Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

mhviezdicka
11. nov 2008

jamaica 😀 😀 😀
detsky smiech je nadherny 😵

uz sa neviem dockat, kedy sa bude takto nahlas smiat aj nasa Lucka, lebo zatial sa vie usmievat od ucha k uchu, ale bez sprievodnych zvukov

slaviq81
11. nov 2008

J a m a i c a, mala je fakt zlataaaaaaaa.

aktak
autor
11. nov 2008

nika my sme vcera mali len 3 😀 tiez sa uz smejeme ale len kratko, nie tak dlho ako Alexa 😀

tessie
11. nov 2008

jamaica - Alexa je perfektná 🙂 🙂 🙂

vejinka
11. nov 2008

jamai no zlatuckaaa je 😉

vejinka
11. nov 2008

aj ja mam par novych videi...ale toto je naj,,maminka je na synacka hrdaaa 😉

https://vimeo.com/2195762
katinka0000
11. nov 2008

nika.r: super! gratulujem. vyucujuci musel byt zo zaciatku poriadne zaskoceny.

lulu19
11. nov 2008

hojte baby potebujem radu.citim sa ako keby som bola tehotna mam bolesti v podburusku sem tam ma pichne na prsiach sa mi vytvorili tak zilky co som nikdy nemala a brusko am stale take ako nafuknute .dostala som ms ale bt mam stale nad 37 mozem byt tehotna dakujem za rady

katinka0000
11. nov 2008

jamaica: jeeee, uzasne video. my s manzelom casto navstevujeme youtube a okukujeme tam vselico mozne. minule sme akurat pozerali smejuce sa babatka. alexa je fakt ne zozratie.

lulu: urob si tehotensky test. to mas istejsie.

lulu19
11. nov 2008

a ten by mi mohlok ukazat a ked mamteraz krmy

katinka0000
11. nov 2008

veji: erik je tiez na spapkanie. no krasne deti su tie augustove, nie?

katinka0000
11. nov 2008

veji teda aj septembrove, lebo tusim sa erik narodil v septembri, ze?

katinka0000
11. nov 2008

lulu: myslim ze ano.

anula
11. nov 2008

Lulu, prepac, ale takmer kazdy tyzden sa nas pytas na to iste. A kazdy tyzden Ti davame tu istu odpoved: KUP SI TEHOTENSKY TEST!!!
Bolesti v podbrusku mozu mat aj netehotne, takisto zilky, teplota nie je signifikantna a nafuknute brusko ma aj moja dcera!

katinka0000
11. nov 2008

lulu: presne tak ako napisala anulka.

lulu19
11. nov 2008

prepacte mi ze som vas vyrusila

katinka0000
11. nov 2008

lulu: vobec si nas nevyrusila. anula sa ta urcite nechcela dotknut. ale fakt bude najlepsie, ked si kupis tehot. test. uz si si ho niekedy davala?

lulu19
11. nov 2008

nie

katinka0000
11. nov 2008

no vidis. tak skus. strasne ti drzim palce, aby bol pozitivny. ja som si ho urobila hned, ako to bolo mozne. bolo to najistejsie. este som ani nebola u doktora a u nas doma uz vsetci vedeli, ze som tehotna. proste som citila, ze ten test sa nemohol pomylit.

lulu19
11. nov 2008

dakujem katka

katinka0000
11. nov 2008

nie je zac. potom sa ozvi, ako si dopadla. este raz drzim palce. 😀

stankaji
11. nov 2008

Ahojte baby!!! 🙂

...priebežne vás čítam, len nestíham písať... 😉 včera sme boli s Martinkou na poradni, váži 6260 g, dĺžku jej znova neodmerali...zároveň ju zaočkovala /tú 6-kombináciu/ vpich do nožky a včera to úplne v pohode zvládala, ani teplotku nemala zvýšenú, len dnes má na tom mieste vpichu takú akoby hrčku, stretli ste sa s tým niektorá??? 😲 😲 😲

danulik
11. nov 2008

caute kocky,
uz asi viem, co kupime Lili na vianoce: http://www.eshopbaby.cz/katalog/sanky-pro-mimin...
v marci by sme chceli ist do alp, tak ich urcite vyuzijeme 🙂

nika - gratulujem aj ja 😉

jamaica - super video 😀 aj ja sa uz tesim, ako sa bude Lili tak rehotat 🙂

anula
12. nov 2008

Stanka, nemali sme to, ale ja som jej preventivne hned oba vpichy na nozickach potrela octanom. Je to zrejme lokalna reakcia.

katinka0000
12. nov 2008

stankaji: my sme mali len horucku. ja si tiez myslim, ze je to len reakcia, nemusis sa obavat. nam dr. hned povedala, ze ak by bol nejaky opuch, tak mame davat studene obklady.

katinka0000
12. nov 2008

dani: tie sanky su fakt super.

katinka0000
12. nov 2008

ak budes mat este nejake taketo super napady na darceky, tak hod link. dik!

oraia
12. nov 2008

danulik.... a uz si kupovala nieco z ciech???? nie je s tym problem? ...ja som sa vacsinou stretla s problemom dorucit to na slovensko ked som xcela nieco z ceskych stranok objednat...

oraia
12. nov 2008

dnes ideme s malou do poradne som zvedava kolko vazi, je to riadna bambula a ideme si dat pichnut Prevenar proti pneumokokom, dali ste to uz niekto? boli na to nejake reakcie, teplota a tak?

katinka0000
12. nov 2008

oraia: no my pravidelne z ciech z netu objednavame na auta pneumatiky a nikdy sme nemali problem. neviem sice ako je to z takymito detskymi vecickami, ale myslim, ze by to malo byt v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre