Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katinka0000
30. apr 2009

aj ja uz idem, lebo muzik ma uz vykrikuje asi piaty krat. dobru noc!

lalunna
30. apr 2009

dobru nocku
aj ja sa idem pridat k mojim chlapom, postel mi uz vyhriali 😵

babule, pekny predlzeny vikend, a nech tak nefuka
ja by som sa rada sla bicyklovat prvy krat po tych cca 18 mesiacoch 🙂 bicykel uz hodnu chvilu na mna zmurka z chodby 😀

anula
30. apr 2009

Caves Adri, aj ja som sem zavitala po dlhej dobe. Kocka, ze vsetky kila uz dole, ja sa len sladkostami cpem a vyhovaram sa, ze ked prestanem kojit, budem drzat dietu.

Dnes boli nasi u pediatra, mame 8130 g a 70 cm. Kde sa hrabeme na slovenskych valibukov... 😀

Juj, Lalu, co by som dala, keby sa Klare chcelo tak tulkat, ona da nanajvys pusu a uz sa zase trepoce a vrti a mrvi...
Ale je to taky smejo, stale sa len zo vsetkeho rehoce a tie usmevy vynahradia vsetko.

Tak a idem spat, napisala som asi 5 viet do mojho clanku 😠 .
Dobru noc.

tamita
1. máj 2009

Kati,Anuli 😵 😵
Adri !! -tak to si sem prišla akurát pomachrovať,ako si schudla-provokatérka!! Inak mne padol nielen kôň,ale aj bríle z nosa. No tvoji 3 mušketieri-rovnakí,ale aj každý iný a Daminko-tvoja kópia.
Lalu-presne,hovoríš mi z duše a slzička mi cupká do výstrihu.... 😢 😅 😵 Ja by som sa najradšej zavesila na hodiny ako závažie,aby čas tak rýchlo neplynul a aby sme si práve toto obdobie ešte vychutnali,skôr ako sa nám slniečka naše rozcupitajú,lebo potom nám už budú utekať z náručia,postele....domu
Danúlik-tebe už uteká z postele aj teraz 😉 a neopovážte sa predbiehať so zubami,až 4 dni po nás máte nárok,tak dohryzenia...

elly111
1. máj 2009

ahojte
pekne ste popísali 🙂 , baby ako to robíte keď idete spať po polnoci, kedy ráno vstávate?
Ja idem spať o 21 a nevládzem, náš zasa vstáva o 4-5.00 😨
Už plánujete druhú vlnu tehotenstiev? 😀
Teda rozum hovorí že jedno dieťa je tak akurát a úplne stačí, vždy sme boli o tom presvedčení a verím že pri tomto názore aj zostaneme, ale cit a pud je niečo iné ako racio... 🙂 😀 😅
ak ešte niekedy jedno, tak ako píše danulik pokúsiť sa oň budúce leto 🙂 takže kto sa hodlá pripojiť do druhej vlny?
ahojte a pekný predĺžený víkend 🙂

slaviq81
1. máj 2009

fiha, vy ste boli vcera ciperne 😀 Tolko ste popisali, to sa uz davno nestalo.
Adri, Damik vyzera ako rocny uz 😉
A nemozem z Anulinej Klary, zlatucka baculka 😵

My sa nemozme zbavit soplikov 😠 Vzdy ma plny nos 😔 Od vcera ma Lara novu zabavku, postavi sa, pokrci kolena a bum na zadok 😝 A dokolecka dokola 😀 Co sa tyka spania, tak buva v postielke, a zda sa ze najlepsie sa jej spi, ked je nalepena na tyckach a ruky jej visia von 😝 Uz som ju milion krat skusala posunut, ale vzdy sa vrati k tym tyckam 😀

Takze druha tehu vlna zacina buduce leto? 😅 No hadam sa pridam aj ja 😀

danulik
1. máj 2009

dobre ranko 🙂 sice sme vstavali uz o siedmej, ale este sme si potom trosku zdriemli 😉

elly, slaviq - no tak to sa tesim, ze ste sa pridali do klubu "druha vlna zacina buduce leto" 🙂
a dovtedy sa este hadam pridaju aj ostatne 🙂 teda aspon cast augustoviek 😉

tami - ok, cakame vas so zubkami 😉 a hej, mas pravdu, lili mi uz uteka z postele 😅

prajeme vam vsetkym krasny predlzeny vikend 😵

katuska.
1. máj 2009

po dlhej dobe sa hlasime.. mam dobre aj zle spravy. marek je chory, berie antibiotika. v pondelok vecer mal zrazu horucku 39,5 tak sme dali paralen a v noci zrazali teplotu sprchovanim, obkladmi... rano som sla k dr. a ta, ze ma trosku chytene hrdlo, ale ze to nie je na atb a ze mu mam davat nurofen. tak sme sli domov, ale nurofen nejako slabo zaberal, ani sprchovanie nepomahalo ani nic.. tak sme sli v noci o 2.00 hod na pohotovost. ta nam dala atb, kazala kombinovat nurofen a paralen a robit zabaly.. sli sme domov a doma este hodinu prebiehali procedury na zrazanie horucky. chudacik marek zaspal od unavy ako drucik. strasne plakal pri tych zabaloch.. ☹ dnes je uz viacmenej ok, akurat, ze sa okolo obeda vyhadzal na tvaricke a krku.. aj na plienkovych castiach je vyhadzany, ale to ma myslim z atb.. asi ma agresivnejsi moc, neviem..

inak sa mame celkom dobre. buduci vikend sme planovali ist do ba, ale asi nepojdeme.. neviem, vy by ste sli? dnes uz nema teplotu akurat je vyhadzany..

a marek ma 2 zubky. prvy sme nasli na velkonocny pondelok 😉

a nelozi.. len sa plazi ako vojacik na cvicisku.. posadit sa sam nevie, ale posledne dni ho to trapi a snazi sa prist na to ako by sa posadil..

neviem, ci madi pisala, ale idu do tatier na predlzeny vikend, tak snad im vyjde pocasie a vsetko okolo toho.. 😎

a kupili sme autosedacku romer king plus.. chcem sa spytat.. kto chodi na dlhsie trasy.. vydrzia vam drobci v pohode? lebo mne sa ta poloha akoze lezmo zda este malo naklonena a neviem si predstavit, ze by v nej vydrzal 5hod.. jankamanik, ako cestujete vy s tolkymi detmi? mate nejake van auto?

inak, tu co noveho? rozoberate uz letne dovolenky, ci len mne to stale chodi po rozume? 😀 budem sa snazit aspon coto docitat... a prajem pekny predlzeny vikend 😉

katuska.
1. máj 2009

ozaj a musim sa pochvalit, ze chodim bicyklovat.. 2x do tyzdna rano o 6.15h 🙂 aky dobryyyy pocit vzdy po vyjazde..

katinka0000
1. máj 2009

ahojte!
katuska: ty si teda riadna macherka, ze bicyklovat o 6.15. fuha, normalne ta obdivujem. 😉

jamaica77
1. máj 2009

ahojte mamicky, no kakuknem raz-zacas a co to vidim....zatulane anula a adrina sa ozvali 😀 , hned somnakukla na fotecky, Daminko a Clara aky su uz velkyyyyyy 😵 rozkosne fotecky. anula vidim ze Clara je urehlena ako Alexa, ta sa tiez len stale skeri a rehoce a usmieva sa na kazdeho, ale dokaze aj poriadne zazerat s tymi svojimi tmavymi ocami 😠

Inac mi vsetko po starom asi, alexa nema zatial ziadne zuby 😒 mozno aj dobre, aspon ma nekuse do bradaviek 😀 , stvornozkovat uz asi fakt nebude, lebo uz chce len chodit a chodit, cele dni len chodime a chodime za rucicky, uz aj postoji par sekund uplne sama bez pomoci, pri stole gauci, posteli nema problem postat sama. Manzel ju naucil hrat futbal, uz vie ze do lopty treba kopat, tak ked chodi a ma loptu pred sebou takkrasne do nej kope a potom uteka za nou a zase kopne....podarena je. V noci este stale vstavame 2krat, raz do tyzdna sa pritrafi ze sa zobudi len raz 😀 , inac este nikdy neprespala celu noc bez zobudenia, ale nevadi, som si zvykla. Jaaaaj a dnes ma presne 9m 😕

a co tu nove, nikto nehlasi druhe tehu? 😀 😀 😀

lalunna
1. máj 2009

ehm ehm ak sa mozem opytat, ako to myslite, ze budete buduce leto tehotky alebo zacnete snazenie o babatka 😕 🙂

ja som zatial nazoru ze patrik mi na par rockov zatial staci, urcite sa chcem vratit do prace a celkovo do starych kolaji atd. chyba mi spolocensky zivot, sportovanie, relax, chvile iba pre seba
podla mna je materstvo velka obeta zo strany zeny a preto myslim ze mi 1 dietko pozatial postacuje, ja v tom vidim sice vela obmedzeni ale je to prekrasne naplnenie zivota

lalunna
1. máj 2009

katuska a nemal to marek tu siestu ci kolkatu chorobu? tam je vysyp a vysoke teploty 2-3 dni a potom nic...
vtedy nedavaju ale atb
mal to aj patrik aj samko od kape
tiez sme ficali na cipkoch a zabaloch

danulik
1. máj 2009

ahojte,
lili ma zase teplotu, od osmej som ju uspavala a teraz pred chvilkou zaspala..

tami - mama dnes pozrela lili do pusy a povedala, ze tie zubky sa mozu prerezavat este mesiac, tak mate cas 😉

lalu - ja som to myslela tak, ze buduce leto zacnem uvazovat o druhom 😉

katuska - tak sa liecte ☹

jamaica - alexa je zlatucka 🙂 gratulujeme k 9. mesiacom, sranda, lili mala len vcera 8 😀

katinka0000
1. máj 2009

jamaica: ahoooj! alexe gratulujeme k 9. mesiacikom a posielame s nicom velky boztek.

katinka0000
1. máj 2009

idem si uz lahnut, lebo ma zajtra caka zase dlha cesta. dobru nocku!

danulik
1. máj 2009

kati - dobru noc a stastnu cestu 😉

pipinka82
1. máj 2009

Ahojte baby 😉 ešte žijem xixi ako sa máte??A detičky rastú ako z vody 😀

lalunna
1. máj 2009

pipi, ja neverim vlastnym ociam 😎
ako sa mame 😀 aaaaaaaaale pohoda, ved precitaj tych 254 stran a uvidis cim sme si preskakali 😀

pipinka82
1. máj 2009

heh nesranduj to by som tu strávila asi 2 týždne xixixi 🙂 akurát som pridávala fotky a idem kuk tvoje

lalunna
1. máj 2009

ryan je nadherny 😵

pipinka82
1. máj 2009

Dakujem 🙂 ved aj Patko je zlatý bože jak nám už narástli čo?? 🙂

lalunna
1. máj 2009

a ta blond stica, kde ju nabral??? ma takych tmavych rodicov 😕 😅

pipinka82
1. máj 2009

ja som orig blond 🙂 toto je zmena farby xixixi 🙂 je po mne blondáčik 🙂))

lalunna
1. máj 2009

pipi, akurat som tu vcera pisala... neskutocne to leti
deti rastu a my starneme

danulik
1. máj 2009

pipi - uz som ti sice napisala aj do IP, ale musim aj takto verejne - ryan je nadherny chlapcek 🙂 😉

pipinka82
1. máj 2009

LALU hm veru ale aj ked stárneme sme hrdé že nám krásne rastú a robia pokroky 😀

Danulik DAKUJEM 🙂 😉

pipinka82
1. máj 2009

už sa vám plazia ???? 🙂 nám v nedelu vyšiel prvý zúbok 😉 trocha neskôr ale predsa xixix

iwuskaaa
1. máj 2009

Ahojte kočky 😉 ,
ako tak pozerám, tie Vaše detičky sú veeeeľmi šikovné 🙂 😉 a mám pocit, že náš malý je malý lenivček 😀 ...On nohy ešte neobjavil a to nám Dr. vravela už asi v troch mesiacoch, že bude skôr behať ako sedieť 😀 ...
No ale nechcem nič siliť, veď on sám na to príde 🙂 .
Katinka, šťastnú cestu prajem 😉
Idem Vás ešte dočítať 🙂

pipinka82
1. máj 2009

Danulík veru konečne som sa aj sem dostala 🙂 teraz už máme režim v poriadku tak snad to pojde aj častejšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre