Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bammbi
21. jan 2010

ako sa vola tvoj synator, ak to nie je tajomstvo?

bammbi
21. jan 2010

je to fajn, ze je u vas asi stale niekto doma, my sme vacsinou same... a tiez mate toho paradneho hava, to musi byt Leuskin velky kamos...

tamita
21. jan 2010

No drahý je už tu - bol na svojej mariášovej seanse 😉 tak ho idem skontrolovať 🙂

bammbi
21. jan 2010

Ok, dobru noc Tami 😵

tamita
21. jan 2010

Držkajte sa,Filipko nech pekne rastie,netrápi maminu a Natalke - pusinu 😵
Dobrú noc želáme 😵 😔

tamita
21. jan 2010

A-až teraz som si všimla - syn je Miroslav - po tatovi,ale už by som nedávala meno po rodičoch,aj ked sa mi stále páči,ale mätie to identitu...
Inak už pár minut si lámem hlavu-čo za meno som chcela dať Leuške-keby bola chlapček...ak si spomeniem,ešte napíšem 😅,tak pa 😉

stankaji
22. jan 2010

Hribikana - dik za pekny komentar fotiek, a ešte raz držím silno palce, nech to vyjde

Tinka- takisto dik za pekny komentar a tiez ešte raz - držím palčeky nech všetko dobre dopadne

Baby - jak ste tu písali o tych dietach, nič pre mňa, ja som sa dala na cvičenie, začala som pilatesom a teraz chodím do posilky, a manžel povedal, že som len 5-krát bola a vidno na mojom brušku, že je lepšie a lepšie... 😵 😅 😉
a ešte niečo pre rozvoj ducha - budem chodiť 2-krát po 2hodiny do týždňa na kurz angličtiny Callanovou metodou, počili ste niekto o tom???

...a ešte na niečo, ale prezradím až neskôr

tinka66
22. jan 2010

stankaji - dalsie tajnosti....

tak sa pridavam aj ja, dnes rano manzelik vybalil test na zistenie pohlavia, ktory dovaza nasa kamoska z usa a celkom dobre funguje,, mozete ho robit uz po 10 tt....a hadajte co to bude podla testu??? ma-ma.sk

babenky este v noci som vas citala a riadne som sa nasmiala.....noc bez larinky mame za sebou, u svokry vsetko ok, 2 x sa zobudila, spominala ma, ale dali si ju k sebe do postele a ok....

utekam na urady nieco vybavovat...

kape
22. jan 2010

Tinka v BA Ti uz da sa povedat , ze na 100 % zistia v takomto stadiu tehotenstva pohlavie z krvi, robili tu taky vyskum a vraj mali velku uspesnost, ale teraz je to uz asi za poplatok a myslim, ze tak aj Jancii zistili, ze caka chlapceka.

Baby a uz dost s tymi tajomstvami, lebo za chvilu sa uz nebudeme vediet orientovat , ze kolko tajomstiev to tu vlastne na nas caka 😀

nika.r
22. jan 2010

ahojte 🙂

Vy ste tu večer dobre žúrkovali 🙂

stanka, aj Ty začínaš s tajomstvami? 😠 😝

bammbi, Dávida by som aj ja veľmi chcela, keby bol druhýchlapček, ale MM sa nepáči, asi mi to neprejde.

stanka, ešte si sa ma pýtala na školu - skončila som ešte v lete a bol to super pocit, aj keď mňa škola aj bavila a pár mesiacov po skončení som sa takmer prihlásila na doktorát. Ale potom som si povedalla, že už stačilo a idem sa konečne naplno venovať rodinke. Držím palce, aby sa Ti podarilo školu dokončiť. Pre mňa to bolo aj veľmi obohacujúce, hoci vždy mi bolo ľúto, keď som odchádzala na skúšky od Tomáška.

mizulienka
22. jan 2010

tinka ten test sa uz da zohnat aj normalne u nas v lekarni?? 🙂
mne dr raz povie chlapca, raz dievca takze este stale nevieme, co je v kinderku 😀

danulik
22. jan 2010

caute 🙂

o tych testoch tu je uz aj nejaka tema, som to minule zahliadla, ale vraj nie su velmi spolahlive..

elly111
22. jan 2010

baby ja čumím a nestíham čo ste všetko popísali, ešteže som tu nebola veď by som z vás bola na nervy 😀
tinka čo čakáte???
jeeej zlatá svokra
hribi aj tvoja, som sa pobavila a ja že prečo si tak rýchlo doma z poradne 😀
stanka a ty čo máš nové???
ja nemám nič nové, Džesika sa pýtala či ja nie som tehuľa, ale na mňa naozaj tento polrok nevsádzajte prerobili by ste 😅 😨 😀
baby čo ste zošaleli že diéta, môj manžel má prísnu, za necelý mesiac schudol 9kg a ja som nedožraná, jem aj za neho 😠, ale s bruchom klop klop nemám problém, máme hrazdu stačí pár spodných brušákov a keď ležím pri telke tak mám občas keď sa mi chce zdvihnutý trup trošku od podložky, že nech len tak zbytočne neležím a brucho ok, keď sa nenafutrujem do bezvedomia aj tehličky mi na ňom vidno 😀 hahaha, ale kože mám veľa s tou nič nespravím 😠 a zadok nekomentujem, ale ja radšej budem cvičiť ako diétu držať

danulik
22. jan 2010

elly - tak to ti zavidim, co by som ja dala za tehlicky 😀

dieta spi, idem nieco varit.. dnes mam bielkovinovy den, ten velmi nemusim, ale vecer som vybrala hov. svieckovicu z mraznicky, tak si spravim steacik so zeleninkou a kuskom celozrnnej bagetky 😉 a este zeleninovy vyvar, mnam 🙂

elly111
22. jan 2010

hmm keď prehrabem kožu a som nenajedená, čo je málokedy tak sú aj tehličky
a ja že si vegetarián 😀

tamita
22. jan 2010

Heešššš , potvora pokušiteľská !!!!-to aby som sa teraz bežala zahryznúť do nejakej mrkvy ,ked mám ten zeleninovo ovocný 😠 😝

tamita
22. jan 2010

ellly - tak to ja radšej budem dietkovať ako cvičiť - brrrrr 😒

elly111
22. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀
danulik a to tajomstvo zostalo stále neprezradené, že?

iwuskaaa
22. jan 2010

No baby, to mi ale trvalo, kým som všetko prečítala 😀 . Vy ste ale opice 😀 , dobre sa bavím a hlavne sa mi zlepšila nálada 😀 😵 . Už sa teším na večer 😀 😀 😀 .
Dani, Ty si expertka teda 😀 😅

Janka, srdečne Ti gratulujem k tehu 😉 . Verím, že tento krát to bude Kristínka 🙂

A k diéte...ja som túto diétu držala asi 5 týždňov, pred svadbou. Schudla som 7 kg. Keď som si išla pre šaty, pani skoro na riť spadla a dovrzala ma, že na čo som toľko chudla, že tie šaty sa už tak pekne neprispôsobia, bolo to skoro o číslo. Ale ja som jej povedala, že jej verím 😀 a tak aj bolo 🙂. Celkom mi sadli. A dobré bolo to, že som nenabrala všetko naspäť. Dokonca som 5 mesiacov stála na tej istej váhe a potom som bola už tehu, tak som rástla 😀.
Ja tiež radšej diétujem ako cvičím 😝

danulik
22. jan 2010

elly - nie, len nejdem maso 😀 teda - nejedla som.. odkedy som bola tehotna, tak som zacala jest steaky 😀 hovadzie maso je jedine, ktore v krajnom pripade akceptujem 😉
nie, neprezradim 🤐

mne sa tiez nechce cvicit 😖

tamiiiiiiiiii - neboooj, ja som to vcera zvladla, musis aj ty 🙂 🙂 🙂

inac, vcera som vas prosila, aby ste sa nerozpravali o jedle a dnes som zacala ja 😅 ups..sorry tami 😉

danulik
22. jan 2010

iwus - si nam tu vcera chybala 😀

danulik
22. jan 2010

ja som tiez takto schudla pred svadbou a saty mi museli upravovat - ale vtedy som bola s vahou spokojna a dost dlho sa mi ju darilo udrzat - az kym som neotehotnela 😉

iwuskaaa
22. jan 2010

Danulik vraj steaky 😀 😀 😀 ...aká mäsožravá pozrite sa na ňu 😀 😀 😀 ... 😉
No keby som vedela, že je tu taká rozprúdená diskusia, určite by som tu nechýbala 😠 . Dnes tu budem, tak verím, že pokračujete 😀

iwuskaaa
22. jan 2010

Dani podobne 😉

bammbi
22. jan 2010

Caute potvorky 😉
Toto video musite vidiet !!! Nema chybu... 😀 (v urcitych momentoch mi pripomina Natalku, hoci ona sa teda na tohto maleho nechyta...)

https://www.youtube.com/watch?v=ikTxfIDYx6Q
hribikana
22. jan 2010

ufff, tak to bola fuska Vas docitat, dobru zurku ste tu vcera mali 😀
a tajomstvo je stale nevyzradene... a ja som bez dychu citala rychlo rychlo tych vela straaaan 😝
ja som nikdy nedietovala, pred 1. tehu som ani len celulitidu nemala ... potom som nestihla, lebo som kojila a hned som bola tehu zas 😀 😀 😀

hribikana
22. jan 2010

bammbi 😀 😀 😀 😀

danulik
22. jan 2010

iwus - to ja naozaj len prilzitostne 🙂 🙂 🙂

bammbi - kukli sme to aj s lili, ona ani nedychala 😀

hribi - ty si ani nemusela (chudnut) 🙂

danulik
22. jan 2010

dnes je tu nejako ticho.. ja sa nudim, dieta spi, manzel sa este nevratil a ostatni su zalezeni v izbach..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre