Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

elly111
24. apr 2009

ahojte, my už sme boli aj na prechádzke a hráme sa s novými hračkami čo sme včera pokúpili 😀
aktak podarilo sa? Si tehuľka? 🙂
Ja som sa už dávnejšie chcela opýtať či nie je nejaká nová tehuľka medzi nami lebo viem že nejaká októbrovka bola už na Vianoce tehu 😅
Očakávam že ďalšou tehuľkou u nás bude slaviq 😵 🙂 😀 slaviq to myslím v dobrom, tom najlepšom slova zmysle 😉

angelina22
24. apr 2009

čaute baby.malá ešte stále teplotuje, najma rano okolo 4 a 5 to sme hore všetci a poobede, kombinujem panadol čipky a nurofen sirup, čipky už ani nemam sirup mam ale už sa mi to zda byt dlho, už ani nevladzem, aj ona je zlostná, nervozna,,,,,,,,??????????!!!!!!!!!! aj vy ste to tak mali??

slaviq81
24. apr 2009

Elly to myslis vazne ze budem prva? 😕 😀 Ale musim sa priznat, ze minuly mesiac som uz testovala 😀 😀 Cerazette som po 10 dnoch hodila do kosa 😖

Angie, Lara teplotovala 3 dni, ja som bola total vycerpana, lebo stale fnukala a chcela sa len nosit a mojkat.

My uz vikendujeme, chceme ist von, ale musime pockat kym klesne teplota, lebo uz nam meknu mozgy z toho upeku. Jaj uz sa tesim domov 😵

anula
24. apr 2009

Kuku, ahojte, zas mam minutku casu, tak vas idem pozdravit.
Tie stretka vam straaasne, straaasne zavidim. Peknucke fotky.
Aj to, ze ste so stuplami doma. cez vikend mam volno, tak si pojdeme na damsku jazdu zaplavat a cely viken bude patrit, len nam dvom. Uz sa tesim. Aj Klara je vzdy ako utrhnuta z retaze, ked sm doma, tiez sa vzdy strasne tesi a ani nechce jest, len by mi visela cely den na prsniku.

Danulik, tebe maminkovanie viditelne prospieva, ved na fotkach vizeras ako 15 rocna puboska.
Angie, my sme tiez teplotovali asi 3-4 dni az do 40 st, potom to ustupilo a kukuk, bol tu zubok. Davaj malej vela pit, ked ma teplotu, straca vela tekutin. Cipky a sirup som davala, len ked teplota vystupila nad 38 st.

anula
24. apr 2009

Elly, tvoj maly takto motorkuje??? parada!
Slaviq, mala je fakt rozkosna a Adina okana... 😉 😀

elly111
24. apr 2009

no čo hovorím 😀 😀 😀 😀 😀
ja som tiež 1x v živote začala užívať hak a vydržala som tiež 10 dní, fuj humus stačilo 😠
angeli náš máva tiež tak 3dni teplotu, ráno večer, potom nie,... predpokladám že zúbky 😝 neviem... 😨

anula
24. apr 2009

este som rychlo kukla albumiky Kape, aktak, danulik a Zlatulienky, rozkosne deticky, niektore fotky su fakt na popukanie, ako sa tam ti stupli tvaria.

elly111
24. apr 2009

anuli ahoj 🙂 jasné odrážadlujeme 😀
baby fičím ideme sa napapať a ideme do Čiech, nakúpiť a zobrať sestru s priateľom, tj. privezieme si návštevu, keďže ocinka máme dlhšie na služobke, tak cestujeme a robíme si program 😅
pa a pekný víkend 🙂

lalunna
24. apr 2009

jankamanikova:
kojit - chytis sa za tricko
dost/stacilo - urobis pohyb rukou od seba
chcem - rukami smerom k sebe
von - paste od seba
atd.
je ich vela mam taku prirucku s ukazkami a radami

bubinko83
24. apr 2009

baby,nemate na vymenu kuponik z DM drogerie.Ja potrebujem Hipp mliečko a mam takmer všetky okrem,Sunaru mlieka,babylove plienok a čaj na kojenie od hipp.Pište IP.Dik

katinka0000
24. apr 2009

zlatulienka: gratulujeme!

tinka66
24. apr 2009

ahojte mamicky,

koncecne sa hlasime po dlhsej odmlke....akosi sme sa nevedeli dostat do starych kolaji po dovolenke na chalupe, kde bolo fantasticky.....larinka tam urobila velke pokroky...zacala uz poriadne stvornozkovat, stavat sa , krutit s hlavickou ne ne ne.....robi nam velku radost, ale je dost hyperaktivna...takze sa nabehame 🙂

my sme boli na neurologii, lebo to krutenie s hlavickou, ale extremne, sa mojmu muzikovi nezdalo....ale na sono mozgu nam povedali, ze co tam robime, ze vsetko je ok....

inak tiez larinka teplotovala tri dni a bola neutisitelna, tak som bezala na pohotovost a tam mi povedali, ze jej idu naraz 4 zuby, horne 4 a dolne dvojky....musi to riadne boliet....

teraz papame a larinka to skusa sama, tak si viete predstavit, co sa tu deje....idem to korigovat.....

cmuk vsetkym krasnym babatkam, este sa ozveme

jankamanikova
24. apr 2009

Ahojte!
Pozerate hokej, ci co? My sme dnes boli na oslave kamarata nasich deti, bolo velmi dobre. Deti nadsene. Prisli sme o deviatej, deti pozreli druhu tretinu a sli spat. Jakubko sa mi tu uklada a chodi po posteli a smeje sa.

Aktak - ja tiez ocakavam kazdym dnom, ci nahodou nepribudne k nam Kristinka, ale zatial nic 😉 .

Prajem krasny vikend a kopec radosti.

angelina22
24. apr 2009

čaute, tak sa mi zd8 6e sa to pomaličky zlepšuje..jediný problem je ten , že ja viem že musi vela pit ale ona mii nevezme flašku do ust,vooobec nebude ani čaj ani um,,stále si otoči flašu naopak, tečie jej to na kolena a ona si hryzka dno flaše,,,,,,ie očne zuby je už vidno,,,,,malu len kojim, kedže teraz mi odmieta skoro všetko, ale taku zeleninnovu kašičku čo jej robim,zemiačik, petržlen a mrkva tak to ano,,,inak niiiič!!!!!
aktak,,a neverim že z nas tu zasa niekto čaká!!!!!
manžel tu komanduje hokej a mala už spinka,,,,dufam, že dnešna noc bude dobrá,,,
všetkým krásne sny a dakujem za rady,,,,ste zlaté!!!!
ešte mam jednu otazočku,,v čom davate deti spinkat??? moja sa stále odkopáva a ja ju vstávam zakrývat aj 10 x do noci, ked počujem že tam niečo šuští už vstávam a kontrolujem,,,,,,ja mam laký spánok,,,takže všetko počujem, a ked ležím a predstavím si že je odkryta tak mi to neda a zakaždým vstávam,,
😔 😔 🤐

anula
24. apr 2009

Angie, nam sa osvedcili na spanie spacie vaky, viem ze jej je teplo a jednak je v tom aj menej pohybliva. Ked som ju nechala len v pyzamku, budila sa kazde 3 hodiny, lebo sa dovrtela do kadejakych nemoznych poloh a museli sme vstavat dat ju do normalnej polohy.

angelina22
24. apr 2009

moja sa zasa stale dostane na štyri a potom už plače lebo nevie vlastne prečo je takto, a ja ju otočím a spi dalej,,,,spacie vaky mam 2 ale oba su už male,,,,,, 😢

bammbi
25. apr 2009

Ahoj Anula,
ako sa dari? dlho si sa tu neukazala... chybala si 😉
A ako Klara, uz zacina chodit? Naposledy si pamatam, ze sa ti sama postavila v nejakom 5. mesiaci...

bammbi
25. apr 2009

ani nasa mala potvorka nechce pit nic okrem mojho mliecka 😒 Zaujimalo by ma, ze ako zistite, ze vase deti su smadne?
Ja to z jej spravania nejako neviem rozlustit (uz aby zacala znakovat 😀 ), a tiez neviem kolko tekutin by mala pocas dna celkovo vypit a kolko vobec vypije, ked ju kojim, lebo tie intervaly sa dost skracuju. Momentalne jej staci 5 minut kojenia 😕

bammbi
25. apr 2009

angelina,
aj my spime vyhradne len v spacom vaku, od nejakych 2 mesiacov. Na trhu su rozne velkosti, my sme dokonca dostali do daru taky megavak pre dieta do 2 rokov , ale momentalne pouzivame velkost 6-12 mesiacov.

jancia
25. apr 2009

Ahojte prisla som Vas pozdravit a popriat krasny vikend, slniecko uz celkom hreje (aspon do okna) tak dufam nas cakaju pekne 2 dni 🙂. Tak si to uzite aj s drobcami!

Tomino ma prave doobednajsiu siestu, lenivcek maly este ani nevstal z postele, bol sice od 7.15 hore a to nas stihol pobudit, tatina pokusat a zase zalomil 😝. Dnes nevarim - teda len pre maleho, ideme k starkym tak aspon o starost menej 😉.

Majte saaaa

vejinka
25. apr 2009

anula ahoooj veru sto rokov si tu nebola..tiez som zvedava ci uz klara chodi 😉

vejinka
25. apr 2009

my tiez spime v spacom vaku a neskutocne sa vrtime som myslela ze ked ho dam do spacieho vaku tak sa prestane vrtiet ale je to horsie..v noci nespim co ho kazdu chvilku napravam len si furt hlavu bucha o tycky 😒 a ak nie hlavu tak trieska rukami a aj tak nespim...dnes bol hore od pol druhej do pol piatej...si pomylil den s nocou alebo co.. 😖

danulik
25. apr 2009

dobre ranko prajem, vlastne uz skoro obed 🙂
my sme od vcera u nasich, som nevyspata, ale nevadi.. dnes ideme na svadbu 🙂
idem si precitat, co ste popisali..

inac, uz mame gulicky, kupila som ich vcera v tescu, jedno balenie (100 ks) stalo 10 eur, zobrala som dve 😉

vejinka
25. apr 2009

ja som tiez uvazovala nad gulickami ale rozmyslela som si to...staci ked milion hraciek je po zemi a kazdy den ich umyvam..z tych lopticiek by ma kleplo keby som mala kazdy den umyvat sto a viac 😅

nika.r
25. apr 2009

ahojte 🙂

veru, krása je teraz vonku, my sme celé dni mimo domu. Je to paráda. Ako jankamanikova raz písala, nemusím Tomimu žiaden program vymýšľať, je to super. Dokáže z kočíka čumákovať aj dve hodiny, keď už zunuje, začne rozviazovať šnúrky na topánkach, potom čiapku a nakoniec sa snaží prísť na to, ako odopnúť popruhy 😝

vejinka, prečo umývaš každý deň hračky? ja umyjem dôkladne len novú pred prvým použitím a potom len keď nám vonku spadne alebo sa zašpiní. Doma si umývame ruky hne´d ako prídeme z vonku, samozrejme, po toalete, v topánkach po byte nechodíme, takže ja mám pocit, že viac netreba. A napokon, s nejakými tými bacilmi musí prísť do styku, aby si vytváral imunitu. Prílišná sterilita prostredia tiež spôsobuje alergie. Ale to je len môj názor. Samozrejme, neodsudzujem. človek nikdy nevie, čo môže také malé bábo ohroziť, ktoré je predsa len citlivejšie na všetko.

nika.r
25. apr 2009

anula, super, že si s aukázala, že vieme ako sa máte. 🙂 Držte sa, máte to náročné.

nika.r
25. apr 2009

Tomáško mi terza zaspáva už o siedmej,definitívne sme už prešli len na dva denné spánky, takže už okolo šistej začína klipkať očkami a zívať. Mne to len vyhovuje, lebo mám viac času, našťastie sa mu tým neposunulo ranné vstávanie.

jankamanikova
25. apr 2009

Ahojte!
Dnes bol nadherny den, boli sme v BA na autosalone. Chalani museli vsetky auta skontrolovat, sadnut a soferovat. Najviac ich zaujimali policajne auta, motorky a Ferrari. Nas s Janym len sedemmiestne a viac. Bolo dobre, teraz sa ukladaju.

Veji - suhlasim s Nikou, v tom umyvani hraciek, ruk; atd ...

Inac od stvrtku mame dva horne zubky, este take mini. Jakubko je nervozny, stale je na prsniku, vela slini, vsetko pcha do pusy a stale sa mojka. Vraj ked idu mliecne zubky, je to velmi velka bolest a je dobre, ze si to vlastne nepamatame. Ked idu trvale, ta bolest je mensia, lebo maju uz tie zubky vlastne prerezanu cestu. Takze chudata babetka, co vsetko musia do jedneho roka prezit ... A vraj je bolestive aj to ako deti rastu.

jankamanikova
25. apr 2009

Lalu - vdaka. A co je to za knizka? Da sa kupit?

jancia
25. apr 2009

Caute caute tak dnes bol fakt pekny den, maly bol dnes uplne vyteseny, smejo, nespal sice poobede skoro nic ale tusim ze ani nezaplakal, no vsak dnes sme sa ani nenudili - od obeda u starkych a tam hned 2 psici tak ich aj hladkal a uz by sa aj hral s nimi ale co ked este ani nelozi... poobede sme sa sli s muzikom prejst ze ved bude spat, no po cca 20minutkach si uz chcel sadnut tak sme to vzdali, ved co bude spat ked vonku je tak krasne a vsade stromy, domy, auta, havinkovia a cyklisti 😀 ! A boli sme aj na ihrisku sa trosku pohojdat a stretli tam kamosa ktory uz lozi jak drak a skoro aj sam chodi tak hadam nieco aj Tomi od neho pochytil, no a potom doma sme si mysleli ze taky unaveny uz zaspi mame na prsniku ale kdeze, este sa chcel jasit a rehotat a vo vani spliechat no a teraz uz krasne hajka 😵.
My sa chystame na autosalon zajtra, aspon sa pokochat ked uz nic ine 😝 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre