sme boli s nicom stale vonku.

s tou sukr. skupinou je to dobry napad. ja suhlasim.

dani: super, ze ti je uz lepsie.

iwus: ako davidko? uz sa ma lepsie?

iwuskaaa
19. mar 2010

Danielka, ja súhlasím tiež, len budem vedieť sa tam prihlásiť? 😀 Musím sa tu ešte zorientovať 😝
Kašeľ má suchý, neviete nejaký dobrý a osvedčený recept na to? Dala som mu olejový zábal na hrdielko, to jediné ma napadlo...
Katinka, sama neviem, či je lepšie. Verím, že áno a bude spokojne spinkať, videla som na ňom, že bol dosť vysilený z toho kašľa. Ale je statočný, to sa mi páči na ňom.

danulik
19. mar 2010

kuk do sukr. skupin, uz sme tam 😉 pridala som zatial asi 28 clenov, co som nasla na poslednych stranach, ak som niekoho zabudla, napiste, ok? teda hlavne tie, co sa tam nedostanete 😅

danulik
19. mar 2010

iwus - mala by sa sa tam dostat v pohode, vyskusaj 🙂
na kasel skus cibulovo-medovo-citronovy "cajik" po lyzickach..

iwuskaaa
19. mar 2010

Ja dávam cibuľa - med a tú šťavičku čo to pustí, je to ono? Alebo aj niečo varíš? 🙂
Už si založila skupinu? Idem to pozrieť 🙂 .
Čo čítam ostatné baby, tak tu budú iba skupiny na celom koňovi 😀

danulik
19. mar 2010

iwus - ano, to som myslela 🙂

danulik
19. mar 2010

baby, tak sme tu:
snazim sa priebezne doplnat zoznam clenov, ak som este niekoho zabudla (resp. neviete sa tam dostat), napiste, ok?

pipinka82
19. mar 2010

Ahoj maminky pekne vás zdravím a naše krásne slniečka tiež 😉 sto rokov som tu nebola 😝 ako ste sa tu rozrástli no ja ešte nie 😅

pipinka82
19. mar 2010

nejak to tu pomenili hm?! 😉

danulik
20. mar 2010

pipi - kuk do novej temy 😉

sanik
20. mar 2010

ahoj danulik,

aj ja chcem ku vam do tej novej sukrom.temy. ja som tu uz dlho neprispievala ale snazim sa aspon ako-tak pravidelne citat.

danulik
20. mar 2010

hned ta idem pridat 🙂 😉

danulik
20. mar 2010

uz mozes 🙂

kivec
20. mar 2010

Ahojte zienky,
Ozyvam sa po dlllllhom case, dufam, ze ste na mna este nezabudli. Mali sme s manzelom strasne hekticke obdobie, na konika som ani nahodou nestihala chodit a potom nam ten vsetok stres vyvrcholil do choroby. Boli sme cohri vsetci traja, nejaka chripka, plus brusny virus(zvracanie, hnacky), no poviem, vam, mame dost. Estherka mi strasne schudla, uz poriadne nejedla tyzden, a ked sme si mysleli, ze je uz dobre, vcera zsae zvracala. Zajtra uz pobezim k doktorke, lebo uz sa mi to zda dlho. Ja uz som z toho chvalabohu vonku ale zase strasne kaslem, uz mam z toho svalovicu na bruchu presileny sval na boku. Je mi luto aj bambulky v brusku, ked ju v noci budim tym hroznym kaslom. A manzel ma stale bolavejsie hrdlo, kasel a horucky a nejdem ho dostat k lekarovi. Ale tu aj tak nepredpisu ATB, kym clovek nie je na umretie. Takze tolko o nas.
Uz ste mi chybali, strasne vela ste toho za ten cas popisali, ale nemam vobec cas vas docitat. Musim sa starat o tych mojich marodov a este pomaham manzelovi dopisat prace do skoly, kedze ich ma v stredu odovzdat a je uplne mimo prevadzky. A ja mam letiet na sk aj s Estherkou tento stvrtok a mam velmi zly pocit, ze z toho nic nebude. No ale nejdem byt pesimisticka. Ved este mame par dni.
No tak som sa riadne rozpisala a vyzalovala, to ja len doplnam deficit. Dufam, ze ste vsetky v poriadku, aj babatka.
A len tak okrajovo som zachytila, ze ste sa presunuli do novej temy, rada by som sla s vami, len mi dajte vediet, ako sa tam dostanem.

kuratenko11
23. mar 2010

Ahojte,mozem sa k vam pridat?Mozno si ma pamatate,moc sice neprispievam,ale citam vas skoro pravidelne.Inak skusila som novu temu a pustilo ma to?Je to mozne?
My mame tiez Simona ako Basky a Madi,mame sa fajn,od septembra nastupuje do skolky,ja do roboty 😒 je velmi sikovny.Uz sa pyta na zachod,nocnik sme zrusili,lebo zachod ho bavi viac 😀 von a na spanie este plienky ma,dufam,ze do leta stihneme byt uplne bez 🙂 to je nutnost do skolky.Ale nastastie sa pyta sam,nenutim ho.
Uz riesite aj vy skolky?Myslim,ze tusim kape pisala,ale nie som si ista....

katinka0000
23. mar 2010

kuratenko: sup do novej temy. sem uz tusim nikto nechodi. 😉

danulik
23. mar 2010

kuratenko - pustilo, lebo som ta pridala ako clena 😉

barborka08
12. apr 2010

Ahojte kocky, kde ste? V akej teme? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre