Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
29. dec 2008

Nika ja si myslim, ze bez plienky, ja sa chystam kupit popolinky plavky.

stankaji
29. dec 2008

Nika.r - vsak este nebolo -5 stupnov, a naozaj aj ja som citala, ze kludne sa moze chodit von do -10, na hodinku, vsak kto by vydrzal dlhsie??? 😎

... inac aj ja by som teda chcela vediet, ze v akych plavockach a ci s plienkou, ci bez sa ma chodit plavat...ja by som chcela tak az na jar

oraia - jeeeeej ake fantasticke veci si dostala od jeziska!!! 😲 😲 😲

... ja som dostala take prakticke veci ako pracku (stara 12-rocna nam odisla), zehlicku (tu som vobec necakala!), 2 vetrovky, aby som mala v com chodit von do tych mrazov 😝 , knizku "Mars a Venusa v spalni" (chichi) a nieco aj pre potesenie - hodinky a kozmetiku....ale to najdolezitejsie a najcennejsie pod stromcekom bola nasa mala Martinka, ktora sa najviac rozplyvala nad sustanim papierikov 😵 😵 😵 (ake skromne dieta zatial, vsak?)

stankaji
30. dec 2008

Baby - pridala som do albumu nejake foto z Vianoc - KUUUUK!!!

nika.r
30. dec 2008

stanka, ja som to čítala v časopise Dieťa v článku o otužovaní, kde vyslovene odporúčali aj dlhé prechádzky vonku,a le pod - 5 už nechodiť vôbec..tak len tak...asi je veľa názorov aj na toto tak ako na všetko... 🙂

kape...mne sa tá plienka zdá taká malá na to, žeby mala udržať "nehody" a tiež som vychádzala z názvu - plienkové plavky..ale pravdupovediac fakt netuším ako to je

anula
30. dec 2008

Ahojte,
my sme stastlivo dorazili, a dnes sa chystame na chatu ku svokrovcom az do 4.1. Potom tu uz budem pravidelnesie. Slubujem 😉 .
Vidim, ze rozoberate plavanie. My sme uspesne ukoncili kurz, bolo to super, pridam fotky, ked mi ich poslu. Nosili sme plienky na plavanie Huggies, su aj v DM Babylove. Treba mysliet, ze deticky si kazdu chvilku chlipnu vody a ak nemaju adekvatne plienky, piju vsetko, co je vo vode.

lalunna
30. dec 2008

nika, u nas v bazene, kam chodime plavat, tam su decka hore aj dole bez 😀 😉 a pohoda

my chodime s patrikom stale von, aj ked je zima a mrzne, poriadne ho zababusime a ved ked je strieska a este mu nejde studeny vzduch priamo do ustociek, ze tam ma nejaku zabranu, taku striesku z fusaka, tak ok, tvar mu natriem wind/wetter kremom a ide sa, este nebol chory

inak ohladne soplikovania, kocikovaia v chladnom pocasi, atd. je dobry clanok v novom januarovom zdravi, odporucam precitat 😉 docela som sa stotoznila s pani doktorkou 🙂

oraia, ty si musela byt strasne poslusna 😉

idem prihodit foto

tamita
30. dec 2008

Lalu - 😉 krásno-krásne vianočné...
Anula - no konečne doma a aj v Koníkovej stajni 😅 ,dobre bolo?či to musíš najprv spracovať?...
Nika, my sme vonku každý deň,v čase aj nečase spíme zväčša na terase cez obed 3hod., no u nás ešte -5 cez deň nebolo.A hoci je nababušená vo fusaku,ked to ide k nule-to je O.K.,no už keď bolo -2,tak mala riadne studené líčka a pri tom jej z fusaku trčal len nos,tak to som ju pratala radšej dnu.

tamita
30. dec 2008

sa všetky vonku opaľujete,aj s malými chrobáčikmi že???u nás v B.B. je momentálne krásne,slnečno,2 stupne - čistá predsilvestrovská pohodka 😉

danulik
30. dec 2008

caute baby 🙂
tak ako sa mate po sviatkoch?
my dobre, uzivame si aj ocka doma 😉 pocasie je fajn, svieti slniecko, lilus sa slni vonku na terase a ja si idem uvarit polievku 🙂

vejinka
30. dec 2008

danulik kde ti zmizol album??

vejinka
30. dec 2008

lilke prajem vsetko naj k 4. mesiaciku 😉

jamaica77
30. dec 2008

Ja len taku rychlovku natukam.....Alexa sa konecne zacala otacat, zatial len z bruska na chrbat ale ide jej to celkom dobre - ale len ked sa jej chce, uz 2 dni takto sama to skusa 😵 huraaaaa a sedkanie to jej ide na JEDNOTKU, v tom sa vyziva, nemusim ju ani drzat ale este sa opusti a spadne po chvili ale smeje sa z toho ani raz neplakala ze spadla 😀

slaviq81
30. dec 2008

Ahojte. Zajtra mame posledny den tohto roka, ani sa mi verit nechce.
Ako sa maju deticky? Ja sa idem z mojej malej zblaznit taku radost mi robi. Cela je na zjedenie 😀 😀 😀

aktak
autor
30. dec 2008

aj nam robi Adelka len radost, je uzasne pokojna, usmievava, zlatucka, a trpezliva lebo nekedy musi pockat kym sa na nu dostane rad, Adamko ju velmi ludi a aj jej to kazdy den opakuje 🙂

uz mame ciarky na spodnych 1kach, jedna je silnejsia, druhu vidim len trosku, ale neviem sa jej tam poriadne pozriet lebo ma STALE vyplazeny jazyk opica jedna 😀

slaviq81
30. dec 2008

Nam sa zubky este nederu 😀 , ale keby ste videli Laru ako sa tvari ked jej prechadzam prstom po dasne by ste sa postali 😀
Ani sa nepretacame, z chrbatika na bok to ano, a slo by to aj na brusko keby nam ruka nezavadzala 😀 😀

aktak
autor
30. dec 2008

nam pretacanie tiez nehrozi, ved naco sa namahat ze 😀

slaviq81
30. dec 2008

Veru Aktak 😉

danulik
30. dec 2008

veji - nezmizol, vymazala som ho 😉

prave som objednala par ks latkovych plienok, som na ne velmi zvedava 🙂
objednala som tieto:

BabyLucy Bamboo 1ks

BabyLucy Organic 2ks

Vkladacia plienka BabyLucy Bamboo 2ks

Vrchné nohavičky BabyLucy FIX 1ks

BumGenius ORGANIC Onesize 1ks

Bum hugger patentky 1ks

Mommy´s Touch AIO patentky 1ks

Tots vkladacia plienka froté/flís 2ks

Tots Bamboozle 1ks

Polar Bummi Fleece 1ks

danulik
30. dec 2008

inac, lili sa tiez este nepretaca - sice sa o tom pokusa, ale asi ma tiez velky zadok 😀 zatial sa pretocila z bruska na chrbatik asi iba raz alebo dva krat, ale zato uz by najradsej sedela, stale sa chce dvihat z lahu do sedu 🙂

slaviq81
30. dec 2008

Dani, preco si ho vymazala. Chceme vidiet Lili ako rastie ☹

danulik
30. dec 2008

slaviq - niektori ludia nepoznaju vyraz "autorske prava" - ale na internete musime ratat so vsetkym 😖
momentalne som strasne nasrata, ale ked ma to prejde, tak par fotiek pridam 😉

slaviq81
30. dec 2008

Len sa nes..., do kelu s takymi ludmi 😠

danulik
30. dec 2008

slaviq - no co uz 😖

kocky - ako/kde idete travit silvester?

basky
30. dec 2008

Ahojte,
Danulik, my sme doma, papuckova kultura 😉 Nechceme ist nikam, aby sme nenarusili Simimu rezim, mozno o rok uz bude nejaka chata, este teraz sa na to necitime.

A preco si zrusila tie fotky? Ja uz tiez nad tym dlhsie rozmyslam ... tiez som citala, co tu baby pisu, ako niekto zneuzije tvoje fotky.

jancia
30. dec 2008

cauki baby
my budeme doma, inak sme chori - soplime a kasleme a kychame takze ani nic ine nehrozi, nanajvys cez chodbu k babke 😝

a co vy ostatne???

danulik
30. dec 2008

basky - zial, niektori ludia maju pocit, ze ked je foto na internete, tak ho mozu pouzit ako chcu.. ale nechce sa mi o tom pisat.. okrem toho tu chodi plno uchylakov a pod. ☹

my budeme tiez doma, chata tento rok nehrozi 😉 ale vobec mi to nevadi..

kape
30. dec 2008

Ahojte.
My budeme mat tiez papucovu kulturu, ale na Liptove u svokrovcov a vecer ak tu budu strielat petardy, tak si pripijem so Samkom pekne v posteli , ked ho budem mat v naruci. 😀 Ale zajtra okolo obeda sa chystame do Tatier na Hrebienok, tak dufam, ze bude pekne.

Tema chodenie vonku - Samko je vonku aj v tejto zime, pekne nababuseny vo fusaku a trcia mu len ocicka, lebo z plienky mu vytvaram taky tunel nad ustockami a nostekom, takze ho vytahujeme z fusaku pekne tepluckeho dnes po troch hodinkach. Inac by sa cez den vobec nevyspal. A tvar tak ako Lalu mu natieram kremom do tohto pocasia.

Danulik - pekna vybavicka. Sa budes tesit, ked budes malej davat taketo kusocky na zadocek. Sa nam tu akosi latkove plienkovanie rozmohlo.

Jancia - nech ste s Tomim rychlo zdravucki.

A nezabudnite, ze sa hovori - "Co na Novy rok to po cely rok "

Pa a dobru noc.

zlatulienka
30. dec 2008

Ahojte.
Aj my budeme zajtra papučkovať doma v obývačke 😝

Náš Robik sa tiež nepretáča, pri svojich 9 kilečkách si je podľa našej Dr. sám sebe ťažký 😀 ale ke)´d má záujem sa k niečomu dostať tak si vždy poradí, aj keď pritom riadne fučí...

Danulík - tie vaše fotky niekto zneužil? Pýtam sa, lebo my tam máme pár kúskov od profi fotografky, tiež by sa mi nepáčilo keby si ich dakto stiahol....

Tiež chodíme von aj na 3 hod. a je to v pohode, malého riadne zababuším, len kúsok tváričky trčí, natriem mu líčka krémom a keď sa vrátime tak je celý teplučký, len líčka má krásne červené a studené 😕

ada11
30. dec 2008

aktak, ani Anetka sa nepretáča, mám dojem, že sa ani tak ľahko nebude-vôbec nechce byť na brušku, do sedu sa chytá-to áno, ale ja ju ešte nedávam sedkať.

Aj my budeme mať paučovú kultúru, síce príde na 2 hodky švagor so ženou ale ak bude Anetka mrzutá, tak to bude asi na 2 minúty.

danulik
30. dec 2008

zlati - nikdy nevies, kto si stiahne tvoje fotky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre