Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

vejinka
28. nov 2008

mika..no ked to povie doktorka a sestricka tak im verim..ved urcite uz videli zopar prerezavanych zubkov 😉

slaviq81
28. nov 2008

N i k a, Lara spi na brusku.
V e j i, a ma teploty? Na dasienka je vraj dobry Calgel, odporucila mi sesternica.

vejinka
28. nov 2008

no zatial pouzivame len hryzatka..a veru teraz som mu merala teplotu a ma 37,8 v konecniku..cize 37,3 zvysena 😒 a to este nieje vecer 😖

pipinka82
28. nov 2008

baby aj mne strašne začali padat vlasy ved zachvílku budem mat na hlave 4 vlasy :(( ☹ normálne mi je až do plaču...kamoška mi poradila vit...biosil plus jej to zabralo po pôrode tak skúšam aj ja 😝

pipinka82
28. nov 2008

SLAVIQ81 a od kolkých mes.ho môžeš používat ten gel?? 🙂 díki

vejinka
28. nov 2008

aj mne hrozne padaju vlasy... 😢

slaviq81
28. nov 2008

P i p i, neviem asi od 4. mes., ved sa popytaj v lekarni. 57tt 😀 😀

pipinka82
28. nov 2008

hm stým asi trpí každá po pôrode ☹ mám na to nervy bo tie vlasy sú všade a aj malý to má aj v plienke 😝 hehe

pipinka82
28. nov 2008

no hej neviem si to zmenit vždy mi vypíše že chyba sa poslala k admin a dalej nič tak nechápem 😀 tak to by som nechcela xixixi

slaviq81
28. nov 2008

O vlasoch uz ani slovo, lebo sa zblaznim. Este ked von zafuka vietor, tak mam problem si tie tri vlasy rozuzlit 😀 😀

lulu19
28. nov 2008

baby skuste aj toto mne to pomohlo
2 POL.LYZ OLIVOVEHO OLEJA ,2 POL LYZ MEDU ,2 ZLTKY ROZMYKSOAT NATIET NA VLASY NA KORIEKNNY HLAVNE A ZABALIT DO FOLIE NATO UTERAK A MAT take 1 az 2 hodinky na hlave a ppotom zmyt a opakavat kazdy alebio kazdy dvuhy den mne to pomohlo

lulu19
28. nov 2008

prepacte ze som sa vam sem votrela

kape
28. nov 2008

Nika.r - boli sme na tom istom plavani ako Lalunna s Patrikom, len nasi drobci narozdiel od Patrika plakali 😠 Ale neva , na buduce to uz bude lepsie a ty vobec do vody nejdses. Len deticky.

Vejinka - nam lekarka so sestrickou uz pred mesiacom povedali ze nam pojdu skoro zubky, ked sa mu pozreli do pusy a zatial nic 😉 Tak Vy ste Erika ockovali uz rovno aj proti rotavirusom.

Inac mne sa tak zda , ze lekari sa uz ani netrapia s vysvetlovanim ohladne ockovani, rovno supnu a hotovo a tiez by ma zaujimalo, precvo jeden lekar pichne vsetky ockovania naraz, alebo lepsie povedane poda a niektory lekar to dava postupne. Co je lepsie, ked lekar to vie najlepsie ?

Pipinka zmne si pas ved Ty uz 17 tt prenasas 😀

vejinka
28. nov 2008

ani srnky netusiaa ci je lepsie dat naraz alebo postupne...nam to dali naraz vsetko zacvakali sme 2690sk a este raz nas roto vsetko caka v januari a potom vraj mame do roka pokoj

pipinka82
28. nov 2008

Kape už som to skúšala ale vždy mi odpíšu že sa nastala chyba a nič viac darmo to skúšam xixixi 😀 hm to by som už velmi vyzerala xixixi 😀

vejinka
28. nov 2008

pipi vam vlasky nevypadali-??, my sme skoro plesaty boli 😅

slaviq81
28. nov 2008

Rotavirusy, to je zas co za ockovanie? Nieco ine ako pneumokoky? Moj doktor sa len opytal ci chcem aj proti pneu-, nemal namahu vysvetlit pre a proti.

pipinka82
28. nov 2008

nie skôr už aj zhustli 😀 on je vlasatý po tatovi xixixi aj on má husté vlasy xix 😀 ja mu ich akože gelujem 😀 olejíčkom xixixi malý beckhem účes má xixi

slaviq81
28. nov 2008

jej pipi ale je zlaty, fakt ma dobre haro

pipinka82
28. nov 2008

už to mám už to išlo asi mali nejaký problém 😝

aj my sme dali pneumokoky 🙂 ale ja som s malým plakala bolo mi ho lúto ☹ v januáry zas ideme a zas sa neudržím a budem plakat ☹ aj vy ste plakali?? alebo to len ja som taká slabá? 😢

pipinka82
28. nov 2008

Slavi heh dík veru on jediný bol blondák s dlhým három aspon mi ho nezamenili xixii 😀 on tam až svietil v postielke hehe 😀

vejinka
28. nov 2008

pipi ja som zdrhla za dvere..aj tak som ho pocula..a v januari ideme na preockovanie zasa..ale nelakala som ale stonala 😅

pipinka82
28. nov 2008

pekné meno máte Lara 😉 ale aj ona má malé číro xixi neni broskynka ani ona 😀

môj herec sa začína budit tak asi padám 😀 je čas papania 🙂

vejinka
28. nov 2008

rozmyslam ci ho mam dnes kupat...kupali ste aj vy po ockovani?

vejinka
28. nov 2008

ozaj a za mesiac sme pribrali 1120g dost ne? 😅

pipinka82
28. nov 2008

ja som si myslela že to zvládnem ale ee nezvládla :( 😅 asi v januári si poplačem znova 😝

vejinka
28. nov 2008

pomaly zvojnasobime porodnu vahu:3100g 😉

a vraj do pol roka by sa mala zvojnasobit 😅

pipinka82
28. nov 2008

ja som v ten den nekúpala boleli ho nožičky a mal zvíšenú teplotu na 38,2 tak som mu dala čípok a ten pomohol 😉 malý mal 19steho na poradni 72cm a 6200g 😉

vejinka
28. nov 2008

waw riadem dlhac 😉

vejinka
28. nov 2008

tak teda nemam kupat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre