Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

bammbi
9. mar 2010

basky,
trochu si ma postrasila s tou tvojou prihodou, dakujem, hned som isla s malou k doktorovi a som velmi rada, ze som bola. Nostek mame opuchnuty ale nie zlomeny!! Naozaj ulava... Farby na tvari sa menia z fialovej na tmavohnedu, Natalka naozaj vyzera hrozne, chudatko... ale nostek je v poriadku, tak sa tesim 🙂 🙂

..inac s tym rozpravanim je to naozaj individualne... Moj brat povedal prve slovo v 3 rokoch a potom ho rodicia museli prosit, aby tolko nekecal. Ako 4 rocny citoval cele rozpravky...
Napriek tomu, ze my sa trapime s dvoma jazykmi, coho som sa dost bala, slovnu zasobu uz ma bambula celkom slusnu, comu sa tesim, pomenuje vsetko na obrazkoch v knizkach, zvieratka atd, avsak z kazdeho jazyka si vybera jednoduchsie slovo, takze je to poriadny mix. No a stari rodicia sa trapia, aby rozumeli. Ale tatinko vdaka tomu napreduje v slovencine, comu sa tesime... Minule zapotil, ze ho "boli brusko" a vcera, ze sa "ide kupkat"...😀... Este ma napadlo, ze Natalia vie pocitat od 1 do 5, ale bohuzial iba v anglictine. Ma taky zvyk, ze vzdy ked ide po schodoch do izbicky, alebo kupelne, tak si rata schody takym spevavym tonom... 🙂

Matus, vitaj!
Tak to bude naozaj spestrenie mat medzi nami otecka... 😉

jancia
9. mar 2010

matus 😀 dufam ze menzes si este nedostal 😝
sorky, je vela hodin, uz ma napadaju same hovadiny 😝

jancia
9. mar 2010

bammbi tak som rada ze Natalka je v poriadku 🙂 inak ja na Teba teraz casto myslim odkedy vie Tomi povedat "bambi" - mame taku magnetku so srnkou 😵

bammbi
9. mar 2010

Matus:
"ani slobodny chlap dokaze byt dobrou matkou..." som sa docitala v tvojom pase, ale nejako tomu nerozumiem? 😕 😅

jancia
9. mar 2010

no myslim ze to prve slovo malo byt "aj" tak mi to potom dava zmysel 🙂

bammbi
9. mar 2010

jancia 😀
no co uz, ked je nas Katiek tak vela, musela som si dat nick uplne od veci 😉

matus.
9. mar 2010

bambi dobre upozornenie..nevsimo lsom si ..malo byt aj..opravene🙂 dakujem..a dakujem aj za privitanie..

jancia menzes nehrozi😀... to by som ho musel dostat od zeny.. ale tu nemam..

jancia
9. mar 2010

bammbi nahodou mne sa Tvoj nick paci... jeeej a ja som ani nevedela ze aj ty si Katka 😉 dnes sa tu rozoberalo toto pekne meno 😵

matus smiem sa spytat preco si s dcerkou sam? isto by sa niektora raz opytala tak budem prva

bammbi
9. mar 2010

Matus, ako to zvladas s malou sam? Si s nou doma, alebo chodi do skolky?

matus.
9. mar 2010

jancia veril som nespravnej zene - spravila v minulosti velmi vela chyb, ktore som jej odpustil a dal jej novu sancu zit.. lenze pocas jej tehotenstva ma opet raz sklamala, potom sa narodila Wanesska ja som dal spravit DNA testy a sudnou cestou bola nastastie pridelena mne..
tolko v skratke mne sa to velmi nechce rozoberat do detailov..

matus.
9. mar 2010

bambi som s nou doma sam🙂 a s pomocou susediek babiek tetiek to akosi zvladam.. venujem jej maximum casu.. nikdy som s nou nemal ziadne problemy.. od mala mala pevny spankovany rezim.. krasne papa proste zlate dieta🙂

matus.
9. mar 2010

ozvem sa vam opet zajtra.. idem uz pomaly zalahnut aj ja..
dakujem vam ze ste ma tu prijali medzi vas snad ani ostatne nebudu mat s tym problem🙂
dobru🙂

jancia
9. mar 2010

no to chapem, tak najhorsie je uz snad za Vami... takze ty si vlastne na materskej? ci aj pracujes?
tak je super ze mala Ta velmi netrapi 😵

jancia
9. mar 2010

dobruuu pa

bammbi ty si este tu?

matus.
9. mar 2010

jancia ja som nezamestnany.. na materskej🙂
a to najhorsie je uz davno za nami🙂.. nastastie svoju ex manzelku nikdy nevidim tak som stastny🙂 len neviem ako to potom vysvetlim malej ked bude vecsia..

bammbi
9. mar 2010

jancia, tiez idem spat, o druhej sa asi zas zobudi mala a bude buntosit do takej piatej predpokladam...
dobru noc.. 🙂 😵

bammbi
9. mar 2010

matus, mas moj obdiv... ze to tak super zvladas
uz odchadzam, paa...

jancia
9. mar 2010

Matus si isto skvely otec 😵

dobru noc, idem uz aj ja 🙂

cuki
10. mar 2010

Matus vitaj, otcovsky pohlad bude urcite skvelym dokreslenim 😀 Mrzi ma, ze si na wanessku sam, urcite si skvely, ale musi to byt narocne. Ked si predstavim toho mojho ako sa sam stara...hmmm neviem neviem.
Wanesska pozna svoju mamu? alebo ju este nikdy nevidela? Ja teraz citam taku straaasne zaujimavu knizku o rodinnych konstelaciach a uplne prve pravidlo je, ze ak si dieta nemoze z nejakeho dovodu vazit otca alebo matku, tak sa mu dobre nedari, stale je to prekazkou v jeho zivotnej pohode. Ak aj jeden rodic odide a ten druhy je nahnevany a sklamany, sluzi mu k velkej cti, ked nekazi dietatu pohlad na druheho rodica a uci ho cez to vsetko si ho aspon trochu vazit - vraj to velmi pomaha dietatu vyrovnat sa so situaciou a preklenut ju bez ujmy. Z mojej strany je to len teoria, lebo my zatial zijeme vsetci pokope, ale vam by to mohlo pomoct, aby mohla byt Wanesska v pohodicke cely zivot. Veeela zdaru ocko/mama 😀

katuska.
10. mar 2010

dobre ranko!

matus vitaj! tiez maju u mna obdiv oteckovi a na md..

basky, zacala som triedit veci a rozmyslam, ze kolko praciek mi vyjde, ale asi nie az tak vela. ale dokpovat uz asi nic nebudem. ty si nieco kupovala este teraz zvlast pre druhe babo? ja len malicko veci a aj to preto, ze by to malo byt dievcatko. dnes este nedam prat ruzove, ktovie, co mi povie doktor 😀 tvrdil na 90% dievca, ale stale tomu neverim..

dnes nemam dobry den.. vrkam na vsetkych. na mm na mareka.. idem si dat nieco sladke na nervy 😉 alebo upecieme marlenku? uz sme dlho nemali.. hmmm este rozmyslim

jeej bammbi, ty si katarina? 😅 tak fajn, ze nostek je ok.. uz vidim ako budete spominat o par rokov a hovorit natalke aky mala nostek.. a nakoniec to vsetko dobre dopadlo... a s tym rozpravanim mas pravdu. je to individualne.

mizulienka
10. mar 2010

katuska, to bude asi vo vzduchu, lebo ja som tiez dnes vstala "hore zadkom" 😒 vsetko ma vie rozculit...uz aby bol vecer...
zajtra idem do poradne, tak som zvedava, co mame nove....uz by som asi bola najradsej, keby male bolo s nami 🙂

vidim, ze kolko tu je Katiek 🙂 pekne mena vam dali 🙂

matus vitam aj ja medzi nami zenami, maminami 🙂

hribikana
10. mar 2010

Dobre ranko mamulky, tehulky a deturence,
tak ja mam teraz volno, svokra zobrala malu naprechadzku a ja sa nudim. MAly je od rana nejaky nepokojny, tak skusam babyvak. Vyzera, ze sa mu tam celkom paci, lebo vzdy ked si ho zlozim z ramien sa zobudi. No mne tam pripada kusok pokruteny, nevadi to na babatkovsku chrbticu?
U nas krasne svieti slniecko, ale predpokladam, ze je kosa jak v ruskom filme ...
matus - vitaj. no ked uz tu pribudol jeden chlap, musim to pred mm udrzat v tajnosti, lebo by bol schopny sa pridat tiez 😀
pekny dnik a dufam, ze nase deturence dnes nebudu poznat vzdor, aj ked my sme si ho hned pri ranajkach uzili az az

katuska.
10. mar 2010

mizu, mna to drzi od vcera vecera, tak dufam, ze dnes sa z toho dostanem este do vecera, lebo idem na usg a nechcela by som sa s mm pohadat.. 😒 ale aspon nieco doma porobim. ked som zla, tak mi ide praca od ruky.. uz sme to tu rozoberali a myslim, ze nas je viacej takych 🙂 juj, ty to uz mas kazdu chvilu, jupiii tesim sa..

katuska.
10. mar 2010

hribik, som povedala mm, ze mame v teme chlapa a on, ze mi tu asi zakaze chodit 😀 a aj tu svieti slnko a -2st, co nie je az take strasne na to, ze je 9.20 😎

pepies
10. mar 2010

ahojte,
no ja ziram - my mame chlapaka v partii? 😀
vitaj Matus 😀

hribi - pozeram, ze ci dobre citam, ze sa nudis 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ja teda neviem, ako by som zvladla druhe bejby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takze vsetky viacdetne maju u mna obdiv 😉 😉 😉 😉 😉

bola som aj na stretnutiach a som rada, ze sa coskoro uvidime, uz to vyzera viac nez realne. tiez som chcela poprosit Hribikanu, ci by nedoniesla na stretko nejake boticky, urcite by sme si zobrali nejake jarneeeee 😀 napisem IP 😉

u nas je slniecko,ale strasnaaaaa kosa, na zajtra hlasia snezit, uz ma to nebavi, tato zima, chcem jar a slniecko 😀

matus.
10. mar 2010

ahojte, mala konecne zaspala.. od rana neposedela ani chvilu na zadku, najedla sa polievocky a sladko zaspala... o taku hodinku vstane a ideme na prechadzku.

a dakujem vam za privitanie...

matus.
10. mar 2010

cuki malinka mamu nepozna nikdy ju nevidela..a ani v rodnom liste ju nema napisanu..

pepies
10. mar 2010

matus sa staras sam o dieta? 😢

matus.
10. mar 2010

pepies ano sam..od jej narodenia..

pepies
10. mar 2010

matus tak to klobuk dole 😀 a co sa stalo s matkou Wanessky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre