Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
8. mar 2009

nika, a co si robila ked chcel prsnik a plakal? ako si ho dokazala ukludnit? lebo ja sa ho tiez bojim kojit ale ten jeho plac... 😢
inak dakujem, ukludnila si ma tym ze vam to preslo dost rychlo, toto je druhy den co to mame...
a mala si aj ty vtedy nejaku virozu? ci len maly? lebo ja ja sa citim dost naprd

jankamanikova
8. mar 2009

Ahojte!
Lalu - u nas bola takato crevna viroza (vraj nova forma chripky) pred dvoma tyzdnami. Vsetci mi tu vracali, hnackovali ..., uplny des. Jediny, kto to neschytal, bol Jakubko (asi preto, ze on bol v tom case len cisto kojeny, bez prikrmov). Nasadili sme si vsetci prisnu dietu a na druhy den uz bolo lepsie. Tiez pomohli aj probiotika "Infants Dophilus" - tie mozu aj male babetka a su velmi dobre, tak ich skus dat aj malemu. A aj "Kulisek" (dostat ho v lekarni, len neviem od akeho veku to moze dieta pit, ale zabera hned).
A urcite ho casto dojci, aby nebol dehydratovany; je to dolezite. To nevadi, ak nieco vyvracia, ale to dolezite ostane v tele. Drzte sa!

nika.r
8. mar 2009

lalu, asi som Ťa už nezastihla, musela som odbehnúť k Tomáškovi

ak predsa len tu ešte si, tak odpoviem...nosilis me ho s manželom na rukách, dávali po trošku čaj, občas som ho priložila k prníku, ale nenechala ho veľa potiahnuť..nadránom si párkrát cucol, dala som ho potom na bruško ľahnúť...

nika.r
8. mar 2009

my sme mali virozu všetci traja...vedrá po celom byte, ležala som úplne zmorená v posteli, nevládala som sa pár hodín ani dvihnúť z postele..ako vravíš, úplná hnusoba choroba, tiež nechápeme, kde sme to chytili

jankamanikova - prajem aj Tebe skoré uzdravenie

tamita
8. mar 2009

jooooj baby -lalu,jankamánik., skoré uzdravenie vám aj rodinke,všetky pliagy preč!!!!
to robí toto blbé počasie-škaredo,mokro a bacily sa len tak hemžia.. 😖
My tiež žiadny zub,nelozíme,iba robíme hodiny-opisuje kružnicu za hračkami,ale celkom šikovne.sedieť sama nevie,ale stála by,keby som jej dovolila.Naučila sa robiť že : baran-baran buc,tak si obuchuje hlavinu-najviac o mňa,ked ju držím,ale už zistila,že to môže aj bolieť,tak to robí celkom citlivo...
Chutí nám hlavne zelenina,ovocie zatial nemá úspech.

nika.r
8. mar 2009

ahoj tamita 🙂 odsávaš? 😉

stankaji
9. mar 2009

Ahooojte babule!!!!
hlási sa opäť nočná sova po dlhšom čase 😉 😵 😅
mali sme trošku rušné obdobie, ani na notebook sa mi nedalo ísť, takže konečne tu budem dúfam viac ...
Ináč sme mali v sobotu 7 mesiacov, ešte sme k tomu oslavovali zároveň moje narodky, čo som mala koncom februára....
a máme novinku - za posledný týždeň urobila Martinka neskutočné pokroky - začala loziť krásne dopredu a hocikam a sama sa vie posadiť a už by sa najradšej chytala nábytku (alebo kadečoho aj nôh) len aby sa mohla postaviť...naozaj je to s ňou veselé, keď jej zmiznem za roh, vyberie sa za mnou, nemá problém...už ani toľko nemrnčí 😲 papáme stále to čo sme papali, už aj mäsko sme skúšali, ale tiež to zatiaľ nepreháňam... 😝
..idem vás dočítať...ináč gratulujem ku všetkým novým zubáňkom, a k novým nádherným fotečkám...ja pridám niekedy cez týždeň

papa

stankaji
9. mar 2009

Jankamanikova - prajem skoré uzdravenie, nezávidím, ja som dostala črevnú virózu ešte v lete, keď som bola dva týždne z pôrodnice a syn ju priniesol od mora a zápal zvukovodu som mala ešte pred dvoma rokmi, chytila som to pri mori a dali mi antibiotika aj špeciálne ušné kvapky... 😝

katinka0000
9. mar 2009

ahojte!

marodi tak ako? uz lepsie dnes?

slaviq81
9. mar 2009

Zdravim kocky!
Uz mam net (im to teda trvalo!) 🙂 🙂 . Tak co tu nove? Neviem, ci vas stihnem niekedy docitat, budem sa snazit. 😉

katuska.
9. mar 2009

fuj, my zas mame taku nadchu, ze som v noci skoro vobec nespala.. nos mam uz uuplne zodraty a nervy z toho, ze nemozem dychat a hlava ma boli jak slak.. marek uz zacal kychat.. ☹ len dufam, ze ho to nechyti tak ako mna, lebo taku nadchu som este asi nemala.. a bojim sa, aby mi to nepreslo do usi.. pred par rokmi som mala taky zapal, ze som sa ledva vyhla operacii, tak sa toho uz dost bojim..

lalu, jankamanik - drzte sa a nech to mate cim skor za sebou.. chuda patrik ☹ ked mal marek hnacky, tak sme tiez davali kuliska, aby nebol dehydrovany.. to je vraj najvacsie nebezpecenstvo pri tych crevnych pliagach.. aj smectu sme davali, ale ta je zas od vycistenia.. potom kakal take pieskove chuchvance

dobre ze pisete o sedackach, potom, ked budeme kupovat, uz budete mat otestovane a my lahsi vyber 😝

tinka66
9. mar 2009

ahojte dievcata,

fuja, normalne som hotova, ked citam o tych chorobach co vas i vasich drobcov postihli....zelame vam rychle uzdravenie.....asi nebudem velmi s malou vymyslat, aby nieco nechytila....ja som bola tiez chora, ale mala to nechytila nastastie....

vcera mi volala kamoska, ktora ma 5 mesacnu kocku a normalne su v nemocnici na kramaroch, najprv mali vsetci chripku, teploty, aj malicka...potom zjedla nieco kysnute, tam malej sa veeelmi nafuklo brusko, volali pohotovost, medzitym jej odobrali moc a na dalsi den volali, ze ma bakterialny zapal a maju ist do nemocnice...no sila.....

tinka66
9. mar 2009

slavig - no konecne, veeela som na vas myslela, ze ako ste dorazili, ako to mala larinka vsetko zvladla???daj vediet viac....pozdravujeme vas..

tinka66
9. mar 2009

velmi sa uz tesime na stredu na plavanie....a aj na to, ze osobne spozname dalsie kocky....plavocky neriesim, urcite nebude cas na nejake obkukavanie 🙂 ved sa budeme venovat nasim laskam, aby neskoncili pod vodou, ako lara naposledy 🙂

kuratenko11
9. mar 2009

Ahojte
hm,tak vidim,ze sme neni sami chori ☹ drzim palce vsetkym,skore uzdravenie.Ja uz som na tom o trosku lepsie,teplotu nemam,ale zato nadchu,ajaj 😠 viem o com hovoris Katuska,drzim palce nech sa Marek nenakazi.U nas zatial Simonko odolava,dufam,ze aj odola 😉
Aj my mame ist zajtra plavat,ale asi pojde manzel do bazena ked som marod,no uvidime,aj ked on sa strasne tesi.
Baby ako davate spenat,s cim?Ja som sa dneska natrapila,urobila som mu mrkva-cukina,to viem ze ma rad,spenat-zemiak to teda nemusi a nakoniec som mu to dala do kopy a to tiez nechutilo.Tak nasledoval didik 😀

kape
9. mar 2009

Ahojte.

Ja sa uz hlasim z BA.

Teda - to co ste chudatka aj s detickami pochytakli za choroby, ☹chudatka male a Vy maminy tiez. Rychlo nech sa uzdravite. Ako som Vas tu tak docitavala, tak som mala zimomriavku na rukach a chrbte a zacala hned rozmyslat, kde vsade sme za ten vylet boli a teraz normalne sa bojim co na nas poliezlo, ale dufam, ze nic. Lalu dufam, ze Vam je uz lepsie.

Slaviq - aj ja som na Vas myslela, to teplucko prijemne Vam zavidim, samozrejme ze v dobrom.

Samko este nelozi, nestvornozkuje, ale teda pridal nove zvuky do svojho repertoaru a asi si zaobstaram kvalitne stople do usi 😀

katinka0000
9. mar 2009

ozaj hovoria uz niektore deticky mama? nas nico povie baba, tata, kaka, gaga, uz aj trochu deda, ale mama nechce povedat ani za svet. ☹

katinka0000
9. mar 2009

dneska sme boli v trencine nicovi pozriet nejake topanocky. nic sme nevybrali, ale zato sme mu nakupili tricka, bundicku na jar, plienky,... takze celkom dobre nakupy. 😀

ada11
9. mar 2009

hm....takže stále nejaké choroby.. ☹ Chorým skoré uzdravenie a zdravých nech choroby obídu 😉

jancia
9. mar 2009

babule a deticky chorobky, dufam ze sa uz mate lepsie! prajem vela zdravicka 😉
joooj nech uz je jar a slniecko a sme vsetci zdravuckiiii a stastniiii

p.s. pridala som nejake nove fotky, ak chcete, mrknite 😉

stankaji
9. mar 2009

katinka - tak to gratulujem malému rečníkovi, naša zatiaľ hovorí pravidelne "ham", keď je hladná .. 😝 a raz povedala "kuk", keď som sa odkryla spoza vankúša 🙂 🙂 🙂

Košičanky poraďte, plís!!! kde zoženiem nejaké dobré kvalitné topánočky - mám už teraz z toho hrôzu

slaviq81
10. mar 2009

Dobre ranko!
Baby aj ja som na vas myslela 🙂
Cesta do Viedne bola v pohode, ale v lietku bola Lara besna, pol letu prehukala 😠 . Ani som nejedla, z kavy som si chlipla dva krat. Spotila som sa statocne 😀 Na cestu spat ani nemyslim 😝 .
Inak vsetko ok, po zuboch zatial ani stopy. Zeleninu velmi nechce, viac vypluje ako zje. Ale nevzdavam sa, nukam o 106. Vecer jej davam Cerelac, to jej chuti, zjedla by toho na mraky.
Sedka uz pekne sama, lezat uz velmi nechce. A plazi sa stylom vojaka na vycviku 😀 😀 , oblizuje kachlicky, uz som z toho na nervy.

Chorim maminkam a babatkam vela sil, nech ste skoro fit 😉

katuska.
10. mar 2009

dobre ranko,

janci, maly tomasko je zlaty.. 😉

stanka, ja ti velmi neporadim.. nie som prava kosicanka 😒 ale ked nieco najdem, tak ti dam isto vediet 🙂

kati, marek hovori mama, ale on si este neuvedomuje, co hovori... len tak blaboce 😀

anape
10. mar 2009

ahojte kocky,

zase som sa dost dlho neukazala, ale tri tyzdne sme boli aj s detickami chorlavi, mala som doma aj Petka, tak sme mali riadne veselo 🙂
ale zrejme z vytazenia, unavy /mali sme aj par neprespatych noci/ a prekonanej a prechodenej silnej nadchy, som dostala do tela nejaky zapal, mam velmi vysoku sedimentaciu, opuchli mi na obidvoch nohach clenky a veeelmi to boli, tak mi lekar nasadil protizapalove lieky, ktore vylucuju kojenie, tak ja som nutena "odstavit" malu 😢 , je mi z toho veeelmi zle, vcera ma az chytila depka a poplakala som si... ale nedokazala som zobrat tabletku, tak som ju este kojila aj v noci, aj teraz rano, no uz som musela zobrat liek, lebo to so mnou tiez nevyzera dobre.... ani radsej nechcem mysliet na to co bude, ked Viki nedostane prsnik ☹ , urcite si spolu poplaceme 😢 ... keby aspon chcela dudlik, urcite by to bolo jednoduchsie

drzte mi prosim vas palce, nech to zvladneme bez velkych stresov a placu

inak, ani my nemame zubok, no jeden je uz na spadnutie 🙂 , sedime pekne, otacame sa, ale stvornozky este nehrozia... no nestresujem, lebo aj Petko zacal neskor a nic nezmeskal

prajem vam krasny den mamicky 🙂

aktak
autor
10. mar 2009

anape to ma marzi, zelam vela sily, zvladnete to po case, drzim palce 😉 kojila si ju vyse 7 mesiacov co je tiez uzasny vykon 😵
chorym detickam aj mamickam skore uzdravenie 😉

anape
10. mar 2009

este som chcela reagovat na autosedacky... kupila som novu od 0-18kg a v nedelu sme uz dali Viki do nej, otocili sme ju proti smeru jazdy, tak ako vajicko, no ked zaspala, tak jej padala hlavicka dopredu, napriek tomu, ze ju mala takmer napevno a aj poloha v sedacke bola najnizsia ... takze zatial zostaneme pri vajicku

tie ktore uz pouzivate tieto sedacky, nestava sa vam nieco podobne?

slaviq81
10. mar 2009

Ana, ja som si pred par dnami vsimla, ze Lare pada hlavicka aj vo vajicku. V zime bola oblecena v overale tak jej hlavka nepadala, ale teraz ano.

lalunna
10. mar 2009

hlasime sa
v prvom rade velmi pekne dakujeme za podrzanie a rady, ste zlate, velmi si to cenim
uz je to lepsie asi o tisic krat, ale bol to des, fuj, neprajem nikomu
je to nejaka viroza, nebolo to z jedla, ma to dost ludi, aj doktorka hovorila...
my sme to asi chytili na antolskej ked som bola kuk kamosku co sa jej narodila dcerenka, tak mi to nejako vychadza

ahoj slaviq, mysleli sme na vas

idem docitat

lalunna
10. mar 2009

anape, myslime na vas, drzte sa

patrikovi padala hlavka niekedy aj vo vajicku, teraz ked ho dam do tejto normalnej autosedacky, tak ju dam do tej sikmej polohy a pohoda, zatial som si nevsimla ze by mu padala

lalunna
10. mar 2009

dievcata z Ba, v miracle studiu robia cvicenia po porode, aj babatko tam moze byt s vami, kuknite,
my sme sa prihlasili na pilates
http://www.studiomiracle.sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre