Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
25. mar 2009

Jaj Veji, vidim ze sa septembrovky nemozu dohodnut ohladom pretacania 😉 Lara sa najprv pretocila z chrbata na brusko az potom z bruska na chrbatik.
No myslim ze v pol roku sa uz vacsina babatiek pretaca na brusko. No zalezi aj na vahe.

mimabb
25. mar 2009

vejinka: nasa herecka je leniva... v noci spava na boku, co uz je vlastne polovica k pretoceniu na brusko, ale nechce sa jej pretacat... vcera sa konecne pretocila sama z chrbatika na brusko, bez pomoci... ked som ju chytila za rucicku, tak sa pretocila aj predtym bez problemov, ale sama ani za svet...
ale zase pekne sedi... sama sa posadila v lehatku, tak sme jej uz nebranili v sedeni...

danulik
25. mar 2009

nasa lili sa dlho nepretacala a potom si jedneho dna povedala, ze uz je cas a odvtedy sa gula stala 🙂 🙂 🙂 pregula sa celou nasou postelou a keby sme ju nezachytili, tak pokracuje aj dalej 😅

elly111
25. mar 2009

vejinka u nás to bolo zo dňa na deň som myslela že sa nedočkáme a jedného dňa mu to išlo mal asi 6m a 4 týždne,fičíme so sučkou za ženíchom 😀
ahojte a pekný deň

nika.r
25. mar 2009

ahojte 🙂

veji, netráp sa zbytočne...raz na to príde neboj..ak je spokojný, nerieš to..Tomáško sa do 6,5 mesiaca nepretáčal vôbec /len prárkrát sa mu podarilo/ ale keď už na to prišiel, stala sa z neho malá vrtuľka

my sme prišli na to, že asi mal Tomáško problémy s bruškom z Hippíkov..dala som mu ich fakt len pár, ale problémy sme mali neskutočné...buď skúsime inú značku, alebo už vôbec nebudem nič kúpené dávať

my nedávame všetko bio, ani sa to nedá a aj tak ho neuchránim pred všetkým..veď aj ja zjem kopu kadečoho, nestravujem sa bio a určite to prechádza do mlieka. čo máme dávame zo záhradky, čo nie kúpime...akurát mäsko som zháňala bio a mamina vybavila jedno kurča...poporcujeme a budeme mať aj dva mesiace 🙂

a pridala som aj pár aktuálnych fotieknášho chlapiska 🙂

kape
25. mar 2009

Ahojte.
Minule sme riesili topanky tak pridavam jeden link http://www.detskaobuv.cz/o-detske-obuvi/jak-vyb... pre toho kto ma zaujem.

jancia
25. mar 2009

nika.r tvoj Tomi veru uz nie je babatko 😉 je to velkaaac, zlaty 🙂

veji nas Tomino ma 7m. prec a este nic, parkrat sa mu to podarilo ale to bola asi nahoda, ked pasie koniky tak sa aj naklana ale este neprisiel na tu srandu pretacania sa... ja to nepovazujem za problem, lebo vidim ze inak je sikovny... myslim ze to este pride, aj ked budeme asi posledni z augustovych... a v niecom zase budeme skor... kazde dieta je ine.

inak som sa dnes rozhodla ze kupim malemu take to sedatko do vane - myslite ze je to dobra investicia?

kape
25. mar 2009

Jani, podla mna dobra vec, ja som tiez povodne planovala to kupit, ale nakoniec sme kupili vanicku, ved vies aku mame, takze u nas to nema vyznam kupovat. 😉

vejinka
25. mar 2009

dakujem kocky za odpovede 😉 asi to xce cas 😅

katinka0000
25. mar 2009

ahojte!

ely: my sme pribrali tiez menej ako inokedy. len 850 g.

katinka0000
25. mar 2009

veji: nas nico sa pretocil len par krat. vobec sa mu to nechce. pretoci sa vzdy do tristvrte ale potom sa vrati naspat. ale je hrozne tazky. takze presne ako to napisala slaviq, zalezi aj na hmotnosti dietatka. nas nico napriklad uz uplne sam sedi a vyzera to tak, ze zachvilu bude uz aj sam stat. pretoze niekedy ked sa postavi a oprie sa o sedacku, tak stoji aj sam. podobny pripad ako mala eliska - mimabb.
takze ohladom pretacania netreba stresovat.

janci: ake sedatko myslis? hod nejaky link.

iwuskaaa
25. mar 2009

Ahojte mamičky, ako sa máte? Dúfam, že detičky, ktoré trápila choroba, sú už fit 😉 .
Veji, ja som mala rovnaké obavy ako Ty a teraz nemôžem Dávidka spustiť z očí 😀 , tak sa točí a vrtí 😀

vejinka
25. mar 2009

iwus ved ani ja ho neamozem nechat ani sekundu sameho...lebo sa bojim ze sa obrati ked tam nebudem...a to si teda nenecham ujst 😉

vejinka
25. mar 2009

dneska som ho motivovala a hpnotizovala zrkadielkom a mobilom..zabralo to tak do polovice a potom si povedal asi ze to za tu namahu nestoji 😅

katinka0000
25. mar 2009

vejinka: to poznam to motivovanie. ale ked sa nechce, tak mozes robit, co chces. 😀

vejinka
25. mar 2009

katinka..heheh dik za upokojenie 😀

katinka0000
25. mar 2009

nemas zac. ja si z toho hlavu nerobim. hadam ho to niekedy zacne bavit.

ja idem dopozerat modre z neba, potom osprchovat a potom odsavat.

iwuskaaa
25. mar 2009

Ja tiež pozerám Modré z neba, ale to je hrozné...ten pohreb 😢

jancia
25. mar 2009

katinka taketo nieco : http://www.biga.sk/kupanie/thermobaby-sedatko-d...

veji no neviem ci to zavisi od hmotnosti, ale aj nemusi - nas Tomi patri medzi tych lahsich augustovych chalanov a nist 😝

jankamanikova
26. mar 2009

Ahojte dievcata!
Tak presne po tyzdni som znova na nete. Na vychode bolo super, akurat ma dostal do rozpakov sneh, ktory som vobec necakala a vobec po nom uz netuzim 😉 . Ako tak vidim, mam co robit, aby som Vas nastudovala. Tak idem citat.
Mame sa inac velmi dobre, deti zdrave; moje usi tiez (ale este sem-tam musia deti hlasnejsie kricat 😀 😀 ). Jakubko sa ma vyborne, zacal nam na vychode nieco rozpravat a este s tym neskoncil 😀 😀 😀 😀 😀 ; postavi sa vsade, kde sa da; chodi okolo nabytku a po styroch frci ako pretekar. S prikrmami sme nepokrocili, ale tvarime sa velmi svedomito a stale skusame, kto je trpezlivejsi, ci Jakubko alebo ja 😎 😎 😎 😎 😎 .
No, idem Vas citat a prajem Vam vsetkym krasne jarne dni (uz by hadam aj mohli nejake byt).

katinka0000
26. mar 2009

jancia: a ako mu tam budes umyvat ritku? podla mna je to nejake neprakticke. ci mas to vyskusane?

vejinka
26. mar 2009

jancia..hned som pokojnejsia 😉

bibianna
26. mar 2009

Mne Maťko už prevrátil aj kvetináč, kamienky som musela zbierať. Potom našiel kábel od internetu, tak ťahal a ťahal, asi sa hneval, že mama sa s ním nehrá a sedí na nete. Bol v pavúku. 🙂 🙂 🙂

katinka0000
26. mar 2009

bibi: 🙂 🙂

lalunna
26. mar 2009

ty kokso chvilu som tu neni a vy tolko popisete...
uz ani neviem co som chcela reagovat musim ist znova precitat 😀

vcera sme kupili buginu, ostali sme nakoniec verni gesslein znacke, uz je v albume, sa z nej vytesujeme, aj patrik ju prijal, dufam ze sa osvedci aj v praxi

dnes na rehabilitacii som sa dozvedela ze patrik je co sa tyka fyzickej kondicie na 11 mesiacov, uz sa stavia na nohy a dokaze sa pridrzat len jednou rukou 😀 takze ho nemozem spustit z oci, uz sa par krat dobre tresol

jancia
26. mar 2009

kati no praveze vyskusane nemam preto som sa pytala ci s tym niekto neporadi kto to ma... ale ja to skor chcem ze ho tam posadim a on sa moze hrat vo vani s hrackami a je mensie riziko ze sa smykne a udrie alebo tak... ked ho budem umyvat tak ho vyberiem a pridrzim 😉

slaviq81
26. mar 2009

Lalu, Pato je uz velky 😕 Tak rychlo nam tie decka rastu 😝 A fesak je 😉

bibianna
26. mar 2009

janka, myslím že na hranie by to bolo dobré.

lalunna
26. mar 2009

kape a to myslis ako ze prestahovali prosanus na tu teslovu?

kape
26. mar 2009

Lalu - teda Patrik je uz riadny chlapina v tom kociari, ze necelych 8 mesiacov, 🙂 pokym clovek naozaj nevie tak ani neuveri pri pohlade nanho.

Katinka - my mame taku vanicku, kde Samko bude sediet, teda uz by pomaly aj mohol a je tak navrhnuta, ze bude plnit presne tu istu finckiu ako dala link Jancia na to sedatko, ked budem Samka potrebovat poumyvat samozrejme ho budem musiet nadvihnut, tak ako pise Jancia, decka sa nam budu viac a viac vo vodicke chciet zabavat, tak je to dobre na to , aby sa nebuchli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre