Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
11. máj 2009

elly 😵 dik

lalunna
11. máj 2009

sanik v prvom rade pre maleho 🙂 a v druhom aj pre mna 😉
kopirujem z ich stranky:
"Hudobno – pohybové kurzy pre bábenká od 4. mesiacov, pre detičky do 3 rokov. Detičky sa stretnú s rytmami, hudbou, s riekankami, pesničkami, zatancujú si s maminami. Používajú sa na nich detské hudobné nástroje a inštruktorke Evke (budúcej detskej lekárke) pomáha aj gitara."

🙂

nika.r
11. máj 2009

ahojte 🙂

máme za sebou hektické obdobie a ešte hektickejšie nás ešte len čaká...minulý utorok som urobila ďalšiu štátnicu 🙂
Ale ďalšie tri a obhajoba DP ma čakajú 28. mája. Po tom všetkom strese sa na mňa ešte aj nalepila dáka pliaga v podobe boľavého hrdla, nádchy a momentálne už aj pokašliavania a pichania v ušiach. Liečim sa domácimi receptami, myslím, že to pomaličky poľavuje.
Tomino je našťastie zdravý ako repa. Denne zje jedno celé jabko a ešte nejaké ďalšie ovocie. Je neskutočný poklad, aj spí už lepšie, asi pochopil, že mamina potrebuje spánok. Úžasný je aj môj manžel a celá rodina, ktorá mi pomáha. Momentálne je Tomino vonku s mojou krstnou mamou 🙂

Prajem veľa krásnych slnečných dní.
Majte sa!

slaviq81
11. máj 2009

Caute mamky 😉
Hlasim sa z domu 🙂 Cesta bola celkom fajn, Lara viac ako pol letu prespala, ale od Bratislavy na Spis to uz islo dole vodou. Zlata moja, uz bola totalne vycerpana, a ja s nou. Ani zaspat som nemohla 😝 Nasi boli celi bez seba, hned sa na Laru nalepili a mna si vobec nevsimali 😀 😨

Neskor vas docitam a popozeram fotky co ste popridavali 😉

jankamanikova
11. máj 2009

Ahojte!
Lalu - tak taketo kurzy maju moje deti so mnou doma 😉 . A pomaha mi nielen gitara a hudobne nastroje, ale aj klavir 😉 😉 😉 . Deti to zboznuju, hudba vobec prirodzene rozvija schopnosti deti (ci uz tanec, spev alebo aj kreslenie, ked chalani maluju na hudbu). Pacit sa Vam tam bude urcite, aspon moje su zalubene do hudby.

vejinka
11. máj 2009

ahojte dievcata tak konecne som kupila aj bazenik na leto..kuk album 😉

vejinka
11. máj 2009

no nas maly je za klavirom ako besny...je to este velmi stary klavir po tatovi...ale jemu sa velmi paci 😉

aktak
autor
11. máj 2009

diplomovka odovzdana, a teraz sa stresujem ci obhajim ked osm pocula co vsetko tam maju spoluziaci 😅 ale zas najhorsia nebudem a to v mojej momentalnej situacii uplne staci ku stastiu 😀

asi si tiez otvorim hudobnu skolku, u nas sa spieva aj pri jedeni inak by Adelka neotvarala usta a to hovorim vazne, spievame pri zaspavani, v aute, vonku ked sa kocikujeme, mame ozajsky mikrofon s ktorym Adamko pobehuje a Adelka ho zuzle 😎

jankamanikova
11. máj 2009

Aktak - zvladnes to, dala si do toho vsetko a bude to pozehnane.

Tak u nas spievame tiez vsade. Vonku, v aute; mame specialne pesnicky pri obuvani topanok a obliekani, spieva sa pred jedlom a po jedle 😉 . Bud spievaju so mnou alebo s CD. U nas ticho nebude 😀 😀 😀 , iba ak deti zaspia 😉 .

jancia
11. máj 2009

Ahojte

Jani a co spievas pri obliekani??? Daj aspon slova.

aktak drzim prsty, si sikula ze si to takto pri detickach zvladla, klobuk dolu vsetkym studujucim maminkam, ja som rada ze som si to odbila pred babom, neviem ci by som to zvladla 😝 .

katinka0000
11. máj 2009

ahojte!

nika.r, aktak: super! ste sikovne mamicky. drzim palceky. nebojte, uz zachvilu to mate za sebou. ja viem, co to je. statnice som mala teraz v januari, ked ma nico nieco cez 5 mesiacov. bolo to o nervy. ale uz mam za tym. 😀

danulik: aj nas nico mal asi pred mesiacom a pol v ustockach nejaky bacil. nostek mal cisty. tiez uzival atb. ale uz je vsetko o.k.

iinak dnes sme boli na poradni. doktorka bola zlata. nico mal dneska byt znova preockovany, ale bol taky chutny, ze dr. povedala, ze este pockame, ze mu nebudeme kazit den. 😀
inak vazi uz 12,020 kg. my fakt nemusime chodit ani do posilky.
dneska sme boli na vylete za novymi zamkami. nicolasko spinkal tak pol hodinky a potom sme si pocas cesty spievali, hrali sa, blaznili sme sa,... posledny tyzden cez den spi velmi malo. ale ved on si rozumie, kolko potrebuje, tolko si pospi.

danulik
12. máj 2009

lalu, elly - maminka dakuje za pochvalu 🙂 😉

lalu - sikovni ste, my sme stale nic nevybrali (dovolenku) 😒

inac, s tou pamatou som na tom podobne, nenormalne zabudam, niekedy mam pocit, ze mi fakt sibe..

vejinka
12. máj 2009

kati..uff ze 12 kil...co nevidiet tolko bdue mat aj erik...uff som si objednala ring sling a uvidim ci ho v tom vobec budem vladat nosit 😅

vejinka
12. máj 2009

s tou pamatou som na tom tak isto.. 😠

danulik
12. máj 2009

lili ma tiez velmi rada hudbu, aj "hru" na klaviri 🙂 ked pocuje hudbu, tak hned zacne tancovat 🙂 a do klavira (u nasich) trieska o dusu 😀

nika, aktak - ste super!! za chvilu vam budeme moct zagratulovat 🙂 😉

kati - ze 12 kg - to mate co robit 😉 a ake atb. uzival?

ada11
12. máj 2009

ahojte maminy, hlásim sa po dlhšej odmlke. popísali ste toho až až, ste nejaké moc snaživé 😕 neviem prečo, už sa mi to stalo aj minule, že som napísala príspevok, odoslala a nenašla som ho tu 😕 😕 😠

jankamanikova, kde ste boli v Maďarsku na nákupoch a oplatilo sa? 😉

všetkým maminám študentkám prajeme šťastnú ruku pri ťahaní otázok a dobrú komisiu 😉

elly111
12. máj 2009

nika, aktak vydržte 🙂
danulik maminka nemá za čo ďakovať, je to fakt že je kočka mladá 😉
baby o pamäti už nehovorme, všetko si píšem na lístočky, ale ja potom zabudnem kam som si ich dala 😅
a šikovná som tiež stále viac, hlavne z toho aká som stále nedospatá, dnes som nezávisle od seba rozbila dva obľúbené vysoké poháre na latte 😠
...a čo vy ostatné kam na dovolenku?
nám dnes prišiel katalóg dovoleniek tak tu slintám nad Tabou v Egypte, ale mala by som si nechať zájť chuť 😅

katinka0000
12. máj 2009

danulik: no ked ma zabijes, nespomeniem si, ako sa volali. takze aj ja mam pamat v prdeli. ale dr. vtedy hovorila, ze mal velmi neprijemneho bacila. jemu normalne tyzden pistalo na prieduskach. uz sme si doma mysleli, ze ho poslu do nemocnice.

katinka0000
12. máj 2009

nico ma teraz prekvapil. som mu asi 10 minut spievala vseliake pesnicky a on normalne zaspal v postely. tak asi ten moj spev musi byt nadherny. 😀 😀 😀
teraz si tu vedla mna pekne odfukuje.

sanik
12. máj 2009

ahojte,

katinka pozeram ze nico ma 12kg, no pekne.. 🙂 my sme asi z tych mensich, my vazime len 9.2kg. teraz nas trochu potrapilo brusko, predtym bol taky jedak, teraz sa mu do toho velmi nechce, tak ktovie ci sme aj neschudli.

inak aj u nas hudba a pesnicky hraju od rana do vecera a presne ako aktak hovori, my pri hudbe este aj jeme a viem ze ked nechce, pustim pesnicky a uz otvara usta, aj ked po chvili zisti, ze som ho vlastne oklamala 🙂 no ide to predsa len lepsie ako bez hudby. ja mu vacsinou pustam z youtube anglicke pesnicky. pozname ich uz hadam vsetky. zacali sme ich pravidelne pocuvat od 5.mesiaca a musim povedat ze po 3 mesiacoch pocuvania dokola, maly Dominik ma uz svoje oblubene, na ktore pisti, ze ich pozna a sa tesi, ze su zname a ked dam nejaku novu, tak len pozorne pocuva, ze taku este nepocul. no je podareny.

katinka0000
12. máj 2009

sanik: to vobec nie je malo 9.2 kg. to je akurat. nico je riadny chlapisko. on nie je ani tucny, len je celkovo velky. jeden chlapcek co chodi s nami plavat, tak ma rok a vazi do 10 kg. takze dominik nie je vobec drobcek.
aj my casto pocuvame hudbu. najma pesnicky od podhradskej. tie uz viem cele naspamat.

danulik
12. máj 2009

kati - ja si uz aj v sprche spievam "tuki - tuki, tukalo" 😀 😀 😀

lili ma zase horucku ☹ ☹ ☹ a vysledky budu asi az vo stvrtok..

slaviq81
12. máj 2009

Dani, to im nejako dlho trvá s tými výsledkami 😠
Lara dnes zasa zvracala, neviem prečo mi tak zvracia. Zajtra ideme do poradne, tak som zvedavá čo mi doktor povie.
Katinka, 12 kíl 😕 😕 😕
Aj mojej Lare musím niekedy pri papaní pustiť pesničky. A keď sa jej niečo páči, tak začne mydliť rukami 😀 😀 😀

danulik
12. máj 2009

slaviq - vitaj spat na svk 😉
toto je druhy odber (dnesny), v prvom bol nalez a dr. ho chcela zopakovat, atb. nasadi ak sa potvrdi..

slaviq81
12. máj 2009

Vďaka 🙂 Vidíš, strácam prehľad 😝 😀

jankamanikova
12. máj 2009

Ada - boli sme v Gyori (ci ako sa to pise 😉 ). Jany tam chcel ist, ja moc nie. Mne je najlepsie doma nakupovat. Boli sme v nakupnom centre, povodny plan bol kupit len na mna veci. Ale az jedno tricko som si kupila, take uzasne krasne V Orsay. A ostatne detom, hlavne Janikovi, lebo nam velmi rychlo vyrastol a bolo treba urobit zasobu. Boli sme hlavne v H&M, C&A ... Mali dobry vyber, a hlavne cenovo lacnejsie ako u nas. Mame vyhliadnuty este jeden super Second Hand v Gyori, ale to nabuduce. Inac sami Slovaci, takze jazykova bariera ziadna ...

Katinka - ze 12kg . Matusko ma 14kg a to ma na svoj vek (2,5 roka) nadpriemer 😀 😀 😀 😀 .

aktak
autor
12. máj 2009

moj Adamko sa cez 12 kg prehupuje uz pol roka 😀 tipujem ze ma tak 12,2 😎
to madarsko by sme aj chceli ist pozriet ale neni cas

katinka0000
12. máj 2009

danulik: drzime palce, nech lili coskoro vyzdravie. nico posiela boztek. 😀

jankamanikova: no ale mozno matusko nie je az tak vysoky. nico vyzera fakt ako keby mal uz min. 1,5 roka. ved ked ma niekto neznamy stretne, tak sa ma hned spyta, ze to este nechodi??? a ked poviem, ze ma este len 9 mesiacov, tak na mna pozera s otvorenymi ustami. 🙂

katinka0000
12. máj 2009

ozaj a kde je tami? danulik nevies, co je s nou? dlho tu nebola.
no idem odsavat.

jankamanikova
12. máj 2009

Katinka - nas Matusko meria 95 cm 😉 ... Prerastol svojich trojrocnych kamaratov 😉 . Smejeme sa, ze je chudy a vysoky a ze zije len zo vzduchu a lasky, lebo nechce nic jest 😉 😉 😉 😉 .
Ale Vas Nico ma na to mozno geny, nie? Mozno si vysoka Ty alebo manzel, alebo dedko ... Ale to je jedno, hlavne ze je zdravy.

My sa mame inac dobre, sme zdravi a spokojni. Na vikend ideme na vychod, tak sa tesime. Janyho brat ma 1. sv. prijimanie a je to najlepsi kamarat nasich chlapcov, tak sa tesime. Chalani v kravate a obleku 😉 , akurat ja nemam co na seba 😉 😉 . Snad nieco este kupim dovtedy ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre