Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

oraia
16. jan 2009

a inak som pridala aj ja 3 nove fotecky 🙂

stankaji
16. jan 2009

oraia - dakujem, este by jej mohla dat tvoja Saska par vlasov, tak by obe mohli ist za modelky, xixixi

stankaji
16. jan 2009

Oraia - IP

oraia
16. jan 2009

🙂))) a to jej Marek pred par dnami osmykal vlasy 🙂 a este stale ta ma haro 😀

stankaji
16. jan 2009

...no to má predsa po mamičke 😉

tamita
17. jan 2009

čaute 😉
zas si tu sama pokecam ? Stani - už odfukuješ ?? 😔 😵
Kape - Lalu 😉 ,diky,diky,šak ja to aj robím baby hlavne kôli tomu,aby ste ma občas pochválili-to odsávanie myslím. 😀 Ale teraz seriozne-ja na odsávačky,najmä elektrické,nedám dopustiť,blahorečím tomu-kto to vymyslel, že Katinka?
Anula - ozaj ty čím odsávaš ??
Ku tým stoličkám - Dnes som videla naživo v Europe v Alltoys na poschodí Danulik a Belasá vašu PPPP.Majú ju v zelenom. Krásna je,fakt oku lahodiaca stolička. majú aj Chicco Polly,myslím,že to je tá Cube-má žltý pultík,tiež je veľmi pekná. A potom ma tam zaujali 2 druhy Jané . Na nete sa mi ani moc nepáčili,no sú praktické,dá sa z nich urobiť stolička+stolík. my sme mali predtým tiež tú drevenú Barborku od Demy a to bolo fajn,že na hranie sa jednoduchým pohybom zložila tiež na stolík so stoličkou na nízko a decká tam samé lozili von a dnu. Na ten systém funguje aj tá drev. čo dal Danúlik dnes link a je ešte krajšia. A Fabula je tiež dobrá-na MK sú na ňu samé superlatívy...tak ako si má človek vybrat....???,
Mimuš,tá tvoja prenosná stol.nie je trochu labilná,ke´d sa to len popruhami pripevní??
Anula,Belasá-som s vami v clube-tiež mám + 5kg od pôrodu 😠 🙄 Šľak ma ide trafiť,čo tu hviezdy provokujú -Tess,slávik...ako vám kilá idú samé dolu...Ja som ako tá ťava na púšti,čo zadržiava vodu,tak moje telo počas kojenia zadržiava každučkú kaloriu a lepí si ich pekne na seba pre prípadný stav núdze.. 🙄
Atak - blahoželanie k hryzáčiku 😀
a katinka - držím päste

mimabb
17. jan 2009

stankaji: marek je do eli zalubeny, ked moze, tak sa s nou hra a najradsej by ju stale nosil na rukach.... uvidime ako to bude, ked mu narusi jeho kralovstvo... zatial som z nich nadsena

tami: stolicka je dost stabilna... obcas treba vraj dotiahnut popruhy... a moze tiez sama stat... najlepsie boli stare klasicke.... len uz nemame na taku miesto... museli by sme sa naucit lietat 😀 😀 😀

kikinela
17. jan 2009

ahojte maminky ,normalne nestiham čitat ako ste sa rozbehli,preberate stoličky ja to mam jednoduche ,mam palstovu po mojom krsnatku nie je stara neviem ani aka značka ,ale hačik je že je od domna 350 km tak neviem ako dorazi za mnou,no hlavne ju využijem ked mame,nemusim kupovat 😅 😀 ,inak maminky už davate sojich milačikov do velkej autosedačky teda od9-36kg?ja už by som najradšej dala v tom vajičku sa velmi tlači 😅 ,fakt zlatučke miminky mame chlapi sa snažily😀 ,no ja neviem pridat foto neviem ich zmenšit a ten program vlastne cely počitač som zavirusovala tak nemam nič aky mate na to program ja si nespominam aky som mala,a neviem kto mi ho nainštaluje ked mužik je preč xi xi,inak pipinka sa dlho neozvala alebo sa mylim?

mhviezdicka
17. jan 2009

ahojte maminy,

pozeram, ze sme zase pri teme vaha 😝 no ja mam este stale +2 kg ale rada by som sa dopracovala k mojej vahe pred svadbou, t.j dat dole okrem tych 2kg este 3kg ... no, ale kedze mi tiez teraz neuveritelne chuti hlavne sladke, tak neviem neviem ... 😒 ale mam novu motivaciu - ideme s krpcami plavat, tak sa do toho marca idem posnazit aspon nieco zhodit, kedze som v skupinke s hlavnou modelkou augustoviek - s tessie a jej Sophinkou 😀

katinka,
drzime silno palce na statnice, nech ich zvladnes "lavou zadnou" 😉

stolicku my mame pozicanu od mojej kolegyne ale netusim ci je to PP alebo Chicco 😅 mame ju zatial zabalenu a odlozenu v pivnici 🙂

aktak,
gratulujeme Adelke k prvemu zubocku 😵

kape,
tak kefky uz mame aj my a mala je nadsena, sice je vzdy kompletne oslintana ona aj vsetko okolo, ale ocividne jej to na tie dasienka robi dobre 😀

anulka,
aj tak si hviezda, podla mna to bude chciet trosku cas uplne sa zabehnut a potom uz bude vsetko uplne ok ...
klara je na tych novych foto suprova 🙂

no, idem sa ja obliect a pripravit aj krpanu - chceme este rychlo vybehnut do ochpodu kupit nejake knizky pre mangela a teplaky a krpani rifle, lebo som zistila ze nam uz vyrastla zo vsetkych nohavic, co sme mali 🙄

papa a pekny vikend vsetkym 🙂

spika
17. jan 2009

mhviezdička, ďakujem za odpoveď. Na koníku nie je nič o poruche ukladania vápnika, otvorila som novú tému, ale zdá sa, že je to zriedkavý problém 😢

aktak
autor
17. jan 2009

hviezdi 😵 dakujeme, ale neviem ci je to k prvemu alebo ci nie uz aj k druhemu, myslim ze dnes vysiel aj ten 😀
katinka kedy mas statnice? ja zaciatkom februara, nech sa dari 😉

mhviezdicka
18. jan 2009

spika,
nemas za co, skoda len, ze si nenasla co si hladala ☹

aktak,
k obidvom 🙂
inak vcera to bola pekna nahodicka v avione 😵 andreja sme nevideli uz asi sto rokov a nakoniec ho stretneme aj s tebou 😀 inak ja som ho spoznala aj v tvojom albume, ukazovala som to hned aj muzovi, oni boli kedysi davno spoluziaci na vs.

a babulky, drzim vam silno palce na tych statniciach 😉 verim, ze to zvladnete 🙂

aktak
autor
18. jan 2009

hviezdi 😵

kape
18. jan 2009

Ahojte.
Tak ja sa uz dnes hlasim z skaredej BA ☹ , v BB vraj dnes svietilo slniecko. Dufam, ze zajtra aj nam tu zasvieti slniecko.
My sme boli prave v Kike a kupili sme Samkovi ku krstu tohoto konika hojdacieho za 27 EUR http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babat... a este sme mu kupili Romer King Plus vo vypredaji za 159 EUR a celkom peknu farebnu kombinaciu.
Tami tie stolicky od Jane boli tiez v nasom vybere, ale na nete sme citali potom viac negativnych ako pozitivnych reakcii, aj mimo SK netu. Ale su velmi pekne.

vejinka
18. jan 2009

paneboze tolko penazi za takeho kona? ja spekulujem malemu kupit normalneho autentickeho co vyzera ako pravy kon ma aj sedlo aj popruhy a hojda sa ale to zjavne az na jar a mozno az na leto akoze aj by som kupila uz teraz ale urcite by tam xcel byt od rana do vecera a ja mam aj inu robotu nie zohnuta ho drzat cely den takze my s konom pockame a predstavujem si nieco taketo
http://www.babybazar.sk/hojdaci-konik-id440031....

aktak
autor
18. jan 2009

vejinka kape napisala ze ich stal 27 😀 😉
nas Adamko tiez dostal kona ku krstu, najprv sa ho do roka bal, potom sme ho par mesiacov chodili pozerat do izby a postupne aj chytat a nakoniec sa na nom aj zacal hojdat, bolo nacase 😀
manzel mi ochorel, dufam ze nas troch to obide 😖

inak asi viete, zevraj sa ma oteplit cez tyzden az na 10 stupnov 😵 ale asi bud fukat a prsat 😒

slaviq81
18. jan 2009

Ahojte,
Veji, sak na kona sa moze aj dedo zahrat 😀 😀 😀 😀 😀
U nas dnes svietilo slniecko, ale vikend sme mali na prd. Vcera bola zuriva Lara a dnes som ja. 😒

vejinka
18. jan 2009

aj maly je ako sto certov

vejinka
18. jan 2009

my ideme v sobotu na privitanie do zivota ako ma byt? 😉

slaviq81
18. jan 2009

Aktak, ved chripkova epidemia sa siri, tak dufam, ze augustovky zdaleka obide 😉 A veru, nech sa uz otepli, len nech nefuuuuuuuuuuuka.

slaviq81
18. jan 2009

Veji, privitanie do zivota? A co sa zabudli? 😀

vejinka
18. jan 2009

aktak ved hej len tolko..teda ako sa to vezme ja ked som bola mala som mala drevenneho kohuta ale co ja viem ten plysovy sa mi zda pekny 😅

bibianna
18. jan 2009

my sme tiež ešte neboli na uvítaní.

vejinka
18. jan 2009

no tiez si myslim ze im to trvalo ako hladnemu sranie 😠

hribikana
18. jan 2009

Ahojte, cez vikend sme boli u svokrovcov, uzili sme si kopu snehu, zabezkovali sme si a s malou sme oskusali sanky od Jeziska ... chvilku pozerala na nebo a potom cely cas pekne prespinkala. Asi si este musime pockat, kym dorastie na take srandicky.
K vanickam ... my uz mame druhu. Prvu sme mali v prebalovacom pulte a ta nam po 3 mesiacoch bola mala, kedze Nina zboznuje vodicku a clapotanie v nej, ta druha je jej uz len tak tak. Minuly tyzden sme sa kupali ja a Nina spolocne vo velkej vani a bolo to super, ocividne si to uzila ta nasa baba a aj mne sa to ratalo vidiet ako sa tesi z vodicky.
My sme boli pozvani na uvitanie do zivota 6.decembra a v ten den sme mali aj krstiny, takze tak.

slaviq81
18. jan 2009

Bibi a poslali vam pozvanku? Nam poslali v septembri, a zabudla som na to 😝
S vanickou ja problem nemam, mame velku 😉

tamita
19. jan 2009

Slaviq - 😀 😀 😀 - a čo že si bola taká nasr....dená ??
Kape - 😅 -v BB dnes síce bolo pekne,ale len chvíľu,cez obed. Teda vlastne včera.A ešte čo si sa ma minule pýtala,že do kedy chcem odsávať ?
-no tak najlepšie už furt 😅 ,už to mám ako úchylku 😀 Ale nie,do polroka by som rada,ved to už je o chvíľku a potom aj dalej,ak to pôjde a tvorba sa nezníži,kedže už budú príkrmy.A ešte si ma veľmi potešila s tými negat.odozvami na stoličku Jane-vážne,mne sa práveže vôbec nepáčia,len ma stále mrzel ten stolík...A dnes ma tak trklo-že čo s tým stolom stále bojujem,ved to môžem kúpiť v hocijakom obchode s dets.nábytkom,prípadne v Ikea - solo malý stolík so stoličkou na hranie a kreslenie....
Hviezdi-veľmi pekne dakujem za mail 😵
Tie hojdacie kone a iné záležitosti sú super 🙂 Veji-ja som celé ranné detstvo túžila po kohútoch,normálne som z toho chytila hojdací syndrom,ktorý sa v súčasnosti prejavuje hromadením hojd.kresiel.a podobných záležitostí 😉

kape
19. jan 2009

Tami - presne aj som nakoniec si povedala, ze stolcek so stolickou kupime v Ikei a po tomto rozhodnuti som prestala pozerat po stolickach tohto typu, dokca stolicku tohto typu od Babypointu stiahla SOIka z predaja a tie drevene polske ani nehovorim.

tinka66
19. jan 2009

slavig - aj nasa lara sa zacala v noci tak divne budit s placom, presne to co si minuly tyzden popisovala...ale manzelik potiahol sichtu a nechal ma vyspat dokonca v sobotu aj v nedelu do 10, citila som sa ako znovuzrodena...

inac vikend sme mali super, aj nejake navstevy, prechadzka musi byt kazdy den, neriesim, ci fuka, prsi, snezi...

hribikana - tie bezky vam velmi zavidim...my sme tu pri dunaji za pat rokov bezkovali len raz, pretoze sneh sa tu vobec neudrzi.....

ja kupem larinku vo velkej vani uz od 3 mesiaca, je sranda, ze ked ju do vane vlozim, tak hned sa zacne s niekym rozpravat a uukat tak zlato, musim to nafotit ....

idem si este cosi porobit, potom utekam pre sestricku na stanicu...a potom ku svokrovcom pre larinku...su taki zlati, ze kazdy tyzden si ju zoberu a ona je uz celkom pekne zvyknuta aj na ine prostredie....

zelam vam krasny usmievavy den s vasimi laskami...

kape
19. jan 2009

Tami a este som si aj myslela, ze uz na odsavanie si si zvykla, takze budes pokracovat, tak len nech to pekne tecie 🙂

Uvitanie - tu v Petrzke to ani nerobia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre