Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

nika.r
27. feb 2009

už máme vyskúšané IB a sú neskutočné..sníva sa mi o nich, stále mám pred očami Tomáškov krásny farebný zadoček 😀

inak ale podaril sa mi včera riadny kúsok...študovala som ešte schválne na nete, pri akej teplote sa môžu prať, lebo z tých značiek na plienke som veľmi nevedela vyjsť- dočítala som sa, že do 60 st. - prvýkrát som prala na 40..tak som teda dala na 60 a tretina mojich krásnych snehobielych štvrocov je teraz krásne tyrkysová 😅

tinka66
27. feb 2009

nika.r. - 😀

stankaji - dik za pochvalu...a martinka je riadny dlhan, normalne modelka....hned som isla zmerat laru a ma len 70....

mali sme strasnu noc....lara isla spat o 9, ja o 10, do 11 mrncala a o pol jednej chcela jest a o tretej rev a to som ju nasla v postielke pod perinou na brusku....nechapem...tak som si ju dala k sebe do postele a o piatej rev, no nechapem, co jej bolo....zuby alebo zly sen...a teraz to dospava uz dve hodiny...potom utekame cvicit, nech mame troska zmenu....

baby aj vase deti sa pri uspavani pretacaju na brusko, lara mi to robi uz tri dni, tak ju stale obraciam, lebo sa bojim, aby si nevracla....aj ked uz vracka ovela menej ako predtym....

iwuskaaa
27. feb 2009

Tinka, tak si mala teda rušnú noc 😖 ...my celkom dobre, zobudil sa o pol druhej na papanie a potom ráno o ôsmej, no mne to nestačilo 😀 , ešte by som prijala také dve hodky 😝 .
U nás svieti slniečko, juchuuuuu 😵 😵 😵 ...to bude prechádzka, paráda 😵 .
A my dnes oslavujeme 😵 - Dávidkovú polročnicu 🙂 ...musím kúpiť šampus a večer si s mangelom strelíme 😀
Krásny piatkový deň!!! 😉

tinka66
27. feb 2009

iwuskaa - to teda hej, ale snad dnes bude lepsie....aj nam zacalo svietit slniecko, hned mam lepsiu naladicku 🙂

inac aj vase maminy a svokry hovoria, ze im deti prespali celu noc a ze nechapu preco sa nase budia? mne to teraz hovorila svokra, ze oni okupali, dali kasicku a od 8 do 6 babo spalo....normalne sa mi to nechce verit...a moja mama to iste a my sme 4 surodenci hned za sebou....medzi mnou najstarsou a najmladsou je len 4 a pol roka...ina hviezda bola moja mamina....

iwuskaaa
27. feb 2009

Tinka, mne to na šťastie nehovoria, no skúsili by 😀 ...neruším za sebe 😅 ...
Tak maminu obdivujem 😵 , klobúk dole 😉

danulik
27. feb 2009

tinka - aj my sme 4 surodenci, je medzi nami vzdy necele 2 roky rozdiel a mama hovorila, ze ani jedno z nas nespalo celu noc, tak ja som na to este dobre s lili 🙂

iwus - blahozelame 😵

aj u nas svieti slniecko 🙂 rano snezilo, ale uz prestalo 🙂

zabkatt
27. feb 2009

AHOJKY BABULKY POšLETE NáM SVOJ HLAS? ďAKUJEME VOPRED http://www.minibazar.sk/index.php?ids=sf2&c=1&i...

jancia
27. feb 2009

tinka tak hadam to dospis cez vikend 😒 inak uz dorazil vcera konecne posl. balik takze aj tvoje L-kove plafky 😀 posleme ti ich po Monike

iwus Davidkovi vsetko naj naj prajem! 😉

zabkatt a ako sa tam hlasuje? to sa musim registrovat? 😕

baby moj maly kebyze je po tatinkovi tak mi spi 20minutovky a to nielen cez den ale aj v noci 😖 inak nechapem ako to svokra s nim zvladala lebo moj muz ked mal tolko co nas Tomi tak ona cakala uz jeho brata 😨

tinka66
27. feb 2009

jancia - este raz dik za plafky...no asi ked maminy museli, tak zvladali....a tominko ti ako spinka???inac nase maminy si to uz asi ani poriadne nepamataju, ja tiez uz zabudam, co bolo pred polrokom....

utekame cvicit...

jancia
27. feb 2009

celkom fajn, v noci 2x papame ale my sme zatim stale len kojeni... uvidime ako sa to zmeni po vikende ked zacneme papat aj ine 😕

tak prijemne cvicko 😉

elly111
27. feb 2009

ahojte konečne dokukávam fotečky
jancia super v tom bazene, vani🙂)) Kolesá ste si kupovali vlastné? A je chodíte v Petržke tam pri Mamateyovej? Hm ako sa volá tá ulica na J..??? A aké plevečky ste kúpili nemáte fotečku?
iwuska Dávidkovi všetko najlepšie k pol rôčku 🙂

mhviezdicka
27. feb 2009

ahojte,
nika.r - mne IB pridu dnes poobede, ta pani z latkoveplienky.sk mi ich zase donesie osobne, len musim ist vybrat peniazky ... normalne sa ich uz neviem dockat 😅

tinka,
Lucka dnes v noci tiez 2x zo sna zacala plackat, ale stacilo len pohladkat a pobozkat a cielko a ukludnila sa ... zeby bolo nieco vo vzduchu? inak vcera aj pred spanim robila z nicoho nic hroznu paniku ... taku sme ju este s muzom nezazili, hned sme skusali, ci nema teplotu, ci nema tvrde brusko ... ale ona bola asi len hladna, lebo akonahle sa najedla bol klud a zaspala behom par minut... ale taku paniku este nikdy nerobila od hladu 😕

a pridavam sa k dievcatam - velmi pekne fotky, my sa tiez chystame zajst k nasmu fotografovi, nech nam spravi zopar peknych zaberov 🙂

pozeram, ze vonku sa zase usmieva slniecko ... mohlo by vydrzat, ja by som dnes rada isla aspon na hodinku konecne voooon 😎

no, hladosko sa zase ozyva, takze zatim papa 😉

jancia
27. feb 2009

Elly caves 😉 no tie kolesa su tam na pozicanie, v tej "vani" su decka naholo, tam plavky nemusia byt, nehoda sa zatim nestala 😅 chodime do Ovsista ale ulicu neviem 😒

Hviezdi a ake farby IB ste si este obj.?

jancia
27. feb 2009
elly111
27. feb 2009

super fotos, Tomáško je fotogeniše 😀, tak to myslíme rovnaké miesto, my sa tam chystáme asi od mája 🙂
konečne slniečko, ale u nás ešte 30cm snehu 😕 🙄 😀

zabkatt
27. feb 2009

áno babule treba sa tam zaregistrovať. ďakujem za každý hlas pa

tinka66
27. feb 2009

jancia - tomino uz riadne podrastol, zlatusik to je....

uz sme doma z cvicka, lara bola poriadne mrzuta, dokonca bila susedku janku, lebo jej chcela zobrat hracku...ale doma je ok...tie horne zubky su uz na spadnutie, asi to bude tym....

katinka0000
27. feb 2009

ahojte!

my sme mali vcera super vecer a noc. nico krasne zaspinkal. bez placu, s usmevom na tvaricke. 😀

no a dneska rano sme sa zobudili a trosku ma kaslik. dufam, ze to coskoro prejde. chytil to asi odo mna, lebo ja som mala aj horucku.

a vy ako? dneska bol krasny den. konecne slniecko!!!

kuratenko11
27. feb 2009

Ahojte,tinka neboj sa zaspavania na brusku oni uz su dost silny na to,aby sa neudusili,nas maly tak zaspava od 3 tyzdnov 🙂 aj ja som sa bala,ale je to v pohode.Mal obdobie kedy spal na chrbatiku,ale to dlho nevydrzi 😀 tak teraz zaspava na boku a zachvilu sa prekoprcne na brusko a prisla som na to,ze preco.Lebo tak sa mu dobre odgrgne 🙂
Babenky,krasne fotecky,vsetko naj k polrocakom 🙂 a choruckym skore uzdravenie
Este sa chcem spytat,kamoska ma 16 mesacneho maleho a je nestastna 😉 ze,nepozera rozpravky 😝 myslite ze to vadi ak ho nebavia rozpravky?

ada11
27. feb 2009

ahojte maminy, máte krásne fotky, ja sa strojím s mojimi princeznami k fotografovi, ale nejako sa nám to nedarí. Vždy som chodila k tomu istému s Maťkou a teraz by som skúsila niečo nové 😉 My nemáme ešte zúbok a hanbím sa aj napísať, že ani pevný režim... ☹ Proste nikdy neviem koľko bude spinkať, lebo Anet spinkáva dosť málo ☹
Prajem chorým maminám aj ďeťúrencom skoré uzdravenie a zdravé bytosti aby neochoreli. 😉

lalunna
27. feb 2009

ajojte
som rada ze clanok padol na urodnu podu 😀 😝

hlasenie o plienach: som nadsena vsetkymi, kazda ma nieco do seba, dnes cely den mal patrik IB a su ok, netecu uz, nevim co vtedy bolo
a vsetci sa nad nimi pozastavovali a obkukavali a cudovali sa, ze toto su latkove plenky, aj doktorka na cviceni a potom aj baby na plavani 😀

veji, erik ma dobry uces, aj patrik ma napodobnu sticu na vrchu hlavky a ludia sa ma pytaju ci ho uz striham 😀

cvicit vojtovku este budeme, zevraj sme v polovici mi bolo povedane 😕 🙄

patrik uz papa denne cca 40ml zeleninovej presnidafky a k tomu zlupe cca 2 kukuricne alebo ryzove sulky, no a ja zjem popritom dalsich cca 50 tych sulkov 😀

kasu sme ochutnali nutrilon kukuricnu a zda sa mi lepsia ako ta nestle

lalunna
27. feb 2009

nika ja periem vsetky plienky na 60, aj biele aj farebne IB

tinka, aj patrik sa pretacal, davala som mu potom zabranu - moju perinu - som obtocila okolo neho

ta ulica je Jankolova, viem, lebo aj ja na nej byvam 😉

lalunna
27. feb 2009

jani, tomi 😵

kuratenko11
27. feb 2009

Lalu,nic si z toho nerob ze musite cvicit,drzim moc palce hlavne ze to malemu pomoze,co urcite pomoze 🙂 A uz sa ako super rozjedol,parada.AQj nasemu uz smakuje to,co pred tyzdnom nie,uz jeme aj brokolicu 😀 a vecer tiez davam nutrilon kasu,doteraz som davala do flase lebo tato je redsia ako ostatne 😉 ale od dnes uz jedol pekne za stolom a lyzickou 😀

lalunna
27. feb 2009

dikes 😉
ale ved kazda kasa ma taku hustotu ako zarobis, nie?

jancia
27. feb 2009

ahojte, dakujeme za pochvaly 😉

kuratenko k tym rozpravkam, podla mna 16mes. dieta je este male na to aby obsedelo sustredene pri rozpravke, co je podla mna na jednej strane aj dobre, vsak si nemusi uz odmala zvykat cumiet na TV, napr. moja neter ma 2 a stvrt roka a malokedy obsedi pri vecernicku, minule som pozerala s nou a som jej rozpravala ze aha tam je vtacik a co robi ten vtacik a tak aby vedela na co ma upriamit pozornost, ale podla mna kazde dieta je ine a nie kazde bavia rozpravky, alebo mozno zatial nie...

ada11 neviem preco by si sa za to mala hanbit, my nemame pevny rezim a neviem kedy a ci vobec take nieco bude, ja tiez nikdy neviem ako dlho bude spat, no neriesim, ved ked sa mu nechce tak ho nebudem nutit resp. ked bude spat viac ako iny den nebudem ho predsa budit... jedine co sa snazim je kupat a ukladat na spanok v priblizne rovnaky cas a cez den podla toho ako sa budi rano a ci niekam ideme alebo nie tak podla toho sa zariadujeme, ale snazim sa aby si pospal aspon 2x za den.

jancia
27. feb 2009

lalu neva ze cvicite, urcite ak mu to ma pomoct tak je to len dobre, hoci asi nic prijemne, ja ked pocujem tie deti ako tam placu 😖, aj minule taka chutna mala tam cakala, asi rok a pol mohlas mat a ked uvidela vo dverach tu sestricku tak sa hned rozrevala, uz vedela co ju caka... ale je to pre ich dobro...

baby my sme boli vcera na poradni a maly tam rucal jak pavian, normalne doki sa ho snazil prekricat ale aj tak som polku z toho co mi vravel nepocula 😝
inak mame 7210g takze si drzime liniu, chichi 🙂

co sa tyka prikrmovania, uz zajtra asi zacneme, doki mi doporucil mrkvu a potom korenovu zeleninu a co ma prekvapilo ze zemiak az tak o mesiac 😨 hm...

danulik
27. feb 2009

ada - vobec sa nemusis hanbit, takych nas je tu viac 😀

lalu - ake sulky to papate??

inac, lili nebude mat 6 mesiacov 😅 kedze je narodena 30. 😀 kedy budeme oslavovat?? 😕

jancia
27. feb 2009

danulik 😀 no chudatkoooo Liluska... 😅

danulik
27. feb 2009

jani - nastupila nocna smena? 😀
a co sa tomimu nepacilo u dr.? ja tiez v poradni pocujem iba cca polovicu toho co dr. hovori, tu druhu polovicu bojujem s lili ked ju obliekam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre