Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
25. jan 2010

Jaj no a uz si ma predbehla... tak dobru chut este, ja som sa predchvilou dotlacila, takze este to musim trosku stravit a potom pojdem aj ja, papa dievcata

tessie
25. jan 2010

dobrú noc dievčatá... idem aj ja už... dúfam, že sem zavítam skôr ako o mesiac 🙂

zajtra máme perný deň - ráno skoro vstávam na rehabilitácie... potom prídu naši, idem na nastriekanie opálenia a na skúšku plesových šiat... máme toho dosť 🙂

jancia
25. jan 2010

Fuuuha tessie ty sa vazne poriadne pripravujes na ten ples, tak nech Vam to vyjde a poriadne si to uzijete 🙂
dobruuu

katuska.
26. jan 2010

dobre ranko! vstavame poslednych 5 dni pred siestou 🙄
😕 😕 to kolko ste vcera vecer popisali??? no idem docitat..

videla som, ze tu bola hviezdicka.. mam este otazku k tomu kolacu vesmirnemu, ze ako tam davat ten puding, aby som ho nemala na spodku plechu. lebo mne sa zda, ze ked som kedysi davno jedla ten kolac, tak tam bol ten puding tak akoby v strede a nie na spodku..

katuska.
26. jan 2010

hviezdi - my sme s nocnikom na tom tiez biedne, ale snad sa to zmeni.. marek si nan nesadne ani za nic, vsetky zvieratka da vycikat, ale to je vsetko.. 😒

med a citrusy nedavam. citrusy nedavam preto, lebo nechce a chleba s medom a maslom mal mozno tak raz dvakrat.. aj to uz davnejsie..

mam otazku.. ked davate malym vodicku alebo caj, tak akej teploty? lebo ja ju stale zohrievam, neviem .. mam taky blby pocit mu dat 20stupnovy caj

tess, rehabilitacie ti v dobrom zavidim a prajem aby si bola rychlo fit a pozor na chrbat na plese. mna seklo v krcej chrbtici.. teda skor v svaloch a bala by som sa ist teraz niekam na ples uz len kvoli satam, ze by som bola odhalena.. bola to taka bolest, ze sa toho strasne bojim.. prajem prijemnu zabavu v sobotu a urcite nam potom ukaz nejake fotky 😵

katuska.
26. jan 2010

hviezdi, pekne fotky velmi.. z fotiek pozeram, ze mate taky podobny styl v zariadeni bytu ako mame my teraz v novom 🙂

madi
26. jan 2010

no caute caute
paaaanecku ale ste sa rozpisali....docitavala som vyse 20 stran...riadna fuska takto na rano... ale zvladli sme to...simonko tancoval na detske pesnicky a hral sa s autickami a vlacikmi a obcas som mu poasistovala, takze ok.resty v konovi nemame

jankamanik - veeelmi zo srdiecka blahozelame k novemu babatku, ste nadherna rodinka....tiez mi bolo cudne, ze preco spavas v inej izbe od deti a preco sa chcete odstavovat, ked si vravela, ze az ked pride dalsie babatko.. hihi

my sa stale kojime, cez den 1-2x a v noci tiez... ale noc ma uz prestava bavit...simon ma noci, kedy pyta kazde 2 hodiny a to je dost velmi unavujuce.....riesili sme to tak, ze manzel spaval vedla neho a ja na manzleovej posteli, ale zas spavam pri malom ja...nejako som sa na druhej strane postele nevedela vyspat...boli sme dolamani obaja ...tak cucame kedy si pyta... hm
tiez to zatial neriesim - ako jancia - aj ked uz pocuvam dost vela reci z mojho okolia, ze uz je to dlho a mala by som ho odstavit a ze to prehanam...dost ma to vytaca.....cize to nechavame tak, ked simonkovi prestane chutit, tak sa odstavi sam....zatial to vyhovuje takto...ano som obmedzovana vecer ked ide spinkat, ale zas - ja to neberiem ako moje obmedzenie - ze nemozem ist volakde vonku alebo co... sak simon bude len chvilu maly a za chvilu ma uz nebude potrebovat...tak si to uzivam..a vonku budem chodit neskor....nechyba mi to az tak...

a minule sme boli s drahym v kine (problemy v raji - odporucam - srandovne aj poucne) aj na veceru - tak to bolo uuuupllne totalne maximalne romanticke a nalialo ma to takou energiou ze uuuufff.. s malym bola babka...vratili sme sa cca o 9 tej, takze pohoda

avatar - absolutne nemusim ziadne taketo priserkove filmy ani harryho ani pana prstenov ani nic nerealne.... ja radsej romanticke komedie alebo thrillery a tak...a tiez som dost odmietava k veeelmi propagovanym veciam ...titanic som videla, az ked ho dali po 4 rokoch do telky 😀

na co som este chcela reagovat? hmmm
aha nocnik - katuska stresovala minule s nocnikom, tak som si nasla v mudrej knizke...ze do 15 mesiacov dieta vobec nevie ze to robi , od 15 mesiacov si uvedomi, ze ta mlacka je z neho a okolo 2 rokov uz vie aj udrzat a podrzat....takze to neriesim....nocnik mame, obcas si sadneme, uz sa parkrat vycikal a raz vykakal ale neni to pravidelnost ...mame cas...tak to beriem 😉

chudnutie - na jesen som si zaplatila redukcny kurz, ktory bol straaaasne drahy a vysledkom je uuuzasnyyy jojoefekt.. vyhodou bolo jedine cvicenie - od zory ochodnickej efekt...tak som si teraz zohnala jej DVD a idem podla nich cvicit - presvedcila som sa na vlastnej kozi, ze to cvicenie naozaj zabera.... samozrejmostou je uprava stravy, ale ziadna dieta (precitala som si knizku od bukovskeho "teraz to zide" - takze tak... tak mi prosim drzte palce, pretoze ked neschudnem, mozu byt problemy s druhym tehu a to by som nerada ☹
ale predtym som drzala 90dnovku (asi 70dni som vydrzala) a islo zo mna dole, takze kebyze odporucam dietu tak max. 90dnovku alebo delenu stravu...ziadne ine jednostranne hovadiny (pardon) uz nedoporucujem...

no..ideme sa obliect a nakupit nejake vitaminky, zeleninky

danulik - ty papas maso????? brdooooo si ma s tym zabila uplne 😀
a co sa tyka toho tajomstva - moja teoria je ze ivuska.....tak uvidime

vsetkym tehulkam zelam prijemne tehulkovanie a nam snazivym, nech sa dari...a nesnazivym nech sa dari tiez v tom co chcu 😉 😵

leguanik
26. jan 2010

heloooou dzifčenceee 🙂 🙂

to sme my mama s Timkom - prvym augustovciatkom 2008, nezabudli ste na nas? nemali sme vobec cas, a teraz ho trocha mam tak reku sa ozvem....vsetci ste ok?

my mame prave ovcia kiahne 😒

danulik
26. jan 2010

madi - noo..vyzera to tak, ze po rokoch to na mna zase prislo 😀 ale nejem ho s radostou 😝

leguanik - jasne, ze sme nezabudli!! vitaj spat a "rozpravaj" - ako sa mate?? 🙂 😉
kiahne? chudatko timi ☹ nedali ste zaockovat?

leguanik
26. jan 2010

ahoj danulik nie nedali sme sa zaockovat, ja som proti ockovaniam co sa tyka beznych chorob....je lepsie ak to dostane, ziska aj vacsiu imunitu a myslim, ze v tych ockovaniach je vacsi bordel....
ale nejako to zvladneme....ma ich od piatku, cely je vysipany aj v hlavicke ma....este tyzden a budu na ustupe....

leguanik
26. jan 2010

madi - ty stale kojiiis? cooo? ja som kojila nejakych 14mesiacov...maly sa mi v noci budil, teraz mi prespi celu noc....je to super....samozrejme ak nieje chory alebo ak mu nejdu zubky, predtym sme mali hotovu katastrofu nocnu...budil sa nam dost casto aj s placom...ale od kedy nekojim velmi sa to upravilo - no samozrejme spava medzi nami - ceconek 😀

danulik
26. jan 2010

tak sa drzte!! kde to chytil? a povinne uz mate za sebou? my sme este stale neboli..

leguanik
26. jan 2010

katuska. - ja davami timkovi teraz cez zimu na radiator cajik...tam ho ma stale teply....ale na jar-leto-jesen mu davam izbovej teploty, ze nezohrievam - netreba tie deti zas moc piplat, aby boli aj trosku odolne.... 😉

katuska.
26. jan 2010

leguanik - tiez si myslim, ze to trochu prehanam s tym cajom.. a ten radiator je dobry napad 😀 dik

katuska.
26. jan 2010

... a jasne, ze sme nezabudli 😉

leguanik
26. jan 2010

na tom radiatore, to potom musis davat pozor aby to neskyslo, podla toho aky je caj sladeny nesladeny...a tak...treba to kontrolovat nez to bude diite pit

iwuskaaa
26. jan 2010

No ahojte 😉

večer ste zase toho napísali, mala som čo robiť, aby som si všetko prečítala 😀 . Dnes má MM tréning, tak dúfam, že tu niekto bude a tiež bude slušná diskusia 😉 😀 ...alebo hojná 😀 .
Vítam späť Leguanika, ja som nezabudla, jasné, že nie, veď minule som sa aj kočiek pýtala, či nevedia, čo je s Tebou 😉 .
Tessie, som rada, že si nakukla po dlhom čase 😉 . Pekne sa pripravuješ na ples, určite budeš kočka a tešíme sa na fotky 😉 .
No a ako Vám to len vychádza, že som tehotná práve ja? 😕 😀 ...veštíte aj iné záležitosti? Ak áno, nechám si vyveštiť 😀 - Madi a Kape 😉
Dani, tak na Avatara nepôjdem 😀 , radšej nie 😝
My sme tiež na povinnom ešte stále neboli. Nejako to odkladám.
No dúfam, že som nezabudla na nič, na čo som chcela reagovať 🙂 . Idem hodiť zemiaky do rúry, nech sa pečú.
Ináč, aj mne ide kôň pomaly 😠

katinka0000
26. jan 2010

ahojte!

danulik: nicove fotocky sem hodim velmi rada, ale veru na mne nie je co obdivovat. a klobuk dolu, stobrusakov to je sila. zachvilu bude z teba czoborova. a dik za ten tip na tie magnet. rybicky. hned mu to kupim, urcite ho to bude bavit, lebo zboznuje zvieratka. od vianoc stale chodi do kupelne a vo vani hlady "byby". 🙂

kape: nico z toho trauma nema. on je proste taky, ze ked mu nejaky cudzi clovek ide nieco nove robit, tak hned place. aj u dr. ked ho idu len vazit, tak je to hrozne. plac ako sirena. takze on si na toto vsetko nove musi zvyknut.

leguanik: vitaj! uz si tu teda fakt dlho nebola. 🙂

aj mne ide kon nejako divno dnes. 😠

kape
26. jan 2010

Ahojte.
My sme dnes boli so Samkom pozriet Basky a Simonka, videli sme sa prvy krat, jaj dobre nam bolo sme sa zakecali akoby sme sa poznali 100 rokov a aj krpci sa celkom k sebe mali.

A na Basky kebyze si nepritlaci tricko k brusku ani nevidno, ze je tehu.

Iwuska este stale si to nepoprela. MNe sa raz snivalo ze kamoska je tehu a nedala nam vediet, tak ked som s nou volala, jej hovorim co sa mi snivalo , ze co ona na to a mala som pravdu, tak isto to bolo aj s jej svadbou, akurat sa mi to snivalo den pred tym ako nam to isla oznamit. A aj horsie veci sa mi podarilo predpovedat, takze toto je jedna z tych prijemnych veci. Tak co Ty na to ? Potom ked bude tajomstvo von a budeme mat s Madi pravdu, napiseme co nas k tomu viedlo, ze si to prave Ty. 😉

elly111
26. jan 2010

ahojte ja si tiež myslím že s tým tajomstvom ide o iwusku 🙂
leguanik na vás som myslela predvčerom, či ste ok, ale ty si písala že sa dlhšie neukážeš, no stále mi vŕta v hlave čo je s gliou, často písavala a ako sa malý narodil nič 😨
mne ide kôň ok len nestíham 😅

tinka66
26. jan 2010

ahojte,

moja mala spi uz vyse troch hodin, nechapem...toto sa uz nestalo ani nepamatam...

riadne ste toho popisali...tesim, ze konecne zavitala tessie a mhviezdicka...tessie uzi si ples, urcite tam budes najsamkrajsia, ked si si dala tak zalezat...a drzim palceky manzelovi, ale on je sikovny tak urcite sa presadi...

mhviezdi - ako je to s tym pudingom do toho tvojho kolacika? daj prosim vediet, idem ho robit na mm narodky a to je uz o dva tyzdne, alebo mas este lepsi receptik?

kape - som ti poslela IP, tesim na divadlo...aspon dufam...

katinka0000- konecne si sa ukazala, tak nico je riadny dlhanik...tesim na fotky

Baby a kde je lalunna?

vejinka
26. jan 2010

ahojte mamicky..tak uz aj ja sa pridavam do klubu druhorodiciek 😉

tinka66
26. jan 2010

vejinka - gratulujeeeeem a ako sa citis?

elly111
26. jan 2010

vejinka gratulujem 🙂 🙂 🙂
baby to je paráda, niektoré páry sa snažia roky a hľa augustovkám ako to ide 🙂, držím palce aby to tak bolo u všetkých 🙂
a danulik načo antikoncepcia, veď to tu budeš asi jediná ktorá ju bude užívať 😀 🙂 😉

elly111
26. jan 2010

u všetkých tých ktorí si to želajú 😵

kape
26. jan 2010

Elly ten dodatok nemusel byt 😉

A Veji gratulujem, hlavne nech tehotenstvo plynie hladko.

Tak sa mi zda, ze sa z nas stava poriadna mensina 😀

danulik
26. jan 2010

elly - a ty uz planujes druhe? 🙂

ja som uz davno myslela na lalu.. mate niekto jej cislo? napiste jej aspon sms 😉

veji - blahozelam 🙂

danulik
26. jan 2010

kape - my sa potom pridame na tretie kolo 😀

tamita
26. jan 2010

Čaute 🙂
Veji - super,gratulujem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak Erik bude mať bračeka,či radšej sestričku???

A ja - ak som to správne pochopila - tak gratulujem rovno aj Iwuške 😵 😵 😵 😵 😵 -
ved katka-kape ,iwus to nie že nevyvrátila,myslím tú tvoju + madi prognozu,ale POTVRDILA !!! 😀 😀 ,lebo dnes napísala,že ak aj ine veci veštite tak dobre,ako to-že práve ona je tehu,tak si k vám ide dať vyveštiť 😀 😉 Takže je to jasné, Iwus - už sa z toho nevykrútiš a inak ty si tu už asi pred 3 týždňami písala,že ti mešká MS - dobre si pamätám 😅 a potom si nás aj trochu začala zanedbávať a to už neospravedlníš ničím,iba ak občasnými nevoľnosťami 😉

elly - danulik nebude jediná,ja už fičím na Mirene štvrť roka

tess-čauko ,tak potom bacha,keď ťa bude manželík a iní obletovači vytáčať,aby z teba náhodou nesedrali tu drahou kuži... 😉

vejinka
26. jan 2010

dakujem babulky..no nijako len mi je hrozna zima 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre