Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
16. apr 2009

Caute,

Danulik, tak ked som s malou sama, tak na ruky ju neberiem. Trosku sa pohneva, ale potom je uz kludna 😉 Zato ked je s nami aj tato, Lara vie, ze on ju na ruky vezme, tak sa hneva a neprestane 😖

Mala mi absolutne nechce jest zeleninu. Ponukla som jej hrusku, tu zjedla, ale mrncala, lebo chcela cicku 😀 😝 Posledne dni si pyta velmi casto 😒 😝

katinka0000
16. apr 2009

ahojte kocky!

nejako to tu viazne. aky ste mali den? my sme s nicom stale vonku. ta jar je uuuuzasna.

bibianna
16. apr 2009

angy, Maťko by zas jedol len banány a jablká. Ku tomu kaše, termixy, no zeleninu, mäso, polievky, s tým je väčší problém.

tunylyk
16. apr 2009

ahojte,tak mame pridaných 25fotiek,dokonca posledná je z dnešnej prechádzky 😉

slaviq81
16. apr 2009

Martina, Jakubko je fesak, neviem ci neposlem Laru skor domov 😀 😀 😀

tunylyk
16. apr 2009

Slavi však o zbehne raz dva 😉 hodia rande 😀

madi
16. apr 2009

ahojte augustovky moje zlate
nezanevrela som na vas, citam poctivo, len sa zdrziavam komentara z uz davnejsie spominanych dovodov....
mame sa fajne, 6 zubov je uz riadne velkych, nelozime, sedime krasne, papkame ukazkovo ovocie aj zeleninu aj ryzu, o chvilu pride na rad masko...
lozit a plazit sa - neviem ci z toho nieco bude, simon neznesie byt na bruchu...vydrzi tak par sekund a hned sa smahne na chrbat a snazi sa posadit ☹
aj my sme stale vonku, to slniecko ma neskutocne nabija pozitivnou energiou, velmi sa z neho tesim
priebezne obkukujem vase albumiky, deturence su naaadherne, na zozratie vsetky....
tak teda posielame vela pusiniek a myslime na vas.... 😵
jo a snad sa mi podari pridat par fotiek....ale dnes uz asi nie...casom 😉

madi
17. apr 2009

tak som teda pridala par fotiek...
ideme dnes na poradnu k novej doktorke, tak potom hodim miery (ak nezabudnem)
pekny den vsetkym

aktak
autor
17. apr 2009

madi preco k novej doktorke?
inak ja tiez nekedy rozmyslam ci ju nezmenim, hlavne teraz po tej miniaferke s prevenarom 🙄

elly111
17. apr 2009

madi drobec je perfektný, prieskumník malý 🙂 😉 😀
my sme sa od rána museli hrať s odrážadlom, tak že on sedí na zemi a odrážadlo je vedĺa neho a on tam šermuje, montuje všetko, točí kolieskami, nevie sa ho nabažiť 😀
chystáme na poštu a na prechádzku, je pod mrakom tak nám aspoň nebude svietiť slniečko do očí 😎

madi
17. apr 2009

aktak - no lebo k tomu povodnemu som nejako neziskala doveru, bol taky nemastny - neslany a ked som mala so simonom nejaky problem, tak som to riesila s kdekym len nie s doktorom jeho...lebo aj tak by mi tresol nejaky blud k tomu.....nesadol mi proste....tato nova sa javi ako uplne iny level, tak dufam ze budeme spokojni
a hej - to s tym prevenarom som citala...fuj neprijemne! 😠 asi by som bola dost nabrusena z toho....a asi (urcite) by som palila prec stade 😖

elly dakujeme - aj my sa hrame s odrazadlom, tiez je z neho simon hotovy....miluje vyberat tie gulicky zo spodu a okusuje ich a rozhadzuje a kruti kolesa ...juuuuj
a mama si pospevuje tie melodie aj ked simon spi 😀 😎

katinka0000
17. apr 2009

ahoj madi, si nam normalne chybala. preco neprispievas? asi som nieco nezachytila.
s lozenim sme natom asi rovnako. ale poznam velmi vela deticiek, ktore nelozia. takze asi prejdeme tiez hned na chodenie. inak simonko je fakt zlatucky.
tunylyk: nadherne fotky.

katinka0000
17. apr 2009

pridala som 2 fotocky, ako sa vytesujeme z krasneho pocasia.

ale dnes je to nejake divoke, od rana zamracene, poprcha, fuka vietor,... ☹

aktak
autor
17. apr 2009

madi rozmyslam, ale je to neprijemne a komplikovane 😖

elly111
17. apr 2009

madi pekne nám píš a referuj čo je nové, nič si z nepríjemných ľudí nerob
ja na nich tiež kašlem, mám tu vždy nejakú hlúpu reakciu, keď niečo napíšem, alebo pridám fotku, na týchto ľudí už neragujem

barborka08
17. apr 2009

Ahojte dievcata, tak sa nam trosku pokazilo pocasie, ale ide vikend a v nedelu uz ma byt opat pekne 🙂

katinka0000
17. apr 2009

elly presne tak, netreba sa zbytocne nervovat. kaslat na slahnutych ludi.

jancia
17. apr 2009

baby jednas otazka - ked varite vajko drobcom, solite tu vodu? lebo inak mi praskne ale zase neviem ci sol neprejde do vajicka 😔 to je dilema - skoro ako co bolo skor, ci vajce alebo sliepka 😅

madi
17. apr 2009

aktak - hej neprijemne to bolo aj pre mna - ale mam skvele manzela - kartu od stareho doktora bol zobrat on 😝 a vraj sa to tomu doktorovi este nikdy nestalo, aby od neho niekto bral kartu a ze preco a bla bla....ale nie si povinna uvadzat dovod, mas na to pravo zo zakona.... ale no...fakt je to neprijemne 😖

ked to je tazke niekedy "kaslat na slahnutych ludi" 😠 a ja som taka ze si secko beriem velmi k srdcu a potom mam haluze z toho doma.....ale musim sa zamysliet nad sebou uz konecne 😔 dakujem vam za podporu

inak sledujem ze anula dlho nebola, ani adrina, ani sasenkah a kto este? ono...nejak to tu viazne....odkedy deticky zacinaju lozit...a vonku sa vycasilo... hihi

jancia
17. apr 2009

Caute caute... akosi nestiham, snazim sa varit skor ako sa maly zobudi...
ale aby som nezabudla - elly to vase odrazadlo je aj do terenu? lebo sa mi paci tak uvazujem o nom, a si ho obj. z tej ceskej stranky? vdaka...
elly a to kto ti vypisuje? niekto koho poznas alebo cudzi ludia? hmm
inak Alex je iny macher adidasak od hlavy po paty 😀.
madi Simonko je rozkosny, uz som poobzerala na fb 😉.

barborka08
17. apr 2009

jancia, ja sol do vody ked varim vajicko davam

elly111
17. apr 2009

pošta vybavená, už sme naobedovaní, teda Alex 😀
madi kašli na takého doktora veď to je úplne normálne že zmeníš doktora, my teraz meníme praktického už som volala aže v pohode ok
jancia ahoj, jasne frajer malý 😉, veď vy máte tiež svoje značky 😉, odrážadlo sme kúpili v Rači za 1600Sk 🤐
ja soľ do vody nedávam
a poznam tie osoby čo reagujú 😅
zatiaľ pa čakáme návštevu, bývalú kolegyňu 🙂

elly111
17. apr 2009

jej aby som nezabudla, mám plán 😀 chcela by som byť 22.4. s malým v Ba, do 10 ideme vybavovať vodárne, plynárne a potom... jancia, lalu, ... a vy všetky ostatné... ak by ste mali chuť a čas budeme v avione... a radi by sme sa s vami konečne stretli 😵 budete môcť niektoré?

lalunna
17. apr 2009

elly, ja mozem 😉
radi vas uvidime

jani, sol do tej vody? hm, to 1. krat pocujem 😕

lalunna
17. apr 2009

ahoj madi 😵

elly111
17. apr 2009

jeeej lalu tešíme sa, snáď sa nám podarí stretnúť 🙂

lalunna
17. apr 2009

elly, akoze snad 😀 ved uz som si ta aj pisla do pripomienky 😀

danulik, aj ja by som potrebovala novu a dobru podprsenku jak sol, vcera som si kupila dve skvele trika na leto a pod ne by sa mi hodila aj zavazovacia, ale co ked kojim, maly vyber, plus tie neforemne vlozky, uz som na ne alergicka 😠

katinka, diki za material 😉
na fotke ti to sekne

jancia
17. apr 2009

caute elly mne je Avion dost daleko kedze nemam auto teda skor vodicak 😖

elly111
17. apr 2009

lalu ja pre istotu na 100% nesľubujem, ale vynasnažíme sa 😀 lebo už som sľúbila aj jednej mamine tu z MK si píšeme pol roka a ešte sme sa nevideli, má 2mesačného syna 🙂 a proste inokedy keď sme v Ba nestíham nejako, ale teraz už dúfam budeme stále častejšie v tejto lokalite 😀
jancia asi nestihneme pre teba zabehnúť, uvidím ako dlho sa zdržíme u tých plyno, vodo monopolov 😀, pošli mi pre istotu adresu a popis kde by sme vás našli 😉

vejinka
17. apr 2009

jancia ja som sol do vody nedavala..ani stipku a nepopukalo..treba na miernom ohni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre