Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kape
23. dec 2008

Spolu so Samkom Vam vsetkym, Vasim babatkam a Vasim rodinam zelame krasne Vianoce, plne radosti a stastia.

aktak
autor
23. dec 2008

😵 kraaasne Vianocne sviatky, vela zdravia, pohody a stastia praje aktak+adelka+adamko 😵

slaviq81
23. dec 2008

Aj my prajeme vsetkym maminkam a babatkam stastne a vesele Vianoce.

zlatulienka
23. dec 2008

Aj my spolu s Robinkom a Sandrikou prajeme všetkým maminkám, malinkým augustovčiatkám a ich rodinám krásne vianočné sviatky plné pohody, pokoja, radosti, šťastia a zdravia

nesca
23. dec 2008

Aj my 😉 .

danulik
23. dec 2008

aj my vam vsetkym prajeme krasne vianoce 😵

jancia
23. dec 2008

Babulky tak ja sa tiez pridavam a prajem vsetkym a aj sebe 😉 krasne a pozehnane vianocne sviatky, nech nam ta pohodicka a uzasna atmosfera zostane v srdieckach co najdlhsie a nech sa vieme stale tesit z pokrokov nasich augustovych anjelikov 😵.

Jana a Tomi

madi
23. dec 2008

mile augustovky a augustovcatka,
tak aj my sa pripajame, a zelame vam vsetkym aby ste prezili krasne a nezabudnutelne prve vianoce s vasimi drobcekmi.... lasku, pohodu, klud, usmev na tvari a teplo na dusi.... cmuuuuk 😵

mimabb
24. dec 2008

najkrajšie darčeky už máme, tak už len toho zdravíčka všetkým!!!! 🙂 😉 😵
šťastné a veselé vianoce!!!

klaudinka21
24. dec 2008

stastne a vesele vianoce prajem aj ja 🙂 😵

katuska.
24. dec 2008

aj my vam a vasim rodinkam a rodinam prajeme pozehnane vianocne sviatky plne pokoja, radosti a lasky.. 😵

hankahc
24. dec 2008

mile moje priatelky, mamicky.....Stastne a vesele vianoce, harmoniu v rodine vam z celeho srdca posielaju a praju Hana a bezzuby vecne vysmiaty Dominik 😀 😵 😵 😵

bibianna
24. dec 2008

Ahojte, tak my sme už po večeri, darčeky sú rozdané, Maťko spinká, idem pridať dnešné fotky.

bibianna
24. dec 2008

Kde ste všetky? 🙂 🙂 🙂

slaviq81
24. dec 2008

Bibi aj my sme uz po veceri, aj darceky rozbalene 🙂 . Mas krasneho chlapceka ozaj, juj, berieme ho za zenicha 😀

nika.r
24. dec 2008

Aj my prajeme všetkým krásne sviatky 🙂 Tomáško už spinká a my s manželom si vychutnávame sviatočnú náladičku. 😵 bežííím k nemu. Papa

bibianna
24. dec 2008

slavik, diki, je fakt zlatý, no aj tvoja je chutnučká. 🙂 🙂 🙂

tamita
24. dec 2008

Maminky 🙂 ,
Vianoce začali,tak aby nám tá radosť a sviatočná pohodička dloho v srdciach zostali...Všetkým všetko krásne - cmuk od Leušky Juliannky. 😵

ada11
24. dec 2008

Prajem všetkým maminám, detičkám a ocinkom krásne Vianoce. 🙂

stvura
25. dec 2008

Ahoj maminy, ako ste prezili vianoce? Drobcatam sa pacili stromceky? Nas pozeral ako vyjaveny, tak sa mu pacili gule a ozdoby, hned ich chcel do ruky chytat a oblizovat. Veceral s nami na mojich kolenach, no a jedol pohladom to co mi, uz asi dozrel cas na prikrmy...

ivetka2581
25. dec 2008

ahojte dievcata zelam vam vsetkym prijemne prezitie sviatkov a asi najkrajsie s nasimi drobcami ktory su uz medzi nami.ja som trosku pozadu .co sa tyka tych prikrmov moja mala ema vypije 200ml vecer mm.obcas jej odstriekam do flase ked vymisla.my uz papame vyzivy tvarohove peny najradsej ma dracika stavu z mrkvy banan aj krupicovu kasu z deemka.emka je riadny papkac.mame uz skoro 8 kil.ona sa aj vacsia narodila takze nevyzera na 4 mesiace .

ela13
25. dec 2008

Ahojte babule,
kedze je ten cas vianocny tak trochu oneskorene☹ ale halvne: Vela zdravia, kopec radosti z nasich malych ratolesti, vela slnecnych dni v kruhu celej rodiny🙂 a vsetko len to najlepsie do Noveho roku Vam praje nás malý certik s maminkou a tatikom🙂)))
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

katkateplice
25. dec 2008

Ahojte baby,

veľmi často Vás čítam a nachádzam super rady pre život s mojim krásnym malým chlapčekom a som Vám veľmi vďačná za každý príspevok... len nestíham nič písať, len rýchlo prečítam a zase bežím k malému

Chcem Vám popriať krásne prvé Vianoce s malinkými bábätkami, nech ste všetci zdraví a šťastní, veď minulý rok sme merali milimetre malé v brušku a teraz už máme niekoľkokilové detičky

Majte sa krásne a ak budem mať niečo nové, s čím by som mohla aj ja niekedy pomôcť, veľmi rada sa pridám do fóra

vejinka
25. dec 2008

prajem krasne viaaanoce 😉

bibianna
25. dec 2008

Ahoj katuška z Teplíc, ako sa máš, dlho si tu nebola.

jamaica77
26. dec 2008

juuuj, a ja sa hanbim, ze som nedosla popriat krasne sviatky, tak aspon tak dodatocne prajem krasne opozdene sviatkovanie 😀
Tak ake ste mali vianoce, ako to drobci prezivali? Mojej malej sa pacili najviac tasky a sustacie papiere a baliaci papier 😀 ten by hned zjedla az som jej homusela z ust tahat co tak sa do neho pustila 😀
Veceru sme mali netradicnu - kapustnicu som nechcela riskovat jest koli kojeniu (moj manzel ju nema rad) a nikoho zo SK sme tu tento rok nemali, takze nebola, a kapra moj muz nezje a koli sebe nebudem kupovat, tak sme mali pecenu kacicu a bravcove, zemiaky, ryzu, asparagus, zeleninovy salat - no objedla som sa poriadne 😉 takze prvykrat v zivote take fakt netradicne 🙂

jamaica77
26. dec 2008

Ela - super profesionalne fotecky, velmi pekneeee 😵

tunylyk
26. dec 2008

prajeme prekrásne Vianoce 🙂 Maťa a Kubko a máme nove fotočky

katinka0000
26. dec 2008

ahojte!
takto oneskorene, ale aj napriek tomu vsetkym zelam krasne prezitie vianocnych sviatkov a stastny novy rok.
katka & nicolasko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre